[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica

Runda przedwstępna - 15 sierpnia
(Losowanie - 26 lipca 2017 - siedziba Podokręgu Rzeszów)

Galicja Chmielnik 2-4 LKS Hermanowa 15 sierpnia, 15:00
Konrad Tereszkiewicz 35, 48 - Mateusz Majda 21, 90, Stanisław Piwowar 79, 89
Jutrzenka Ławnica 1-6 Strażak Lubzina 15 sierpnia, 15:00
Marek Węgrzynowicz 29 (s) - Andrzej Alberski 10, Krystian Wrona 39, 42, 53, Bartosz Marć 56, 76
LKS Biała (k. Rzeszowa) 2-4 Ziomki Rzeszów 15 sierpnia, 15:00
Paweł Jakiemczuk 23, Kacper Niezabitowski 37 (s) - Szymon Raus 4, 29, Andrzej Błaszczak 19, Marcel Czurczak 60
Orły Rzeszów 0-3 KS Zaczernie 11 sierpnia, 19:30
Paweł Kłeczek 70, Piotr Kukulski 79, Miłosz Grzebyk 88
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Resovia (oldboje) 4-2 Zimowit Rzeszów 23 sierpnia, 18:30
Marek Haber 8, Witold Wybraniec 27, 58, Jacek Sawicki 73 - Rafał Dziedzic 40, Mariusz Małek 72
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 15:00) odwołany
Start Lubenia 4-4 RKS Rzeszów 15 sierpnia, 17:30
k. 5-4
Krzysztof Drążek 16, Dawid Kalembkiewicz 47, Piotr Smalarz 53, Sławomir Szkoła 81 - Jakub Ziemiński 3, 26, Tomasz Harbuz 6, Marcin Matelowski 21
Świlczanka Świlcza 0-4 Stal Łańcut 15 sierpnia, 15:00
(wo)
Aleks Furman 7, Damian Laskowski 69 - Sebastian Frączek 10, 90, Mateusz Birek 52, Konrad Rakowski 62 (s)
na boisku 2-4
Wisłok Czarna 1-2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 15 sierpnia, 11:00
Piotr Michno 61 - Arkadiusz Szylar 86, Mateusz Frączek 90
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0-1 Baszta Zawada 15 sierpnia, 15:00
Bartłomiej Matyjewicz 83
HALO Hyżne 3-6 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 16 sierpnia, 18:00
Konrad Kotarba 15, 31, 73 - Mateusz Członka 25, Damian Kuśnierz 32, 90, Bartłomiej Kalandyk 35, Damian Fogt 45, Arkadiusz Senejko 63
Pitmark Jaślany 3-3 Czarni Trześń 23 sierpnia, 17:00
k. 4-5
Kacper Głaz 31, Dawid Marczewski 43, Mateusz Małodziński 84 - Damian Dąbrowski 9, Mateusz Trojnacki 16, Jakub Dopart 56
LZS Mała 1-7 Kłos Kawęczyn 16 sierpnia, 18:00
Sebastian Machura 32 - Daniel Marcinek 52, 58, Adrian Malisiewicz 62, 73, Konrad Przybyło 75, Jakub Maślanka 78, Sławomir Daniel 85
KS Bystrzyca 1-2 Płomień Zagorzyce 15 sierpnia, 15:00
Paweł Wytrwał 42 - Łukasz Chudyba 19, Grzegorz Motyka 23
Florian Ostrowy Tuszowskie 1-4 Sokis Chorzelów 23 sierpnia, 17:00
Paweł Skiba 22 - Patryk Kędzior 13, Adrian Zalot 44, 69, Konrad Gawryś 90
LKS Trzebownisko 1-2 KS Dąbrówki 15 sierpnia, 14:00
Dawid Kamiński 80 - Piotr Lech 25, Tomasz Patryn 28

Runda wstępna - 6 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2017 - siedziba Podokręgu Rzeszów)
Kolorado Wola Chorzelowska - wolny los

Czarni Trześń 5-0 Wilga Widełka 6 września, 17:00
Mateusz Trojnacki 25, 48, 53, 80, Kamil Szymański 58
w pierwotnym terminie (6 września, 17:00) odwołany / w drugim terminie (13 września, 17:00) odwołany
LKS Hermanowa 0-5 Iskra Jawornik Polski 6 września, 17:00
Józef Pawełek 12, 27 (k), 60, Mateusz Olejarz 34, Michał Chmiel 54
Strażak Lubzina 2-3 Olchovia Olchowa 6 września, 17:00
Andrzej Alberski 86, Patryk Godek 88 - Michał Olech 19, Marchlik 38, Damian Tryczyński 57
Ziomki Rzeszów 1-4 Strumyk Malawa 6 września, 17:00
Marek Socha 18 - Patryk Baran 3, Dominik Kwolczak 68, 75, Adrian Tokarz 90
Resovia (oldboje) 1-4 Jedność Niechobrz 6 września, 18:00
Marek Haber 43 - Sebastian Kłeczek 61 (k), 66, Paweł Trznadel 74, Paweł Lib 87
na bocznym boisku
KS Zaczernie 0-9 KS Stobierna 13 września, 17:00
Bartłomiej Widomski 27, Marcin Franczyk 43, 48, 86 (k), Grzegorz Płonka 45, 59, 68, 80, Bartosz Grzesik 63
w pierwotnym terminie (6 września, 17:00) odwołany
Start Lubenia 2-7 Strug Tyczyn 6 września, 17:00
Kamil Kałucki 15, Łukasz Wajda 72 - Dominik Pikiel 7, Damian Stanio 40, 44, Dominik Bulka 51, Daniel Rychlik 57, Patryk Malak 78, Bartosz Zawadzki 85
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 5-0 Błękit Żołynia 6 września, 17:00
Filip Drozd 17, Marcin Chorzępa 25, Piotr Gaca 47, Wiktor Śliż 67, Arkadiusz Szylar 89
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 3-2 GKS Niebylec 6 września, 17:00
Marcin Paśkiewicz 15, Mateusz Członka 26, Dawid Tondera 59 - Mateusz Telesz 38, Łukasz Góra 78
KS Dąbrówki 1-1 Sawa Sonina 6 września, 17:00
k. 5-4
Grzegorz Sobuś 84 - Maciej Grad 32
Kłos Kawęczyn 1-2 Bratek Bratkowice 6 września, 17:00
Kamil Dzik 65 - Michał Bednarz 18, Łukasz Sochacki 55
Płomień Zagorzyce 1-2 Lechia Sędziszów Małopolski 13 września, 17:00
Paweł Chudyba 8 - Fabian Tatarski 33, Jakub Makuch 88
w pierwotnym terminie (6 września, 17:00) odwołany
Baszta Zawada 3-2 Kamieniarz Golemki 6 września, 17:00
Mariusz Kędzior 61, Mateusz Cieśla 77, Bartłomiej Matyjewicz 90 - Kamil Lada 26, Michał Lada 33
Sokis Chorzelów 1-5 Stal II Mielec 13 września, 16:30
Dawid Pazdro 22 - Jakub Więcław 42, Marcin Dec 62, Kacper Bugaj 74, Dorian Buczek 82, 90
w pierwotnym terminie (6 września, 17:00) odwołany
Korona Rzeszów 5-0 Resovia II 6 września, 17:00
Tomasz Zieliński 54, 73, Maciej Sowa 56 (s), Michał Bigus 61, Krzysztof Weres 85
Crasnovia Krasne 3-0 Sokół Sokołów Małopolski 6 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Raniżovia Raniżów 0-4 Sokół Kolbuszowa Dolna 13 września, 16:30
Jakub Mokrzycki 13, Łukasz Korab 16, Brian Dziedzic 24, 43
w pierwotnym terminie (6 września, 17:00) odwołany
Stal Łańcut 1-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 13 września, 17:00
k. 3-4
Alan Brzuszek 52 - Mateusz Bartnik 32

I runda - 20 września
(Losowanie - 14 września 2017 - siedziba Podokręgu Rzeszów)
Izolator Boguchwała, Resovia, Stal Rzeszów - wolny los

Kolorado Wola Chorzelowska 2-1 Wisłoka Dębica 20 września, 17:00
Łukasz Wypasek 65, Artur Rado 90 - Marcin Tubek 79
Czarni Trześń 2-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 27 września, 16:30
k. 6-5
Kamil Pietryka 19, Damian Dąbrowski 90 - Dawid Maziarz 3, Tomasz Chmielowiec 13
w pierwotnym terminie (20 września, 16:30) odwołany
Olchovia Olchowa 3-0 Rzemieślnik Pilzno 20 września, 16:30
(wo)
Jarosław Marchlik 61, Andrij Choptowyj 78 - Marcin Anioł 10, 40, Grzegorz Chmielowski 19, Sékou Camara 44, 86, Kacper Bała 47, Wiktor Tomasiewicz 64
na boisku 2-7 / w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Baszta Zawada 0-9 Lechia Sędziszów Małopolski 20 września, 16:30
Oskar Ćwiczak 6, 34, 53, Kamil Potwora 13 (k), Kamil Salamon 20, 75, Marek Szeliga 38, 58, Jakub Makuch 80
Jedność Niechobrz 3-2 Wisłok Wiśniowa 20 września, 16:30 (100)
Dariusz Szeliga 30, Marcin Gorzelany 43, Grzegorz Lasota 71 - Marcin Borowczyk 66, Waldemar Złotek 74
KS Stobierna 2-1 Crasnovia Krasne 27 września, 16:30
Grzegorz Płonka 18, Adam Kamiński 61 - Hubert Chrapek 26
w pierwotnym terminie (20 września, 16:30) odwołany
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-0 Strumyk Malawa 20 września, 16:30
Arkadiusz Szylar 15, Dominik Bałut 32
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 1-8 Wisłok Strzyżów 4 października, 16:00 (100)
Sebastian Korbecki 37 - Piotr Leś 16, Karol Skuba 30, 49, 81, 83, 86, Kamil Draga 58, Szymon Margański 62
w pierwotnym terminie (20 września, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (26 września, 16:30) odwołany na wniosek gospodarzy
KS Dąbrówki 1-5 Strug Tyczyn 27 września, 16:30
Piotr Lech 56 - Dominik Pikiel 49, 70, 88 (k), Dominik Ferenc 50, Maciej Nizioł 62
w pierwotnym terminie (20 września, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Tyczynie; KS Dąbrówki gospodarzem
Bratek Bratkowice 0-2 Głogovia Głogów Małopolski 20 września, 16:30
Mateusz Dec 8, Paweł Kmuk 87
Stal II Mielec 0-8 Igloopol Dębica 26 września, 16:30
Kamil Machnik 16, Jakub Siedlecki 39, Adrian Brzostowski 43, 68, Łukasz Stefanik 52, 71, Przemysław Nalepka 60, Kamil Rokita 72
w pierwotnym terminie (20 września, 16:30) odwołany / w drugim terminie w Dębicy; Stal II gospodarzem
Korona Rzeszów 1-3 Błękitni Ropczyce 20 września, 19:30
Patrycjan Tłuczek 89 - Szymon Piwowar 6, Mariusz Wiktor 58, 69
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 6-1 Iskra Jawornik Polski 4 października, 16:30
Mateusz Walkowicz 30, 36, 38, 75, Mateusz Bartnik 46, Jacek Wolańczyk 57 - Mateusz Olejarz 64
w pierwotnym terminie (20 września, 16:30) odwołany / w drugim terminie (27 września, 16:30) odwołany

II runda - 11 października

Jedność Niechobrz 3-1 Wisłok Strzyżów 10 października, 15:30 (15)
Jacek Kocurek 8, Mariusz Lelek 39, Paweł Lib 51 (k) - Patryk Kwaśniczko 38 (k)
KS Stobierna 1-8 Stal Rzeszów 11 października, 15:30
Andrzej Drzał 89 - Michał Marczak 14, 45, Michał Szymański 25, Wojciech Reiman 27, Arkadiusz Gil 31, Maciej Maślany 37, 61, Daniel Koczon 82
Kolorado Wola Chorzelowska 4-4 Resovia 11 października, 18:00
k. 2-4
Jakub Weryński 10, Andrzej Bajorek 18, Artur Rado 54, 85 - Damian Barszczak 11, Przemysław Pyrdek 16, Paweł Hass 41, Szymon Feret 83
Czarni Trześń 1-3 Błękitni Ropczyce 11 października, 15:30
Mateusz Dopart 68 - Artur Saj 9, Szymon Piwowar 45, Michał Kukla 64
Olchovia Olchowa 4-4 Głogovia Głogów Małopolski 11 października, 15:30
k. 3-4
Jarosław Marchlik 3, 30, 67, Michał Baran 34 - Piotr Krawczyk 14, 55, Kamil Kawa 47, Dariusz Woźniak 78
Lechia Sędziszów Małopolski 1-5 Igloopol Dębica 18 października, 15:30
Kamil Potwora 41 - Grzegorz Ostaszewski 46, Adrian Brzostowski 53, 66, 88, Łukasz Stefanik 82
w pierwotnym terminie (11 października, 15:30) odwołany
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-0 Strug Tyczyn 11 października, 15:30
Piotr Smycz 20, Filip Drozd 90
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-3 Izolator Boguchwała 17 października, 15:30
Damian Sołek 10, Mateusz Walkowicz 27 - Krzysztof Szymański 2, Michał Worosz 43, Patryk Róg 85
w pierwotnym terminie (11 października, 15:30) odwołany

1/4 finału - 25 października
(Losowanie - 19 października 2017 - siedziba Podokręgu Rzeszów)

Głogovia Głogów Małopolski 1-6 Stal Rzeszów 25 października, 15:00
Paweł Kmuk 39 - Sebastian Brocki 10, Michał Marczak 23, 29, 33, Maciej Maślany 62, Arkadiusz Gil 78
Jedność Niechobrz 1-2 Izolator Boguchwała 25 października, 15:00 (150)
Paweł Lib 79 - Łukasz Szczoczarz 25 (k), Patryk Róg 81
Igloopol Dębica 2-2 Błękitni Ropczyce 25 października, 15:00
k. 3-1
Przemysław Nalepka 70, Dawid Łapa 90 (k) - Krzysztof Orzech 8, Tomasz Kot 65
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-5 Resovia 25 października, 15:00
Dawid Pałys-Rydzik 16, Szymon Feret 41, Mirosław Kmiotek 62, 90, Michał Ogrodnik 74 (k)

1/2 finału - 11 kwietnia
(Losowanie - 5 grudnia 2017 - siedziba Podokręgu Rzeszów)

Igloopol Dębica 2-6 Resovia 10 kwietnia, 16:30
Przemysław Nalepka 23, Andrij Hryb 48 - Konrad Domoń 2, Daniel Pawlak 16, Radosław Adamski 19, David Kwiek 29, Dawid Bieniasz 80, 88
Izolator Boguchwała 0-4 Stal Rzeszów 11 kwietnia, 16:00
Arkadiusz Gil 37, Wojciech Reiman 56 (k), Daniel Koczon 74, Maciej Maślany 82

Finał - 8 maja

Resovia 3-2 Stal Rzeszów 8 maja, 17:00
Radosław Adamski 11, 57, Michał Ogrodnik 74 - Kamil Bętkowski 9, Wojciech Reiman 34
w Rzeszowie; na stadionie Resovii

Puchar Polski 2017/2018 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2017/2018 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2017/2018 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas