Klasa B 2003/2004, grupa: Gdańsk III
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Olivia Gdańsk |
20 |
51 |
16 |
3 |
1 |
94-20 |
8 |
2 |
0 |
44-8 |
8 |
1 |
1 |
50-12 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Przylesie Sopot |
20 |
46 |
15 |
1 |
4 |
79-32 |
8 |
1 |
1 |
48-18 |
7 |
0 |
3 |
31-14 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
19 |
42 |
14 |
0 |
5 |
69-32 |
8 |
0 |
2 |
40-10 |
6 |
0 |
3 |
29-22 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Parafialny KS Stogi |
20 |
34 |
11 |
1 |
8 |
44-39 |
6 |
0 |
4 |
22-18 |
5 |
1 |
4 |
22-21 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Morena Gdańsk |
20 |
32 |
10 |
2 |
8 |
45-56 |
6 |
1 |
3 |
24-20 |
4 |
1 |
5 |
21-36 |
|
|
|
|
|
|
6. |
EX Siedlce (Gdańsk) |
20 |
24 |
7 |
3 |
10 |
39-60 |
5 |
0 |
5 |
21-31 |
2 |
3 |
5 |
18-29 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
19 |
22 |
7 |
1 |
11 |
31-47 |
5 |
0 |
4 |
17-15 |
2 |
1 |
7 |
14-32 |
|
|
|
|
|
|
8. |
Torpedo Sopot |
20 |
21 |
6 |
3 |
11 |
40-63 |
4 |
2 |
4 |
26-29 |
2 |
1 |
7 |
14-34 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Champion II Gdańsk |
20 |
19 |
6 |
1 |
13 |
33-60 |
3 |
1 |
6 |
22-32 |
3 |
0 |
7 |
11-28 |
|
|
|
|
|
|
10. |
OKS II Janowo (Rumia) |
20 |
12 |
3 |
3 |
14 |
29-69 |
2 |
2 |
6 |
19-28 |
1 |
1 |
8 |
10-41 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Kamionka Sopot |
20 |
10 |
2 |
4 |
14 |
33-67 |
2 |
2 |
6 |
17-30 |
0 |
2 |
8 |
16-34 |
|
|
|
|
|
|
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
1 | Olivia Gdańsk | | 3-1 | 5-1 | 4-1 | 13-2 | 0-0 | 5-0 | 6-0 | 3-0 | 3-1 | 2-2 |
2 | Przylesie Sopot | 5-5 | | 4-0 | 4-2 | 5-2 | 8-3 | 6-0 | 6-0 | 0-3* | 5-1 | 5-2 |
3 | Błyskawica Reda-Rekowo Dolne | 2-1 | 4-2 | | 2-1 | 3-0 | 6-1 | 1-2 | 7-0 | 5-0 | 10-0 | *** |
4 | Parafialny KS Stogi | 1-2 | 0-3 | 0-3 | | 2-3 | 3-2 | 2-1 | 2-0 | 3-1 | 6-2 | 3-1 |
5 | Morena Gdańsk | 1-5 | 3-1 | 1-7 | 0-1 | | 4-2 | 3-2 | 3-0* | 6-2 | 0-0 | 3-0* |
6 | EX Siedlce (Gdańsk) | 0-7 | 1-6 | 3-6 | 3-1 | 2-5 | | 2-0 | 0-2 | 3-0* | 4-2 | 3-2 |
7 | Orzeł Jasień (Gdańsk) | 0-4 | 0-2 | | 1-3 | 2-0 | 2-0 | | 3-1 | 4-0 | 1-2 | 4-3 |
8 | Torpedo Sopot | 1-8 | 1-3 | 2-3 | 1-4 | 3-1 | 4-4 | 2-2 | | 3-1 | 3-0* | 6-3 |
9 | Champion II Gdańsk | 0-5 | 1-4 | 1-4 | 3-3 | 2-3 | 1-2 | 5-1 | 3-8 | | 3-1 | 3-1 |
10 | OKS II Janowo (Rumia) | 2-7 | 0-3 | 5-1 | 2-4 | 1-2 | 1-1 | 2-4 | 3-2 | 1-2 | | 2-2 |
11 | Kamionka Sopot | 0-6 | 1-6 | 1-4 | 1-2 | 3-3 | 0-3* | 4-2 | 1-1 | 0-2 | 6-1 | |
*** - obustronny walkower |
Kolejka 1 - 30-31 sierpnia
|
Pauza: Torpedo Sopot. |
|
Champion II Gdańsk |
5-1 |
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
|
Parafialny KS Stogi |
6-2 |
OKS II Janowo (Rumia) |
|
Kamionka Sopot |
1-6 |
Przylesie Sopot |
|
Olivia Gdańsk |
13-2 |
Morena Gdańsk |
|
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
6-1 |
EX Siedlce (Gdańsk) |
|
Pauza: Parafialny KS Stogi. |
|
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
2-0 |
EX Siedlce (Gdańsk) |
|
Morena Gdańsk |
1-7 |
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
|
Przylesie Sopot |
5-5 |
Olivia Gdańsk |
|
OKS II Janowo (Rumia) |
2-2 |
Kamionka Sopot |
|
Champion II Gdańsk |
3-8 |
Torpedo Sopot |
|
Kolejka 3 - 13-14 września
|
Pauza: Kamionka Sopot. |
|
Torpedo Sopot |
2-2 |
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
|
Parafialny KS Stogi |
3-1 |
Champion II Gdańsk |
|
Olivia Gdańsk |
3-1 |
OKS II Janowo (Rumia) |
|
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
4-2 |
Przylesie Sopot |
|
EX Siedlce (Gdańsk) |
2-5 |
Morena Gdańsk |
|
Kolejka 4 - 20-21 września
|
Pauza: Olivia Gdańsk. |
|
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
2-0 |
Morena Gdańsk |
|
Przylesie Sopot |
8-3 |
EX Siedlce (Gdańsk) |
|
OKS II Janowo (Rumia) |
5-1 |
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
|
Champion II Gdańsk |
3-1 |
Kamionka Sopot |
|
Torpedo Sopot |
1-4 |
Parafialny KS Stogi |
|
Kolejka 5 - 27-28 września
|
Pauza: Błyskawica Reda-Rekowo Dolne. |
|
Parafialny KS Stogi |
2-1 |
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
|
Kamionka Sopot |
1-1 |
Torpedo Sopot |
|
Olivia Gdańsk |
3-0 |
Champion II Gdańsk |
|
EX Siedlce (Gdańsk) |
4-2 |
OKS II Janowo (Rumia) |
|
Morena Gdańsk |
3-1 |
Przylesie Sopot |
|
Kolejka 6 - 4-5 października
|
Pauza: EX Siedlce (Gdańsk). |
|
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
0-2 |
Przylesie Sopot |
|
OKS II Janowo (Rumia) |
1-2 |
Morena Gdańsk |
|
Champion II Gdańsk |
1-4 |
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
|
Torpedo Sopot |
1-8 |
Olivia Gdańsk |
|
Parafialny KS Stogi |
3-1 |
Kamionka Sopot |
|
Kolejka 7 - 11-12 października
|
Pauza: Morena Gdańsk. |
|
Kamionka Sopot |
4-2 |
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
|
Olivia Gdańsk |
4-1 |
Parafialny KS Stogi |
|
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
7-0 |
Torpedo Sopot |
|
EX Siedlce (Gdańsk) |
3-0 |
Champion II Gdańsk |
|
(wo) |
Na boisku 1-0. Grał nieuprawniony zawodnik |
Przylesie Sopot |
5-1 |
OKS II Janowo (Rumia) |
|
Kolejka 8 - 18-19 października
|
Pauza: Przylesie Sopot. |
|
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
1-2 |
OKS II Janowo (Rumia) |
|
Champion II Gdańsk |
2-3 |
Morena Gdańsk |
|
Torpedo Sopot |
4-4 |
EX Siedlce (Gdańsk) |
|
Parafialny KS Stogi |
0-3 |
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
|
Kamionka Sopot |
0-6 |
Olivia Gdańsk |
|
Kolejka 9 - 25-26 października
|
Pauza: OKS II Janowo (Rumia). |
|
Olivia Gdańsk |
5-0 |
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
|
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
- |
Kamionka Sopot |
|
(wo) |
obustronny walkower 0-3 na niekorzyść Błyskawicy i 0-6 na niekorzyść Kamionki, na boisku 6-0 |
EX Siedlce (Gdańsk) |
3-1 |
Parafialny KS Stogi |
|
Morena Gdańsk |
3-0 |
Torpedo Sopot |
|
(wo) |
Torpedo nie przybyło na zawody. |
Przylesie Sopot |
0-3 |
Champion II Gdańsk |
|
(wo) |
Przylesie nie przystąpiło do zawodów. |
Pauza: Orzeł Jasień (Gdańsk). |
|
Champion II Gdańsk |
3-1 |
OKS II Janowo (Rumia) |
|
Torpedo Sopot |
1-3 |
Przylesie Sopot |
|
Parafialny KS Stogi |
2-3 |
Morena Gdańsk |
|
Kamionka Sopot |
0-3 |
EX Siedlce (Gdańsk) |
|
(wo) |
na boisku 1-1 |
Olivia Gdańsk |
5-1 |
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
|
Kolejka 11 - 11 listopada
|
Pauza: Champion II Gdańsk. |
|
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
1-2 |
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
|
EX Siedlce (Gdańsk) |
0-7 |
Olivia Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
3-0 |
Kamionka Sopot |
|
(wo) |
Gra nieuprawnionego zawodnika. |
Przylesie Sopot |
4-2 |
Parafialny KS Stogi |
|
OKS II Janowo (Rumia) |
3-2 |
Torpedo Sopot |
|
Pauza: Torpedo Sopot. |
|
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
4-0 |
Champion II Gdańsk |
|
OKS II Janowo (Rumia) |
2-4 |
Parafialny KS Stogi |
|
Przylesie Sopot |
5-2 |
Kamionka Sopot |
|
Morena Gdańsk |
1-5 |
Olivia Gdańsk |
|
EX Siedlce (Gdańsk) |
3-6 |
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
|
Kolejka 13 - 3-4 kwietnia
|
Pauza: Parafialny KS Stogi. |
|
EX Siedlce (Gdańsk) |
2-0 |
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
|
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
3-0 |
Morena Gdańsk |
|
Olivia Gdańsk |
3-1 |
Przylesie Sopot |
|
Kamionka Sopot |
6-1 |
OKS II Janowo (Rumia) |
|
Torpedo Sopot |
3-1 |
Champion II Gdańsk |
|
Kolejka 14 - 17-18 kwietnia
|
Pauza: Kamionka Sopot. |
|
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
3-1 |
Torpedo Sopot |
|
Champion II Gdańsk |
3-3 |
Parafialny KS Stogi |
|
OKS II Janowo (Rumia) |
2-7 |
Olivia Gdańsk |
|
Przylesie Sopot |
4-0 |
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
|
Morena Gdańsk |
4-2 |
EX Siedlce (Gdańsk) |
|
Kolejka 15 - 24-25 kwietnia
|
Pauza: Olivia Gdańsk. |
|
Morena Gdańsk |
3-2 |
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
|
EX Siedlce (Gdańsk) |
1-6 |
Przylesie Sopot |
|
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
10-0 |
OKS II Janowo (Rumia) |
|
Kamionka Sopot |
0-2 |
Champion II Gdańsk |
|
Parafialny KS Stogi |
2-0 |
Torpedo Sopot |
|
Pauza: Błyskawica Reda-Rekowo Dolne. |
|
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
1-3 |
Parafialny KS Stogi |
|
Torpedo Sopot |
6-3 |
Kamionka Sopot |
|
Champion II Gdańsk |
0-5 |
Olivia Gdańsk |
|
OKS II Janowo (Rumia) |
1-1 |
EX Siedlce (Gdańsk) |
|
Przylesie Sopot |
5-2 |
Morena Gdańsk |
|
Pauza: EX Siedlce (Gdańsk). |
|
Przylesie Sopot |
6-0 |
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
|
Morena Gdańsk |
0-0 |
OKS II Janowo (Rumia) |
|
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
5-0 |
Champion II Gdańsk |
|
Olivia Gdańsk |
6-0 |
Torpedo Sopot |
|
Kamionka Sopot |
1-2 |
Parafialny KS Stogi |
|
Pauza: Morena Gdańsk. |
|
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
4-3 |
Kamionka Sopot |
|
Parafialny KS Stogi |
1-2 |
Olivia Gdańsk |
|
Torpedo Sopot |
2-3 |
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
|
Champion II Gdańsk |
1-2 |
EX Siedlce (Gdańsk) |
|
OKS II Janowo (Rumia) |
0-3 |
Przylesie Sopot |
|
Pauza: Przylesie Sopot. |
|
OKS II Janowo (Rumia) |
2-4 |
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
|
Morena Gdańsk |
6-2 |
Champion II Gdańsk |
|
EX Siedlce (Gdańsk) |
0-2 |
Torpedo Sopot |
|
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
2-1 |
Parafialny KS Stogi |
|
Olivia Gdańsk |
2-2 |
Kamionka Sopot |
|
Pauza: OKS II Janowo (Rumia). |
|
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
0-4 |
Olivia Gdańsk |
|
Kamionka Sopot |
1-4 |
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
|
Parafialny KS Stogi |
3-2 |
EX Siedlce (Gdańsk) |
|
Torpedo Sopot |
3-1 |
Morena Gdańsk |
|
Champion II Gdańsk |
1-4 |
Przylesie Sopot |
|
Pauza: Orzeł Jasień (Gdańsk). |
|
OKS II Janowo (Rumia) |
1-2 |
Champion II Gdańsk |
|
Przylesie Sopot |
6-0 |
Torpedo Sopot |
|
Morena Gdańsk |
0-1 |
Parafialny KS Stogi |
|
EX Siedlce (Gdańsk) |
3-2 |
Kamionka Sopot |
|
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
2-1 |
Olivia Gdańsk |
|
Pauza: Champion II Gdańsk. |
|
Orzeł Jasień (Gdańsk) |
- |
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne |
|
Olivia Gdańsk |
0-0 |
EX Siedlce (Gdańsk) |
|
Kamionka Sopot |
3-3 |
Morena Gdańsk |
|
Parafialny KS Stogi |
0-3 |
Przylesie Sopot |
|
Torpedo Sopot |
3-0 |
OKS II Janowo (Rumia) |
|
(wo) |