[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Skierniewice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Miedniewiczanka Miedniewice 26 58 19 1 6 85-43 11 0 2 44-17 8 1 4 41-26
2.  Olimpia Jeżów 26 57 18 3 5 74-28 9 2 2 38-11 9 1 3 36-17
3.  Macovia Maków 26 52 15 7 4 75-37 9 3 1 36-12 6 4 3 39-25
4.  GLKS RZD Żelazna 26 49 15 4 7 48-27 8 1 4 26-17 7 3 3 22-10
5.  Start Złaków Borowy 26 43 13 4 9 62-61 8 2 3 41-29 5 2 6 21-32
6.  Astra Zduny 26 42 13 3 10 51-38 7 2 4 28-16 6 1 6 23-22
7.  Korona Wejsce 26 34 10 4 12 69-53 7 1 5 42-24 3 3 7 27-29
8.  Czarni Bednary 26 33 10 3 13 46-64 5 3 5 20-27 5 0 8 26-37
9.  Białka Biała Rawska 26 31 9 4 13 57-60 6 2 5 28-16 3 2 8 29-44 2 4 1 1 0 11-5
10.  Wola Wola Chojnata 26 31 8 7 11 57-73 5 4 4 33-32 3 3 7 24-41 2 1 0 1 1 5-11
11.  Laktoza Łyszkowice 26 29 8 5 13 38-54 7 1 5 27-28 1 4 8 11-26
12.  Rawka Bolimów 26 28 9 1 16 53-71 6 1 6 36-32 3 0 10 17-39 2 3 1 0 1 3-2
13.  GKS Głuchów 26 28 8 4 14 42-59 6 2 5 21-24 2 2 9 21-35 2 3 1 0 1 2-3
14.  Sierakowianka Sierakowice 26 5 1 2 23 22-111 1 2 10 13-61 0 0 13 9-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Miedniewiczanka Miedniewice    1-2 2-0 0-3 5-1 2-1 4-2 4-1 5-0 5-4 3-1 1-0 6-2 6-0 
 2 Olimpia Jeżów3-0     6-2 1-0 1-2 0-0 2-2 2-4 4-1 5-0 3-0 4-0 1-0 6-0 
 3 Macovia Maków4-1 0-4     3-1 0-0 4-1 2-1 3-0* 3-0 7-2 1-1 5-0 1-1 3-0* 
 4 GLKS RZD Żelazna4-3 1-2 0-2     2-0 0-1 2-1 2-3 2-2 5-1 2-1 3-1 2-0 1-0 
 5 Start Złaków Borowy4-2 1-4 5-5 0-2     2-1 6-3 2-1 2-1 1-3 0-0 7-2 5-3 6-2 
 6 Astra Zduny1-2 2-2 0-2 1-1 2-3     3-1 2-0 4-0 3-0* 2-0 3-1 2-3 3-1 
 7 Korona Wejsce1-6 2-3 1-3 0-1 2-1 6-0     3-4 8-0* 3-0 3-2 7-0 2-2 4-2 
 8 Czarni Bednary1-4 5-2 3-3 1-4 1-4 0-2 0-5     2-1 0-0 2-2 1-0 2-0 2-0 
 9 Białka Biała Rawska0-1 1-2 1-0 0-2 6-1 4-0 1-3 5-0     2-2 1-1 2-3 4-1 1-0 
 10 Wola Wola Chojnata4-4 0-8 2-2 0-0 0-0 1-2 2-0 2-3 3-9     2-0 4-3 4-0 9-1 
 11 Laktoza Łyszkowice1-3 2-1 0-8 2-1 5-2 0-1 2-2 4-1 3-4 5-1     0-3 2-1 1-0 
 12 Rawka Bolimów2-4 0-2 5-5 1-3 1-2 0-4* 3-0 3-2 4-2 3-6 6-0     3-1 5-1 
 13 GKS Głuchów0-2 2-0 0-3 1-1 5-1 3-0 1-1 2-0 2-7 1-4 0-3 1-0     3-2 
 14 Sierakowianka Sierakowice1-9 0-4 0-4 0-3 2-4 0-10 1-6 3-7 2-2 1-1 1-0 1-4 1-7     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Miedniewiczanka Miedniewice 5-1 Start Złaków Borowy 19 sierpnia, 16:30
GKS Głuchów 1-4 Wola Wola Chojnata 20 sierpnia, 11:00
Białka Biała Rawska 1-2 Olimpia Jeżów 20 sierpnia, 16:00
Astra Zduny 3-1 Rawka Bolimów 20 sierpnia, 15:00
Czarni Bednary 2-0 Sierakowianka Sierakowice 19 listopada, 12:00
Korona Wejsce 1-3 Macovia Maków 20 sierpnia, 11:00
Laktoza Łyszkowice 2-1 GLKS RZD Żelazna 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Start Złaków Borowy 0-2 GLKS RZD Żelazna 27 sierpnia, 14:00
Macovia Maków 1-1 Laktoza Łyszkowice 26 sierpnia, 17:00
Sierakowianka Sierakowice 1-6 Korona Wejsce 27 sierpnia, 14:00
Rawka Bolimów 3-2 Czarni Bednary 26 sierpnia, 17:00
Olimpia Jeżów 0-0 Astra Zduny 26 sierpnia, 17:00
Wola Wola Chojnata 3-9 Białka Biała Rawska 27 sierpnia, 15:00
Miedniewiczanka Miedniewice 6-2 GKS Głuchów 26 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 2-3 września

GKS Głuchów 5-1 Start Złaków Borowy 2 września, 17:00
Białka Biała Rawska 0-1 Miedniewiczanka Miedniewice 3 września, 16:00
Astra Zduny 3-0 Wola Wola Chojnata 2 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-1
Czarni Bednary 5-2 Olimpia Jeżów 2 września, 17:00
Korona Wejsce 7-0 Rawka Bolimów 3 września, 11:00
Laktoza Łyszkowice 1-0 Sierakowianka Sierakowice 3 września, 17:00
GLKS RZD Żelazna 0-2 Macovia Maków 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Start Złaków Borowy 5-5 Macovia Maków 10 września, 14:00
Sierakowianka Sierakowice 0-3 GLKS RZD Żelazna 10 września, 15:00
Rawka Bolimów 6-0 Laktoza Łyszkowice 18 listopada, 14:00
Olimpia Jeżów 2-2 Korona Wejsce 9 września, 17:00
Wola Wola Chojnata 2-3 Czarni Bednary 10 września, 15:00
Miedniewiczanka Miedniewice 2-1 Astra Zduny 9 września, 16:00
GKS Głuchów 2-7 Białka Biała Rawska 9 września, 17:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Białka Biała Rawska 6-1 Start Złaków Borowy 17 września, 16:00
Astra Zduny 2-3 GKS Głuchów 16 września, 16:00
Czarni Bednary 1-4 Miedniewiczanka Miedniewice 16 września, 16:00
Korona Wejsce 3-0 Wola Wola Chojnata 17 września, 11:00
Laktoza Łyszkowice 2-1 Olimpia Jeżów 17 września, 16:00
GLKS RZD Żelazna 3-1 Rawka Bolimów 17 września, 11:00
Macovia Maków 3-0 Sierakowianka Sierakowice 17 września, 11:00
(wo)
przerwany w 7. minucie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości

Kolejka 6 - 23-24 września

Start Złaków Borowy 6-2 Sierakowianka Sierakowice 24 września, 14:00
Rawka Bolimów 5-5 Macovia Maków 23 września, 16:30
Olimpia Jeżów 1-0 GLKS RZD Żelazna 23 września, 16:30
Miedniewiczanka Miedniewice 4-2 Korona Wejsce 23 września, 16:30
GKS Głuchów 2-0 Czarni Bednary 23 września, 16:00
Białka Biała Rawska 4-0 Astra Zduny 23 września, 15:00
Laktoza Łyszkowice 5-1 Wola Wola Chojnata 23 września, 16:30

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Astra Zduny 2-3 Start Złaków Borowy 1 października, 11:00
Czarni Bednary 2-1 Białka Biała Rawska 30 września, 16:30
Korona Wejsce 2-2 GKS Głuchów 1 października, 11:00
Laktoza Łyszkowice 1-3 Miedniewiczanka Miedniewice 1 października, 16:00
GLKS RZD Żelazna 5-1 Wola Wola Chojnata 1 października, 11:00
Macovia Maków 0-4 Olimpia Jeżów 1 października, 11:00
Sierakowianka Sierakowice 1-4 Rawka Bolimów 1 października, 15:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Start Złaków Borowy 7-2 Rawka Bolimów 8 października, 14:00
Olimpia Jeżów 6-0 Sierakowianka Sierakowice 7 października, 16:00
Wola Wola Chojnata 2-2 Macovia Maków 8 października, 13:00
Miedniewiczanka Miedniewice 0-3 GLKS RZD Żelazna 7 października, 15:30
GKS Głuchów 0-3 Laktoza Łyszkowice 7 października, 16:00
Białka Biała Rawska 1-3 Korona Wejsce 8 października, 15:00
Czarni Bednary 0-2 Astra Zduny 7 października, 16:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Czarni Bednary 1-4 Start Złaków Borowy 14 października, 15:30
Korona Wejsce 6-0 Astra Zduny 15 października, 15:30
Laktoza Łyszkowice 3-4 Białka Biała Rawska 14 października, 15:00
GLKS RZD Żelazna 2-0 GKS Głuchów 15 października, 11:00
Macovia Maków 4-1 Miedniewiczanka Miedniewice 15 października, 11:00
Sierakowianka Sierakowice 1-1 Wola Wola Chojnata 15 października, 15:00
Rawka Bolimów 0-2 Olimpia Jeżów 14 października, 15:30

Kolejka 10 - 21-22 października

Start Złaków Borowy 1-4 Olimpia Jeżów 22 października, 14:00
Wola Wola Chojnata 4-3 Rawka Bolimów 22 października, 11:00
Miedniewiczanka Miedniewice 6-0 Sierakowianka Sierakowice 21 października, 15:30
GKS Głuchów 0-3 Macovia Maków 21 października, 15:00
Astra Zduny 2-0 Laktoza Łyszkowice 21 października, 15:30
Czarni Bednary 0-5 Korona Wejsce 21 października, 15:00
GLKS RZD Żelazna 2-2 Białka Biała Rawska 22 października, 11:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Korona Wejsce 2-1 Start Złaków Borowy 29 października, 11:00
Laktoza Łyszkowice 4-1 Czarni Bednary 28 października, 15:00
GLKS RZD Żelazna 0-1 Astra Zduny 26 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany
Macovia Maków 3-0 Białka Biała Rawska 29 października, 11:00
Sierakowianka Sierakowice 1-7 GKS Głuchów 26 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rawka Bolimów 2-4 Miedniewiczanka Miedniewice 28 października, 15:00
Olimpia Jeżów 5-0 Wola Wola Chojnata 29 października, 11:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Start Złaków Borowy 1-3 Wola Wola Chojnata 5 listopada, 14:00
Miedniewiczanka Miedniewice 1-2 Olimpia Jeżów 5 listopada, 14:00
GKS Głuchów 1-0 Rawka Bolimów 4 listopada, 14:00
Białka Biała Rawska 1-0 Sierakowianka Sierakowice 5 listopada, 13:00
Czarni Bednary 1-4 GLKS RZD Żelazna 4 listopada, 15:00
Korona Wejsce 3-2 Laktoza Łyszkowice 5 listopada, 11:00
Macovia Maków 4-1 Astra Zduny 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Laktoza Łyszkowice 5-2 Start Złaków Borowy 11 listopada, 14:00
GLKS RZD Żelazna 2-1 Korona Wejsce 12 listopada, 11:00
Macovia Maków 3-0 Czarni Bednary 12 listopada, 11:00
(wo)
przerwany w 7. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Sierakowianka Sierakowice 0-10 Astra Zduny 12 listopada, 14:00
Rawka Bolimów 4-2 Białka Biała Rawska 11 listopada, 14:00
Olimpia Jeżów 1-0 GKS Głuchów 12 listopada, 12:30
Wola Wola Chojnata 4-4 Miedniewiczanka Miedniewice 12 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Start Złaków Borowy 4-2 Miedniewiczanka Miedniewice 25 marca, 14:00
Wola Wola Chojnata 4-0 GKS Głuchów 3 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Jeżów 4-1 Białka Biała Rawska 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rawka Bolimów 0-4 Astra Zduny 1 maja, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku 2-4
Sierakowianka Sierakowice 3-7 Czarni Bednary 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Macovia Maków 2-1 Korona Wejsce 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS RZD Żelazna 2-1 Laktoza Łyszkowice 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 31 marca

GLKS RZD Żelazna 2-0 Start Złaków Borowy 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 11:00) odwołany
Laktoza Łyszkowice 0-8 Macovia Maków 31 marca, 17:00
Korona Wejsce 4-2 Sierakowianka Sierakowice 30 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (31 marca, 16:00) odwołany
Czarni Bednary 1-0 Rawka Bolimów 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 16:00) odwołany
Astra Zduny 2-2 Olimpia Jeżów 31 marca, 10:00
Białka Biała Rawska 2-2 Wola Wola Chojnata 31 marca, 15:00
GKS Głuchów 0-2 Miedniewiczanka Miedniewice 31 marca, 16:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Start Złaków Borowy 5-3 GKS Głuchów 8 kwietnia, 14:00
Miedniewiczanka Miedniewice 5-0 Białka Biała Rawska 7 kwietnia, 16:30
Wola Wola Chojnata 1-2 Astra Zduny 8 kwietnia, 13:00
Olimpia Jeżów 2-4 Czarni Bednary 7 kwietnia, 16:00
Rawka Bolimów 3-0 Korona Wejsce 7 kwietnia, 16:00
Sierakowianka Sierakowice 1-0 Laktoza Łyszkowice 8 kwietnia, 14:00
Macovia Maków 3-1 GLKS RZD Żelazna 8 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Macovia Maków 0-0 Start Złaków Borowy 15 kwietnia, 11:00
GLKS RZD Żelazna 1-0 Sierakowianka Sierakowice 15 kwietnia, 11:00
Laktoza Łyszkowice 0-3 Rawka Bolimów 15 kwietnia, 17:00
Korona Wejsce 2-3 Olimpia Jeżów 15 kwietnia, 11:00
Czarni Bednary 0-0 Wola Wola Chojnata 14 kwietnia, 17:00
Astra Zduny 1-2 Miedniewiczanka Miedniewice 14 kwietnia, 16:00
Białka Biała Rawska 4-1 GKS Głuchów 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Start Złaków Borowy 2-1 Białka Biała Rawska 22 kwietnia, 14:00
GKS Głuchów 3-0 Astra Zduny 21 kwietnia, 16:00
Miedniewiczanka Miedniewice 4-1 Czarni Bednary 21 kwietnia, 16:30
Wola Wola Chojnata 2-0 Korona Wejsce 22 kwietnia, 13:00
Olimpia Jeżów 3-0 Laktoza Łyszkowice 21 kwietnia, 17:00
Rawka Bolimów 1-3 GLKS RZD Żelazna 21 kwietnia, 17:00
Sierakowianka Sierakowice 0-4 Macovia Maków 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Wola Wola Chojnata 2-0 Laktoza Łyszkowice 29 kwietnia, 13:00
Sierakowianka Sierakowice 2-4 Start Złaków Borowy 29 kwietnia, 14:00
Macovia Maków 5-0 Rawka Bolimów 29 kwietnia, 11:00
GLKS RZD Żelazna 1-2 Olimpia Jeżów 29 kwietnia, 11:00
Korona Wejsce 1-6 Miedniewiczanka Miedniewice 29 kwietnia, 11:00
Czarni Bednary 2-0 GKS Głuchów 28 kwietnia, 17:00
Astra Zduny 4-0 Białka Biała Rawska 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Start Złaków Borowy 2-1 Astra Zduny 6 maja, 14:00
Białka Biała Rawska 5-0 Czarni Bednary 6 maja, 11:00
GKS Głuchów 1-1 Korona Wejsce 6 maja, 11:00
Miedniewiczanka Miedniewice 3-1 Laktoza Łyszkowice 5 maja, 16:30
Wola Wola Chojnata 0-0 GLKS RZD Żelazna 6 maja, 13:00
Olimpia Jeżów 6-2 Macovia Maków 6 maja, 16:00
Rawka Bolimów 5-1 Sierakowianka Sierakowice 5 maja, 17:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Astra Zduny 2-0 Czarni Bednary 12 maja, 16:00
Rawka Bolimów 1-2 Start Złaków Borowy 12 maja, 18:00
Sierakowianka Sierakowice 0-4 Olimpia Jeżów 13 maja, 14:00
Macovia Maków 7-2 Wola Wola Chojnata 13 maja, 11:00
GLKS RZD Żelazna 4-3 Miedniewiczanka Miedniewice 13 maja, 12:00
Laktoza Łyszkowice 2-1 GKS Głuchów 12 maja, 16:00
Korona Wejsce 8-0 Białka Biała Rawska 13 maja, 11:00
(wo)
na boisku 8-1

Kolejka 22 - 19-20 maja

Start Złaków Borowy 2-1 Czarni Bednary 19 maja, 18:00
Astra Zduny 3-1 Korona Wejsce 19 maja, 16:00
Białka Biała Rawska 1-1 Laktoza Łyszkowice 20 maja, 10:00
GKS Głuchów 1-1 GLKS RZD Żelazna 19 maja, 16:00
Miedniewiczanka Miedniewice 2-0 Macovia Maków 19 maja, 16:30
Wola Wola Chojnata 9-1 Sierakowianka Sierakowice 20 maja, 13:00
Olimpia Jeżów 4-0 Rawka Bolimów 19 maja, 17:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Białka Biała Rawska 0-2 GLKS RZD Żelazna 26 maja, 17:00
Olimpia Jeżów 1-2 Start Złaków Borowy 26 maja, 17:00
Rawka Bolimów 3-6 Wola Wola Chojnata 27 maja, 11:00
Sierakowianka Sierakowice 1-9 Miedniewiczanka Miedniewice 27 maja, 16:00
Macovia Maków 1-1 GKS Głuchów 27 maja, 11:00
Laktoza Łyszkowice 0-1 Astra Zduny 26 maja, 18:00
Korona Wejsce 3-4 Czarni Bednary 26 maja, 16:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Start Złaków Borowy 6-3 Korona Wejsce 3 czerwca, 14:00
Czarni Bednary 2-2 Laktoza Łyszkowice 2 czerwca, 17:00
Astra Zduny 1-1 GLKS RZD Żelazna 13 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (3 czerwca, 11:00) odwołany
Białka Biała Rawska 1-0 Macovia Maków 3 czerwca, 11:00
GKS Głuchów 3-2 Sierakowianka Sierakowice 2 czerwca, 16:00
Miedniewiczanka Miedniewice 1-0 Rawka Bolimów 3 czerwca, 16:30
Wola Wola Chojnata 0-8 Olimpia Jeżów 3 czerwca, 13:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Astra Zduny 0-2 Macovia Maków 9 czerwca, 16:00
Wola Wola Chojnata 0-0 Start Złaków Borowy 10 czerwca, 15:00
Olimpia Jeżów 3-0 Miedniewiczanka Miedniewice 10 czerwca, 15:00
Rawka Bolimów 3-1 GKS Głuchów 10 czerwca, 15:00
Sierakowianka Sierakowice 2-2 Białka Biała Rawska 10 czerwca, 15:00
GLKS RZD Żelazna 2-3 Czarni Bednary 10 czerwca, 13:00
Laktoza Łyszkowice 2-2 Korona Wejsce 10 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 16 czerwca

Start Złaków Borowy 0-0 Laktoza Łyszkowice 16 czerwca, 16:00
Korona Wejsce 0-1 GLKS RZD Żelazna 16 czerwca, 16:00
Czarni Bednary 3-3 Macovia Maków 16 czerwca, 16:00
Astra Zduny 3-1 Sierakowianka Sierakowice 16 czerwca, 16:00
Białka Biała Rawska 2-3 Rawka Bolimów 16 czerwca, 16:00
GKS Głuchów 2-0 Olimpia Jeżów 16 czerwca, 16:00
Miedniewiczanka Miedniewice 5-4 Wola Wola Chojnata 16 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie A (Skierniewice)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Skierniewice)

Klasa B 2017/2018 (Skierniewice I)
Klasa B 2017/2018 (Skierniewice II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas