[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Podhale I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wiatr Ludźmierz 22 56 18 2 2 69-13 7 2 2 40-8 11 0 0 29-5
2.  Lepietnica Klikuszowa 22 48 16 0 6 56-32 8 0 3 29-17 8 0 3 27-15
3.  Dunajec Ostrowsko 22 46 15 1 6 62-31 7 1 3 34-13 8 0 3 28-18
4.  Delta Pieniążkowice 22 40 12 4 6 41-28 5 2 4 10-9 7 2 2 31-19
5.  Janosik Sieniawa 22 38 12 2 8 50-32 6 1 4 22-17 6 1 4 28-15
6.  Grel Trute 22 28 8 4 10 43-47 3 3 5 19-25 5 1 5 24-22
7.  Skawianin Skawa 22 25 7 4 11 29-49 6 1 4 22-16 1 3 7 7-33
8.  Skałka Rogoźnik 22 24 7 3 12 38-44 4 2 5 21-18 3 1 7 17-26 2 6 2 0 0 7-2
9.  Wierchy Lasek 22 24 7 3 12 49-61 4 1 6 24-26 3 2 6 25-35 2 0 0 0 2 2-7
10.  Unia Naprawa 22 22 6 4 12 35-58 4 1 6 20-33 2 3 6 15-25
11.  Luboń Skomielna Biała 22 16 4 4 14 32-62 3 2 6 24-33 1 2 8 8-29
12.  Korona Piekielnik 22 13 4 1 17 18-65 3 0 8 12-30 1 1 9 6-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Wiatr Ludźmierz    3-0 1-2 2-2 1-0 1-2 9-1 6-1 6-0 0-0 1-0 10-0 
 2 Lepietnica Klikuszowa1-2     1-2 6-2 2-1 4-3 3-0 2-0 1-2 4-3 4-2 1-0 
 3 Dunajec Ostrowsko0-1 1-3     1-2 2-0 3-1 6-0 5-1 5-1 2-2 6-2 3-0 
 4 Delta Pieniążkowice0-2 1-2 2-3     0-1 1-0 0-0 1-0 1-1 1-0 1-0 2-0 
 5 Janosik Sieniawa0-3 2-1 3-1 0-3     2-3 4-1 1-0 3-4 4-0 0-0 3-1 
 6 Grel Trute0-3 2-5 1-2 1-1 2-5     3-0 1-1 4-3 3-2 1-1 1-2 
 7 Skawianin Skawa0-4 1-0 3-1 1-2 3-0 1-1     3-1 1-5 1-2 4-0 4-0 
 8 Skałka Rogoźnik2-3 1-2 1-3 1-0 1-1 3-1 1-2     3-1 2-4 5-0 1-1 
 9 Wierchy Lasek1-2 2-5 3-1 3-4 1-5 1-2 0-0 1-4     4-1 4-0 4-2 
 10 Unia Naprawa0-4 0-2 1-3 1-6 1-6 4-2 3-1 2-6 2-2     3-1 3-0 
 11 Luboń Skomielna Biała0-3 2-4 2-6 2-3 0-4 2-6 2-2 4-0 6-4 1-1     3-0* 
 12 Korona Piekielnik1-2 0-3* 0-4 1-6 2-5 0-3 2-0 0-3 3-2 3-0 0-2     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Wierchy Lasek 3-4 Delta Pieniążkowice 20 sierpnia, 14:00
Wiatr Ludźmierz 1-2 Dunajec Ostrowsko 20 sierpnia, 17:00
Unia Naprawa 4-2 Grel Trute 20 sierpnia, 14:00
Skawianin Skawa 3-0 Janosik Sieniawa 20 sierpnia, 17:00
Skałka Rogoźnik 1-1 Korona Piekielnik 20 sierpnia, 13:00
Lepietnica Klikuszowa 4-2 Luboń Skomielna Biała 20 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Korona Piekielnik 0-3 Lepietnica Klikuszowa 27 sierpnia, 14:00
(wo)
przerwany z powodu zdekompletowania drużyny gości
Janosik Sieniawa 1-0 Skałka Rogoźnik 27 sierpnia, 11:00
Grel Trute 3-0 Skawianin Skawa 27 sierpnia, 14:00
Dunajec Ostrowsko 2-2 Unia Naprawa 26 sierpnia, 17:00
Wierchy Lasek 1-2 Wiatr Ludźmierz 27 sierpnia, 14:00
Luboń Skomielna Biała 2-3 Delta Pieniążkowice 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Wiatr Ludźmierz 2-2 Delta Pieniążkowice 3 września, 17:00
Unia Naprawa 2-2 Wierchy Lasek 3 września, 14:00
Skawianin Skawa 3-1 Dunajec Ostrowsko 3 września, 14:00
Skałka Rogoźnik 3-1 Grel Trute 3 września, 14:00
Lepietnica Klikuszowa 2-1 Janosik Sieniawa 2 września, 17:00
Luboń Skomielna Biała 3-0 Korona Piekielnik 3 września, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 4 - 9-10 września

Janosik Sieniawa 0-0 Luboń Skomielna Biała 10 września, 11:00
Grel Trute 2-5 Lepietnica Klikuszowa 10 września, 13:30
Dunajec Ostrowsko 5-1 Skałka Rogoźnik 9 września, 17:00
Wierchy Lasek 0-0 Skawianin Skawa 10 września, 13:00
Wiatr Ludźmierz 0-0 Unia Naprawa 9 września, 17:00
Korona Piekielnik 1-6 Delta Pieniążkowice 10 września, 13:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Unia Naprawa 1-6 Delta Pieniążkowice 16 września, 17:00
Skawianin Skawa 0-4 Wiatr Ludźmierz 17 września, 16:00
Skałka Rogoźnik 3-1 Wierchy Lasek 17 września, 16:00
Lepietnica Klikuszowa 1-2 Dunajec Ostrowsko 17 września, 13:00
Luboń Skomielna Biała 2-6 Grel Trute 17 września, 13:00
Korona Piekielnik 2-5 Janosik Sieniawa 17 września, 13:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Delta Pieniążkowice 0-1 Janosik Sieniawa 24 września, 13:00
Grel Trute 1-2 Korona Piekielnik 24 września, 13:00
Dunajec Ostrowsko 6-2 Luboń Skomielna Biała 24 września, 16:00
Wierchy Lasek 2-5 Lepietnica Klikuszowa 24 września, 13:00
Wiatr Ludźmierz 6-1 Skałka Rogoźnik 24 września, 16:00
Unia Naprawa 3-1 Skawianin Skawa 24 września, 13:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Skawianin Skawa 1-2 Delta Pieniążkowice 1 października, 15:00
Skałka Rogoźnik 2-4 Unia Naprawa 1 października, 15:00
Lepietnica Klikuszowa 1-2 Wiatr Ludźmierz 1 października, 11:00
Luboń Skomielna Biała 6-4 Wierchy Lasek 1 października, 12:00
Korona Piekielnik 0-4 Dunajec Ostrowsko 1 października, 12:00
Janosik Sieniawa 2-3 Grel Trute 1 października, 12:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Delta Pieniążkowice 1-0 Grel Trute 8 października, 12:00
Dunajec Ostrowsko 2-0 Janosik Sieniawa 8 października, 15:00
Wierchy Lasek 4-2 Korona Piekielnik 8 października, 12:00
Wiatr Ludźmierz 1-0 Luboń Skomielna Biała 8 października, 15:00
Unia Naprawa 0-2 Lepietnica Klikuszowa 8 października, 11:00
Skawianin Skawa 3-1 Skałka Rogoźnik 8 października, 11:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Skałka Rogoźnik 1-0 Delta Pieniążkowice 15 października, 12:00
Lepietnica Klikuszowa 3-0 Skawianin Skawa 15 października, 15:00
Luboń Skomielna Biała 1-1 Unia Naprawa 15 października, 15:00
Korona Piekielnik 1-2 Wiatr Ludźmierz 15 października, 12:00
Janosik Sieniawa 3-4 Wierchy Lasek 15 października, 12:00
Grel Trute 1-2 Dunajec Ostrowsko 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Delta Pieniążkowice 2-3 Dunajec Ostrowsko 22 października, 11:00
Wierchy Lasek 1-2 Grel Trute 22 października, 11:00
Wiatr Ludźmierz 1-0 Janosik Sieniawa 22 października, 14:00
Unia Naprawa 3-0 Korona Piekielnik 22 października, 11:00
Skawianin Skawa 4-0 Luboń Skomielna Biała 22 października, 11:00
Skałka Rogoźnik 1-2 Lepietnica Klikuszowa 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Lepietnica Klikuszowa 6-2 Delta Pieniążkowice 5 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Luboń Skomielna Biała 4-0 Skałka Rogoźnik 5 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Piekielnik 2-0 Skawianin Skawa 5 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Janosik Sieniawa 4-0 Unia Naprawa 5 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grel Trute 0-3 Wiatr Ludźmierz 5 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Ostrowsko 5-1 Wierchy Lasek 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (5 listopada, 11:00) odwołany / w trzecim terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Delta Pieniążkowice 1-1 Wierchy Lasek 22 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (4 listopada, 14:30) odwołany / w drugim terminie (19 listopada, 13:30) odwołany / w trzecim terminie (15 kwietnia, 14:00) odwołany
Dunajec Ostrowsko 0-1 Wiatr Ludźmierz 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (19 listopada, 11:00) odwołany / w trzecim terminie (15 kwietnia, 14:00) odwołany
Grel Trute 3-2 Unia Naprawa 22 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (4-5 listopada) odwołany / w drugim terminie (19 listopada, 13:30) odwołany / w trzecim terminie (15 kwietnia, 14:00) odwołany
Janosik Sieniawa 4-1 Skawianin Skawa 22 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (19 listopada, 11:00) odwołany / w trzecim terminie (15 kwietnia, 14:00) odwołany
Korona Piekielnik 0-3 Skałka Rogoźnik 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (19 listopada, 11:00) odwołany / w trzecim terminie (15 kwietnia, 14:00) odwołany
Luboń Skomielna Biała 2-4 Lepietnica Klikuszowa 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:30) odwołany / w drugim terminie (19 listopada, 13:30) odwołany / w trzecim terminie (15 kwietnia, 14:00) odwołany

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Delta Pieniążkowice 1-0 Luboń Skomielna Biała 15 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 14:00) odwołany / w drugim terminie (8 kwietnia, 14:00) odwołany
Lepietnica Klikuszowa 1-0 Korona Piekielnik 15 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:30) odwołany / w drugim terminie (8 kwietnia, 13:30) odwołany
Skałka Rogoźnik 1-1 Janosik Sieniawa 15 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (8 kwietnia, 11:00) odwołany
Skawianin Skawa 1-1 Grel Trute 12 listopada, 14:00
Unia Naprawa 1-3 Dunajec Ostrowsko 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:30) odwołany / w drugim terminie (8 kwietnia, 14:00) odwołany
Wiatr Ludźmierz 6-0 Wierchy Lasek 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (8 kwietnia, 14:00) odwołany

Kolejka 14 - 28-29 kwietnia

Delta Pieniążkowice 0-2 Wiatr Ludźmierz 29 kwietnia, 11:00
Wierchy Lasek 4-1 Unia Naprawa 29 kwietnia, 14:00
Dunajec Ostrowsko 6-0 Skawianin Skawa 28 kwietnia, 17:00
Grel Trute 1-1 Skałka Rogoźnik 29 kwietnia, 14:00
Janosik Sieniawa 2-1 Lepietnica Klikuszowa 28 kwietnia, 17:30
Korona Piekielnik 0-2 Luboń Skomielna Biała 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 3 maja

Delta Pieniążkowice 2-0 Korona Piekielnik 3 maja, 11:00
Luboń Skomielna Biała 0-4 Janosik Sieniawa 3 maja, 11:00
Lepietnica Klikuszowa 4-3 Grel Trute 2 maja, 17:30
Skałka Rogoźnik 1-3 Dunajec Ostrowsko 3 maja, 14:00
Skawianin Skawa 1-5 Wierchy Lasek 3 maja, 14:00
Unia Naprawa 0-4 Wiatr Ludźmierz 3 maja, 17:00

Kolejka 16 - 5-6 maja

Delta Pieniążkowice 1-0 Unia Naprawa 6 maja, 11:00
Wiatr Ludźmierz 9-1 Skawianin Skawa 6 maja, 17:00
Wierchy Lasek 1-4 Skałka Rogoźnik 6 maja, 14:00
Dunajec Ostrowsko 1-3 Lepietnica Klikuszowa 5 maja, 17:30
Grel Trute 1-1 Luboń Skomielna Biała 6 maja, 11:00
Janosik Sieniawa 3-1 Korona Piekielnik 6 maja, 14:00

Kolejka 17 - 12-13 maja

Janosik Sieniawa 0-3 Delta Pieniążkowice 12 maja, 17:30
Korona Piekielnik 0-3 Grel Trute 13 maja, 17:00
Luboń Skomielna Biała 2-6 Dunajec Ostrowsko 12 maja, 17:30
Lepietnica Klikuszowa 1-2 Wierchy Lasek 13 maja, 17:00
Skałka Rogoźnik 2-3 Wiatr Ludźmierz 12 maja, 18:00
Skawianin Skawa 1-2 Unia Naprawa 13 maja, 17:00

Kolejka 18 - 19-20 maja

Delta Pieniążkowice 0-0 Skawianin Skawa 20 maja, 11:00
Unia Naprawa 2-6 Skałka Rogoźnik 20 maja, 14:00
Wiatr Ludźmierz 3-0 Lepietnica Klikuszowa 20 maja, 18:00
Wierchy Lasek 4-0 Luboń Skomielna Biała 19 maja, 17:00
Dunajec Ostrowsko 3-0 Korona Piekielnik 19 maja, 17:00
Grel Trute 2-5 Janosik Sieniawa 19 maja, 17:30

Kolejka 19 - 26-27 maja

Grel Trute 1-1 Delta Pieniążkowice 27 maja, 17:00
Janosik Sieniawa 3-1 Dunajec Ostrowsko 26 maja, 17:30
Korona Piekielnik 3-2 Wierchy Lasek 26 maja, 17:30
Luboń Skomielna Biała 0-3 Wiatr Ludźmierz 27 maja, 11:00
Lepietnica Klikuszowa 4-3 Unia Naprawa 27 maja, 14:00
Skałka Rogoźnik 1-2 Skawianin Skawa 27 maja, 17:00

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

Delta Pieniążkowice 1-0 Skałka Rogoźnik 3 czerwca, 17:00
Skawianin Skawa 1-0 Lepietnica Klikuszowa 2 czerwca, 18:00
Unia Naprawa 3-1 Luboń Skomielna Biała 3 czerwca, 14:00
Wiatr Ludźmierz 10-0 Korona Piekielnik 3 czerwca, 17:00
Wierchy Lasek 1-5 Janosik Sieniawa 2 czerwca, 17:00
Dunajec Ostrowsko 3-1 Grel Trute 2 czerwca, 17:00

Kolejka 21 - 9-10 czerwca

Dunajec Ostrowsko 1-2 Delta Pieniążkowice 9 czerwca, 17:30
Grel Trute 4-3 Wierchy Lasek 10 czerwca, 14:00
Janosik Sieniawa 0-3 Wiatr Ludźmierz 10 czerwca, 14:00
Korona Piekielnik 3-0 Unia Naprawa 10 czerwca, 14:00
Luboń Skomielna Biała 2-2 Skawianin Skawa 10 czerwca, 11:00
Lepietnica Klikuszowa 2-0 Skałka Rogoźnik 10 czerwca, 14:00

Kolejka 22 - 17 czerwca

Delta Pieniążkowice 1-2 Lepietnica Klikuszowa 17 czerwca, 14:00
Skałka Rogoźnik 5-0 Luboń Skomielna Biała 17 czerwca, 14:00
Skawianin Skawa 4-0 Korona Piekielnik 17 czerwca, 14:00
Unia Naprawa 1-6 Janosik Sieniawa 17 czerwca, 14:00
Wiatr Ludźmierz 1-2 Grel Trute 17 czerwca, 14:00
Wierchy Lasek 3-1 Dunajec Ostrowsko 17 czerwca, 14:00

Baraże o udział w klasie A (Podhale)

Klasa A 2017/2018 (Podhale)

Klasa B 2017/2018 (Podhale II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas