[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Gdańsk VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Borowiak II Czersk 23 56 18 2 3 90-32 10 1 0 64-11 8 1 3 26-21 2 4 1 1 0 5-2
2.  Gwiazda Karsin 24 56 18 2 4 93-33 10 1 1 43-9 8 1 3 50-24 2 1 0 1 1 2-5
3.  Neptun Zduny 22 50 16 2 4 62-24 10 0 2 35-8 6 2 2 27-16
4.  Jantar Pawłowo 24 45 14 3 7 79-34 9 2 1 50-12 5 1 6 29-22
5.  Brda Rytel 24 38 12 2 10 47-54 6 1 5 25-28 6 1 5 22-26
6.  Koliber Lubichowo 24 34 10 4 10 84-65 6 2 4 51-33 4 2 6 33-32
7.  Zieloni Łąg 24 32 10 2 12 43-41 4 2 6 25-22 6 0 6 18-19
8.  Grom Leśno 24 30 9 3 12 49-57 7 2 3 35-23 2 1 9 14-34
9.  Wierzyca Stara Kiszewa 24 28 8 4 12 46-72 5 1 6 27-36 3 3 6 19-36
10.  Orkan Huta Brusy 24 22 6 4 14 44-89 4 3 5 22-28 2 1 9 22-61
11.  Orzeł Radziejewo 22 20 6 2 14 39-82 5 1 5 29-28 1 1 9 10-54
12.  Meteor Pinczyn 24 16 4 4 16 35-76 3 1 8 17-32 1 3 8 18-44
13.  KS II Dziemiany 23 14 4 2 17 24-76 2 1 8 15-27 2 1 9 9-49
Grzymysław Starogard Gdański wycofał się z rozgrywek po 2. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Borowiak II Czersk    4-1 3-3 6-0 2-1 3-1 2-1 6-0* 19-2 8-1 4-0 7-1 
 2 Gwiazda Karsin1-1     4-1 4-0 1-2 4-1 1-0 4-1 3-0* 4-2 4-0 10-1 3-0 
 3 Neptun Zduny0-2 2-1     2-1 2-1 2-0 3-0 5-0 3-0* 7-0 1-2 5-1 3-0 
 4 Jantar Pawłowo3-0 2-1 2-2     3-0 2-4 3-0 3-1 2-2 7-1 11-0 5-0 7-1 
 5 Brda Rytel4-1 1-9 1-3 2-0     0-9 0-1 4-0 0-0 4-2 8-1 1-0 0-2 
 6 Koliber Lubichowo2-4 3-6 2-2 2-7 6-0     1-3 6-3 3-3 6-1 3-1 6-2 11-1 
 7 Zieloni Łąg1-3 1-5 1-2 2-1 2-3 0-1     2-0 1-2 3-3 7-1 1-1 4-0 
 8 Grom Leśno2-3 2-2 1-4 2-1 1-1 3-1 4-1     6-2 3-1 4-0 2-7 5-0 
 9 Wierzyca Stara Kiszewa3-4 2-5 1-2 0-4 3-1 4-4 0-5 3-2     3-2 4-2 4-2 0-3* 
 10 Orkan Huta Brusy1-2 0-8 4-3 0-2 0-4 3-3 1-2 1-1 6-1     3-1 2-0 1-1 
 11 Orzeł Radziejewo1-2 2-4 1-2 1-2 7-6 2-1 2-1 4-3 1-4     3-3 5-0 
 12 Meteor Pinczyn2-1 3-4 0-4 1-6 0-6 3-0 1-3 1-2 1-3 1-2 1-1     3-0 
 13 KS II Dziemiany1-3 2-4 0-4 3-2 1-2 2-3 0-1 1-2 1-3 3-2 1-1     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Borowiak II Czersk 8-1 Orzeł Radziejewo
Brda Rytel 0-2 KS II Dziemiany
Grom Leśno 6-2 Wierzyca Stara Kiszewa
Jantar Pawłowo 2-1 Gwiazda Karsin
Koliber Lubichowo 6-2 Meteor Pinczyn
Zieloni Łąg 3-3 Orkan Huta Brusy
Neptun Zduny - Grzymysław Starogard Gdański
było 2-0, anulowany

Kolejka 2 - 6-7 września

Orzeł Radziejewo - Grzymysław Starogard Gdański
wynik nieznany (mecz się nie odbył?)
Orkan Huta Brusy 4-3 Neptun Zduny
Meteor Pinczyn 1-3 Zieloni Łąg
Gwiazda Karsin 4-1 Koliber Lubichowo
Wierzyca Stara Kiszewa 0-4 Jantar Pawłowo
KS II Dziemiany 1-2 Grom Leśno
Borowiak II Czersk 6-0 Brda Rytel

Kolejka 3 - 13-14 września

Pauza: Orkan Huta Brusy.
 
Brda Rytel 8-1 Orzeł Radziejewo
Grom Leśno 2-3 Borowiak II Czersk
Jantar Pawłowo 7-1 KS II Dziemiany
Koliber Lubichowo 3-3 Wierzyca Stara Kiszewa
Zieloni Łąg 1-5 Gwiazda Karsin
Neptun Zduny 5-1 Meteor Pinczyn

Kolejka 4 - 20-21 września

Pauza: Meteor Pinczyn.
 
Orzeł Radziejewo 1-4 Orkan Huta Brusy
Gwiazda Karsin 4-1 Neptun Zduny
Wierzyca Stara Kiszewa 0-5 Zieloni Łąg
KS II Dziemiany 2-3 Koliber Lubichowo
Borowiak II Czersk 3-3 Jantar Pawłowo
Brda Rytel 4-0 Grom Leśno

Kolejka 5 - 27-28 września

Pauza: Gwiazda Karsin.
 
Grom Leśno 4-0 Orzeł Radziejewo
Jantar Pawłowo 3-0 Brda Rytel
Koliber Lubichowo 2-4 Borowiak II Czersk
Zieloni Łąg 4-0 KS II Dziemiany
Neptun Zduny 3-0 Wierzyca Stara Kiszewa
(wo)
Orkan Huta Brusy 2-0 Meteor Pinczyn

Kolejka 6 - 4-5 października

Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa.
 
Orzeł Radziejewo 3-3 Meteor Pinczyn
Gwiazda Karsin 4-2 Orkan Huta Brusy
KS II Dziemiany 0-4 Neptun Zduny
Borowiak II Czersk 3-1 Zieloni Łąg
Brda Rytel 0-9 Koliber Lubichowo
Grom Leśno 2-1 Jantar Pawłowo

Kolejka 7 - 11-12 października

Pauza: KS II Dziemiany.
 
Jantar Pawłowo 11-0 Orzeł Radziejewo
Koliber Lubichowo 6-3 Grom Leśno
Zieloni Łąg 2-3 Brda Rytel
Neptun Zduny 0-2 Borowiak II Czersk
Orkan Huta Brusy 6-1 Wierzyca Stara Kiszewa
Meteor Pinczyn 3-4 Gwiazda Karsin

Kolejka 8 - 18-19 października

Pauza: Borowiak II Czersk.
 
Orzeł Radziejewo 2-4 Gwiazda Karsin
Wierzyca Stara Kiszewa 4-2 Meteor Pinczyn
KS II Dziemiany 3-2 Orkan Huta Brusy
Brda Rytel 1-3 Neptun Zduny
Grom Leśno 4-1 Zieloni Łąg
Jantar Pawłowo 2-4 Koliber Lubichowo

Kolejka 9 - 25-26 października

Pauza: Brda Rytel.
 
Koliber Lubichowo 3-1 Orzeł Radziejewo
Zieloni Łąg 2-1 Jantar Pawłowo
Neptun Zduny 5-0 Grom Leśno
Orkan Huta Brusy 1-2 Borowiak II Czersk
Meteor Pinczyn 3-0 KS II Dziemiany
Gwiazda Karsin 3-0 Wierzyca Stara Kiszewa
(wo)

Kolejka 10 - 2 listopada

Pauza: Grom Leśno.
 
Orzeł Radziejewo 4-3 Wierzyca Stara Kiszewa
KS II Dziemiany 2-4 Gwiazda Karsin
Borowiak II Czersk 4-0 Meteor Pinczyn
Brda Rytel 4-2 Orkan Huta Brusy
Jantar Pawłowo 2-2 Neptun Zduny
Koliber Lubichowo 1-3 Zieloni Łąg

Kolejka 11 - 8 listopada

Pauza: Jantar Pawłowo.
 
Zieloni Łąg 7-1 Orzeł Radziejewo
Neptun Zduny 2-0 Koliber Lubichowo
Orkan Huta Brusy 1-1 Grom Leśno
Meteor Pinczyn 0-6 Brda Rytel
Gwiazda Karsin 1-1 Borowiak II Czersk
Wierzyca Stara Kiszewa 0-3 KS II Dziemiany
(wo)

Kolejka 12 - 11 listopada

Pauza: Koliber Lubichowo.
 
Orzeł Radziejewo 5-0 KS II Dziemiany
Borowiak II Czersk 6-0 Wierzyca Stara Kiszewa
(wo)
Brda Rytel 1-9 Gwiazda Karsin
Grom Leśno 2-7 Meteor Pinczyn
Jantar Pawłowo 7-1 Orkan Huta Brusy
Zieloni Łąg 1-2 Neptun Zduny

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Pauza: Zieloni Łąg.
 
Neptun Zduny 1-2 Orzeł Radziejewo
Orkan Huta Brusy 3-3 Koliber Lubichowo
Meteor Pinczyn 1-6 Jantar Pawłowo
Gwiazda Karsin 4-1 Grom Leśno
Wierzyca Stara Kiszewa 3-1 Brda Rytel
KS II Dziemiany 1-3 Borowiak II Czersk

Kolejka 14 - 20-21 marca

Pauza: Neptun Zduny.
 
Orzeł Radziejewo 1-2 Borowiak II Czersk
KS II Dziemiany 1-2 Brda Rytel
Wierzyca Stara Kiszewa 3-2 Grom Leśno
Gwiazda Karsin 4-0 Jantar Pawłowo
Meteor Pinczyn 3-0 Koliber Lubichowo
Orkan Huta Brusy 1-2 Zieloni Łąg

Kolejka 15 - 27-28 marca

Pauza: Orzeł Radziejewo.
 
Neptun Zduny 7-0 Orkan Huta Brusy
Zieloni Łąg 1-1 Meteor Pinczyn
Koliber Lubichowo 3-6 Gwiazda Karsin
Jantar Pawłowo 2-2 Wierzyca Stara Kiszewa
Grom Leśno 5-0 KS II Dziemiany
Brda Rytel 4-1 Borowiak II Czersk

Kolejka 16 - 3-4 kwietnia

Pauza: Orkan Huta Brusy.
 
Orzeł Radziejewo 1-2 Brda Rytel
Borowiak II Czersk 2-1 Grom Leśno
KS II Dziemiany 3-2 Jantar Pawłowo
Wierzyca Stara Kiszewa 4-4 Koliber Lubichowo
Gwiazda Karsin 1-0 Zieloni Łąg
Meteor Pinczyn 0-4 Neptun Zduny

Kolejka 17 - 17-18 kwietnia

Pauza: Meteor Pinczyn.
 
Orkan Huta Brusy 3-1 Orzeł Radziejewo
Neptun Zduny 2-1 Gwiazda Karsin
Zieloni Łąg 1-2 Wierzyca Stara Kiszewa
Koliber Lubichowo 11-1 KS II Dziemiany
Jantar Pawłowo 3-0 Borowiak II Czersk
Grom Leśno 1-1 Brda Rytel

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

Pauza: Gwiazda Karsin.
 
Orzeł Radziejewo 2-1 Grom Leśno
Brda Rytel 2-0 Jantar Pawłowo
Borowiak II Czersk 2-1 Koliber Lubichowo
KS II Dziemiany 0-1 Zieloni Łąg
Wierzyca Stara Kiszewa 1-2 Neptun Zduny
Meteor Pinczyn 1-2 Orkan Huta Brusy

Kolejka 19 - 2 maja

Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa.
 
Meteor Pinczyn 1-1 Orzeł Radziejewo
Orkan Huta Brusy 0-8 Gwiazda Karsin
Neptun Zduny 3-0 KS II Dziemiany
Zieloni Łąg 1-3 Borowiak II Czersk
Koliber Lubichowo 6-0 Brda Rytel
Jantar Pawłowo 3-1 Grom Leśno

Kolejka 20 - 8-9 maja

Pauza: KS II Dziemiany.
 
Orzeł Radziejewo 1-2 Jantar Pawłowo
Grom Leśno 3-1 Koliber Lubichowo
Brda Rytel 0-1 Zieloni Łąg
Borowiak II Czersk - Neptun Zduny
odwołany
Wierzyca Stara Kiszewa 3-2 Orkan Huta Brusy
Gwiazda Karsin 10-1 Meteor Pinczyn

Kolejka 21 - 15-16 maja

Pauza: Borowiak II Czersk.
 
Gwiazda Karsin 4-0 Orzeł Radziejewo
Meteor Pinczyn 1-3 Wierzyca Stara Kiszewa
Orkan Huta Brusy 1-1 KS II Dziemiany
Neptun Zduny 2-1 Brda Rytel
Zieloni Łąg 2-0 Grom Leśno
Koliber Lubichowo 2-7 Jantar Pawłowo

Kolejka 22 - 22-23 maja

Pauza: Brda Rytel.
 
Orzeł Radziejewo 7-6 Koliber Lubichowo
Jantar Pawłowo 3-0 Zieloni Łąg
Grom Leśno 1-4 Neptun Zduny
Borowiak II Czersk 19-2 Orkan Huta Brusy
KS II Dziemiany 1-1 Meteor Pinczyn
Wierzyca Stara Kiszewa 2-5 Gwiazda Karsin

Kolejka 23 - 29-30 maja

Pauza: Grom Leśno.
 
Wierzyca Stara Kiszewa 4-2 Orzeł Radziejewo
Gwiazda Karsin 3-0 KS II Dziemiany
Meteor Pinczyn 2-1 Borowiak II Czersk
Orkan Huta Brusy 0-4 Brda Rytel
Neptun Zduny 2-1 Jantar Pawłowo
Zieloni Łąg 0-1 Koliber Lubichowo

Kolejka 24 - 6 czerwca

Pauza: Jantar Pawłowo.
 
Orzeł Radziejewo 2-1 Zieloni Łąg
Koliber Lubichowo 2-2 Neptun Zduny
Grom Leśno 3-1 Orkan Huta Brusy
Brda Rytel 1-0 Meteor Pinczyn
Borowiak II Czersk 4-1 Gwiazda Karsin
KS II Dziemiany 1-3 Wierzyca Stara Kiszewa

Kolejka 25 - 10 czerwca

Pauza: Koliber Lubichowo.
 
KS II Dziemiany - Orzeł Radziejewo
Wierzyca Stara Kiszewa 3-4 Borowiak II Czersk
Gwiazda Karsin 1-2 Brda Rytel
Meteor Pinczyn 1-2 Grom Leśno
Orkan Huta Brusy 0-2 Jantar Pawłowo
Neptun Zduny 3-0 Zieloni Łąg

Kolejka 26 - 13 czerwca

Pauza: Zieloni Łąg.
 
Orzeł Radziejewo - Neptun Zduny
Koliber Lubichowo 6-1 Orkan Huta Brusy
Jantar Pawłowo 5-0 Meteor Pinczyn
Grom Leśno 2-2 Gwiazda Karsin
Brda Rytel 0-0 Wierzyca Stara Kiszewa
Borowiak II Czersk 7-1 KS II Dziemiany

Baraże o udział w Klasie A (Gdańsk)

Klasa A 2003/2004 (Gdańsk I)
Klasa A 2003/2004 (Gdańsk II)
Klasa A 2003/2004 (Gdańsk III)
Klasa A 2003/2004 (Gdańsk IV)

Klasa B 2003/2004 (Gdańsk I)
Klasa B 2003/2004 (Gdańsk II)
Klasa B 2003/2004 (Gdańsk III)
Klasa B 2003/2004 (Gdańsk IV)
Klasa B 2003/2004 (Gdańsk V)
Klasa B 2003/2004 (Gdańsk VII - Malbork)
Klasa B 2003/2004 (Gdańsk VIII - Malbork)

Autor: Igor Rudziński
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas