[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Lubelski ZPN - Lublin

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 23 lipca

Zawisza Garbów 4-2 KS Nasutów 23 lipca, 17:30
pd.
KS Góra Puławska 2-4 Mazowsze Stężyca 23 lipca, 17:30
Victoria Rybczewice 3-1 Błękit Cyców 23 lipca, 17:30
Kamil Cieśla 23, Łukasz Warda 65, Mateusz Chyliński 76 - nieznany ?
Orlęta Nowodwór 1-4 Piekiełko Przykwa 23 lipca, 17:30
Świdniczanka Świdnik Mały 3-0 Mila Turka 23 lipca, 17:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Stok Zakrzówek - Iskra Krzemień 23 lipca, 17:30
odwołany; oba zespoły uzyskały awans
NSZZ Policjantów Lublin 0-2 Draco Kowala 23 lipca, 17:30
KS Drzewce 4-3 Unia Wilkołaz 23 lipca, 17:30
KS Lublin 3-0 Bronowice Lublin 23 lipca, 17:30
(wo)
na boisku 0-3 / na bocznym boisku Areny Lublin
Trawena Trawniki 4-1 Ludwiniak Ludwin 23 lipca, 17:30
Cisy Nałęczów 1-2 Amator Rososz-Leopoldów 23 lipca, 17:30

I runda - 30 lipca
Zawisza Garbów - wolny los.

Mazowsze Stężyca 2-0 Garbarnia Kurów 29 lipca, 11:00
Tomasz Sikora 52, 57
Victoria Rybczewice 5-1 Sygnał Lublin 30 lipca, 17:30
Bohdan Pawlenko 18, Kamil Cieśla 25, 78, Michal Kozak 57, Mateusz Chylinski 70 - nieznany ?
Piekiełko Przykwa 0-11 Wisła II Puławy 30 lipca, 17:30
Świdniczanka Świdnik Mały 2-0 Granit Bychawa 29 lipca, 17:00
Krzysztof Boniecki 30, Andrzej Shtohryn 71
Iskra Krzemień 3-0 Orzeł Urzędów 30 lipca, 17:30
Tomasz Michałek 8, Piotr Pawlos 56, Adrian Moskal 85
Draco Kowala 1-8 Stal Poniatowa 30 lipca, 17:30
Karol Mazur 51 - Hubert Poleszak 15, 40, 83, Paweł Górniak 30, Kamil Nowak 42, Rafał Kucharczyk 52, Konrad Gąsiorowski 81, Marcin Kruk 88
KS Drzewce 4-1 Piaskovia Piaski 30 lipca, 17:30
Adrian Gawidziel 20, Jakub Figiel 39, Marcin Paprocki 52, 74 - Kamil Niedzielski 78
KS Lublin 3-2 Orion Niedrzwica Duża 30 lipca, 17:00
w Niedrzwicy Dużej; KS Lublin gospodarzem
Trawena Trawniki 1-3 Tur Milejów 30 lipca, 17:30
Michał Jeleniewski 30 - Piotr Rembiesa 14, 90, Dawid Budzyński 85
Amator Rososz-Leopoldów 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 30 lipca, 17:30
Michał Dunst 23 - Piotr Dajos 14, Michał Rożek 61
POM Iskra Piotrowice 2-1 Sokół Konopnica 30 lipca, 17:30
Maciej Ostrowski 18, Rafał Bartoszcze 31 - Łukasz Złocki 90
GKS Niemce 2-1 Avia II Świdnik 30 lipca, 17:30
Stok Zakrzówek 0-1 Janowianka Janów Lubelski 30 lipca, 17:30
Łukasz Piecyk 55

II runda - 6 sierpnia
Do gry dołączają IV-ligowcy.
Świdniczanka Świdnik Mały - wolny los.

Zawisza Garbów 4-3 MKS Ryki 6 sierpnia, 17:00
Mateusz Sugier 5, Arkadiusz Kamiński 67, 68, Andrzej Jędrejek 88 - Paweł Przybysz 50, 80, Dawid Osojca (k) 89
Mazowsze Stężyca 2-3 Polesie Kock 6 sierpnia, 17:00
Victoria Rybczewice 3-1 Wisła II Puławy 6 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Barwiak 19, Kamil Cieśla 36, Maciej Kędziora 44 - Dawid Brzeski 68
Iskra Krzemień 0-3 Janowianka Janów Lubelski 6 sierpnia, 17:00
Tomasz Sadowski 36, 88, Bartosz Wojtan 41
KS Drzewce 3-4 Stal Poniatowa 6 sierpnia, 17:00
pd.
Rafał Karolik 5, Marcin Paprocki 11, Mateusz Wręga 38 - Hubert Poleszak 14, 48, Michał Radziejewski 55, Rafał Kucharczyk 106
KS Lublin 1-5 Lewart Lubartów 5 sierpnia, 14:00
nieznany 60 - Arkadiusz Rusinek 10, 65, Michał Zuber 18, 54, Karol Bujak 80
w Lubartowie; KS Lublin gospodarzem
Tur Milejów 1-3 Górnik II Łęczna 6 sierpnia, 17:00
Dawid Budzyński 29 (k) - Jacek Tymosiak 7, Adam Kędzierski 66, 72
Opolanin Opole Lubelskie 1-2 Powiślak Końskowola 6 sierpnia, 17:00
Wojciech Gasiński 84 - Maciej Pięta 48, 78
POM Iskra Piotrowice 2-1 Lublinianka Lublin 5 sierpnia, 17:30
Marcin Zając 12, Piotr Korba 68 - Jarosław Milcz 47
GKS Niemce 3-0 Stal Kraśnik 6 sierpnia, 17:00
Paweł Flisiak 7, Tomasz Olek 30, Mateusz Łoś 57

III runda - 30 sierpnia
Górnik II Łęczna - wolny los.

POM Iskra Piotrowice 5-2 GKS Niemce 30 sierpnia, 16:45
Świdniczanka Świdnik Mały 1-3 Stal Poniatowa 30 sierpnia, 16:45
pd.
Victoria Rybczewice 1-0 Janowianka Janów Lubelski 30 sierpnia, 16:45
Paweł Kasak 49
Zawisza Garbów 0-3 Powiślak Końskowola 30 sierpnia, 16:45
Damian Kopeć 67, 69, Mateusz Murat 88
Polesie Kock 3-3 Lewart Lubartów 30 sierpnia, 16:45
pd. k. 0-2
Mateusz Filipczuk 12, Tomasz Kamiński 39, Rafał Krupski 94 (k) - Michał Zuber 20, Dawid Pikul 88, 103

1/4 finału - 20 września
Do gry dołączają III-ligowcy.

Stal Poniatowa 0-2 Motor Lublin 20 września, 16:15
Szymon Rak 44 (k), Michał Budzyński 52
Lewart Lubartów 0-2 Avia Świdnik 20 września, 16:15
Karol Barański 56, Patryk Czułowski 90 (k)
POM Iskra Piotrowice 3-6 Powiślak Końskowola 20 września, 16:15
nieznany 27, 83, 85 - Damian Kopeć 6, 17, 81, Grzegorz Fularski 75, Mateusz Kamola 80, Maciej Pięta 90
Victoria Rybczewice 2-0 Górnik II Łęczna 20 września, 16:15
Kamil Cieśla 52, Grzegorz Skorek 68

1/2 finału - 11 października
(Losowanie - 4 września 2017 - siedziba LZPN)

Powiślak Końskowola 1-0 Motor Lublin 11 października, 15:20
Damian Kopeć 86
Victoria Rybczewice 0-9 Avia Świdnik 11 października, 15:20
Łukasz Młynarski 12, Patryk Czułowski 15, Dominik Maluga 23, Mateusz Olszak 26, Mateusz Jarzynka 60, Wojciech Białek 72, 73, 78, Piotr Piekarski 74

Finał

Powiślak Końskowola - Avia Świdnik

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas