[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

Runda wstępna - 15 sierpnia
(Losowanie - 28 lipca 2017 - siedziba OZPN Chełm)

Pomian Chełm 1-9 Start Pawłów 15 sierpnia, 16:00
Znicz Siennica Różana 3-0 Vojsławia Wojsławice
(wo)
nie odbył się
Oldboje Włodawa 4-1 Bug Hanna 13 sierpnia, 16:00
Agros Suchawa 6-1 Malowane Chełm 15 sierpnia, 16:00

I runda - 23 sierpnia
(Losowanie - 11 sierpnia 2017 - siedziba OZPN Chełm)

Start Pawłów 4-1 Spółdzielca Siedliszcze 23 sierpnia, 17:00
Znicz Siennica Różana 2-3 Hetman Żółkiewka 23 sierpnia, 17:00
Oldboje Włodawa 4-0 Granica Dorohusk 23 sierpnia, 17:00
Agros Suchawa 0-7 Hutnik Ruda-Huta 23 sierpnia, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 5-1 Brat Siennica Nadolna 23 sierpnia, 17:00
Start Krasnystaw 2-1 Unia Rejowiec 23 sierpnia, 17:00
Unia Białopole 6-1 Orzeł Srebrzyszcze 23 sierpnia, 17:00
Frassati Fajsławice 4-3 Ruch Izbica 23 sierpnia, 17:00

II runda - 13 września
(Losowanie - 6 września 2017 - siedziba OZPN Chełm)

Tatran Kraśniczyn 0-3 Kłos Chełm 13 września, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Frassati Fajsławice 1-6 Eko Różanka 13 września, 16:00
Michał Młynarczyk 50 - Patryk Romaniuk 21, 26, 71, Wojciech Więcaszek 49, 65, Pawło Szeluk 90
Start Krasnystaw 1-1 Victoria Żmudź 13 września, 16:00
pd. k. 5-3
Sławomir Ryć 93 - Jakub Fronc 104
Start Pawłów 3-0 Włodawianka Włodawa 13 września, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Ogniwo Wierzbica 5-0 Hutnik Ruda-Huta 13 września, 16:00
Oldboje Włodawa 3-2 Unia Białopole 13 września, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-2 Hetman Żółkiewka 13 września, 16:00
pd.

1/4 finału - 11 października
(Losowanie - 18 września 2017 - siedziba OZPN Chełm)

Start Krasnystaw 1-0 Kłos Chełm 11 października, 15:00
Start Pawłów 3-4 Sparta Rejowiec Fabryczny 11 października, 15:00
Oldboje Włodawa 2-5 Chełmianka Chełm 11 października, 15:00
Grzegorz Bornus 10, Adrian Osoba 53 (s) - Michał Budzyński 28, 39, Daniel Chariasz 40, Przemysław Banaszak 56, Hubert Kotowicz 88
Ogniwo Wierzbica 1-4 Eko Różanka 11 października, 15:00
Karol Stańczuk 74 - Władysław Magdysz 4, Michał Walaszek 16, Krystian Mikulski 60, 61

1/2 finału - 8 listopada

Start Krasnystaw 1-3 Sparta Rejowiec Fabryczny 8 listopada, 13:30
Karol Kowalczyk 68 - Łukasz Nowakowski 54 (s), Bartosz Bodys 64, Konrad Kiejda 76
Eko Różanka 2-1 Chełmianka Chełm 8 listopada, 13:30
Pawło Szeluk 70, Bartłomiej Prus 87 - Ołeksij Prytulak 85

Finał - 25 kwietnia

Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Eko Różanka 25 kwietnia, 16:30
pd. k. 4-5
w Rejowcu Fabrycznym

Puchar Polski 2017/2018 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2017/2018 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2017/2018 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas