[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Łódź II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Brzeziny 26 69 22 3 1 124-23 13 0 0 57-10 9 3 1 67-13
2.  Błękitni Dmosin 26 62 20 2 4 93-24 11 1 1 48-7 9 1 3 45-17
3.  KKS Koluszki 26 59 19 2 5 99-27 11 1 1 51-13 8 1 4 48-14
4.  LZS Justynów 26 51 17 0 9 84-43 9 0 4 54-20 8 0 5 30-23
5.  Pogoń Rogów 26 49 15 4 7 75-40 8 3 2 38-20 7 1 5 37-20
6.  LKS Różyca 26 43 14 1 11 76-63 8 0 5 42-27 6 1 6 34-36
7.  Boruta II Zgierz 26 39 12 3 11 63-51 7 2 4 35-18 5 1 7 28-33
8.  Czarni Smardzew 26 38 11 5 10 55-44 7 1 5 33-21 4 4 5 22-23
9.  Włókniarz Zgierz 26 37 12 1 13 84-80 8 0 5 49-33 4 1 8 35-47
10.  Sport Perfect Łódź 26 22 6 4 16 55-67 5 2 6 39-32 1 2 10 16-35
11.  LKS Kalonka 26 19 6 1 19 44-151 4 1 8 30-55 2 0 11 14-96
12.  LKS Gałkówek 26 17 4 5 17 26-82 1 4 8 14-36 3 1 9 12-46
13.  Zamek Skotniki 26 14 4 2 20 26-109 2 1 10 16-61 2 1 10 10-48
14.  Huragan Swędów 26 10 3 1 22 36-136 2 1 10 22-59 1 0 12 14-77

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Start Brzeziny    3-2 3-2 4-2 5-2 5-0 4-0 3-1 5-1 3-0 11-0 5-0 3-0* 3-0 
 2 Błękitni Dmosin0-0     0-1 2-1 2-1 5-0 5-1 3-0 4-1 3-2 8-0 2-0 9-0 5-0 
 3 KKS Koluszki3-2 3-2     2-3 2-0 5-0 2-1 0-0 4-2 1-0 8-1 6-1 7-0 8-1 
 4 LZS Justynów0-7 0-1 0-1     1-0 5-2 1-4 3-0 4-3 3-1 11-0 5-0 4-1 17-0 
 5 Pogoń Rogów2-4 3-2 2-2 0-2     2-2 3-2 3-2 4-3 4-0 6-0 1-1 1-0 7-0 
 6 LKS Różyca1-7 1-2 1-0 0-1 0-4     3-2 3-1 3-6 4-1 14-1 6-1 1-0 5-1 
 7 Boruta II Zgierz2-2 0-1 3-0 0-3 1-3 2-1     0-0 6-3 0-1 6-3 5-0 3-0 7-1 
 8 Czarni Smardzew2-2 0-1 1-2 2-0 3-0 0-2 1-3     1-6 3-2 5-2 5-0 6-0 4-1 
 9 Włókniarz Zgierz1-9 1-3 1-0 2-0 1-5 5-6 7-1 0-2     2-1 16-0 5-1 2-1 6-4 
 10 Sport Perfect Łódź1-10 0-3 2-3 0-2 2-2 3-1 2-3 3-3 7-1     5-0 3-0* 2-4 9-0 
 11 LKS Kalonka0-7 0-3* 1-8 2-7 1-10 2-5 3-0* 3-3 3-5 4-3     1-2 8-1 2-1 
 12 LKS Gałkówek0-8 4-4 0-6 1-2 0-4 1-2 1-1 0-3 1-2 0-0 5-1     1-1 0-2 
 13 Zamek Skotniki0-4 0-10 0-15 1-2 1-2 0-9 1-4 1-3 2-2 5-2 1-4 0-1     4-3 
 14 Huragan Swędów1-5 2-11 0-8 7-5 1-4 1-4 0-6 1-4 3-0* 3-3 0-2 2-5 1-2     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

LKS Różyca 5-1 Huragan Swędów 26 sierpnia, 17:00
Pogoń Rogów 0-2 LZS Justynów 26 sierpnia, 17:30
Boruta II Zgierz 6-3 LKS Kalonka 27 sierpnia, 11:00
Czarni Smardzew 3-2 Sport Perfect Łódź 27 sierpnia, 11:00
Zamek Skotniki 2-2 Włókniarz Zgierz 27 sierpnia, 17:00
LKS Gałkówek 0-8 Start Brzeziny 26 sierpnia, 16:00
Błękitni Dmosin 0-1 KKS Koluszki 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Huragan Swędów 0-8 KKS Koluszki 2 września, 17:00
Start Brzeziny 3-2 Błękitni Dmosin 2 września, 16:00
Włókniarz Zgierz 5-1 LKS Gałkówek 2 września, 16:00
Sport Perfect Łódź 2-4 Zamek Skotniki 3 września, 13:00
LKS Kalonka 3-3 Czarni Smardzew 2 września, 15:00
LZS Justynów 1-4 Boruta II Zgierz 3 września, 16:00
LKS Różyca 0-4 Pogoń Rogów 2 września, 17:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Pogoń Rogów 7-0 Huragan Swędów 9 września, 16:30
Boruta II Zgierz 2-1 LKS Różyca 10 września, 11:00
Czarni Smardzew 2-0 LZS Justynów 10 września, 11:00
Zamek Skotniki 1-4 LKS Kalonka 10 września, 16:30
LKS Gałkówek 0-0 Sport Perfect Łódź 9 września, 16:00
Błękitni Dmosin 4-1 Włókniarz Zgierz 10 września, 16:00
KKS Koluszki 3-2 Start Brzeziny 9 września, 16:30

Kolejka 4 - 16-17 września

Huragan Swędów 1-5 Start Brzeziny 16 września, 16:30
Włókniarz Zgierz 1-0 KKS Koluszki 16 września, 16:00
Sport Perfect Łódź 0-3 Błękitni Dmosin 17 września, 13:00
LKS Kalonka 1-2 LKS Gałkówek 16 września, 15:30
LZS Justynów 4-1 Zamek Skotniki 16 września, 16:30
LKS Różyca 3-1 Czarni Smardzew 16 września, 16:30
Pogoń Rogów 3-2 Boruta II Zgierz 16 września, 16:30

Kolejka 5 - 23-24 września

Boruta II Zgierz 7-1 Huragan Swędów 24 września, 11:00
Czarni Smardzew 3-0 Pogoń Rogów 23 września, 16:00
Zamek Skotniki 0-9 LKS Różyca 24 września, 11:00
LKS Gałkówek 1-2 LZS Justynów 23 września, 16:00
Błękitni Dmosin 8-0 LKS Kalonka 24 września, 16:00
KKS Koluszki 1-0 Sport Perfect Łódź 23 września, 16:00
Start Brzeziny 5-1 Włókniarz Zgierz 20 września, 16:30

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Huragan Swędów 3-0 Włókniarz Zgierz 1 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-1
Sport Perfect Łódź 1-10 Start Brzeziny 1 października, 13:00
LKS Kalonka 1-8 KKS Koluszki 30 września, 15:00
LZS Justynów 0-1 Błękitni Dmosin 30 września, 16:00
LKS Różyca 6-1 LKS Gałkówek 30 września, 16:00
Pogoń Rogów 1-0 Zamek Skotniki 30 września, 15:30
Boruta II Zgierz 0-0 Czarni Smardzew 1 października, 11:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Czarni Smardzew 4-1 Huragan Swędów 8 października, 14:30
Zamek Skotniki 1-4 Boruta II Zgierz 8 października, 10:00
LKS Gałkówek 0-4 Pogoń Rogów 26 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (7 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Dmosin 5-0 LKS Różyca 8 października, 15:30
KKS Koluszki 2-3 LZS Justynów 7 października, 15:00
Start Brzeziny 11-0 LKS Kalonka 7 października, 15:30
Włókniarz Zgierz 2-1 Sport Perfect Łódź 7 października, 15:30

Kolejka 8 - 14-15 października

Huragan Swędów 3-3 Sport Perfect Łódź 15 października, 13:00
LKS Kalonka 3-5 Włókniarz Zgierz 14 października, 15:00
LZS Justynów 0-7 Start Brzeziny 14 października, 15:30
LKS Różyca 1-0 KKS Koluszki 14 października, 15:30
Pogoń Rogów 3-2 Błękitni Dmosin 14 października, 15:00
Boruta II Zgierz 5-0 LKS Gałkówek 15 października, 11:00
Czarni Smardzew 6-0 Zamek Skotniki 14 października, 15:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Zamek Skotniki 4-3 Huragan Swędów 22 października, 11:00
LKS Gałkówek 0-3 Czarni Smardzew 21 października, 15:00
Błękitni Dmosin 5-1 Boruta II Zgierz 21 października, 15:00
KKS Koluszki 2-0 Pogoń Rogów 21 października, 15:00
Start Brzeziny 5-0 LKS Różyca 21 października, 15:30
Włókniarz Zgierz 2-0 LZS Justynów 21 października, 15:30
Sport Perfect Łódź 5-0 LKS Kalonka 22 października, 13:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Huragan Swędów 0-2 LKS Kalonka 26 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany
LZS Justynów 3-1 Sport Perfect Łódź 15 listopada, 19:30
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Różyca 3-6 Włókniarz Zgierz 28 października, 15:00
Pogoń Rogów 2-4 Start Brzeziny 28 października, 15:00
Boruta II Zgierz 3-0 KKS Koluszki 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamek Skotniki 0-1 LKS Gałkówek 29 października, 11:00
Błękitni Dmosin 3-0 Czarni Smardzew 28 października, 12:00

Kolejka 11 - 4-5 listopada

LKS Gałkówek 0-2 Huragan Swędów 5 listopada, 13:30
Błękitni Dmosin 9-0 Zamek Skotniki 5 listopada, 14:00
KKS Koluszki 0-0 Czarni Smardzew 4 listopada, 14:00
Start Brzeziny 4-0 Boruta II Zgierz 4 listopada, 14:00
Włókniarz Zgierz 1-5 Pogoń Rogów 4 listopada, 14:00
LKS Kalonka 2-7 LZS Justynów 4 listopada, 13:00
LKS Różyca 4-1 Sport Perfect Łódź 5 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 11-12 listopada

Huragan Swędów 7-5 LZS Justynów 12 listopada, 13:00
LKS Różyca 14-1 LKS Kalonka 11 listopada, 13:45
Pogoń Rogów 4-0 Sport Perfect Łódź 11 listopada, 13:30
Boruta II Zgierz 6-3 Włókniarz Zgierz 12 listopada, 11:00
Czarni Smardzew 2-2 Start Brzeziny 11 listopada, 12:00
Zamek Skotniki 0-15 KKS Koluszki 12 listopada, 10:00
LKS Gałkówek 4-4 Błękitni Dmosin 11 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 18-19 listopada

Błękitni Dmosin 5-0 Huragan Swędów 19 listopada, 13:00
KKS Koluszki 6-1 LKS Gałkówek 18 listopada, 13:00
Start Brzeziny 3-0 Zamek Skotniki 18 listopada, 13:00
(wo)
nie odbył się
Włókniarz Zgierz 0-2 Czarni Smardzew 18 listopada, 13:00
Sport Perfect Łódź 2-3 Boruta II Zgierz 19 listopada, 13:00
LKS Kalonka 1-10 Pogoń Rogów 18 listopada, 13:00
LZS Justynów 5-2 LKS Różyca 18 listopada, 13:15

Kolejka 14 - 24-25 marca

Huragan Swędów 1-4 LKS Różyca 24 marca, 15:30
LZS Justynów 1-0 Pogoń Rogów 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Kalonka 3-0 Boruta II Zgierz 30 maja, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
Sport Perfect Łódź 3-3 Czarni Smardzew 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Włókniarz Zgierz 2-1 Zamek Skotniki 24 marca, 18:00
Start Brzeziny 5-0 LKS Gałkówek 30 maja, 18:30
KKS Koluszki 3-2 Błękitni Dmosin 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 30 marca

KKS Koluszki 8-1 Huragan Swędów 31 marca, 16:00
Błękitni Dmosin 0-0 Start Brzeziny 31 marca, 11:00
LKS Gałkówek 1-2 Włókniarz Zgierz 30 marca, 17:00
Zamek Skotniki 5-2 Sport Perfect Łódź 31 marca, 11:00
Czarni Smardzew 5-2 LKS Kalonka 31 marca, 15:00
Boruta II Zgierz 0-3 LZS Justynów 30 marca, 17:00
Pogoń Rogów 2-2 LKS Różyca 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 13:00) odwołany

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Huragan Swędów 1-4 Pogoń Rogów 7 kwietnia, 16:00
LKS Różyca 3-2 Boruta II Zgierz 7 kwietnia, 17:00
LZS Justynów 3-0 Czarni Smardzew 8 kwietnia, 15:30
LKS Kalonka 8-1 Zamek Skotniki 8 kwietnia, 15:30
Sport Perfect Łódź 3-0 LKS Gałkówek 8 kwietnia, 11:00
(wo)
przerwany przy stanie 4-4 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika drużyny gości
Włókniarz Zgierz 1-3 Błękitni Dmosin 7 kwietnia, 16:00
Start Brzeziny 3-2 KKS Koluszki 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Start Brzeziny 3-0 Huragan Swędów 14 kwietnia, 16:00
KKS Koluszki 4-2 Włókniarz Zgierz 14 kwietnia, 17:00
Błękitni Dmosin 3-2 Sport Perfect Łódź 15 kwietnia, 15:00
LKS Gałkówek 5-1 LKS Kalonka 14 kwietnia, 17:00
Zamek Skotniki 1-2 LZS Justynów 15 kwietnia, 15:00
Czarni Smardzew 0-2 LKS Różyca 15 kwietnia, 11:00
Boruta II Zgierz 1-3 Pogoń Rogów 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Huragan Swędów 0-6 Boruta II Zgierz 21 kwietnia, 17:00
Pogoń Rogów 3-2 Czarni Smardzew 21 kwietnia, 16:30
LKS Różyca 1-0 Zamek Skotniki 21 kwietnia, 17:00
LZS Justynów 5-0 LKS Gałkówek 21 kwietnia, 16:00
LKS Kalonka 0-3 Błękitni Dmosin 21 kwietnia, 16:00
(wo)
przerwany w 10. minucie przy stanie 0-1 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Sport Perfect Łódź 2-3 KKS Koluszki 22 kwietnia, 11:00
Włókniarz Zgierz 1-9 Start Brzeziny 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Włókniarz Zgierz 6-4 Huragan Swędów 28 kwietnia, 17:00
Start Brzeziny 3-0 Sport Perfect Łódź 28 kwietnia, 16:00
KKS Koluszki 8-1 LKS Kalonka 28 kwietnia, 17:00
Błękitni Dmosin 2-1 LZS Justynów 29 kwietnia, 16:00
LKS Gałkówek 1-2 LKS Różyca 28 kwietnia, 16:00
Zamek Skotniki 1-2 Pogoń Rogów 29 kwietnia, 16:00
Czarni Smardzew 1-3 Boruta II Zgierz 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Huragan Swędów 1-4 Czarni Smardzew 6 maja, 17:30
Boruta II Zgierz 3-0 Zamek Skotniki 6 maja, 14:00
Pogoń Rogów 1-1 LKS Gałkówek 6 maja, 17:00
LKS Różyca 1-2 Błękitni Dmosin 5 maja, 17:00
LZS Justynów 0-1 KKS Koluszki 5 maja, 16:00
LKS Kalonka 0-7 Start Brzeziny 6 maja, 16:00
Sport Perfect Łódź 7-1 Włókniarz Zgierz 6 maja, 14:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Sport Perfect Łódź 9-0 Huragan Swędów 13 maja, 11:00
Włókniarz Zgierz 16-0 LKS Kalonka 12 maja, 16:30
Start Brzeziny 4-2 LZS Justynów 12 maja, 16:00
KKS Koluszki 5-0 LKS Różyca 12 maja, 17:00
Błękitni Dmosin 2-1 Pogoń Rogów 13 maja, 16:00
LKS Gałkówek 1-1 Boruta II Zgierz 12 maja, 17:30
Zamek Skotniki 1-3 Czarni Smardzew 12 maja, 11:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Huragan Swędów 1-2 Zamek Skotniki 19 maja, 17:00
Czarni Smardzew 5-0 LKS Gałkówek 19 maja, 16:00
Boruta II Zgierz 0-1 Błękitni Dmosin 20 maja, 11:00
Pogoń Rogów 2-2 KKS Koluszki 19 maja, 17:00
LKS Różyca 1-7 Start Brzeziny 19 maja, 17:00
LZS Justynów 4-3 Włókniarz Zgierz 19 maja, 16:00
LKS Kalonka 4-3 Sport Perfect Łódź 20 maja, 16:30

Kolejka 23 - 26-27 maja

Czarni Smardzew 0-1 Błękitni Dmosin 26 maja, 16:00
LKS Kalonka 2-1 Huragan Swędów 27 maja, 16:30
Sport Perfect Łódź 0-2 LZS Justynów 27 maja, 11:00
Włókniarz Zgierz 5-6 LKS Różyca 26 maja, 17:00
Start Brzeziny 5-2 Pogoń Rogów 26 maja, 16:00
KKS Koluszki 2-1 Boruta II Zgierz 26 maja, 17:00
LKS Gałkówek 1-1 Zamek Skotniki 26 maja, 15:30

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Sport Perfect Łódź 3-1 LKS Różyca 3 czerwca, 11:00
Huragan Swędów 2-5 LKS Gałkówek 3 czerwca, 18:00
Zamek Skotniki 0-10 Błękitni Dmosin 3 czerwca, 17:00
Czarni Smardzew 1-2 KKS Koluszki 3 czerwca, 11:00
Boruta II Zgierz 2-2 Start Brzeziny 3 czerwca, 15:30
Pogoń Rogów 4-3 Włókniarz Zgierz 2 czerwca, 17:00
LZS Justynów 11-0 LKS Kalonka 2 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

LZS Justynów 17-0 Huragan Swędów 9 czerwca, 17:00
LKS Kalonka 2-5 LKS Różyca 10 czerwca, 16:30
Sport Perfect Łódź 2-2 Pogoń Rogów 10 czerwca, 11:00
Włókniarz Zgierz 7-1 Boruta II Zgierz 9 czerwca, 14:00
Start Brzeziny 3-1 Czarni Smardzew 9 czerwca, 16:00
KKS Koluszki 7-0 Zamek Skotniki 9 czerwca, 17:00
Błękitni Dmosin 2-0 LKS Gałkówek 10 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 16 czerwca

Huragan Swędów 2-11 Błękitni Dmosin 16 czerwca, 17:00
LKS Gałkówek 0-6 KKS Koluszki 16 czerwca, 17:00
Zamek Skotniki 0-4 Start Brzeziny 16 czerwca, 17:00
Czarni Smardzew 1-6 Włókniarz Zgierz 16 czerwca, 13:00
Boruta II Zgierz 0-1 Sport Perfect Łódź 16 czerwca, 17:00
Pogoń Rogów 6-0 LKS Kalonka 16 czerwca, 17:00
LKS Różyca 0-1 LZS Justynów 16 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2017/2018 (Łódź)

Klasa A 2017/2018 (Łódź I)
Klasa A 2017/2018 (Łódź III)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas