[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Olkusz

I runda - 29 lipca

Sokół Gołaczewy 3-3 Olimpia Łobzów 30 lipca, 17:00
k. 4-2
Patryk Kalarus 24, 82, 83 - Dawid Trólka 5, 55, Miłosz Witek 28
Pilica Wierbka 0-2 Hetman Dłużec 29 lipca, 17:00
Mateusz Hmura 46, 55
Spartak Charsznica 2-2 Przemsza Klucze 30 lipca, 16:00
k. 4-5
Dawid Kwiatkowski ?, Łukasz Cholewa ? - Radosław Pawłowski ? (s), nieznany ?
Legion Bydlin 0-0 Pogoń Miechów 30 lipca, 17:00
k. 7-6
Błysk Zederman 2-4 Bolesław Bukowno 29 lipca, 17:00
Damian Kajda 26, Paweł Rogóż 34 - Alan Stopa 10, 72, Szymon Kluza 83, 90
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 1-5 Trzy Korony Żarnowiec 5 sierpnia, 17:00
Andrzej Sokół 43 (s) - Mateusz Widawski 21, 86, Andrzej Jaros 45, Grzegorz Kur 53, 74
w pierwotnym terminie (29 lipca, 17:00) odwołany
Leśnik Gorenice 1-2 Centuria Chechło 29 lipca, 17:00
Tomasz Synowski 60 - Mateusz Kopeć 20, Szymon Miszkiewicz 50
Wielmożanka Wielmoża 3-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 29 lipca, 17:00
Piliczanka Pilica 3-2 Strażak Przybysławice 30 lipca, 16:30
Bartosz Goncerz 14, 90, Tomasz Kardynał 79 - Konrad Karoń 23, 67
Trzy Buki Wierzchowisko 2-13 Przebój Wolbrom 30 lipca, 16:00
Mateusz Mionsek 63, 76 - Piotr Maciąg 2, 16, Tomasz Knap 10, 58, 64, Przemysław Łaskawiec 23, Mateusz Barczyk 40, Michał Gamrat 44, 86, Dawid Misztal 48, Michał Raczyński 49, Paweł Mączka 62, Gabriel Skalski 83
Prądnik Sułoszowa 0-2 KS Olkusz 30 lipca, 18:00
Mateusz Mrożek 86, Michał Czapnik 90
w Olkuszu; Prądnik gospodarzem
Unia Jaroszowiec 2-0 Orzeł Kwaśniów Górny 29 lipca, 17:00
Tomasz Pańczyk 57, Adam Mosur 65

II runda - 5 sierpnia

Sokół Gołaczewy 2-5 KS Olkusz 6 sierpnia, 18:00
Piotr Żaba 71, 90 - Mateusz Mrożek 18, 70, 74, Dawid Tumiłowicz 23, Michał Czapnik 44
Hetman Dłużec 2-5 Legion Bydlin 6 sierpnia, 16:00
Szymon Gil 79, Bartosz Bielach 90 - Dominik Kozieł 17, Dawid Demarczyk 41, 84, Krystian Żelazny 75, Patryk Banyś 82
Przebój Wolbrom 2-1 Przemsza Klucze 23 sierpnia, 17:00
Centuria Chechło 3-2 Bolesław Bukowno 5 sierpnia, 18:00
Unia Jaroszowiec 2-0 Piliczanka Pilica 5 sierpnia, 17:00
Tomasz Pańczyk 8, Maciej Wdowik 63
Trzy Korony Żarnowiec 2-1 Wielmożanka Wielmoża 12 sierpnia, 18:00
Jakub Hajduga 29, Grzegorz Kur 45 - Grzegorz Przybek 40

III runda - 23 sierpnia

Unia Jaroszowiec 5-0 Centuria Chechło 23 sierpnia, 18:00
Legion Bydlin 2-2 KS Olkusz 6 września, 17:30
k. 5-6
w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 18:00) odwołany
Trzy Korony Żarnowiec 0-3 Przebój Wolbrom 11 kwietnia, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (6 września, 17:30) odwołany / w drugim terminie gospodarze zrezygnowali z gry

IV runda - 18 kwietnia
Unia Jaroszowiec - wolny los

Przebój Wolbrom 1-1 KS Olkusz 18 kwietnia, 17:30
k. 5-6

Finał - 25 kwietnia

Unia Jaroszowiec 1-7 KS Olkusz 25 kwietnia, 17:30
w Jaroszowcu

Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN - Kraków)

Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN - Kraków - Kraków)
Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN - Kraków - Myślenice)
Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN - Kraków - Wieliczka)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas