[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisłok Sieniawa 24 56 18 2 4 51-24 10 0 2 30-12 8 2 2 21-12
2.  Cisy Jabłonica Polska 24 44 13 5 6 49-37 6 2 4 22-21 7 3 2 27-16
3.  Brzozovia Brzozów 24 43 12 7 5 35-20 7 4 1 16-5 5 3 4 19-15 2 4 1 1 0 3-2
4.  LKS Lubatówka 24 43 13 4 7 50-43 7 2 3 25-22 6 2 4 25-21 2 1 0 1 1 2-3
5.  Burza Rogi 24 42 13 3 8 46-33 7 2 3 24-14 6 1 5 22-19
6.  Karpaty Klimkówka 24 36 10 6 8 50-48 6 4 2 32-21 4 2 6 18-27
7.  Iskra Iskrzynia 24 35 9 8 7 40-36 3 5 4 12-15 6 3 3 28-21
8.  LKS Wesoła 24 28 8 4 12 33-35 5 2 5 18-15 3 2 7 15-20
9.  Wisłok Krościenko Wyżne 24 25 7 4 13 28-34 5 1 6 15-14 2 3 7 13-20 2 4 1 1 0 3-1
10.  Płomień Zmiennica 24 25 7 4 13 47-45 4 3 5 28-22 3 1 8 19-23 2 1 0 1 1 1-3
11.  LKS Haczów 24 22 6 4 14 29-44 5 1 6 22-24 1 3 8 7-20 2 4 1 1 0 4-3
12.  Victoria Kobylany 24 22 6 4 14 31-52 4 1 7 17-21 2 3 7 14-31 2 1 0 1 1 3-4
13.  Jasiołka Jaśliska 24 19 6 1 17 25-63 5 1 6 20-27 1 0 11 5-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Wisłok Sieniawa    0-2 2-0 1-0 2-1 4-0 2-3 2-1 2-1 2-1 1-0 6-2 6-1 
 2 Cisy Jabłonica Polska2-4     2-1 2-2 1-2 4-2 1-0 1-3 2-2 1-3 2-1 2-0 2-1 
 3 Brzozovia Brzozów0-0 1-0     2-1 1-1 0-1 0-0 1-0 0-0 3-1 2-0 2-1 4-0 
 4 LKS Lubatówka5-2 4-2 1-1     0-3* 1-2 3-7 3-2 2-1 2-0 0-0 3-2 1-0 
 5 Burza Rogi0-1 0-3* 0-2 1-0     3-1 2-2 5-1 3-1 4-2 2-0 1-1 3-0* 
 6 Karpaty Klimkówka1-1 2-2 2-2 3-4 4-1     4-3 0-4 1-1 2-1 4-1 7-1 2-0 
 7 Iskra Iskrzynia1-2 1-1 0-2 1-1 3-2 1-0     1-1 1-4 2-0 0-0 1-1 0-1 
 8 LKS Wesoła0-2 2-2 1-2 1-2 0-3 1-1 1-2     3-1 2-0 1-0 5-0 1-0 
 9 Wisłok Krościenko Wyżne1-0 1-2 2-0 0-2 3-0* 1-2 1-4 1-0     1-1 0-1 0-2 4-0 
 10 Płomień Zmiennica1-2 3-5 1-1 3-4 3-0 2-2 1-2 3-1 0-2     4-1 2-2 5-0 
 11 LKS Haczów0-3 0-2 0-2 2-4 0-2 2-4 2-2 2-0 3-0 4-2     2-1 5-2 
 12 Victoria Kobylany0-1 0-1 1-4 2-3 1-2 4-2 3-0 0-1 1-0 0-5 2-2     3-0 
 13 Jasiołka Jaśliska1-3 2-5 3-2 3-2 1-5 4-1 1-3 1-1 2-0 0-3 2-1 0-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Pauza: Brzozovia Brzozów.
 
Wisłok Krościenko Wyżne 1-0 Wisłok Sieniawa 12 sierpnia, 17:00
Iskra Iskrzynia 1-1 LKS Wesoła 12 sierpnia, 17:00
LKS Haczów 4-2 Płomień Zmiennica 12 sierpnia, 17:00
LKS Lubatówka 3-2 Victoria Kobylany 12 sierpnia, 17:00
Burza Rogi 0-3 Cisy Jabłonica Polska 12 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-0 / brak wymaganej liczby zawodników młodzieżowych
Jasiołka Jaśliska 4-1 Karpaty Klimkówka 13 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Jasiołka Jaśliska.
 
Wisłok Sieniawa 4-0 Karpaty Klimkówka 15 sierpnia, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 2-1 Brzozovia Brzozów 15 sierpnia, 11:00
Victoria Kobylany 1-2 Burza Rogi 15 sierpnia, 16:30
Płomień Zmiennica 3-4 LKS Lubatówka 15 sierpnia, 15:00
LKS Wesoła 1-0 LKS Haczów 15 sierpnia, 17:00
Wisłok Krościenko Wyżne 1-4 Iskra Iskrzynia 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Pauza: Karpaty Klimkówka.
 
Iskra Iskrzynia 1-2 Wisłok Sieniawa 20 sierpnia, 16:30
LKS Haczów 3-0 Wisłok Krościenko Wyżne 20 sierpnia, 17:00
LKS Lubatówka 3-2 LKS Wesoła 20 sierpnia, 15:00
Burza Rogi 4-2 Płomień Zmiennica 20 sierpnia, 11:00
Brzozovia Brzozów 2-1 Victoria Kobylany 20 sierpnia, 15:00
Jasiołka Jaśliska 2-5 Cisy Jabłonica Polska 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Pauza: Wisłok Sieniawa.
 
Cisy Jabłonica Polska 4-2 Karpaty Klimkówka 27 sierpnia, 11:00
Victoria Kobylany 3-0 Jasiołka Jaśliska 27 sierpnia, 16:30
Płomień Zmiennica 1-1 Brzozovia Brzozów 27 sierpnia, 15:00
LKS Wesoła 0-3 Burza Rogi 27 sierpnia, 11:00
Wisłok Krościenko Wyżne 0-2 LKS Lubatówka 27 sierpnia, 15:00
Iskra Iskrzynia 0-0 LKS Haczów 27 sierpnia, 16:30

Kolejka 5 - 2-3 września

Pauza: Cisy Jabłonica Polska.
 
LKS Haczów 0-3 Wisłok Sieniawa 3 września, 15:00
LKS Lubatówka 3-7 Iskra Iskrzynia 3 września, 15:00
Burza Rogi 3-1 Wisłok Krościenko Wyżne 3 września, 13:00
Brzozovia Brzozów 1-0 LKS Wesoła 3 września, 15:00
Jasiołka Jaśliska 0-3 Płomień Zmiennica 3 września, 13:00
Karpaty Klimkówka 7-1 Victoria Kobylany 3 września, 13:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Pauza: Victoria Kobylany.
 
Wisłok Sieniawa 0-2 Cisy Jabłonica Polska 10 września, 13:00
Płomień Zmiennica 2-2 Karpaty Klimkówka 10 września, 15:00
LKS Wesoła 1-0 Jasiołka Jaśliska 10 września, 11:00
Wisłok Krościenko Wyżne 2-0 Brzozovia Brzozów 10 września, 11:00
Iskra Iskrzynia 3-2 Burza Rogi 10 września, 16:30
LKS Haczów 2-4 LKS Lubatówka 10 września, 11:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Pauza: Płomień Zmiennica.
 
LKS Lubatówka 5-2 Wisłok Sieniawa 17 września, 15:00
Burza Rogi 2-0 LKS Haczów 17 września, 13:00
Brzozovia Brzozów 0-0 Iskra Iskrzynia 17 września, 15:00
Jasiołka Jaśliska 2-0 Wisłok Krościenko Wyżne 17 września, 13:00
Karpaty Klimkówka 0-4 LKS Wesoła 17 września, 13:25
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem
Cisy Jabłonica Polska 2-0 Victoria Kobylany 17 września, 11:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Pauza: LKS Wesoła.
 
Wisłok Sieniawa 6-2 Victoria Kobylany 24 września, 13:00
Płomień Zmiennica 3-5 Cisy Jabłonica Polska 24 września, 15:00
Wisłok Krościenko Wyżne 1-2 Karpaty Klimkówka 24 września, 11:00
Iskra Iskrzynia 0-1 Jasiołka Jaśliska 24 września, 15:30
LKS Haczów 0-2 Brzozovia Brzozów 24 września, 11:00
LKS Lubatówka 0-3 Burza Rogi 24 września, 15:00
(wo)
na boisku 4-2; pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska; w kolejnym terminie przywrócono walkower na wniosek rzecznika prawa związkowego

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Pauza: Wisłok Krościenko Wyżne.
 
Burza Rogi 0-1 Wisłok Sieniawa 1 października, 13:00
Brzozovia Brzozów 2-1 LKS Lubatówka 1 października, 15:00
Jasiołka Jaśliska 2-1 LKS Haczów 1 października, 13:00
Karpaty Klimkówka 4-3 Iskra Iskrzynia 1 października, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 1-3 LKS Wesoła 1 października, 11:00
Victoria Kobylany 0-5 Płomień Zmiennica 1 października, 15:30

Kolejka 10 - 7-8 października

Pauza: Iskra Iskrzynia.
 
Wisłok Sieniawa 2-1 Płomień Zmiennica 8 października, 13:00
LKS Wesoła 5-0 Victoria Kobylany 8 października, 11:00
Wisłok Krościenko Wyżne 1-2 Cisy Jabłonica Polska 8 października, 11:00
LKS Haczów 2-4 Karpaty Klimkówka 8 października, 11:00
LKS Lubatówka 1-0 Jasiołka Jaśliska 8 października, 15:00
Burza Rogi 0-2 Brzozovia Brzozów 8 października, 13:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Pauza: LKS Haczów.
 
Brzozovia Brzozów 0-0 Wisłok Sieniawa 15 października, 15:00
Jasiołka Jaśliska 1-5 Burza Rogi 15 października, 13:00
Karpaty Klimkówka 3-4 LKS Lubatówka 15 października, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 1-0 Iskra Iskrzynia 15 października, 11:00
Victoria Kobylany 1-0 Wisłok Krościenko Wyżne 15 października, 15:30
Płomień Zmiennica 3-1 LKS Wesoła 15 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Pauza: LKS Lubatówka.
 
Wisłok Sieniawa 2-1 LKS Wesoła 22 października, 13:00
Wisłok Krościenko Wyżne 1-1 Płomień Zmiennica 22 października, 11:00
Iskra Iskrzynia 1-1 Victoria Kobylany 22 października, 14:00
LKS Haczów 0-2 Cisy Jabłonica Polska 22 października, 11:00
Burza Rogi 3-1 Karpaty Klimkówka 22 października, 13:00
Brzozovia Brzozów 4-0 Jasiołka Jaśliska 22 października, 14:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Pauza: Burza Rogi.
 
Jasiołka Jaśliska 1-3 Wisłok Sieniawa 28 października, 15:00
Karpaty Klimkówka 2-2 Brzozovia Brzozów 28 października, 14:30
Cisy Jabłonica Polska 2-2 LKS Lubatówka 29 października, 11:00
Victoria Kobylany 2-2 LKS Haczów 29 października, 13:00
Płomień Zmiennica 1-2 Iskra Iskrzynia 5 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Wesoła 3-1 Wisłok Krościenko Wyżne 5 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 7-8 kwietnia

Pauza: Brzozovia Brzozów.
 
Wisłok Sieniawa 2-1 Wisłok Krościenko Wyżne 8 kwietnia, 13:00
LKS Wesoła 1-2 Iskra Iskrzynia 8 kwietnia, 11:00
Płomień Zmiennica 4-1 LKS Haczów 8 kwietnia, 15:00
Victoria Kobylany 2-3 LKS Lubatówka 8 kwietnia, 16:30
Cisy Jabłonica Polska 1-2 Burza Rogi 8 kwietnia, 11:00
Karpaty Klimkówka 2-0 Jasiołka Jaśliska 8 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 14-15 kwietnia

Pauza: Jasiołka Jaśliska.
 
Karpaty Klimkówka 1-1 Wisłok Sieniawa 15 kwietnia, 13:00
Brzozovia Brzozów 1-0 Cisy Jabłonica Polska 15 kwietnia, 15:00
Burza Rogi 1-1 Victoria Kobylany 15 kwietnia, 13:00
LKS Lubatówka 2-0 Płomień Zmiennica 15 kwietnia, 15:00
LKS Haczów 2-0 LKS Wesoła 15 kwietnia, 11:00
Iskra Iskrzynia 1-4 Wisłok Krościenko Wyżne 15 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 21-22 kwietnia

Pauza: Karpaty Klimkówka.
 
Wisłok Sieniawa 2-3 Iskra Iskrzynia 22 kwietnia, 13:00
Wisłok Krościenko Wyżne 0-1 LKS Haczów 31 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 11:00) odwołany
LKS Wesoła 1-2 LKS Lubatówka 22 kwietnia, 11:00
Płomień Zmiennica 3-0 Burza Rogi 22 kwietnia, 15:00
Victoria Kobylany 1-4 Brzozovia Brzozów 22 kwietnia, 16:30
Cisy Jabłonica Polska 2-1 Jasiołka Jaśliska 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 28-29 kwietnia

Pauza: Wisłok Sieniawa.
 
Karpaty Klimkówka 2-2 Cisy Jabłonica Polska 29 kwietnia, 13:00
Jasiołka Jaśliska 0-1 Victoria Kobylany 29 kwietnia, 13:00
Brzozovia Brzozów 3-1 Płomień Zmiennica 29 kwietnia, 15:00
Burza Rogi 5-1 LKS Wesoła 29 kwietnia, 13:00
LKS Lubatówka 2-1 Wisłok Krościenko Wyżne 29 kwietnia, 11:00
w Krościenku Wyżnym; LKS Lubatówka gospodarzem
LKS Haczów 2-2 Iskra Iskrzynia 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 3 maja

Pauza: Cisy Jabłonica Polska.
 
Wisłok Sieniawa 1-0 LKS Haczów 3 maja, 13:00
Iskra Iskrzynia 1-1 LKS Lubatówka 3 maja, 15:00
Wisłok Krościenko Wyżne 3-0 Burza Rogi 3 maja, 11:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Wesoła 1-2 Brzozovia Brzozów 3 maja, 11:00
Płomień Zmiennica 5-0 Jasiołka Jaśliska 3 maja, 15:00
Victoria Kobylany 4-2 Karpaty Klimkówka 3 maja, 16:30

Kolejka 19 - 5-6 maja

Pauza: Victoria Kobylany.
 
Cisy Jabłonica Polska 2-4 Wisłok Sieniawa 6 maja, 14:00
Karpaty Klimkówka 2-1 Płomień Zmiennica 6 maja, 13:00
Jasiołka Jaśliska 1-1 LKS Wesoła 6 maja, 13:00
Brzozovia Brzozów 0-0 Wisłok Krościenko Wyżne 6 maja, 15:00
Burza Rogi 2-2 Iskra Iskrzynia 6 maja, 13:00
LKS Lubatówka 0-0 LKS Haczów 6 maja, 15:00

Kolejka 20 - 12-13 maja

Pauza: Płomień Zmiennica.
 
Wisłok Sieniawa 1-0 LKS Lubatówka 13 maja, 13:00
LKS Haczów 0-2 Burza Rogi 13 maja, 13:00
Iskra Iskrzynia 0-2 Brzozovia Brzozów 13 maja, 15:00
Wisłok Krościenko Wyżne 4-0 Jasiołka Jaśliska 13 maja, 11:00
LKS Wesoła 1-1 Karpaty Klimkówka 13 maja, 11:00
Victoria Kobylany 0-1 Cisy Jabłonica Polska 13 maja, 16:30

Kolejka 21 - 19-20 maja

Pauza: LKS Wesoła.
 
Victoria Kobylany 0-1 Wisłok Sieniawa 20 maja, 16:30
Cisy Jabłonica Polska 1-3 Płomień Zmiennica 20 maja, 11:00
Karpaty Klimkówka 1-1 Wisłok Krościenko Wyżne 20 maja, 13:00
Jasiołka Jaśliska 1-3 Iskra Iskrzynia 20 maja, 13:00
Brzozovia Brzozów 2-0 LKS Haczów 20 maja, 15:00
Burza Rogi 1-0 LKS Lubatówka 20 maja, 13:00

Kolejka 22 - 26-27 maja

Pauza: Wisłok Krościenko Wyżne.
 
Wisłok Sieniawa 2-1 Burza Rogi 27 maja, 13:00
LKS Lubatówka 1-1 Brzozovia Brzozów 27 maja, 15:00
LKS Haczów 5-2 Jasiołka Jaśliska 27 maja, 11:00
Iskra Iskrzynia 1-0 Karpaty Klimkówka 31 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (27 maja, 15:00) odwołany
LKS Wesoła 2-2 Cisy Jabłonica Polska 27 maja, 11:00
Płomień Zmiennica 2-2 Victoria Kobylany 27 maja, 15:00

Kolejka 23 - 2-3 czerwca

Pauza: Iskra Iskrzynia.
 
Płomień Zmiennica 1-2 Wisłok Sieniawa 3 czerwca, 15:00
Victoria Kobylany 0-1 LKS Wesoła 3 czerwca, 16:30
Cisy Jabłonica Polska 2-2 Wisłok Krościenko Wyżne 3 czerwca, 11:00
Karpaty Klimkówka 4-1 LKS Haczów 3 czerwca, 11:00
Jasiołka Jaśliska 3-2 LKS Lubatówka 3 czerwca, 13:00
Brzozovia Brzozów 1-1 Burza Rogi 3 czerwca, 15:00

Kolejka 24 - 9-10 czerwca

Pauza: LKS Haczów.
 
Wisłok Sieniawa 2-0 Brzozovia Brzozów 10 czerwca, 13:00
Burza Rogi 3-0 Jasiołka Jaśliska 10 czerwca, 13:00
(wo)
na boisku 2-1
LKS Lubatówka 1-2 Karpaty Klimkówka 10 czerwca, 15:00
Iskra Iskrzynia 1-1 Cisy Jabłonica Polska 10 czerwca, 15:00
Wisłok Krościenko Wyżne 0-2 Victoria Kobylany 10 czerwca, 11:00
LKS Wesoła 2-0 Płomień Zmiennica 10 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 16-17 czerwca

Pauza: LKS Lubatówka.
 
LKS Wesoła 0-2 Wisłok Sieniawa 17 czerwca, 11:00
Płomień Zmiennica 0-2 Wisłok Krościenko Wyżne 17 czerwca, 11:00
Victoria Kobylany 3-0 Iskra Iskrzynia 17 czerwca, 16:30
Cisy Jabłonica Polska 2-1 LKS Haczów 17 czerwca, 11:00
Karpaty Klimkówka 4-1 Burza Rogi 17 czerwca, 13:00
Jasiołka Jaśliska 3-2 Brzozovia Brzozów 17 czerwca, 13:00

Kolejka 26 - 23 czerwca

Pauza: Burza Rogi.
 
Wisłok Sieniawa 6-1 Jasiołka Jaśliska 23 czerwca, 17:00
Brzozovia Brzozów 0-1 Karpaty Klimkówka 23 czerwca, 17:00
LKS Lubatówka 4-2 Cisy Jabłonica Polska 23 czerwca, 17:00
LKS Haczów 2-1 Victoria Kobylany 23 czerwca, 17:00
Iskra Iskrzynia 2-0 Płomień Zmiennica 23 czerwca, 17:00
Wisłok Krościenko Wyżne 1-0 LKS Wesoła 23 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie A (Krosno II)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Krosno)

Klasa A 2017/2018 (Krosno I)
Klasa A 2017/2018 (Krosno III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas