[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Podhale II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Granit Czarna Góra 18 46 15 1 2 56-16 7 1 1 26-6 8 0 1 30-10
2.  KS Łapsze Niżne 18 44 14 2 2 52-20 8 0 1 35-11 6 2 1 17-9
3.  Gorc Ochotnica 19 40 13 1 5 58-28 8 0 1 34-9 5 1 4 24-19
4.  Biali Biały Dunajec 17 32 10 2 5 44-28 5 1 3 19-14 5 1 2 25-14
5.  LKS II Szaflary 17 30 9 3 5 32-23 4 2 2 17-12 5 1 3 15-11
6.  Spływ Sromowce Wyżne 17 23 7 2 8 41-37 4 1 2 24-11 3 1 6 17-26
7.  Łęgi Nowa Biała 17 22 7 1 9 34-42 4 1 4 19-18 3 0 5 15-24 1 3 1 0 0 3-0
8.  Spisz Krempachy 18 22 7 1 10 58-46 3 1 6 22-29 4 0 4 36-17 1 0 0 0 1 0-3
9.  Asy Zakopane 18 19 5 4 9 25-42 3 2 4 12-22 2 2 5 13-20
10.  Sokolica Krościenko nad Dunajcem 18 17 5 2 11 30-62 4 1 3 19-25 1 1 8 11-37
11.  Murań Jurgów 18 9 3 0 15 17-53 2 0 8 10-26 1 0 7 7-27
12.  Hetman Leśnica 19 7 2 1 16 20-70 2 0 8 14-33 0 1 8 6-37
Hetman Leśnica wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Granit Czarna Góra    0-0 3-1 3-0 1-3 3-0* 4-1 5-1 4-0 3-0* 
 2 KS Łapsze Niżne1-4     3-2 3-0* 3-1 4-2 8-2 8-0 2-0 3-0* 
 3 Gorc Ochotnica0-2     3-2 7-1 5-0 2-1 2-1 5-2 3-0 7-0 
 4 Biali Biały Dunajec3-1 0-0 0-2     0-2 0-3* 4-3 3-2 6-0* 3-1 
 5 LKS II Szaflary0-3 1-2 3-0     4-1 4-3 1-1 1-1 3-1 
 6 Spływ Sromowce Wyżne3-4 1-3     3-0 3-3 2-0 4-1 8-0 
 7 Łęgi Nowa Biała0-3 1-2 4-1 1-4 1-3 2-0     3-1 3-0 4-4 
 8 Spisz Krempachy3-5 2-4 2-2 1-6 0-2 3-1 0-3     2-0 2-4 7-2 
 9 Asy Zakopane0-5 2-1 4-4 1-1 0-3 3-1 0-3*     2-1 0-3* 
 10 Sokolica Krościenko nad Dunajcem2-4 0-6 3-0* 3-3 1-11 3-0*     4-1 3-0* 
 11 Murań Jurgów0-2 0-2 1-3 1-5 0-1 2-0 1-3 0-7 2-3     3-0* 
 12 Hetman Leśnica1-3 3-4 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 3-10 1-2 3-2 3-0     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Spływ Sromowce Wyżne 3-4 Gorc Ochotnica 20 sierpnia, 17:00
Spisz Krempachy 3-5 Granit Czarna Góra 20 sierpnia, 14:00
Murań Jurgów 0-2 KS Łapsze Niżne 20 sierpnia, 17:00
Łęgi Nowa Biała 1-3 LKS II Szaflary 20 sierpnia, 14:00
Biali Biały Dunajec 3-2 Asy Zakopane 30 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 14:00) odwołany
Hetman Leśnica 3-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Biali Biały Dunajec 0-2 LKS II Szaflary 27 sierpnia, 17:00
KS Łapsze Niżne 8-2 Łęgi Nowa Biała 27 sierpnia, 17:00
Hetman Leśnica 3-0 Murań Jurgów 27 sierpnia, 11:00
Granit Czarna Góra 5-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 27 sierpnia, 17:00
Gorc Ochotnica 2-1 Spisz Krempachy 27 sierpnia, 14:00
Asy Zakopane 0-3 Spływ Sromowce Wyżne 27 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Spływ Sromowce Wyżne 1-3 Biali Biały Dunajec 3 września, 17:00
Spisz Krempachy 2-0 Asy Zakopane 3 września, 17:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 0-6 Gorc Ochotnica 3 września, 14:00
Murań Jurgów 0-2 Granit Czarna Góra 3 września, 14:00
Łęgi Nowa Biała 4-4 Hetman Leśnica 3 września, 14:00
KS Łapsze Niżne 3-1 LKS II Szaflary 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Biali Biały Dunajec 0-0 KS Łapsze Niżne 10 września, 13:00
Granit Czarna Góra 3-0 Łęgi Nowa Biała 10 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-1
Gorc Ochotnica 3-0 Murań Jurgów 10 września, 16:00
Asy Zakopane 2-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 10 września, 13:00
Spływ Sromowce Wyżne 3-0 Spisz Krempachy 10 września, 13:00
LKS II Szaflary 3-1 Hetman Leśnica 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Spisz Krempachy 1-6 Biali Biały Dunajec 17 września, 13:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-3 Spływ Sromowce Wyżne 17 września, 13:00
Murań Jurgów 2-3 Asy Zakopane 17 września, 16:00
Łęgi Nowa Biała 4-1 Gorc Ochotnica 17 września, 16:00
Granit Czarna Góra 3-0 LKS II Szaflary 17 września, 13:00
Hetman Leśnica 3-4 KS Łapsze Niżne 17 września, 11:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Biali Biały Dunajec 3-1 Hetman Leśnica 11 października, 16:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany
Granit Czarna Góra 0-0 KS Łapsze Niżne 11 października, 16:00
w pierwotnym terminie (24 września, 13:00) odwołany
Asy Zakopane 3-1 Łęgi Nowa Biała 24 września, 13:00
Spływ Sromowce Wyżne 4-1 Murań Jurgów 24 września, 16:00
Spisz Krempachy 2-4 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 24 września, 13:00
LKS II Szaflary 3-0 Gorc Ochotnica 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-0 Biali Biały Dunajec 1 października, 16:00
(wo)
przerwany w 89. minucie przy stanie 2-0 - drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry
Murań Jurgów 0-7 Spisz Krempachy 1 października, 12:00
Łęgi Nowa Biała 2-0 Spływ Sromowce Wyżne 1 października, 15:00
KS Łapsze Niżne 3-2 Gorc Ochotnica 1 października, 12:00
Hetman Leśnica 1-3 Granit Czarna Góra 1 października, 11:00
Asy Zakopane 1-1 LKS II Szaflary 1 października, 12:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Biali Biały Dunajec 3-1 Granit Czarna Góra 8 października, 12:00
Gorc Ochotnica 7-0 Hetman Leśnica 8 października, 12:00
Asy Zakopane 2-1 KS Łapsze Niżne 8 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (8 października, 15:00) odwołany / w drugim terminie (19 listopada, 14:00) odwołany / w trzecim terminie (25 marca, 14:00) odwołany
Spisz Krempachy 0-3 Łęgi Nowa Biała 8 października, 12:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 4-1 Murań Jurgów 8 października, 12:00
LKS II Szaflary 4-1 Spływ Sromowce Wyżne 8 października, 11:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Murań Jurgów 1-5 Biali Biały Dunajec 15 października, 12:00
Łęgi Nowa Biała 3-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 15 października, 12:00
KS Łapsze Niżne 4-2 Spływ Sromowce Wyżne 15 października, 12:00
Hetman Leśnica 1-2 Asy Zakopane 15 października, 11:00
Granit Czarna Góra 3-1 Gorc Ochotnica 15 października, 12:00
Spisz Krempachy 0-2 LKS II Szaflary 15 października, 12:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Biali Biały Dunajec 0-2 Gorc Ochotnica 22 października, 14:00
Asy Zakopane 0-5 Granit Czarna Góra 22 października, 11:00
Spływ Sromowce Wyżne 8-0 Hetman Leśnica 22 października, 14:00
Spisz Krempachy 2-4 KS Łapsze Niżne 22 października, 11:00
Murań Jurgów 1-3 Łęgi Nowa Biała 22 października, 11:00
LKS II Szaflary 1-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 22 października, 11:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Łęgi Nowa Biała 1-4 Biali Biały Dunajec 5 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Łapsze Niżne 8-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 5 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Leśnica 3-10 Spisz Krempachy 5 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Granit Czarna Góra 1-3 Spływ Sromowce Wyżne 5 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gorc Ochotnica 2-1 Asy Zakopane 5 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Murań Jurgów 0-1 LKS II Szaflary 5 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Asy Zakopane 4-4 Biali Biały Dunajec 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (19 listopada, 11:00) odwołany / w trzecim terminie (15 kwietnia, 14:00) odwołany
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-0 Hetman Leśnica
(wo)
w pierwotnym terminie (5 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (19 listopada, 11:00) odwołany / w trzecim terminie (15 kwietnia, 14:00) odwołany / goście wycofali się z rozgrywek przed czwartym terminem meczu (21 kwietnia, 17:00)
Gorc Ochotnica 7-1 Spływ Sromowce Wyżne 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4-5 listopada) odwołany / w drugim terminie (19 listopada, 13:30) odwołany / w trzecim terminie (15 kwietnia, 14:00) odwołany
Granit Czarna Góra 4-1 Spisz Krempachy 22 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (19 listopada, 11:00) odwołany / w trzecim terminie (15 kwietnia, 14:00) odwołany
KS Łapsze Niżne 2-0 Murań Jurgów 22 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (4-5 listopada) odwołany / w drugim terminie (19 listopada, 13:30) odwołany / w trzecim terminie (15 kwietnia, 14:00) odwołany
LKS II Szaflary 4-3 Łęgi Nowa Biała 22 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (19 listopada, 11:00) odwołany / w trzecim terminie (15 kwietnia, 14:00) odwołany

Kolejka 13 - 11-12 listopada

LKS II Szaflary - Biali Biały Dunajec 31 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (8 kwietnia, 11:00) odwołany
Łęgi Nowa Biała 1-2 KS Łapsze Niżne 15 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (8 kwietnia, 11:00) odwołany
Murań Jurgów 3-0 Hetman Leśnica
(wo)
w pierwotnym terminie (12 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (8 kwietnia, 11:00) odwołany / goście wycofali się z rozgrywek przed trzecim terminem meczu (15 kwietnia, 11:00)
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-4 Granit Czarna Góra 8 kwietnia, 13:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 11:00) odwołany
Spisz Krempachy 2-2 Gorc Ochotnica 15 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (8 kwietnia, 14:00) odwołany
Spływ Sromowce Wyżne 3-3 Asy Zakopane 12 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 28-29 kwietnia

LKS II Szaflary 1-2 KS Łapsze Niżne 29 kwietnia, 11:00
Biali Biały Dunajec 0-3 Spływ Sromowce Wyżne 29 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 5-1
Asy Zakopane 0-3 Spisz Krempachy 29 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-3
Gorc Ochotnica 5-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 28 kwietnia, 17:00
Granit Czarna Góra 4-0 Murań Jurgów 29 kwietnia, 16:30
Hetman Leśnica 0-3 Łęgi Nowa Biała
(wo)

Kolejka 15 - 3 maja

Hetman Leśnica 0-3 LKS II Szaflary
(wo)
KS Łapsze Niżne 3-0 Biali Biały Dunajec 3 maja, 14:00
(wo)
na boisku 1-1
Łęgi Nowa Biała 0-3 Granit Czarna Góra 3 maja, 14:00
Murań Jurgów 1-3 Gorc Ochotnica 3 maja, 11:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-0 Asy Zakopane 3 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-2
Spisz Krempachy 3-1 Spływ Sromowce Wyżne 3 maja, 14:00

Kolejka 16 - 5-6 maja

LKS II Szaflary 0-3 Granit Czarna Góra 6 maja, 17:00
KS Łapsze Niżne 3-0 Hetman Leśnica
(wo)
Biali Biały Dunajec 4-3 Spisz Krempachy 6 maja, 11:00
Spływ Sromowce Wyżne 2-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 6 maja, 17:00
Asy Zakopane 0-3 Murań Jurgów 6 maja, 14:00
(wo)
na boisku 2-1
Gorc Ochotnica 5-0 Łęgi Nowa Biała 5 maja, 17:00

Kolejka 17 - 12-13 maja

Gorc Ochotnica 3-2 LKS II Szaflary 12 maja, 17:00
Hetman Leśnica 0-3 Biali Biały Dunajec
(wo)
KS Łapsze Niżne 1-4 Granit Czarna Góra 13 maja, 11:00
Łęgi Nowa Biała 3-1 Asy Zakopane 13 maja, 14:00
Murań Jurgów 2-0 Spływ Sromowce Wyżne 13 maja, 17:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-11 Spisz Krempachy 12 maja, 17:00

Kolejka 18 - 19-20 maja

LKS II Szaflary 1-1 Asy Zakopane 20 maja, 14:00
Biali Biały Dunajec 6-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 19 maja, 17:00
(wo)
na boisku 6-1
Spisz Krempachy 7-2 Murań Jurgów 20 maja, 17:00
Spływ Sromowce Wyżne - Łęgi Nowa Biała 31 maja, 17:30
Gorc Ochotnica 0-2 KS Łapsze Niżne 19 maja, 17:00
Granit Czarna Góra 3-0 Hetman Leśnica
(wo)

Kolejka 19 - 26-27 maja

Spływ Sromowce Wyżne - LKS II Szaflary 27 maja, 17:00
Granit Czarna Góra - Biali Biały Dunajec 27 maja, 14:00
Hetman Leśnica 0-3 Gorc Ochotnica
(wo)
KS Łapsze Niżne - Asy Zakopane 31 maja, 11:00
Łęgi Nowa Biała - Spisz Krempachy 27 maja, 14:00
Murań Jurgów - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 27 maja, 17:00

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

LKS II Szaflary - Spisz Krempachy
Biali Biały Dunajec - Murań Jurgów
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - Łęgi Nowa Biała
Spływ Sromowce Wyżne - KS Łapsze Niżne
Asy Zakopane - Hetman Leśnica
Gorc Ochotnica - Granit Czarna Góra

Kolejka 21 - 9-10 czerwca

Sokolica Krościenko nad Dunajcem - LKS II Szaflary
Gorc Ochotnica - Biali Biały Dunajec
Granit Czarna Góra - Asy Zakopane
Hetman Leśnica - Spływ Sromowce Wyżne
KS Łapsze Niżne - Spisz Krempachy
Łęgi Nowa Biała - Murań Jurgów

Kolejka 22 - 17 czerwca

LKS II Szaflary - Murań Jurgów
Biali Biały Dunajec - Łęgi Nowa Biała
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - KS Łapsze Niżne
Spisz Krempachy - Hetman Leśnica
Spływ Sromowce Wyżne - Granit Czarna Góra
Asy Zakopane - Gorc Ochotnica

Klasa A 2017/2018 (Podhale)

Klasa B 2017/2018 (Podhale I)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas