[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Stalowa Wola
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Gorzyce 34 95 31 2 1 138-25 16 0 1 78-16 15 2 0 60-9
2.  Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 34 81 27 0 7 140-45 13 0 4 82-25 14 0 3 58-20
3.  Sokół Kamień 34 80 26 2 6 112-46 15 1 1 64-15 11 1 5 48-31
4.  Stal II Stalowa Wola 34 65 21 2 11 128-66 12 1 4 83-33 9 1 7 45-33
5.  Bukowa Jastkowice 34 60 19 3 12 94-63 11 0 6 50-24 8 3 6 44-39
6.  San Kłyżów 34 55 16 7 11 73-82 5 5 7 35-43 11 2 4 38-39
7.  LZS Ździary 34 54 17 3 14 82-49 10 0 7 60-24 7 3 7 22-25 2 6 2 0 0 6-1
8.  Pogoń Leżajsk 34 54 16 6 12 62-51 9 5 3 34-20 7 1 9 28-31 2 0 0 0 2 1-6
9.  Stal Nowa Dęba 34 50 16 2 16 83-79 10 1 6 41-26 6 1 10 42-53
10.  Olimpia Pysznica 34 43 13 4 17 89-89 9 3 5 55-39 4 1 12 34-50
11.  Rotunda Krzeszów 34 38 10 8 16 71-111 6 3 8 44-58 4 5 8 27-53
12.  Słowianin Grębów 34 37 11 4 19 40-66 7 3 7 19-28 4 1 12 21-38
13.  Sparta Jeżowe 34 36 11 3 20 62-95 6 1 10 35-37 5 2 10 27-58 2 6 2 0 0 4-0
14.  Górnovia Górno 34 36 11 3 20 51-95 6 2 9 27-31 5 1 11 24-64 2 0 0 0 2 0-4
15.  Strzelec Dąbrowica 34 35 10 5 19 72-108 5 2 10 37-48 5 3 9 35-60
16.  OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 34 33 8 9 17 47-77 5 5 7 21-24 3 4 10 26-53
17.  KP Zarzecze 34 19 5 4 25 37-122 3 1 13 21-59 2 3 12 16-63
18.  Unia Skowierzyn 34 12 3 3 28 25-137 2 2 13 16-54 1 1 15 9-83

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Stal Gorzyce    2-0 3-2 2-5 7-0 1-0 1-0 2-1 5-1 5-0 7-0 2-1 6-0 5-0 5-2 7-4 13-0 5-0 
 2 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)1-3     3-0* 0-7 1-4 13-0 4-0 3-2 7-0 5-3 7-1 4-0 7-0 5-1 2-3 6-1 8-0* 6-0 
 3 Sokół Kamień1-1 2-1     2-1 4-2 6-0 5-0 4-1 6-2 2-4 3-0 1-0 5-0 3-0 8-2 4-0 6-0 2-1 
 4 Stal II Stalowa Wola1-3 0-3* 1-1     3-5 2-5 4-3 3-0 4-3 4-2 4-1 2-0 6-4 15-0 6-0 10-2 3-1 15-0 
 5 Bukowa Jastkowice1-6 1-2 1-2 2-3     1-3 2-1 1-2 3-2 2-1 4-0 1-0 3-0 4-0 11-1 2-1 3-0* 8-0 
 6 San Kłyżów1-4 2-3 4-3 1-4 0-5     0-1 3-0 1-1 4-3 2-2 2-1 2-4 2-4 3-3 2-2 4-1 2-2 
 7 LZS Ździary0-3 1-3 0-1 4-1 0-2 1-2     3-1 4-3 2-0 6-1 4-1 8-1 7-0 2-3 1-2 6-0 11-0 
 8 Pogoń Leżajsk2-2 0-1 1-2 3-0* 3-1 2-2 0-3     3-1 3-1 1-0 4-0 5-4 1-1 0-0 1-1 2-1 3-0 
 9 Stal Nowa Dęba0-4 1-3 4-1 2-0 3-0 1-3 3-0 3-2     7-1 3-3 4-0 3-1 1-2 3-2 0-1 1-3 2-0 
 10 Olimpia Pysznica0-4 2-1 1-4 4-4 3-3 3-4 1-2 4-2 2-5     6-1 4-1 5-1 5-2 6-3 5-0 2-2 2-0 
 11 Rotunda Krzeszów0-3 1-5 3-5 3-5 5-5 4-2 0-3* 0-5 4-3 2-2     3-5 4-1 5-4 0-4 3-3 3-1 4-2 
 12 Słowianin Grębów0-4 0-6 2-5 3-0 0-4 1-2 0-0 0-3 4-0 2-0 1-1     0-2 2-1 1-0 2-0 0-0 1-0 
 13 Sparta Jeżowe1-4 2-3 2-3 2-3 3-2 0-1 0-1 2-3 2-4 5-2 1-1 0-4     3-0 6-1 1-0 4-2 1-3 
 14 Górnovia Górno0-4 0-6 2-3 2-0 1-4 0-1 1-1 0-2 3-1 2-1 2-3 2-3 0-1     3-0 1-1 2-0 6-0 
 15 Strzelec Dąbrowica1-4 1-6 2-1 2-1 3-4 2-4 2-3 1-1 3-4 2-3 3-5 2-0 2-2 5-3     1-4 2-3 3-0 
 16 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)0-4 3-5 0-1 0-2 1-1 1-1 2-1 2-0 0-1 0-3 1-1 1-0 1-1 0-1 1-1     3-1 5-0 
 17 KP Zarzecze0-1 2-4 0-6 0-7 2-1 1-2 0-0 0-1 1-5 1-8 1-4 0-3 1-4 0-3 1-7 4-2     7-1 
 18 Unia Skowierzyn0-6 0-6 2-8 1-2 0-1 0-6 0-3 0-2 1-6 2-0 1-3 2-2 0-1 1-2 2-3 3-2 1-1     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Sparta Jeżowe 1-3 Unia Skowierzyn 6 sierpnia, 16:00
Pogoń Leżajsk 1-1 Górnovia Górno 5 sierpnia, 10:00
San Kłyżów 4-1 KP Zarzecze 5 sierpnia, 17:00
Stal Nowa Dęba 4-0 Słowianin Grębów 30 sierpnia, 17:30
Stal Gorzyce 1-0 LZS Ździary 5 sierpnia, 16:00
Strzelec Dąbrowica 1-4 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 6 sierpnia, 17:30
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 5-3 Olimpia Pysznica 6 sierpnia, 16:00
Stal II Stalowa Wola 3-5 Bukowa Jastkowice 6 sierpnia, 16:00
Sokół Kamień 3-0 Rotunda Krzeszów 6 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Unia Skowierzyn 1-3 Rotunda Krzeszów 13 sierpnia, 16:00
Bukowa Jastkowice 1-2 Sokół Kamień 12 sierpnia, 17:00
Olimpia Pysznica 4-4 Stal II Stalowa Wola 13 sierpnia, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3-5 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 13 sierpnia, 16:00
LZS Ździary 2-3 Strzelec Dąbrowica 12 sierpnia, 16:00
Słowianin Grębów 0-4 Stal Gorzyce 13 sierpnia, 16:00
KP Zarzecze 1-5 Stal Nowa Dęba 13 sierpnia, 16:00
Górnovia Górno 0-1 San Kłyżów 13 sierpnia, 16:00
Sparta Jeżowe 2-3 Pogoń Leżajsk 12 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Pogoń Leżajsk 3-0 Unia Skowierzyn 15 sierpnia, 16:00
San Kłyżów 2-4 Sparta Jeżowe 15 sierpnia, 16:00
Stal Nowa Dęba 1-2 Górnovia Górno 15 sierpnia, 16:00
Stal Gorzyce 13-0 KP Zarzecze 15 sierpnia, 16:00
Strzelec Dąbrowica 2-0 Słowianin Grębów 15 sierpnia, 16:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 4-0 LZS Ździary 15 sierpnia, 16:00
Stal II Stalowa Wola 10-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 15 sierpnia, 16:00
Sokół Kamień 2-4 Olimpia Pysznica 15 sierpnia, 16:00
Rotunda Krzeszów 5-5 Bukowa Jastkowice 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Unia Skowierzyn 0-1 Bukowa Jastkowice 20 sierpnia, 12:00
Olimpia Pysznica 6-1 Rotunda Krzeszów 20 sierpnia, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 0-1 Sokół Kamień 19 sierpnia, 17:00
LZS Ździary 4-1 Stal II Stalowa Wola 19 sierpnia, 12:30
Słowianin Grębów 0-6 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 19 sierpnia, 17:00
KP Zarzecze 1-7 Strzelec Dąbrowica 20 sierpnia, 16:00
Górnovia Górno 0-4 Stal Gorzyce 20 sierpnia, 16:00
Sparta Jeżowe 2-4 Stal Nowa Dęba 20 sierpnia, 16:00
Pogoń Leżajsk 2-2 San Kłyżów 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

San Kłyżów 2-2 Unia Skowierzyn 27 sierpnia, 16:00
w Skowierzynie
Stal Nowa Dęba 3-2 Pogoń Leżajsk 26 sierpnia, 16:30
Stal Gorzyce 6-0 Sparta Jeżowe 27 sierpnia, 17:00
Strzelec Dąbrowica 5-3 Górnovia Górno 26 sierpnia, 17:00
w Knapach
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 8-0 KP Zarzecze 27 sierpnia, 16:00
(wo)
przerwany w 29. minucie przy stanie 8-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Stal II Stalowa Wola 2-0 Słowianin Grębów 27 sierpnia, 16:00
Sokół Kamień 5-0 LZS Ździary 26 sierpnia, 17:00
Rotunda Krzeszów 3-3 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 27 sierpnia, 17:00
Bukowa Jastkowice 2-1 Olimpia Pysznica 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 2-3 września

Unia Skowierzyn 2-0 Olimpia Pysznica 3 września, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-1 Bukowa Jastkowice 2 września, 16:00
LZS Ździary 6-1 Rotunda Krzeszów 2 września, 16:30
Słowianin Grębów 2-5 Sokół Kamień 3 września, 16:00
KP Zarzecze 0-7 Stal II Stalowa Wola 3 września, 16:00
Górnovia Górno 0-6 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 3 września, 16:00
Sparta Jeżowe 6-1 Strzelec Dąbrowica 3 września, 16:00
Pogoń Leżajsk 2-2 Stal Gorzyce 3 września, 16:00
San Kłyżów 1-1 Stal Nowa Dęba 2 września, 17:00

Kolejka 7 - 6 września

Stal Nowa Dęba 2-0 Unia Skowierzyn 6 września, 17:00
Stal Gorzyce 1-0 San Kłyżów 6 września, 17:00
Strzelec Dąbrowica 1-1 Pogoń Leżajsk 6 września, 17:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 7-0 Sparta Jeżowe 6 września, 17:00
Stal II Stalowa Wola 15-0 Górnovia Górno 6 września, 17:00
Sokół Kamień 6-0 KP Zarzecze 6 września, 17:00
Rotunda Krzeszów 3-5 Słowianin Grębów 13 września, 16:30
w pierwotnym terminie (6 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bukowa Jastkowice 2-1 LZS Ździary 6 września, 17:00
Olimpia Pysznica 5-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 27 września, 16:00
w pierwotnym terminie (6 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 8 - 9-10 września

Unia Skowierzyn 3-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 9 września, 11:00
LZS Ździary 2-0 Olimpia Pysznica 10 września, 16:00
Słowianin Grębów 0-4 Bukowa Jastkowice 10 września, 16:00
KP Zarzecze 1-4 Rotunda Krzeszów 10 września, 16:00
Górnovia Górno 2-3 Sokół Kamień 10 września, 16:00
Sparta Jeżowe 2-3 Stal II Stalowa Wola 10 września, 16:00
Pogoń Leżajsk 0-1 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 10 września, 17:00
San Kłyżów 3-3 Strzelec Dąbrowica 9 września, 11:00
Stal Nowa Dęba 0-4 Stal Gorzyce 9 września, 16:00

Kolejka 9 - 16-17 września

Stal Gorzyce 5-0 Unia Skowierzyn 16 września, 16:00
Strzelec Dąbrowica 3-4 Stal Nowa Dęba 17 września, 16:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 13-0 San Kłyżów 17 września, 16:00
Stal II Stalowa Wola 3-0 Pogoń Leżajsk 17 września, 16:00
Sokół Kamień 5-0 Sparta Jeżowe 17 września, 16:00
Rotunda Krzeszów 5-4 Górnovia Górno 17 września, 16:00
Bukowa Jastkowice 3-0 KP Zarzecze 17 września, 16:00
(wo)
goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
Olimpia Pysznica 4-1 Słowianin Grębów 17 września, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2-1 LZS Ździary 17 września, 16:00

Kolejka 10 - 23-24 września

Unia Skowierzyn 0-3 LZS Ździary 24 września, 16:00
Słowianin Grębów 2-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 23 września, 16:00
KP Zarzecze 1-8 Olimpia Pysznica 24 września, 16:00
Górnovia Górno 1-4 Bukowa Jastkowice 24 września, 16:00
Sparta Jeżowe 1-1 Rotunda Krzeszów 24 września, 16:00
Pogoń Leżajsk 1-2 Sokół Kamień 23 września, 16:00
San Kłyżów 1-4 Stal II Stalowa Wola 24 września, 16:00
Stal Nowa Dęba 1-3 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 23 września, 16:00
Stal Gorzyce 5-2 Strzelec Dąbrowica 23 września, 16:00

Kolejka 11 - 30 września-1 października

Strzelec Dąbrowica 3-0 Unia Skowierzyn 1 października, 15:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 1-3 Stal Gorzyce 1 października, 15:00
Stal II Stalowa Wola 4-3 Stal Nowa Dęba 1 października, 15:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 4-0; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Sokół Kamień 6-0 San Kłyżów 1 października, 15:00
Rotunda Krzeszów 0-5 Pogoń Leżajsk 1 października, 15:00
Bukowa Jastkowice 3-0 Sparta Jeżowe 1 października, 15:00
Olimpia Pysznica 5-2 Górnovia Górno 1 października, 15:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3-1 KP Zarzecze 1 października, 15:00
LZS Ździary 4-1 Słowianin Grębów 30 września, 13:00

Kolejka 12 - 7-8 października

Unia Skowierzyn 2-2 Słowianin Grębów 7 października, 12:00
KP Zarzecze 0-0 LZS Ździary 8 października, 15:00
Górnovia Górno 1-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 8 października, 15:00
Sparta Jeżowe 5-2 Olimpia Pysznica 8 października, 15:00
Pogoń Leżajsk 3-1 Bukowa Jastkowice 8 października, 15:00
San Kłyżów 2-2 Rotunda Krzeszów 8 października, 15:00
Stal Nowa Dęba 4-1 Sokół Kamień 7 października, 15:00
Stal Gorzyce 2-5 Stal II Stalowa Wola 8 października, 15:00
Strzelec Dąbrowica 1-6 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 8 października, 15:00

Kolejka 13 - 14-15 października

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 6-0 Unia Skowierzyn 15 października, 15:00
Stal II Stalowa Wola 6-0 Strzelec Dąbrowica 15 października, 15:00
Sokół Kamień 1-1 Stal Gorzyce 15 października, 15:00
Rotunda Krzeszów 4-3 Stal Nowa Dęba 15 października, 15:00
Bukowa Jastkowice 1-3 San Kłyżów 15 października, 15:00
Olimpia Pysznica 4-2 Pogoń Leżajsk 15 października, 15:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-1 Sparta Jeżowe 15 października, 15:00
LZS Ździary 7-0 Górnovia Górno 15 października, 15:00
Słowianin Grębów 0-0 KP Zarzecze 15 października, 15:00

Kolejka 14 - 21-22 października

Unia Skowierzyn 1-1 KP Zarzecze 21 października, 15:00
Górnovia Górno 2-3 Słowianin Grębów 22 października, 15:00
Sparta Jeżowe 0-1 LZS Ździary 22 października, 15:00
Pogoń Leżajsk 1-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 22 października, 15:00
San Kłyżów 4-3 Olimpia Pysznica 22 października, 15:00
Stal Nowa Dęba 3-0 Bukowa Jastkowice 21 października, 11:00
Stal Gorzyce 7-0 Rotunda Krzeszów 21 października, 15:00
Strzelec Dąbrowica 2-1 Sokół Kamień 22 października, 15:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 0-7 Stal II Stalowa Wola 22 października, 15:00

Kolejka 15 - 28-29 października

Stal II Stalowa Wola 15-0 Unia Skowierzyn 29 października, 15:00
Sokół Kamień 2-1 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 19 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (29 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rotunda Krzeszów 0-4 Strzelec Dąbrowica 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bukowa Jastkowice 1-6 Stal Gorzyce 29 października, 14:30
Olimpia Pysznica 2-5 Stal Nowa Dęba 29 października, 14:30
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-1 San Kłyżów 29 października, 14:30
LZS Ździary 3-1 Pogoń Leżajsk 28 października, 14:30
Słowianin Grębów 0-2 Sparta Jeżowe 28 października, 15:00
KP Zarzecze 0-3 Górnovia Górno 18 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (29 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 4-5 listopada

Unia Skowierzyn 1-2 Górnovia Górno 5 listopada, 14:00
Sparta Jeżowe 4-2 KP Zarzecze 5 listopada, 14:00
Pogoń Leżajsk 4-0 Słowianin Grębów 5 listopada, 14:00
San Kłyżów 0-1 LZS Ździary 4 listopada, 14:00
Stal Nowa Dęba 0-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 4 listopada, 14:00
Stal Gorzyce 5-0 Olimpia Pysznica 4 listopada, 13:00
Strzelec Dąbrowica 3-4 Bukowa Jastkowice 5 listopada, 14:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 7-1 Rotunda Krzeszów 5 listopada, 14:00
Stal II Stalowa Wola 1-1 Sokół Kamień 5 listopada, 18:00

Kolejka 17 - 11-12 listopada

Sokół Kamień 2-1 Unia Skowierzyn 12 listopada, 13:30
Rotunda Krzeszów 3-5 Stal II Stalowa Wola 11 listopada, 13:00
Bukowa Jastkowice 1-2 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 11 listopada, 14:00
Olimpia Pysznica 6-3 Strzelec Dąbrowica 12 listopada, 13:30
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 0-4 Stal Gorzyce 11 listopada, 11:30
LZS Ździary 4-3 Stal Nowa Dęba 11 listopada, 13:00
Słowianin Grębów 1-2 San Kłyżów 11 listopada, 13:00
KP Zarzecze 0-1 Pogoń Leżajsk 11 listopada, 13:00
Górnovia Górno 0-1 Sparta Jeżowe 11 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 17-18 marca

Unia Skowierzyn 0-1 Sparta Jeżowe 19 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnovia Górno 0-2 Pogoń Leżajsk 11 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KP Zarzecze 1-2 San Kłyżów 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Słowianin Grębów 4-0 Stal Nowa Dęba 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Ździary 0-3 Stal Gorzyce 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 12:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-1 Strzelec Dąbrowica 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Pysznica 2-1 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 18 kwietnia, 16:30
jednocześnie mecz 1/2 finału PP Stalowa Wola / w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bukowa Jastkowice 2-3 Stal II Stalowa Wola 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rotunda Krzeszów 3-5 Sokół Kamień 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 24-25 marca

Rotunda Krzeszów 4-2 Unia Skowierzyn 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Kamień 4-2 Bukowa Jastkowice 25 marca, 14:00
Stal II Stalowa Wola 4-2 Olimpia Pysznica 25 marca, 14:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 6-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 25 marca, 19:00
Strzelec Dąbrowica 2-3 LZS Ździary 6 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (24-25 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Gorzyce 2-1 Słowianin Grębów 24 marca, 13:00
Stal Nowa Dęba 1-3 KP Zarzecze 25 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (24-25 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
San Kłyżów 2-4 Górnovia Górno 6 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (24-25 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Leżajsk 5-4 Sparta Jeżowe 6 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 31 marca

Unia Skowierzyn 0-2 Pogoń Leżajsk 31 marca, 14:00
Sparta Jeżowe 0-1 San Kłyżów 31 marca, 13:00
Górnovia Górno 3-1 Stal Nowa Dęba 31 marca, 14:00
KP Zarzecze 0-1 Stal Gorzyce 31 marca, 14:00
Słowianin Grębów 1-0 Strzelec Dąbrowica 31 marca, 14:00
LZS Ździary 1-3 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 31 marca, 14:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 0-2 Stal II Stalowa Wola 31 marca, 14:00
Olimpia Pysznica 1-4 Sokół Kamień 31 marca, 14:00
Bukowa Jastkowice 4-0 Rotunda Krzeszów 31 marca, 14:00

Kolejka 21 - 7-8 kwietnia

Bukowa Jastkowice 8-0 Unia Skowierzyn 8 kwietnia, 15:00
Rotunda Krzeszów 2-2 Olimpia Pysznica 8 kwietnia, 15:00
Sokół Kamień 4-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 8 kwietnia, 15:00
Stal II Stalowa Wola 4-3 LZS Ździary 8 kwietnia, 15:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 4-0 Słowianin Grębów 8 kwietnia, 15:00
Strzelec Dąbrowica 2-3 KP Zarzecze 8 kwietnia, 15:00
Stal Gorzyce 5-0 Górnovia Górno 7 kwietnia, 16:00
Stal Nowa Dęba 3-1 Sparta Jeżowe 7 kwietnia, 14:00
San Kłyżów 3-0 Pogoń Leżajsk 8 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 14-15 kwietnia

Unia Skowierzyn 0-6 San Kłyżów 15 kwietnia, 16:00
w Kłyżowie
Pogoń Leżajsk 3-1 Stal Nowa Dęba 14 kwietnia, 16:00
Sparta Jeżowe 1-4 Stal Gorzyce 15 kwietnia, 15:00
Górnovia Górno 3-0 Strzelec Dąbrowica 15 kwietnia, 15:00
KP Zarzecze 2-4 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 15 kwietnia, 15:00
Słowianin Grębów 3-0 Stal II Stalowa Wola 14 kwietnia, 13:30
LZS Ździary 0-1 Sokół Kamień 14 kwietnia, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-1 Rotunda Krzeszów 15 kwietnia, 15:00
Olimpia Pysznica 3-3 Bukowa Jastkowice 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 21-22 kwietnia

Olimpia Pysznica 2-0 Unia Skowierzyn 22 kwietnia, 15:00
Bukowa Jastkowice 2-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 22 kwietnia, 11:00
Rotunda Krzeszów 0-3 LZS Ździary 22 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sokół Kamień 1-0 Słowianin Grębów 22 kwietnia, 15:00
Stal II Stalowa Wola 3-1 KP Zarzecze 22 kwietnia, 15:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 5-1 Górnovia Górno 22 kwietnia, 15:00
Strzelec Dąbrowica 2-2 Sparta Jeżowe 22 kwietnia, 15:00
Stal Gorzyce 2-1 Pogoń Leżajsk 21 kwietnia, 12:30
Stal Nowa Dęba 1-3 San Kłyżów 21 kwietnia, 14:00

Kolejka 24 - 28-29 kwietnia

Unia Skowierzyn 1-6 Stal Nowa Dęba 29 kwietnia, 11:30
San Kłyżów 1-4 Stal Gorzyce 29 kwietnia, 15:00
Pogoń Leżajsk 0-0 Strzelec Dąbrowica 29 kwietnia, 15:00
Sparta Jeżowe 2-3 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 29 kwietnia, 15:00
Górnovia Górno 2-0 Stal II Stalowa Wola 29 kwietnia, 15:00
KP Zarzecze 0-6 Sokół Kamień 28 kwietnia, 17:00
Słowianin Grębów 1-1 Rotunda Krzeszów 28 kwietnia, 11:00
LZS Ździary 0-2 Bukowa Jastkowice 29 kwietnia, 15:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 0-3 Olimpia Pysznica 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 3 maja

OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 5-0 Unia Skowierzyn 3 maja, 16:00
Olimpia Pysznica 1-2 LZS Ździary 3 maja, 16:00
Bukowa Jastkowice 1-0 Słowianin Grębów 3 maja, 16:00
Rotunda Krzeszów 3-1 KP Zarzecze 3 maja, 17:00
Sokół Kamień 3-0 Górnovia Górno 3 maja, 16:00
Stal II Stalowa Wola 6-4 Sparta Jeżowe 3 maja, 16:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 3-2 Pogoń Leżajsk 3 maja, 16:00
Strzelec Dąbrowica 2-4 San Kłyżów 3 maja, 16:00
Stal Gorzyce 5-1 Stal Nowa Dęba 3 maja, 16:00

Kolejka 26 - 5-6 maja

Unia Skowierzyn 0-6 Stal Gorzyce 5 maja, 15:00
Stal Nowa Dęba 3-2 Strzelec Dąbrowica 5 maja, 15:00
San Kłyżów 2-3 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 6 maja, 16:00
Pogoń Leżajsk 3-0 Stal II Stalowa Wola 6 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Sparta Jeżowe 2-3 Sokół Kamień 6 maja, 17:00
Górnovia Górno 2-3 Rotunda Krzeszów 6 maja, 16:00
KP Zarzecze 2-1 Bukowa Jastkowice 6 maja, 16:00
Słowianin Grębów 2-0 Olimpia Pysznica 6 maja, 16:00
LZS Ździary 1-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 6 maja, 16:00

Kolejka 27 - 12-13 maja

LZS Ździary 11-0 Unia Skowierzyn 12 maja, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-0 Słowianin Grębów 12 maja, 17:00
Olimpia Pysznica 2-2 KP Zarzecze 13 maja, 16:00
Bukowa Jastkowice 4-0 Górnovia Górno 12 maja, 17:00
Rotunda Krzeszów 4-1 Sparta Jeżowe 13 maja, 16:00
Sokół Kamień 4-1 Pogoń Leżajsk 13 maja, 16:00
Stal II Stalowa Wola 2-5 San Kłyżów 13 maja, 16:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 7-0 Stal Nowa Dęba 13 maja, 16:00
Strzelec Dąbrowica 1-4 Stal Gorzyce 13 maja, 17:00

Kolejka 28 - 19-20 maja

Unia Skowierzyn 2-3 Strzelec Dąbrowica 20 maja, 17:00
Stal Gorzyce 2-0 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 20 maja, 16:00
Stal Nowa Dęba 2-0 Stal II Stalowa Wola 19 maja, 16:00
San Kłyżów 4-3 Sokół Kamień 20 maja, 16:00
Pogoń Leżajsk 1-0 Rotunda Krzeszów 20 maja, 16:00
Sparta Jeżowe 3-2 Bukowa Jastkowice 20 maja, 16:00
Górnovia Górno 2-1 Olimpia Pysznica 20 maja, 16:00
KP Zarzecze 4-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 20 maja, 16:00
Słowianin Grębów 0-0 LZS Ździary 19 maja, 16:00

Kolejka 29 - 26-27 maja

Słowianin Grębów 1-0 Unia Skowierzyn 26 maja, 17:00
LZS Ździary 6-0 KP Zarzecze 27 maja, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 0-1 Górnovia Górno 26 maja, 15:00
Olimpia Pysznica 5-1 Sparta Jeżowe 27 maja, 16:00
Bukowa Jastkowice 1-2 Pogoń Leżajsk 27 maja, 17:00
Rotunda Krzeszów 4-2 San Kłyżów 27 maja, 17:00
Sokół Kamień 6-2 Stal Nowa Dęba 27 maja, 16:00
Stal II Stalowa Wola 1-3 Stal Gorzyce 5 czerwca, 20:30
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2-3 Strzelec Dąbrowica 27 maja, 16:00

Kolejka 30 - 31 maja

Unia Skowierzyn 0-6 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 31 maja, 11:30
Strzelec Dąbrowica 2-1 Stal II Stalowa Wola 31 maja, 16:30
Stal Gorzyce 3-2 Sokół Kamień 31 maja, 16:00
Stal Nowa Dęba 3-3 Rotunda Krzeszów 31 maja, 16:00
San Kłyżów 0-5 Bukowa Jastkowice 31 maja, 16:00
Pogoń Leżajsk 3-1 Olimpia Pysznica 31 maja, 16:00
Sparta Jeżowe 1-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 31 maja, 16:00
Górnovia Górno 1-1 LZS Ździary 31 maja, 16:00
KP Zarzecze 0-3 Słowianin Grębów 31 maja, 16:00

Kolejka 31 - 2-3 czerwca

KP Zarzecze 7-1 Unia Skowierzyn 3 czerwca, 16:00
Słowianin Grębów 2-1 Górnovia Górno 3 czerwca, 16:00
LZS Ździary 8-1 Sparta Jeżowe 3 czerwca, 13:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2-0 Pogoń Leżajsk 3 czerwca, 16:00
Olimpia Pysznica 3-4 San Kłyżów 2 czerwca, 11:00
Bukowa Jastkowice 3-2 Stal Nowa Dęba 3 czerwca, 16:00
Rotunda Krzeszów 0-3 Stal Gorzyce 3 czerwca, 16:00
Sokół Kamień 8-2 Strzelec Dąbrowica 3 czerwca, 16:00
Stal II Stalowa Wola 0-3 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 3 czerwca, 16:00
(wo)
przerwany w 2. minucie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

Kolejka 32 - 9-10 czerwca

Unia Skowierzyn 1-2 Stal II Stalowa Wola 10 czerwca, 16:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 3-0 Sokół Kamień 10 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Strzelec Dąbrowica 3-5 Rotunda Krzeszów 10 czerwca, 17:00
Stal Gorzyce 7-0 Bukowa Jastkowice 9 czerwca, 17:00
Stal Nowa Dęba 7-1 Olimpia Pysznica 9 czerwca, 15:00
San Kłyżów 2-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 10 czerwca, 16:00
Pogoń Leżajsk 0-3 LZS Ździary 10 czerwca, 16:00
Sparta Jeżowe 0-4 Słowianin Grębów 10 czerwca, 16:00
Górnovia Górno 2-0 KP Zarzecze 10 czerwca, 11:00

Kolejka 33 - 16-17 czerwca

Górnovia Górno 6-0 Unia Skowierzyn 16 czerwca, 17:00
KP Zarzecze 1-4 Sparta Jeżowe 17 czerwca, 16:00
Słowianin Grębów 0-3 Pogoń Leżajsk 17 czerwca, 16:00
LZS Ździary 1-2 San Kłyżów 17 czerwca, 17:30
w Kłyżowie; Ździary gospodarzem
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 0-1 Stal Nowa Dęba 17 czerwca, 16:00
Olimpia Pysznica 0-4 Stal Gorzyce 16 czerwca, 17:00
Bukowa Jastkowice 11-1 Strzelec Dąbrowica 17 czerwca, 16:00
Rotunda Krzeszów 1-5 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 17 czerwca, 18:00
Sokół Kamień 2-1 Stal II Stalowa Wola 17 czerwca, 16:00

Kolejka 34 - 23-24 czerwca

Unia Skowierzyn 2-8 Sokół Kamień 24 czerwca, 14:00
Stal II Stalowa Wola 4-1 Rotunda Krzeszów 23 czerwca, 11:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 1-4 Bukowa Jastkowice 24 czerwca, 16:00
Strzelec Dąbrowica 2-3 Olimpia Pysznica 24 czerwca, 16:00
Stal Gorzyce 7-4 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 23 czerwca, 11:00
Stal Nowa Dęba 3-0 LZS Ździary 23 czerwca, 11:00
San Kłyżów 2-1 Słowianin Grębów 24 czerwca, 16:00
Pogoń Leżajsk 2-1 KP Zarzecze 23 czerwca, 11:00
Sparta Jeżowe 3-0 Górnovia Górno 24 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Stalowa Wola)

IV liga 2017/2018 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Dębica)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Krosno)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Rzeszów)

Klasa A 2017/2018 (Stalowa Wola I)
Klasa A 2017/2018 (Stalowa Wola II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas