[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Łódź I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Ksawerów 26 70 23 1 2 118-28 13 0 0 61-12 10 1 2 57-16
2.  GLKS Dłutów 26 57 18 3 5 84-34 11 1 1 51-16 7 2 4 33-18
3.  Sparta Łódź 26 47 15 2 9 68-40 8 1 4 40-19 7 1 5 28-21 2 3 1 0 1 6-3
4.  AKS SMS Łódź 26 47 14 5 7 75-53 6 4 3 38-27 8 1 4 37-26 2 3 1 0 1 3-6
5.  MKS 2000 Tuszyn 26 43 13 4 9 58-47 7 2 4 28-21 6 2 5 30-26
6.  Nowosolna Łódź 26 42 13 3 10 68-58 6 2 5 36-30 7 1 5 32-28
7.  Iskra Dobroń 26 39 12 3 11 72-50 8 0 5 32-18 4 3 6 40-32
8.  Orzeł Piątkowisko 26 35 11 2 13 53-63 6 0 7 28-30 5 2 6 25-33
9.  Jutrzenka Bychlew 26 33 9 6 11 54-53 6 4 3 37-21 3 2 8 17-32
10.  Kolejarz Łódź 26 32 9 5 12 53-74 4 1 8 25-39 5 4 4 28-35
11.  Zawisza II Rzgów 26 26 7 5 14 47-55 3 4 6 23-20 4 1 8 24-35
12.  Włókniarz II Pabianice 26 23 7 2 17 37-87 2 1 10 17-47 5 1 7 20-40
13.  Burza Pawlikowice 26 16 5 1 20 45-112 2 1 10 17-71 3 0 10 28-41
14.  Start Łódź 26 15 5 0 21 34-112 4 0 9 17-45 1 0 12 17-67

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 GKS Ksawerów    2-0 2-1 7-1 6-3 4-1 2-1 5-0 4-1 7-0 4-1 6-1 4-0* 8-2 
 2 GLKS Dłutów0-2     4-0 1-0 4-1 5-1 5-2 5-0 4-1 1-1 6-3 6-1 4-2 6-2 
 3 Sparta Łódź2-4 2-4     2-3 0-2 3-1 1-1 3-1 3-1 6-1 2-0 1-0 8-1 7-0 
 4 AKS SMS Łódź0-3 2-2 0-4     4-1 4-0 2-2 3-3 7-1 4-4 3-2 5-0 0-4 4-1 
 5 MKS 2000 Tuszyn0-5 2-1 1-1 4-4     3-0 2-1 0-1 3-0 6-2 0-2 1-3 2-1 4-0 
 6 Nowosolna Łódź2-1 2-3 6-1 4-0 2-3     2-2 5-6 3-2 2-2 2-1 0-2 2-7 4-0 
 7 Iskra Dobroń6-1 1-3 2-0 1-3 2-1 1-2     3-1 1-2 1-2 3-1 4-0 3-0 4-2 
 8 Orzeł Piątkowisko0-2 1-0 0-1 2-1 1-4 2-5 5-3     1-4 1-3 1-5 8-0 3-1 3-1 
 9 Jutrzenka Bychlew2-2 3-0 1-2 0-1 1-1 4-5 3-2 2-2     5-1 1-1 6-2 4-1 5-1 
 10 Kolejarz Łódź0-3 1-7 4-1 2-4 1-3 2-2 2-6 3-0 2-1     4-0 1-2 2-6 1-4 
 11 Zawisza II Rzgów2-4 1-1 0-1 0-6 1-1 0-1 6-0 1-2 0-0 1-2     1-1 2-1 8-0 
 12 Włókniarz II Pabianice0-9 0-4 0-7 1-5 0-1 0-2 1-6 1-3 0-3* 1-1 1-3     5-3 7-0 
 13 Burza Pawlikowice0-7 1-4 1-4 2-6 0-8* 0-8 0-11 1-6 1-1 0-8 5-1 0-3*     6-4 
 14 Start Łódź2-14 0-4 0-5 0-3 4-1 0-4 1-3 1-0 3-0* 0-1 3-4 1-5 2-1     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Jutrzenka Bychlew 1-2 Sparta Łódź 26 sierpnia, 17:00
Włókniarz II Pabianice 0-9 GKS Ksawerów 27 sierpnia, 17:00
Nowosolna Łódź 4-0 Start Łódź 26 sierpnia, 14:00
Kolejarz Łódź 2-4 AKS SMS Łódź 26 sierpnia, 15:00
MKS 2000 Tuszyn 2-1 Iskra Dobroń 5 września, 18:00
Orzeł Piątkowisko 3-1 Burza Pawlikowice 26 sierpnia, 17:00
GLKS Dłutów 6-3 Zawisza II Rzgów 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Iskra Dobroń 3-1 Orzeł Piątkowisko 2 września, 15:00
AKS SMS Łódź 4-1 MKS 2000 Tuszyn 2 września, 16:00
GLKS Dłutów 1-1 Kolejarz Łódź 3 września, 12:00
Start Łódź 3-4 Zawisza II Rzgów 2 września, 15:00
GKS Ksawerów 4-1 Nowosolna Łódź 2 września, 15:00
Jutrzenka Bychlew 6-2 Włókniarz II Pabianice 2 września, 17:00
Burza Pawlikowice 1-4 Sparta Łódź 2 września, 17:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Włókniarz II Pabianice 0-7 Sparta Łódź 10 września, 16:30
Nowosolna Łódź 3-2 Jutrzenka Bychlew 9 września, 16:00
Zawisza II Rzgów 2-4 GKS Ksawerów 10 września, 11:00
Kolejarz Łódź 1-4 Start Łódź 9 września, 15:00
MKS 2000 Tuszyn 2-1 GLKS Dłutów 9 września, 16:30
Burza Pawlikowice 0-11 Iskra Dobroń 9 września, 16:30
AKS SMS Łódź 3-3 Orzeł Piątkowisko 6 września, 18:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Sparta Łódź 1-1 Iskra Dobroń 18 września, 20:30
GLKS Dłutów 5-0 Orzeł Piątkowisko 16 września, 16:30
Start Łódź 4-1 MKS 2000 Tuszyn 16 września, 15:00
GKS Ksawerów 7-0 Kolejarz Łódź 16 września, 17:00
Jutrzenka Bychlew 1-1 Zawisza II Rzgów 16 września, 16:30
Włókniarz II Pabianice 0-2 Nowosolna Łódź 17 września, 16:00
Burza Pawlikowice 2-6 AKS SMS Łódź 16 września, 16:30

Kolejka 5 - 23-24 września

Nowosolna Łódź 6-1 Sparta Łódź 23 września, 16:00
Zawisza II Rzgów 1-1 Włókniarz II Pabianice 24 września, 11:00
Kolejarz Łódź 2-1 Jutrzenka Bychlew 23 września, 15:00
MKS 2000 Tuszyn 0-5 GKS Ksawerów 23 września, 16:00
Orzeł Piątkowisko 3-1 Start Łódź 23 września, 18:00
Iskra Dobroń 1-3 AKS SMS Łódź 23 września, 15:00
GLKS Dłutów 4-2 Burza Pawlikowice 23 września, 16:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Sparta Łódź 2-3 AKS SMS Łódź 30 września, 18:00
GLKS Dłutów 5-2 Iskra Dobroń 30 września, 16:00
Start Łódź 2-1 Burza Pawlikowice 30 września, 15:00
GKS Ksawerów 5-0 Orzeł Piątkowisko 30 września, 17:00
Jutrzenka Bychlew 1-1 MKS 2000 Tuszyn 30 września, 16:00
Włókniarz II Pabianice 1-1 Kolejarz Łódź 1 października, 16:00
Nowosolna Łódź 2-1 Zawisza II Rzgów 30 września, 16:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Zawisza II Rzgów 0-1 Sparta Łódź 7 października, 15:00
MKS 2000 Tuszyn 1-3 Włókniarz II Pabianice 7 października, 15:30
Orzeł Piątkowisko 1-4 Jutrzenka Bychlew 7 października, 15:00
Burza Pawlikowice 0-7 GKS Ksawerów 8 października, 11:00
Iskra Dobroń 4-2 Start Łódź 7 października, 15:00
AKS SMS Łódź 2-2 GLKS Dłutów 7 października, 15:00
Nowosolna Łódź 2-2 Kolejarz Łódź 7 października, 14:00

Kolejka 8 - 14-15 października

Sparta Łódź 2-4 GLKS Dłutów 14 października, 18:00
Start Łódź 0-3 AKS SMS Łódź 14 października, 15:00
GKS Ksawerów 2-1 Iskra Dobroń 14 października, 16:30
Jutrzenka Bychlew 4-1 Burza Pawlikowice 14 października, 15:30
Włókniarz II Pabianice 1-3 Orzeł Piątkowisko 15 października, 15:00
Nowosolna Łódź 2-3 MKS 2000 Tuszyn 14 października, 15:00
Zawisza II Rzgów 1-2 Kolejarz Łódź 15 października, 11:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Kolejarz Łódź 4-1 Sparta Łódź 21 października, 15:00
MKS 2000 Tuszyn 0-2 Zawisza II Rzgów 21 października, 15:00
Orzeł Piątkowisko 2-5 Nowosolna Łódź 21 października, 14:00
Iskra Dobroń 1-2 Jutrzenka Bychlew 21 października, 15:00
AKS SMS Łódź 0-3 GKS Ksawerów 21 października, 15:00
GLKS Dłutów 6-2 Start Łódź 21 października, 15:30
Włókniarz II Pabianice 5-3 Burza Pawlikowice 21 października, 15:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Sparta Łódź 7-0 Start Łódź 28 października, 18:00
GKS Ksawerów 2-0 GLKS Dłutów 28 października, 16:00
Jutrzenka Bychlew 0-1 AKS SMS Łódź 28 października, 15:00
Włókniarz II Pabianice 1-6 Iskra Dobroń 29 października, 14:00
Nowosolna Łódź 2-7 Burza Pawlikowice 28 października, 15:00
Zawisza II Rzgów 1-2 Orzeł Piątkowisko 8 listopada, 19:30
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kolejarz Łódź 1-3 MKS 2000 Tuszyn 28 października, 14:00

Kolejka 11 - 4-5 listopada

MKS 2000 Tuszyn 1-1 Sparta Łódź 4 listopada, 14:00
Burza Pawlikowice 5-1 Zawisza II Rzgów 5 listopada, 11:00
Iskra Dobroń 1-2 Nowosolna Łódź 4 listopada, 14:00
AKS SMS Łódź 5-0 Włókniarz II Pabianice 4 listopada, 14:00
GLKS Dłutów 4-1 Jutrzenka Bychlew 4 listopada, 14:00
Start Łódź 2-14 GKS Ksawerów 26 listopada, 15:00
w pierwotnym terminie (4 listopada, 14:00) odwołany
Kolejarz Łódź 3-0 Orzeł Piątkowisko 4 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 11-12 listopada

Sparta Łódź 2-4 GKS Ksawerów 11 listopada, 18:00
Jutrzenka Bychlew 5-1 Start Łódź 11 listopada, 11:00
Włókniarz II Pabianice 0-4 GLKS Dłutów 11 listopada, 13:00
Nowosolna Łódź 4-0 AKS SMS Łódź 11 listopada, 13:00
Zawisza II Rzgów 6-0 Iskra Dobroń 12 listopada, 11:00
Kolejarz Łódź 2-6 Burza Pawlikowice 11 listopada, 13:30
MKS 2000 Tuszyn 0-1 Orzeł Piątkowisko 11 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 18-19 listopada

Orzeł Piątkowisko 0-1 Sparta Łódź 18 listopada, 13:00
Iskra Dobroń 1-2 Kolejarz Łódź 19 listopada, 13:00
AKS SMS Łódź 3-2 Zawisza II Rzgów 18 listopada, 14:00
GLKS Dłutów 5-1 Nowosolna Łódź 18 listopada, 13:00
Start Łódź 1-5 Włókniarz II Pabianice 18 listopada, 13:00
GKS Ksawerów 4-1 Jutrzenka Bychlew 18 listopada, 15:00
MKS 2000 Tuszyn 2-1 Burza Pawlikowice 18 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Zawisza II Rzgów 1-1 GLKS Dłutów 25 marca, 16:00
Sparta Łódź 3-1 Jutrzenka Bychlew 25 marca, 16:00
GKS Ksawerów 6-1 Włókniarz II Pabianice 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Łódź 0-4 Nowosolna Łódź 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany
AKS SMS Łódź 4-4 Kolejarz Łódź 11 kwietnia, 19:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany
Iskra Dobroń 2-1 MKS 2000 Tuszyn 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Burza Pawlikowice 1-6 Orzeł Piątkowisko 30 maja, 18:00

Kolejka 15 - 30 marca

Sparta Łódź 8-1 Burza Pawlikowice 31 marca, 13:30
Orzeł Piątkowisko 5-3 Iskra Dobroń 31 marca, 14:00
MKS 2000 Tuszyn 4-4 AKS SMS Łódź 30 marca, 15:30
Kolejarz Łódź 1-7 GLKS Dłutów 9 maja, 18:15
w pierwotnym terminie (31 marca, 14:00) odwołany
Zawisza II Rzgów 8-0 Start Łódź 31 marca, 11:00
Nowosolna Łódź 2-1 GKS Ksawerów 30 marca, 17:00
Włókniarz II Pabianice 0-3 Jutrzenka Bychlew 30 marca, 17:00
(wo)
na boisku 1-0

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Orzeł Piątkowisko 2-1 AKS SMS Łódź 7 kwietnia, 14:00
Sparta Łódź 1-0 Włókniarz II Pabianice 8 kwietnia, 18:00
Jutrzenka Bychlew 4-5 Nowosolna Łódź 7 kwietnia, 17:00
GKS Ksawerów 4-1 Zawisza II Rzgów 7 kwietnia, 17:00
Start Łódź 0-1 Kolejarz Łódź 7 kwietnia, 15:00
GLKS Dłutów 4-1 MKS 2000 Tuszyn 7 kwietnia, 17:00
Iskra Dobroń 3-0 Burza Pawlikowice 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

AKS SMS Łódź 0-4 Burza Pawlikowice 14 kwietnia, 16:30
Iskra Dobroń 2-0 Sparta Łódź 14 kwietnia, 16:00
Orzeł Piątkowisko 1-0 GLKS Dłutów 14 kwietnia, 15:00
MKS 2000 Tuszyn 4-0 Start Łódź 14 kwietnia, 17:00
Kolejarz Łódź 0-3 GKS Ksawerów 14 kwietnia, 15:00
Zawisza II Rzgów 0-0 Jutrzenka Bychlew 15 kwietnia, 15:00
Nowosolna Łódź 0-2 Włókniarz II Pabianice 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Burza Pawlikowice 1-4 GLKS Dłutów 21 kwietnia, 17:00
Sparta Łódź 3-1 Nowosolna Łódź 22 kwietnia, 19:30
Włókniarz II Pabianice 1-3 Zawisza II Rzgów 21 kwietnia, 16:00
Jutrzenka Bychlew 5-1 Kolejarz Łódź 21 kwietnia, 17:00
GKS Ksawerów 6-3 MKS 2000 Tuszyn 21 kwietnia, 15:00
Start Łódź 1-0 Orzeł Piątkowisko 21 kwietnia, 15:00
AKS SMS Łódź 2-2 Iskra Dobroń 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

AKS SMS Łódź 0-4 Sparta Łódź 9 maja, 20:00
w pierwotnym terminie (28 kwietnia, 17:00) odwołany
Iskra Dobroń 1-3 GLKS Dłutów 28 kwietnia, 16:00
Burza Pawlikowice 6-4 Start Łódź 29 kwietnia, 11:00
Orzeł Piątkowisko 0-2 GKS Ksawerów 28 kwietnia, 15:00
MKS 2000 Tuszyn 3-0 Jutrzenka Bychlew 28 kwietnia, 17:00
Kolejarz Łódź 1-2 Włókniarz II Pabianice 28 kwietnia, 15:00
Zawisza II Rzgów 0-1 Nowosolna Łódź 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Kolejarz Łódź 2-2 Nowosolna Łódź 5 maja, 15:00
Sparta Łódź 2-0 Zawisza II Rzgów 6 maja, 17:30
Włókniarz II Pabianice 0-1 MKS 2000 Tuszyn 6 maja, 17:00
Jutrzenka Bychlew 2-2 Orzeł Piątkowisko 16 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (5 maja, 17:00) odwołany
GKS Ksawerów 4-0 Burza Pawlikowice 5 maja, 18:00
(wo)
na boisku 4-1
Start Łódź 1-3 Iskra Dobroń 5 maja, 15:00
GLKS Dłutów 1-0 AKS SMS Łódź 5 maja, 17:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

GLKS Dłutów 4-0 Sparta Łódź 12 maja, 17:00
AKS SMS Łódź 4-1 Start Łódź 12 maja, 15:00
Iskra Dobroń 6-1 GKS Ksawerów 12 maja, 16:00
Burza Pawlikowice 1-1 Jutrzenka Bychlew 12 maja, 17:00
Orzeł Piątkowisko 8-0 Włókniarz II Pabianice 12 maja, 16:00
MKS 2000 Tuszyn 3-0 Nowosolna Łódź 9 maja, 18:15
Kolejarz Łódź 4-0 Zawisza II Rzgów 12 maja, 15:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Burza Pawlikowice 0-3 Włókniarz II Pabianice 19 maja, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Sparta Łódź 6-1 Kolejarz Łódź 20 maja, 16:00
Zawisza II Rzgów 1-1 MKS 2000 Tuszyn 20 maja, 11:00
Nowosolna Łódź 5-6 Orzeł Piątkowisko 19 maja, 17:00
Jutrzenka Bychlew 3-2 Iskra Dobroń 19 maja, 17:00
GKS Ksawerów 7-1 AKS SMS Łódź 19 maja, 18:00
Start Łódź 0-4 GLKS Dłutów 19 maja, 15:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Start Łódź 0-5 Sparta Łódź 26 maja, 15:00
GLKS Dłutów 0-2 GKS Ksawerów 26 maja, 17:00
AKS SMS Łódź 7-1 Jutrzenka Bychlew 27 maja, 13:00
Iskra Dobroń 4-0 Włókniarz II Pabianice 26 maja, 16:00
Burza Pawlikowice 0-8 Nowosolna Łódź 27 maja, 11:00
Orzeł Piątkowisko 1-5 Zawisza II Rzgów 26 maja, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 6-2 Kolejarz Łódź 26 maja, 17:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Orzeł Piątkowisko 1-3 Kolejarz Łódź 3 czerwca, 15:00
Sparta Łódź 0-2 MKS 2000 Tuszyn 3 czerwca, 16:00
Zawisza II Rzgów 2-1 Burza Pawlikowice 2 czerwca, 15:00
Nowosolna Łódź 2-2 Iskra Dobroń 2 czerwca, 17:00
Włókniarz II Pabianice 1-5 AKS SMS Łódź 3 czerwca, 17:00
Jutrzenka Bychlew 3-0 GLKS Dłutów 2 czerwca, 17:00
GKS Ksawerów 8-2 Start Łódź 2 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

GKS Ksawerów 2-1 Sparta Łódź 9 czerwca, 11:00
Start Łódź 3-0 Jutrzenka Bychlew 9 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 1-3
GLKS Dłutów 6-1 Włókniarz II Pabianice 10 czerwca, 11:00
AKS SMS Łódź 4-0 Nowosolna Łódź 9 czerwca, 17:30
Iskra Dobroń 3-1 Zawisza II Rzgów 9 czerwca, 16:00
Burza Pawlikowice 0-8 Kolejarz Łódź 10 czerwca, 11:00
Orzeł Piątkowisko 1-4 MKS 2000 Tuszyn 9 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 16 czerwca

Burza Pawlikowice 0-8 MKS 2000 Tuszyn 15 czerwca, 18:30
(wo)
na boisku 1-8
Sparta Łódź 3-1 Orzeł Piątkowisko 13 czerwca, 20:30
Kolejarz Łódź 2-6 Iskra Dobroń 16 czerwca, 17:00
Zawisza II Rzgów 0-6 AKS SMS Łódź 16 czerwca, 17:00
Nowosolna Łódź 2-3 GLKS Dłutów 16 czerwca, 17:00
Włókniarz II Pabianice 7-0 Start Łódź 16 czerwca, 17:00
Jutrzenka Bychlew 2-2 GKS Ksawerów 16 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2017/2018 (Łódź)

Klasa A 2017/2018 (Łódź II)
Klasa A 2017/2018 (Łódź III)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas