[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola

Runda wstępna - 6 sierpnia
LKS Brzyska Wola - wolny los

KS Żupawa 3-1 Łęg Stany 6 sierpnia, 17:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 2-7 Siarka II Tarnobrzeg 5 sierpnia, 17:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 2-1 Czarni Lipa 6 sierpnia, 17:00
Junior Zakrzów 2-1 Transdźwig Stale 6 sierpnia, 17:00
Radosan Radomyśl nad Sanem 0-5 LZS Rzeczyca Długa 6 sierpnia, 17:00
LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 4-0 LZS Kotowa Wola 5 sierpnia, 17:30
Maciej Sobala 8, Marcin Skowroński 43, Andrzej Gromadzki 54, Marek Pęzioł 77
Huragan Zdziechowice 3-1 Jeziorak Chwałowice 6 sierpnia, 17:00
KS Cygany 0-4 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 6 sierpnia, 17:00
Orzeł Glinianka 0-1 KS Wola Baranowska 6 sierpnia, 17:00
LZS Jadachy 3-1 Wisan Skopanie 6 sierpnia, 17:00
KS Jarocin 1-2 LZS Podwolina 6 sierpnia, 17:00
Piotr Drelich ? (s) - Przemysław Kowal ?, Bartłomiej Łątka ?
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 3-1 Dolina-Tanew Wólka Tanewska 6 sierpnia, 17:00
Staromieszczanka Stare Miasto 3-3 SKS Racławice 6 sierpnia, 12:30
pd. k. 3-5

II runda - 23 sierpnia
Sokół Kamień - wolny los

KS Żupawa 2-1 Stal Gorzyce 23 sierpnia, 17:00
Górnovia Górno 1-3 Unia Nowa Sarzyna 23 sierpnia, 17:00
LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 1-6 Unia Skowierzyn 23 sierpnia, 17:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 0-13 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 23 sierpnia, 17:00
SKS Racławice 0-3 San Kłyżów
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Junior Zakrzów 1-0 Huragan Zdziechowice 23 sierpnia, 17:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-4 Stal Nowa Dęba 23 sierpnia, 17:00
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 1-0 LZS Rzeczyca Długa 23 sierpnia, 17:00
Olimpia Pysznica 3-0 LZS Ździary 23 sierpnia, 17:00
KS Wola Baranowska 2-1 Strzelec Dąbrowica 23 sierpnia, 17:00
Sparta Jeżowe 0-3 Sokół Nisko 13 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Rotunda Krzeszów 3-0 Pogoń Leżajsk 23 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 1-7 LZS Jadachy 23 sierpnia, 17:00
LZS Podwolina 1-2 Stal II Stalowa Wola 30 sierpnia, 17:00
Siarka II Tarnobrzeg 3-0 Bukowa Jastkowice
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

III runda - 20 września

LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 3-1 Unia Skowierzyn 20 września, 16:00
pd.
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 5-3 Sokół Nisko 20 września, 16:00
KS Wola Baranowska 0-7 Siarka II Tarnobrzeg 20 września, 16:00
Junior Zakrzów 2-4 LZS Jadachy 20 września, 16:00
Sokół Kamień 1-0 Stal Nowa Dęba 20 września, 16:00
Rotunda Krzeszów 0-3 Unia Nowa Sarzyna 20 września, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
KS Żupawa 0-2 Olimpia Pysznica 20 września, 16:30
Stal II Stalowa Wola 3-0 San Kłyżów 20 września, 17:00

IV runda - 18 października

LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 1-4 Olimpia Pysznica 18 października, 15:30
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2-0 Unia Nowa Sarzyna 18 października, 15:30
Marcin Chmiel 17, Maciej Michalewski 63
Siarka II Tarnobrzeg 5-3 Stal II Stalowa Wola 18 października, 15:30
Krzysztof Ropski ?, ?, ?, Konrad Zaradny ?, ? - nieznany ?, ?, ?
LZS Jadachy 5-4 Sokół Kamień 18 października, 15:30

1/2 finału - 26 listopada
(Losowanie - 27 października 2017 - siedziba PPN Stalowa Wola)

LZS Jadachy 3-6 Siarka II Tarnobrzeg 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (19 listopada, 13:00) odwołany z powodu meczu ligowego gospodarzy
Olimpia Pysznica 2-1 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 18 kwietnia, 16:30
jednocześnie mecz 18. kolejki stalowowolskiej Klasy okręgowej / w pierwotnym terminie (19 listopada, 13:00) odwołany z powodu meczu ligowego gości / w drugim terminie (26 listopada, 12:00) odwołany / w trzecim terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Finał - 17 maja

Siarka II Tarnobrzeg 3-3 Olimpia Pysznica 17 maja, 17:00
pd. k. 4-2
Szymon Majcher 68, Cezary Kabała 72 (k), 78 - Przemysław Bąk 24, Piotr Młynarczyk 53, 90
w Gorzycach

Puchar Polski 2017/2018 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2017/2018 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2017/2018 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas