[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Skierniewice I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Niedźwiada 16 45 15 0 1 72-16 7 0 1 39-12 8 0 0 33-4
2.  Meteor Reczyce 16 34 10 4 2 43-28 5 2 1 18-12 5 2 1 25-16
3.  Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 15 30 9 3 3 37-29 6 1 1 19-15 3 2 2 18-14
4.  Fenix Boczki 16 23 7 2 7 38-25 3 1 4 22-14 4 1 3 16-11 2 3 1 0 1 4-3
5.  Jutrzenka Mokra Prawa 16 23 7 2 7 27-31 4 0 4 13-16 3 2 3 14-15 2 3 1 0 1 3-4
6.  Victoria Zabostów Duży 16 20 6 2 8 39-41 3 2 3 21-16 3 0 5 18-25 2 6 2 0 0 12-6
7.  Naprzód Jamno 16 20 6 2 8 43-49 2 1 5 20-28 4 1 3 23-21 2 0 0 0 2 6-12
8.  Korona II Wejsce 15 6 2 0 13 21-53 1 0 6 13-24 1 0 7 8-29
9.  Kopernik Kiernozia 16 4 1 1 14 21-69 1 1 6 13-26 0 0 8 8-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Olimpia Niedźwiada    3-1 2-4 1-0 6-2 8-2 3-1 6-1 10-1 
 2 Meteor Reczyce1-2     3-3 2-1 1-0 2-1 3-3 3-2 3-0* 
 3 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów0-5 4-4     2-1 2-0 1-0 5-4 2-0 3-1 
 4 Fenix Boczki1-3 2-2 4-2     1-2 1-2 1-2 5-0* 7-1 
 5 Jutrzenka Mokra Prawa0-5 1-2 1-0 1-3     4-1 0-3 2-1 4-1 
 6 Victoria Zabostów Duży1-2 2-5 2-3 2-2 2-2     4-2 3-0* 5-0* 
 7 Naprzód Jamno1-4 0-4* 0-4 1-3 2-2 4-8     7-1 5-2 
 8 Korona II Wejsce0-5 2-4 0-3* 0-3* 3-4 2-3     6-2 
 9 Kopernik Kiernozia0-7 2-3 2-2 2-3 1-3 2-0 3-5 1-3     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów.
 
Naprzód Jamno 1-4 Olimpia Niedźwiada 27 sierpnia, 15:00
Korona II Wejsce 6-2 Kopernik Kiernozia 27 sierpnia, 11:00
Fenix Boczki 1-2 Victoria Zabostów Duży 27 sierpnia, 11:00
Meteor Reczyce 1-0 Jutrzenka Mokra Prawa 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Pauza: Kopernik Kiernozia.
 
Olimpia Niedźwiada 6-2 Jutrzenka Mokra Prawa 3 września, 16:00
Victoria Zabostów Duży 2-5 Meteor Reczyce 3 września, 11:00
Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 2-1 Fenix Boczki 3 września, 11:00
Naprzód Jamno 7-1 Korona II Wejsce 3 września, 11:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: Naprzód Jamno.
 
Korona II Wejsce 0-5 Olimpia Niedźwiada 10 września, 11:00
Fenix Boczki 7-1 Kopernik Kiernozia 10 września, 11:00
Meteor Reczyce 3-3 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 10 września, 11:00
Jutrzenka Mokra Prawa 4-1 Victoria Zabostów Duży 10 września, 14:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Pauza: Korona II Wejsce.
 
Olimpia Niedźwiada 8-2 Victoria Zabostów Duży 17 września, 11:00
Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 2-0 Jutrzenka Mokra Prawa 29 października, 11:00
Kopernik Kiernozia 2-3 Meteor Reczyce 17 września, 11:00
Naprzód Jamno 1-3 Fenix Boczki 17 września, 11:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Pauza: Olimpia Niedźwiada.
 
Fenix Boczki 5-0 Korona II Wejsce 24 września, 11:00
(wo)
na boisku 5-1
Meteor Reczyce 3-3 Naprzód Jamno 23 września, 15:00
Jutrzenka Mokra Prawa 4-1 Kopernik Kiernozia 24 września, 14:00
Victoria Zabostów Duży 2-3 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 24 września, 11:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Pauza: Fenix Boczki.
 
Olimpia Niedźwiada 2-4 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 1 października, 16:00
Kopernik Kiernozia 2-0 Victoria Zabostów Duży 1 października, 14:00
Naprzód Jamno 2-2 Jutrzenka Mokra Prawa 1 października, 15:00
Korona II Wejsce 2-4 Meteor Reczyce 1 października, 13:30

Kolejka 7 - 7-8 października

Pauza: Meteor Reczyce.
 
Fenix Boczki 1-3 Olimpia Niedźwiada 8 października, 11:00
Jutrzenka Mokra Prawa 2-1 Korona II Wejsce 8 października, 14:00
Victoria Zabostów Duży 4-2 Naprzód Jamno 8 października, 11:00
Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 3-1 Kopernik Kiernozia 8 października, 11:00

Kolejka 8 - 14-15 października

Pauza: Jutrzenka Mokra Prawa.
 
Olimpia Niedźwiada 10-1 Kopernik Kiernozia 15 października, 11:00
Naprzód Jamno 0-4 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 15 października, 15:00
Korona II Wejsce 3-4 Victoria Zabostów Duży 15 października, 11:00
Fenix Boczki 2-2 Meteor Reczyce 15 października, 11:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Pauza: Victoria Zabostów Duży.
 
Meteor Reczyce 1-2 Olimpia Niedźwiada 21 października, 15:00
Jutrzenka Mokra Prawa 1-3 Fenix Boczki 22 października, 14:00
Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 2-0 Korona II Wejsce 22 października, 11:00
Kopernik Kiernozia 3-5 Naprzód Jamno 22 października, 11:00

Kolejka 10 - 7-8 kwietnia

Pauza: Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów.
 
Olimpia Niedźwiada 3-1 Naprzód Jamno 7 kwietnia, 17:00
Kopernik Kiernozia 1-3 Korona II Wejsce 8 kwietnia, 11:00
Victoria Zabostów Duży 2-2 Fenix Boczki 8 kwietnia, 11:00
Jutrzenka Mokra Prawa 1-2 Meteor Reczyce 8 kwietnia, 14:30

Kolejka 11 - 14-15 kwietnia

Pauza: Kopernik Kiernozia.
 
Jutrzenka Mokra Prawa 0-5 Olimpia Niedźwiada 14 kwietnia, 16:00
Meteor Reczyce 2-1 Victoria Zabostów Duży 14 kwietnia, 15:00
Fenix Boczki 4-2 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 15 kwietnia, 11:00
Korona II Wejsce 2-3 Naprzód Jamno 15 kwietnia, 13:30

Kolejka 12 - 21-22 kwietnia

Pauza: Naprzód Jamno.
 
Olimpia Niedźwiada 6-1 Korona II Wejsce 21 kwietnia, 17:00
Kopernik Kiernozia 2-3 Fenix Boczki 22 kwietnia, 11:00
Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 4-4 Meteor Reczyce 22 kwietnia, 11:00
Victoria Zabostów Duży 2-2 Jutrzenka Mokra Prawa 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 28-29 kwietnia

Pauza: Korona II Wejsce.
 
Victoria Zabostów Duży 1-2 Olimpia Niedźwiada 29 kwietnia, 11:00
Jutrzenka Mokra Prawa 1-0 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 29 kwietnia, 14:00
Meteor Reczyce 3-0 Kopernik Kiernozia 28 kwietnia, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Fenix Boczki 1-2 Naprzód Jamno 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 5-6 maja

Pauza: Olimpia Niedźwiada.
 
Korona II Wejsce 0-3 Fenix Boczki 6 maja, 11:00
(wo)
nie odbył się
Naprzód Jamno 0-4 Meteor Reczyce 6 maja, 15:00
(wo)
na boisku 5-4
Kopernik Kiernozia 1-3 Jutrzenka Mokra Prawa 6 maja, 15:00
Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 1-0 Victoria Zabostów Duży 6 maja, 11:00

Kolejka 15 - 12-13 maja

Pauza: Fenix Boczki.
 
Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 0-5 Olimpia Niedźwiada 13 maja, 11:00
Victoria Zabostów Duży 5-0 Kopernik Kiernozia 13 maja, 11:00
(wo)
na boisku 5-1
Jutrzenka Mokra Prawa 0-3 Naprzód Jamno 13 maja, 14:00
Meteor Reczyce 3-2 Korona II Wejsce 12 maja, 16:00

Kolejka 16 - 19-20 maja

Pauza: Meteor Reczyce.
 
Olimpia Niedźwiada 1-0 Fenix Boczki 19 maja, 17:00
Korona II Wejsce 0-3 Jutrzenka Mokra Prawa 20 maja, 11:00
(wo)
na boisku 0-1
Naprzód Jamno 4-8 Victoria Zabostów Duży 20 maja, 15:00
Kopernik Kiernozia 2-2 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 20 maja, 15:00

Kolejka 17 - 26-27 maja

Pauza: Jutrzenka Mokra Prawa.
 
Kopernik Kiernozia 0-7 Olimpia Niedźwiada 27 maja, 15:00
Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 5-4 Naprzód Jamno 27 maja, 15:00
Victoria Zabostów Duży 3-0 Korona II Wejsce 27 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Meteor Reczyce 2-1 Fenix Boczki 27 maja, 15:00

Kolejka 18 - 2 czerwca

Pauza: Victoria Zabostów Duży.
 
Olimpia Niedźwiada 3-1 Meteor Reczyce 3 czerwca, 11:00
Fenix Boczki 1-2 Jutrzenka Mokra Prawa 3 czerwca, 11:00
Korona II Wejsce - Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 3 czerwca, 11:00
Naprzód Jamno 5-2 Kopernik Kiernozia 3 czerwca, 11:00

Klasa A 2017/2018 (Skierniewice)

Klasa B 2017/2018 (Skierniewice II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas