[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Wieliczka

I runda - 12-13 sierpnia
(Losowanie - 13 lipca 2017)
Promień Zakrzowiec - wolny los

Tęcza Słomiróg 1-4 Dąb Zabierzów Bocheński 12 sierpnia, 17:30
Mateusz Leśniak 42 - Robert Kaleta 8, 53, Mariusz Trzepla 26, Michał Szydłowski 31
Zjednoczeni II Branice (Kraków) 0-3 Wilga Golkowice 13 sierpnia, 11:30
(wo)
nie odbył się
Zjednoczeni Branice (Kraków) 3-2 Błękitni Bodzanów 12 sierpnia, 17:30
Rafał Cichoń 6, 48, Tomasz Dudek 86 - Marcin Krzyśko 3, Adrian Piszczek 90
Piłkarz Podłęże 0-3 Nadwiślanka Nowe Brzesko 12 sierpnia, 14:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Zieloni Niegowić 0-7 LKS Śledziejowice 12 sierpnia, 17:30
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 3-2 LZS II Czarnochowice 12 sierpnia, 17:30
UKS Sygneczów 5-3 Piast Łapanów 12 sierpnia, 16:00
Mateusz Sitko 31, Piotr Kapusta 57, 60, Bartłomiej Kwieciński 67, 77 - Radosław Machaj 9, 45, Konrad Kuchnik 65
LZS Czarnochowice 2-1 Contra Sułków 12 sierpnia, 17:30
Arkadiusz Gamoń 7, 30 - Damian Gerot 78
Naprzód Ochmanów 2-4 Wilga Koźmice Wielkie 12 sierpnia, 16:00
Start Brzezie 2-5 Wiarusy Igołomia 12 sierpnia, 17:30
Rafał Kotaba 82, 86 - Robert Dominik 20, Jarosław Siwek 71, 81, Adrian Jagła 72, Dawid Boligłowa 75
Strażak Kokotów 1-2 Wieliczanka Wieliczka 12 sierpnia, 17:30
Piotr Mitka 39 - Mariusz Warmuz 3, 30
Wiarusy II Igołomia 1-6 Batory Wola Batorska 12 sierpnia, 17:30
Paweł Litewka 75 - Hubert Maliński 5, Maciej Mazur 15, Tomasz Bystrowski 20, Wojciech Bronikowski 48, 90, Tomasz Król 88 (s)

II runda - 15 sierpnia
(Losowanie - 13 lipca 2017)

LZS Czarnochowice 0-2 UKS Sygneczów 15 sierpnia, 17:30
Piotr Kapusta 34, Bartłomiej Kwieciński 81
Dąb Zabierzów Bocheński 0-8 LKS Śledziejowice 15 sierpnia, 17:30
Krzysztof Maj 11, 15, Daniel Klim 28, 41, 55, 59, Thiam Koulaty 75, Dominik Duda 84
Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-5 Górnik Wieliczka 23 sierpnia, 17:30
Tomasz Dudek 20 - Jakub Downar-Zapolski 15, 28, Łukasz Pazurkiewicz 38, Dominik Filipowski 57, Tomasz Kalicki 69
Wolni Kłaj 1-2 Czarni Staniątki 15 sierpnia, 17:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-8 Targowianka Targowisko 15 sierpnia, 17:30
Radosław Kawa 61 - Marcin Wąs 6, 38, 83, Kamil Kucabiński 16, Konrad Wilk 22, Jarosław Chryczyk 49, Tomasz Gniadek 74, Szymon Piwowar 80
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 3-0 Wiślanka Grabie 23 sierpnia, 17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-0 Gdovia Gdów 27 sierpnia, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:30) odwołany / w drugim terminie nie odbył się
Wilga Golkowice 1-6 Wilga Koźmice Wielkie 15 sierpnia, 17:30
Piotr Madej 9 - Jarosław Figiel 18, Tomasz Sikora 47, 63, Sebastian Czop 69, Michał Jania 72, Dariusz Szczygieł 80
Batory Wola Batorska 2-4 Wiarusy Igołomia 15 sierpnia, 17:30
Arkadiusz Rojewski 82, Piotr Perdał 84 - Rafał Galus 7, 20, Jarosław Siwek 9, Damian Wójcik 77
Promień Zakrzowiec 4-0 Wieliczanka Wieliczka 15 sierpnia, 17:30

III runda - 13 września
(Losowanie - 24 sierpnia 2017 - siedziba PPN Wieliczka)

Promień Zakrzowiec 3-4 Wilga Koźmice Wielkie 13 września, 16:30
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 0-5 Wiarusy Igołomia 13 września, 16:30
UKS Sygneczów 7-3 Targowianka Targowisko 13 września, 16:30
Mateusz Sitko 14, 42, 51, Bartłomiej Kwieciński 16, 35, Marcin Stefanik 63, Dariusz Guzik 71 - Adrian Piwowar 5, 68, Marek Szafraniec 88
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-5 Górnik Wieliczka 20 września, 16:30
LKS Śledziejowice 4-1 Czarni Staniątki 13 września, 16:30
Przemysław Migacz 18, Krzysztof Maj 62, Thiam Koulaty 73, Adrian Makieła 81 - Dawid Szewczyk 55

IV runda - 27 września
UKS Sygneczów - wolny los

Wilga Koźmice Wielkie 0-3 LKS Śledziejowice 27 września, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Wiarusy Igołomia 1-5 Górnik Wieliczka 27 września, 16:00
Jarosław Siwek 4 - Jakub Downar-Zapolski 40, 62, Łukasz Pazurkiewicz 68, Robert Ślęczka 78, Marcin Piątek 90

1/2 finału - 28 marca
(Losowanie - 27 lutego 2018 - siedziba Podokręgu Wieliczka)
UKS Sygneczów - wolny los

LKS Śledziejowice 2-1 Górnik Wieliczka 28 marca, 17:00
Krzysztof Maj ?, ? - Łukasz Pazurkiewicz ?

Finał - 11 kwietnia

UKS Sygneczów 0-2 LKS Śledziejowice 11 kwietnia, 17:00
Thiam Koulaty 65, 76
w Sygneczowie

Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN - Kraków)

Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN - Kraków - Kraków)
Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN - Kraków - Myślenice)
Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN - Kraków - Olkusz)

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas