[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tempo Nienaszów 26 67 22 1 3 85-33 11 1 1 38-13 11 0 2 47-20
2.  Zamczysko Odrzykoń 26 57 18 3 5 65-31 9 2 2 32-18 9 1 3 33-13
3.  KS Zarzecze 26 54 17 3 6 61-29 10 0 3 38-14 7 3 3 23-15
4.  LKS Czeluśnica 26 53 17 2 7 95-34 11 0 2 50-16 6 2 5 45-18
5.  Orzeł Faliszówka 26 51 15 6 5 63-32 9 2 2 39-19 6 4 3 24-13
6.  Orzeł Lubla 26 44 14 2 10 67-57 8 1 4 41-28 6 1 6 26-29
7.  Zorza Łęki Dukielskie 26 43 13 4 9 54-49 8 2 3 28-16 5 2 6 26-33
8.  Sobniów Jasło 26 40 12 4 10 57-46 7 2 4 34-19 5 2 6 23-27
9.  Zamczysko Mrukowa 26 28 9 1 16 51-57 4 1 8 27-27 5 0 8 24-30
10.  Orzeł Bieździedza 26 23 7 2 17 38-56 4 2 7 26-27 3 0 10 12-29
11.  Nafta Chorkówka 26 21 6 3 17 33-74 4 2 7 18-34 2 1 10 15-40
12.  LKS Moderówka 26 19 4 7 15 34-70 3 4 6 20-30 1 3 9 14-40
13.  Standart Święcany 26 12 3 3 20 35-103 3 1 9 20-45 0 2 11 15-58 2 3 1 0 1 4-3
14.  Iwełka Iwla 26 12 3 3 20 33-100 3 2 8 19-35 0 1 12 14-65 2 3 1 0 1 3-4

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Tempo Nienaszów    0-3 3-1 2-0 0-0 4-1 3-1 2-1 4-1 2-1 1-0 5-1 9-3 3-0 
 2 Zamczysko Odrzykoń3-4     2-1 2-2 1-0 3-2 1-1 1-2 3-1 2-0 4-1 2-1 2-0 6-3 
 3 KS Zarzecze1-2 3-0     3-0 1-2 5-0 4-2 5-0 0-1 2-0 2-1 4-1 5-3 3-2 
 4 LKS Czeluśnica4-1 0-6 1-0     2-0 1-5 8-0 3-1 3-0 6-1 4-1 10-1 5-0 3-0 
 5 Orzeł Faliszówka2-3 2-2 1-3 3-3     2-0 6-2 5-2 2-1 2-0 5-1 3-1 4-0 2-1 
 6 Orzeł Lubla4-7 2-1 1-1 2-1 4-6     2-1 1-3 1-3 4-1 5-0 2-0 3-2 10-2 
 7 Zorza Łęki Dukielskie3-2 2-3 1-2 1-0 2-1 1-2     2-2 3-0 2-1 2-1 1-0 1-1 7-1 
 8 Sobniów Jasło1-2 0-2 0-0 0-5 1-3 3-0 5-2     3-0 3-2 0-0 4-2 7-0 7-1 
 9 Zamczysko Mrukowa0-4 0-4 1-2 1-3 1-1 1-3 1-4 0-1     0-3 5-1 4-0 9-0 4-1 
 10 Orzeł Bieździedza0-3 0-3 1-3 2-0 0-0 1-4 0-2 0-4 3-1     5-2 0-2 2-2 12-1 
 11 Nafta Chorkówka0-7* 2-1 0-2 1-5 0-4 1-3 1-1 0-2 2-6 3-0     1-1 4-2 3-0 
 12 LKS Moderówka1-4 1-2 1-1 0-5 1-1 2-2 0-4 4-2 2-0 0-2 2-4     5-2 1-1 
 13 Standart Święcany1-3 1-3 2-3 0-14 0-4 1-3 0-3 3-2 2-5 3-0 1-2 2-2     4-1 
 14 Iwełka Iwla0-5 0-3 1-4 1-7 0-2 4-1 2-3 1-1 2-5 0-1 4-1 2-2 2-0     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Standart Święcany 2-2 LKS Moderówka 12 sierpnia, 17:00
KS Zarzecze 3-0 LKS Czeluśnica 12 sierpnia, 17:00
Nafta Chorkówka 0-2 Sobniów Jasło 12 sierpnia, 17:00
Zamczysko Mrukowa 1-1 Orzeł Faliszówka 12 sierpnia, 17:00
Iwełka Iwla 4-1 Orzeł Lubla 12 sierpnia, 17:00
Orzeł Bieździedza 0-3 Zamczysko Odrzykoń 12 sierpnia, 17:00
Tempo Nienaszów 3-1 Zorza Łęki Dukielskie 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS Moderówka 0-4 Zorza Łęki Dukielskie 15 sierpnia, 11:00
Zamczysko Odrzykoń 3-4 Tempo Nienaszów 15 sierpnia, 13:00
Orzeł Lubla 4-1 Orzeł Bieździedza 15 sierpnia, 16:30
Orzeł Faliszówka 2-1 Iwełka Iwla 15 sierpnia, 11:00
Sobniów Jasło 3-0 Zamczysko Mrukowa 15 sierpnia, 16:30
LKS Czeluśnica 4-1 Nafta Chorkówka 15 sierpnia, 16:30
Standart Święcany 2-3 KS Zarzecze 15 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

KS Zarzecze 4-1 LKS Moderówka 20 sierpnia, 14:00
Nafta Chorkówka 4-2 Standart Święcany 20 sierpnia, 15:00
Zamczysko Mrukowa 1-3 LKS Czeluśnica 20 sierpnia, 13:00
Iwełka Iwla 1-1 Sobniów Jasło 20 sierpnia, 16:30
Orzeł Bieździedza 0-0 Orzeł Faliszówka 19 sierpnia, 17:00
Tempo Nienaszów 4-1 Orzeł Lubla 20 sierpnia, 13:00
Zorza Łęki Dukielskie 2-3 Zamczysko Odrzykoń 20 sierpnia, 11:30

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

LKS Moderówka 1-2 Zamczysko Odrzykoń 27 sierpnia, 11:00
Orzeł Lubla 2-1 Zorza Łęki Dukielskie 27 sierpnia, 16:30
Orzeł Faliszówka 2-3 Tempo Nienaszów 27 sierpnia, 15:00
Sobniów Jasło 3-2 Orzeł Bieździedza 26 sierpnia, 16:30
LKS Czeluśnica 3-0 Iwełka Iwla 26 sierpnia, 16:30
Standart Święcany 2-5 Zamczysko Mrukowa 27 sierpnia, 13:00
KS Zarzecze 2-1 Nafta Chorkówka 27 sierpnia, 16:30

Kolejka 5 - 2-3 września

Nafta Chorkówka 1-1 LKS Moderówka 3 września, 11:00
Zamczysko Mrukowa 1-2 KS Zarzecze 3 września, 13:00
Iwełka Iwla 2-0 Standart Święcany 3 września, 16:30
Orzeł Bieździedza 2-0 LKS Czeluśnica 1 września, 17:00
Tempo Nienaszów 2-1 Sobniów Jasło 3 września, 11:00
Zorza Łęki Dukielskie 2-1 Orzeł Faliszówka 3 września, 11:30
Zamczysko Odrzykoń 3-2 Orzeł Lubla 3 września, 13:00

Kolejka 6 - 9-10 września

LKS Moderówka 2-2 Orzeł Lubla 10 września, 11:00
Orzeł Faliszówka 2-2 Zamczysko Odrzykoń 10 września, 15:00
Sobniów Jasło 5-2 Zorza Łęki Dukielskie 9 września, 16:30
LKS Czeluśnica 4-1 Tempo Nienaszów 9 września, 16:30
Standart Święcany 3-0 Orzeł Bieździedza 10 września, 11:00
KS Zarzecze 3-2 Iwełka Iwla 10 września, 16:30
Nafta Chorkówka 2-6 Zamczysko Mrukowa 10 września, 11:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Zamczysko Mrukowa 4-0 LKS Moderówka 17 września, 13:00
Iwełka Iwla 4-1 Nafta Chorkówka 17 września, 16:30
Orzeł Bieździedza 1-3 KS Zarzecze 16 września, 17:00
Tempo Nienaszów 9-3 Standart Święcany 17 września, 11:00
Zorza Łęki Dukielskie 1-0 LKS Czeluśnica 17 września, 11:30
Zamczysko Odrzykoń 1-2 Sobniów Jasło 17 września, 11:00
Orzeł Lubla 4-6 Orzeł Faliszówka 17 września, 16:30

Kolejka 8 - 23-24 września

LKS Moderówka 1-1 Orzeł Faliszówka 24 września, 11:00
Sobniów Jasło 3-0 Orzeł Lubla 4 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Czeluśnica 0-6 Zamczysko Odrzykoń 23 września, 15:30
Standart Święcany 0-3 Zorza Łęki Dukielskie 24 września, 11:00
KS Zarzecze 1-2 Tempo Nienaszów 24 września, 15:30
Nafta Chorkówka 3-0 Orzeł Bieździedza 24 września, 11:00
Zamczysko Mrukowa 4-1 Iwełka Iwla 23 września, 14:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Iwełka Iwla 2-2 LKS Moderówka 1 października, 15:30
Orzeł Bieździedza 3-1 Zamczysko Mrukowa 30 września, 16:00
Tempo Nienaszów 1-0 Nafta Chorkówka 1 października, 11:00
Zorza Łęki Dukielskie 1-2 KS Zarzecze 1 października, 11:30
Zamczysko Odrzykoń 2-0 Standart Święcany 1 października, 13:00
Orzeł Lubla 2-1 LKS Czeluśnica 1 października, 15:30
Orzeł Faliszówka 5-2 Sobniów Jasło 1 października, 15:00

Kolejka 10 - 7-8 października

LKS Moderówka 4-2 Sobniów Jasło 8 października, 11:00
LKS Czeluśnica 2-0 Orzeł Faliszówka 7 października, 15:30
Standart Święcany 1-3 Orzeł Lubla 8 października, 13:00
KS Zarzecze 3-0 Zamczysko Odrzykoń 8 października, 15:30
Nafta Chorkówka 1-1 Zorza Łęki Dukielskie 8 października, 11:00
Zamczysko Mrukowa 0-4 Tempo Nienaszów 8 października, 13:00
Iwełka Iwla 0-1 Orzeł Bieździedza 8 października, 15:30

Kolejka 11 - 14-15 października

Orzeł Bieździedza 0-2 LKS Moderówka 14 października, 15:30
Tempo Nienaszów 3-0 Iwełka Iwla 15 października, 11:00
Zorza Łęki Dukielskie 3-0 Zamczysko Mrukowa 15 października, 11:30
Zamczysko Odrzykoń 4-1 Nafta Chorkówka 15 października, 13:00
Orzeł Lubla 1-1 KS Zarzecze 15 października, 15:30
Orzeł Faliszówka 4-0 Standart Święcany 15 października, 15:00
Sobniów Jasło 0-5 LKS Czeluśnica 14 października, 15:30

Kolejka 12 - 21-22 października

LKS Moderówka 0-5 LKS Czeluśnica 22 października, 11:00
Standart Święcany 3-2 Sobniów Jasło 22 października, 13:00
KS Zarzecze 1-2 Orzeł Faliszówka 22 października, 14:00
Nafta Chorkówka 1-3 Orzeł Lubla 22 października, 11:00
Zamczysko Mrukowa 0-4 Zamczysko Odrzykoń 22 października, 13:00
Iwełka Iwla 2-3 Zorza Łęki Dukielskie 22 października, 11:00
Orzeł Bieździedza 0-3 Tempo Nienaszów 21 października, 14:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Tempo Nienaszów 5-1 LKS Moderówka 29 października, 11:00
Zorza Łęki Dukielskie 2-1 Orzeł Bieździedza 29 października, 11:30
Zamczysko Odrzykoń 6-3 Iwełka Iwla 29 października, 13:00
Orzeł Lubla 1-3 Zamczysko Mrukowa 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Faliszówka 5-1 Nafta Chorkówka 28 października, 14:00
Sobniów Jasło 0-0 KS Zarzecze 31 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany
LKS Czeluśnica 5-0 Standart Święcany 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 kwietnia

LKS Moderówka 5-2 Standart Święcany 8 kwietnia, 11:00
LKS Czeluśnica 1-0 KS Zarzecze 7 kwietnia, 16:30
Sobniów Jasło 0-0 Nafta Chorkówka 7 kwietnia, 16:30
Orzeł Faliszówka 2-1 Zamczysko Mrukowa 8 kwietnia, 15:00
Orzeł Lubla 10-2 Iwełka Iwla 8 kwietnia, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 2-0 Orzeł Bieździedza 8 kwietnia, 11:00
Zorza Łęki Dukielskie 3-2 Tempo Nienaszów 8 kwietnia, 11:30

Kolejka 15 - 14-15 kwietnia

Zorza Łęki Dukielskie 1-0 LKS Moderówka 15 kwietnia, 11:30
Tempo Nienaszów 0-3 Zamczysko Odrzykoń 15 kwietnia, 16:30
Orzeł Bieździedza 1-4 Orzeł Lubla 14 kwietnia, 17:00
Iwełka Iwla 0-2 Orzeł Faliszówka 15 kwietnia, 11:00
Zamczysko Mrukowa 0-1 Sobniów Jasło 15 kwietnia, 13:00
Nafta Chorkówka 1-5 LKS Czeluśnica 15 kwietnia, 11:00
KS Zarzecze 5-3 Standart Święcany 15 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 21-22 kwietnia

LKS Moderówka 1-1 KS Zarzecze 22 kwietnia, 11:00
Standart Święcany 1-2 Nafta Chorkówka 22 kwietnia, 11:00
LKS Czeluśnica 3-0 Zamczysko Mrukowa 21 kwietnia, 16:30
Sobniów Jasło 7-1 Iwełka Iwla 21 kwietnia, 16:30
Orzeł Faliszówka 2-0 Orzeł Bieździedza 22 kwietnia, 15:00
Orzeł Lubla 4-7 Tempo Nienaszów 22 kwietnia, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 1-1 Zorza Łęki Dukielskie 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 28-29 kwietnia

Zamczysko Odrzykoń 2-1 LKS Moderówka 29 kwietnia, 11:00
Zorza Łęki Dukielskie 1-2 Orzeł Lubla 29 kwietnia, 11:30
Tempo Nienaszów 0-0 Orzeł Faliszówka 29 kwietnia, 11:00
Orzeł Bieździedza 0-4 Sobniów Jasło 27 kwietnia, 17:30
Iwełka Iwla 1-7 LKS Czeluśnica 29 kwietnia, 13:30
Zamczysko Mrukowa 9-0 Standart Święcany 29 kwietnia, 13:00
Nafta Chorkówka 0-2 KS Zarzecze 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 3 maja

LKS Moderówka 2-4 Nafta Chorkówka 3 maja, 11:00
KS Zarzecze 0-1 Zamczysko Mrukowa 3 maja, 16:30
Standart Święcany 4-1 Iwełka Iwla 3 maja, 11:00
LKS Czeluśnica 6-1 Orzeł Bieździedza 3 maja, 16:30
Sobniów Jasło 1-2 Tempo Nienaszów 3 maja, 16:30
Orzeł Faliszówka 6-2 Zorza Łęki Dukielskie 3 maja, 15:00
Orzeł Lubla 2-1 Zamczysko Odrzykoń 3 maja, 16:30

Kolejka 19 - 5-6 maja

Orzeł Lubla 2-0 LKS Moderówka 6 maja, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 1-0 Orzeł Faliszówka 6 maja, 11:00
Zorza Łęki Dukielskie 2-2 Sobniów Jasło 6 maja, 11:30
Tempo Nienaszów 2-0 LKS Czeluśnica 6 maja, 11:00
Orzeł Bieździedza 2-2 Standart Święcany 5 maja, 17:00
Iwełka Iwla 1-4 KS Zarzecze 6 maja, 13:30
Zamczysko Mrukowa 5-1 Nafta Chorkówka 6 maja, 13:00

Kolejka 20 - 12-13 maja

LKS Moderówka 2-0 Zamczysko Mrukowa 13 maja, 11:00
Nafta Chorkówka 3-0 Iwełka Iwla 13 maja, 11:00
KS Zarzecze 2-0 Orzeł Bieździedza 13 maja, 16:30
Standart Święcany 1-3 Tempo Nienaszów 13 maja, 11:00
LKS Czeluśnica 8-0 Zorza Łęki Dukielskie 12 maja, 16:30
Sobniów Jasło 0-2 Zamczysko Odrzykoń 12 maja, 16:30
w Odrzykoniu; Sobniów gospodarzem
Orzeł Faliszówka 2-0 Orzeł Lubla 13 maja, 15:00

Kolejka 21 - 19-20 maja

Orzeł Faliszówka 3-1 LKS Moderówka 20 maja, 15:00
Orzeł Lubla 1-3 Sobniów Jasło 20 maja, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 2-2 LKS Czeluśnica 20 maja, 11:00
Zorza Łęki Dukielskie 1-1 Standart Święcany 20 maja, 11:30
Tempo Nienaszów 3-1 KS Zarzecze 20 maja, 16:30
Orzeł Bieździedza 5-2 Nafta Chorkówka 19 maja, 17:00
Iwełka Iwla 2-5 Zamczysko Mrukowa 20 maja, 13:30

Kolejka 22 - 26-27 maja

LKS Moderówka 1-1 Iwełka Iwla 27 maja, 11:00
Zamczysko Mrukowa 0-3 Orzeł Bieździedza 27 maja, 13:00
Nafta Chorkówka 0-7 Tempo Nienaszów 27 maja, 11:00
(wo)
na boisku 1-7
KS Zarzecze 4-2 Zorza Łęki Dukielskie 27 maja, 16:30
Standart Święcany 1-3 Zamczysko Odrzykoń 27 maja, 11:00
LKS Czeluśnica 1-5 Orzeł Lubla 26 maja, 16:30
Sobniów Jasło 1-3 Orzeł Faliszówka 27 maja, 11:00

Kolejka 23 - 2-3 czerwca

Sobniów Jasło 4-2 LKS Moderówka 31 maja, 11:00
Orzeł Faliszówka 3-3 LKS Czeluśnica 3 czerwca, 15:00
Orzeł Lubla 3-2 Standart Święcany 3 czerwca, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 2-1 KS Zarzecze 3 czerwca, 11:00
Zorza Łęki Dukielskie 2-1 Nafta Chorkówka 3 czerwca, 11:30
Tempo Nienaszów 4-1 Zamczysko Mrukowa 3 czerwca, 16:30
Orzeł Bieździedza 12-1 Iwełka Iwla 2 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 9-10 czerwca

LKS Moderówka 0-2 Orzeł Bieździedza 9 czerwca, 16:30
Iwełka Iwla 0-5 Tempo Nienaszów 10 czerwca, 16:30
Zamczysko Mrukowa 1-4 Zorza Łęki Dukielskie 10 czerwca, 13:00
Nafta Chorkówka 2-1 Zamczysko Odrzykoń 10 czerwca, 11:00
KS Zarzecze 5-0 Orzeł Lubla 10 czerwca, 16:30
Standart Święcany 0-4 Orzeł Faliszówka 10 czerwca, 11:00
LKS Czeluśnica 3-1 Sobniów Jasło 9 czerwca, 16:30

Kolejka 25 - 16-17 czerwca

LKS Czeluśnica 10-1 LKS Moderówka 16 czerwca, 16:30
Sobniów Jasło 7-0 Standart Święcany 16 czerwca, 16:30
Orzeł Faliszówka 1-3 KS Zarzecze 17 czerwca, 15:00
Orzeł Lubla 5-0 Nafta Chorkówka 17 czerwca, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 3-1 Zamczysko Mrukowa 17 czerwca, 11:00
Zorza Łęki Dukielskie 7-1 Iwełka Iwla 17 czerwca, 13:00
Tempo Nienaszów 2-1 Orzeł Bieździedza 17 czerwca, 16:30

Kolejka 26 - 23 czerwca

LKS Moderówka 1-4 Tempo Nienaszów 23 czerwca, 17:00
Orzeł Bieździedza 0-2 Zorza Łęki Dukielskie 23 czerwca, 17:00
Iwełka Iwla 0-3 Zamczysko Odrzykoń 23 czerwca, 17:00
Zamczysko Mrukowa 1-3 Orzeł Lubla 23 czerwca, 17:00
Nafta Chorkówka 0-4 Orzeł Faliszówka 23 czerwca, 17:00
KS Zarzecze 5-0 Sobniów Jasło 23 czerwca, 17:00
Standart Święcany 0-14 LKS Czeluśnica 23 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie A (Krosno III)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Krosno)

Klasa A 2017/2018 (Krosno I)
Klasa A 2017/2018 (Krosno II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas