[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Relaks Wysoka 30 73 23 4 3 89-26 13 2 0 54-12 10 2 3 35-14
2.  Sokół Przytkowice 30 62 19 5 6 81-29 11 3 1 40-9 8 2 5 41-20
3.  Jałowiec Stryszawa 30 58 17 7 6 68-40 9 3 3 36-23 8 4 3 32-17
4.  Astra Spytkowice 30 49 15 4 11 66-45 8 2 5 38-21 7 2 6 28-24 2 3 1 0 1 3-3
5.  Burza Roczyny 30 49 14 7 9 71-46 9 3 3 43-20 5 4 6 28-26 2 3 1 0 1 3-3
6.  Babia Góra Sucha Beskidzka 30 48 15 3 12 58-42 9 2 4 33-16 6 1 8 25-26 2 4 1 1 0 3-0
7.  Skawa Wadowice 30 48 14 6 10 55-42 9 1 5 32-15 5 5 5 23-27 2 1 0 1 1 0-3
8.  Orzeł Wieprz 30 46 13 7 10 59-51 7 5 3 32-15 6 2 7 27-36
9.  BCS Zawoja 30 44 13 5 12 52-53 9 2 4 30-20 4 3 8 22-33
10.  Żarek Barwałd Górny 30 42 13 3 14 48-56 7 2 6 24-25 6 1 8 24-31 4 7 2 1 1 4-4
11.  Znicz Sułkowice Bolęcina 30 42 12 6 12 58-50 8 4 3 35-16 4 2 9 23-34 4 6 1 3 0 7-3
12.  Huragan Inwałd 30 42 10 12 8 46-50 7 6 2 31-25 3 6 6 15-25 4 2 0 2 2 3-7
13.  Dąb Tomice 30 25 8 1 21 43-97 5 1 9 25-48 3 0 12 18-49
14.  Olimpia Chocznia 30 20 6 2 22 57-117 3 2 10 28-45 3 0 12 29-72
15.  Leskowiec Rzyki 30 16 3 7 20 34-90 2 3 10 20-43 1 4 10 14-47
16.  Strzelec Budzów 30 15 4 3 23 39-90 4 0 11 27-43 0 3 12 12-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Relaks Wysoka    4-2 2-2 3-0 1-1 2-0 6-3 5-2 2-1 4-1 2-0 4-0 4-0 9-0 3-0* 3-0 
 2 Sokół Przytkowice1-1     2-0 0-1 2-1 2-1 2-1 4-0 1-1 4-0 3-2 0-0 5-1 3-0* 5-0 6-0 
 3 Jałowiec Stryszawa1-3 1-3     2-2 2-2 4-2 2-2 4-2 2-1 0-2 5-2 2-0 4-0 3-1 1-0 3-1 
 4 Astra Spytkowice0-1 3-3 0-3     2-0 0-3 1-1 2-3 5-0 3-0 2-1 0-1 3-0* 5-4 9-1 3-0* 
 5 Burza Roczyny2-1 1-3 1-2 3-1     2-0 2-2 3-0 4-2 1-1 2-3 1-1 4-1 6-2 4-0 7-1 
 6 Babia Góra Sucha Beskidzka0-2 1-0 1-2 1-2 1-3     3-0 2-1 0-0 3-1 2-0 1-0 4-0 9-2 3-1 2-2 
 7 Skawa Wadowice0-1 1-0 0-3 0-2 3-2 0-0     1-2 3-0 4-2 2-0 2-0 5-1 7-0 0-1 4-1 
 8 Orzeł Wieprz0-1 1-0 1-1 1-2 0-1 5-0 0-0     2-1 3-1 3-0 1-1 4-2 8-2 2-2 1-1 
 9 BCS Zawoja2-0 1-2 2-1 2-1 2-1 1-3 1-2 2-3     3-1 3-1 3-3 3-0 2-1 1-1 2-0 
 10 Żarek Barwałd Górny0-2 0-7 0-0 4-0 2-4 2-0 4-2 1-2 1-2     0-0 2-0 3-1 1-3 1-0 3-2 
 11 Znicz Sułkowice Bolęcina2-1 3-1 2-3 1-0 1-1 1-2 1-1 0-0 2-0 4-0     1-1 2-3 7-1 5-1 3-1 
 12 Huragan Inwałd0-2 3-3 3-1 3-2 2-0 3-2 2-1 2-2 5-5 0-2 2-2     3-1 1-0 1-1 1-1 
 13 Dąb Tomice1-7 0-5 0-8 1-1 3-2 0-4 1-2 3-2 1-3 0-2 2-4 2-3     5-4 4-0 2-1 
 14 Olimpia Chocznia1-6 0-3 2-2 3-6 1-2 0-4 1-2 3-4 4-0 0-4 2-4 3-1 1-2     4-4 3-1 
 15 Leskowiec Rzyki1-1 1-6 1-3 0-6 2-2 0-1 1-3 4-2 0-4 2-3 0-3 2-2 1-4 1-3     4-0 
 16 Strzelec Budzów3-6 0-3 0-1 0-2 2-6 4-3 0-1 0-2 1-2 0-4 4-1 1-2 3-2 5-6 4-2     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Relaks Wysoka 9-0 Olimpia Chocznia 12 sierpnia, 15:00
Burza Roczyny 1-3 Sokół Przytkowice 12 sierpnia, 16:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-1 Skawa Wadowice 12 sierpnia, 15:00
Dąb Tomice 3-2 Orzeł Wieprz 12 sierpnia, 17:00
BCS Zawoja 1-3 Babia Góra Sucha Beskidzka 12 sierpnia, 17:00
Leskowiec Rzyki 2-2 Huragan Inwałd 12 sierpnia, 17:00
Strzelec Budzów 0-1 Jałowiec Stryszawa 12 sierpnia, 17:00
Żarek Barwałd Górny 4-0 Astra Spytkowice 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Olimpia Chocznia 3-6 Astra Spytkowice 15 sierpnia, 17:00
Jałowiec Stryszawa 0-2 Żarek Barwałd Górny 15 sierpnia, 17:00
Huragan Inwałd 1-1 Strzelec Budzów 15 sierpnia, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-1 Leskowiec Rzyki 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Wieprz 2-1 BCS Zawoja 15 sierpnia, 17:00
Skawa Wadowice 5-1 Dąb Tomice 15 sierpnia, 17:00
Sokół Przytkowice 3-2 Znicz Sułkowice Bolęcina 15 sierpnia, 17:00
Relaks Wysoka 1-1 Burza Roczyny 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Burza Roczyny 6-2 Olimpia Chocznia 20 sierpnia, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-1 Relaks Wysoka 19 sierpnia, 17:00
Dąb Tomice 0-5 Sokół Przytkowice 20 sierpnia, 17:00
BCS Zawoja 1-2 Skawa Wadowice 20 sierpnia, 15:00
Leskowiec Rzyki 4-2 Orzeł Wieprz 19 sierpnia, 17:00
Żarek Barwałd Górny 2-0 Huragan Inwałd 19 sierpnia, 13:00
Astra Spytkowice 0-3 Jałowiec Stryszawa 20 sierpnia, 16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-2 Strzelec Budzów 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Olimpia Chocznia 2-2 Jałowiec Stryszawa 27 sierpnia, 17:00
Huragan Inwałd 3-2 Astra Spytkowice 27 sierpnia, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-1 Żarek Barwałd Górny 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Wieprz 1-1 Strzelec Budzów 26 sierpnia, 17:00
Sokół Przytkowice 1-1 BCS Zawoja 26 sierpnia, 17:00
Burza Roczyny 2-3 Znicz Sułkowice Bolęcina 27 sierpnia, 17:00
Leskowiec Rzyki 1-3 Skawa Wadowice 26 sierpnia, 17:00
Dąb Tomice 1-7 Relaks Wysoka 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Znicz Sułkowice Bolęcina 7-1 Olimpia Chocznia 3 września, 15:00
Dąb Tomice 3-2 Burza Roczyny 3 września, 17:00
BCS Zawoja 2-0 Relaks Wysoka 3 września, 15:00
Leskowiec Rzyki 1-6 Sokół Przytkowice 3 września, 17:00
Strzelec Budzów 0-1 Skawa Wadowice 3 września, 15:00
Żarek Barwałd Górny 1-2 Orzeł Wieprz 2 września, 17:00
Astra Spytkowice 0-3 Babia Góra Sucha Beskidzka 3 września, 17:00
Jałowiec Stryszawa 2-0 Huragan Inwałd 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Olimpia Chocznia 3-1 Huragan Inwałd 9 września, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-2 Jałowiec Stryszawa 9 września, 17:00
Orzeł Wieprz 1-2 Astra Spytkowice 9 września, 15:00
Skawa Wadowice 4-2 Żarek Barwałd Górny 9 września, 15:00
Sokół Przytkowice 6-0 Strzelec Budzów 9 września, 17:00
Relaks Wysoka 3-0 Leskowiec Rzyki 9 września, 17:00
(wo)
goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
Burza Roczyny 4-2 BCS Zawoja 10 września, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-3 Dąb Tomice 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Dąb Tomice 5-4 Olimpia Chocznia 27 września, 16:00
w pierwotnym terminie (17 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
BCS Zawoja 3-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 17 września, 15:00
Leskowiec Rzyki 2-2 Burza Roczyny 26 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (17 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (27 września, 16:00) odwołany
Strzelec Budzów 3-6 Relaks Wysoka 27 września, 16:00
w pierwotnym terminie (17 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Żarek Barwałd Górny 0-7 Sokół Przytkowice 16 września, 16:00
Astra Spytkowice 1-1 Skawa Wadowice 16 września, 16:00
Jałowiec Stryszawa 4-2 Orzeł Wieprz 16 września, 16:00
Huragan Inwałd 3-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 16 września, 15:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Olimpia Chocznia 0-4 Babia Góra Sucha Beskidzka 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Wieprz 1-1 Huragan Inwałd 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skawa Wadowice 0-3 Jałowiec Stryszawa 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Przytkowice 0-1 Astra Spytkowice 19 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Relaks Wysoka 4-1 Żarek Barwałd Górny 19 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Burza Roczyny 7-1 Strzelec Budzów 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Znicz Sułkowice Bolęcina 5-1 Leskowiec Rzyki 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (24 września, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Tomice 1-3 BCS Zawoja 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 9 - 30 września-1 października

BCS Zawoja 2-1 Olimpia Chocznia 1 października, 15:00
Leskowiec Rzyki 1-4 Dąb Tomice 30 września, 16:00
Strzelec Budzów 4-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 1 października, 16:00
Żarek Barwałd Górny 2-4 Burza Roczyny 30 września, 11:00
Astra Spytkowice 0-1 Relaks Wysoka 30 września, 16:00
Jałowiec Stryszawa 1-3 Sokół Przytkowice 30 września, 14:30
Huragan Inwałd 2-1 Skawa Wadowice 30 września, 16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 Orzeł Wieprz 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Olimpia Chocznia 3-4 Orzeł Wieprz 8 października, 15:00
Skawa Wadowice 0-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 7 października, 15:00
Sokół Przytkowice 0-0 Huragan Inwałd 7 października, 11:00
Relaks Wysoka 2-2 Jałowiec Stryszawa 7 października, 15:00
Burza Roczyny 3-1 Astra Spytkowice 7 października, 15:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 4-0 Żarek Barwałd Górny 7 października, 15:00
Dąb Tomice 2-1 Strzelec Budzów 7 października, 15:00
BCS Zawoja 1-1 Leskowiec Rzyki 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Leskowiec Rzyki 1-3 Olimpia Chocznia 14 października, 15:00
Strzelec Budzów 1-2 BCS Zawoja 15 października, 15:00
Żarek Barwałd Górny 3-1 Dąb Tomice 14 października, 11:00
Astra Spytkowice 2-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 14 października, 15:00
Jałowiec Stryszawa 2-2 Burza Roczyny 14 października, 15:00
Huragan Inwałd 0-2 Relaks Wysoka 14 października, 15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-0 Sokół Przytkowice 14 października, 13:00
Orzeł Wieprz 0-0 Skawa Wadowice 14 października, 11:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Olimpia Chocznia 1-2 Skawa Wadowice 22 października, 15:00
Sokół Przytkowice 4-0 Orzeł Wieprz 22 października, 15:00
Relaks Wysoka 2-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 21 października, 15:00
Burza Roczyny 1-1 Huragan Inwałd 22 października, 15:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-3 Jałowiec Stryszawa 22 października, 15:00
Dąb Tomice 1-1 Astra Spytkowice 21 października, 15:00
BCS Zawoja 3-1 Żarek Barwałd Górny 21 października, 12:00
Leskowiec Rzyki 4-0 Strzelec Budzów 22 października, 11:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Strzelec Budzów 5-6 Olimpia Chocznia 26 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany
Żarek Barwałd Górny 1-0 Leskowiec Rzyki 28 października, 14:00
Astra Spytkowice 5-0 BCS Zawoja 28 października, 14:00
Jałowiec Stryszawa 4-0 Dąb Tomice 28 października, 14:00
Huragan Inwałd 2-2 Znicz Sułkowice Bolęcina 28 października, 14:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-3 Burza Roczyny 28 października, 14:00
Orzeł Wieprz 0-1 Relaks Wysoka 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany
Skawa Wadowice 1-0 Sokół Przytkowice 28 października, 14:30

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Olimpia Chocznia 0-3 Sokół Przytkowice 5 listopada, 13:00
Relaks Wysoka 6-3 Skawa Wadowice 4 listopada, 13:00
Burza Roczyny 3-0 Orzeł Wieprz 5 listopada, 13:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 5 listopada, 13:00
Dąb Tomice 2-3 Huragan Inwałd 4 listopada, 13:00
BCS Zawoja 2-1 Jałowiec Stryszawa 5 listopada, 13:00
Leskowiec Rzyki 0-6 Astra Spytkowice 5 listopada, 11:00
Strzelec Budzów 0-4 Żarek Barwałd Górny 5 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Żarek Barwałd Górny 1-3 Olimpia Chocznia 11 listopada, 13:00
Astra Spytkowice 3-0 Strzelec Budzów 11 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Jałowiec Stryszawa 1-0 Leskowiec Rzyki 11 listopada, 13:00
Huragan Inwałd 5-5 BCS Zawoja 12 listopada, 11:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 4-0 Dąb Tomice 11 listopada, 13:00
Orzeł Wieprz 3-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 11 listopada, 13:00
Skawa Wadowice 3-2 Burza Roczyny 11 listopada, 13:00
Sokół Przytkowice 1-1 Relaks Wysoka 12 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 24-25 marca

Olimpia Chocznia 1-6 Relaks Wysoka 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Przytkowice 2-1 Burza Roczyny 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skawa Wadowice 2-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Wieprz 4-2 Dąb Tomice 24 marca, 15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-0 BCS Zawoja 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Inwałd 1-1 Leskowiec Rzyki 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jałowiec Stryszawa 3-1 Strzelec Budzów 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Astra Spytkowice 3-0 Żarek Barwałd Górny 24 marca, 15:00

Kolejka 17 - 31 marca

Astra Spytkowice 5-4 Olimpia Chocznia 31 marca, 14:00
Żarek Barwałd Górny 0-0 Jałowiec Stryszawa 31 marca, 11:00
Strzelec Budzów 1-2 Huragan Inwałd 31 marca, 14:00
Leskowiec Rzyki 0-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 31 marca, 14:00
BCS Zawoja 2-3 Orzeł Wieprz 31 marca, 14:00
Dąb Tomice 1-2 Skawa Wadowice 31 marca, 14:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 3-1 Sokół Przytkowice 31 marca, 14:00
Burza Roczyny 2-1 Relaks Wysoka 31 marca, 11:00

Kolejka 18 - 7-8 kwietnia

Strzelec Budzów 4-3 Babia Góra Sucha Beskidzka 7 kwietnia, 16:00
na boisku 4-3
Olimpia Chocznia 1-2 Burza Roczyny 8 kwietnia, 16:00
Relaks Wysoka 2-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 7 kwietnia, 16:00
Sokół Przytkowice 5-1 Dąb Tomice 8 kwietnia, 16:00
Skawa Wadowice 3-0 BCS Zawoja 7 kwietnia, 15:00
Orzeł Wieprz 2-2 Leskowiec Rzyki 7 kwietnia, 12:00
Huragan Inwałd 0-2 Żarek Barwałd Górny 8 kwietnia, 14:00
Jałowiec Stryszawa 2-2 Astra Spytkowice 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Skawa Wadowice 0-1 Leskowiec Rzyki 14 kwietnia, 15:00
Relaks Wysoka 4-0 Dąb Tomice 14 kwietnia, 16:00
Jałowiec Stryszawa 3-1 Olimpia Chocznia 14 kwietnia, 16:00
Astra Spytkowice 0-1 Huragan Inwałd 14 kwietnia, 16:00
Żarek Barwałd Górny 2-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 14 kwietnia, 16:00
Strzelec Budzów 0-2 Orzeł Wieprz 15 kwietnia, 16:00
BCS Zawoja 1-2 Sokół Przytkowice 15 kwietnia, 16:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-1 Burza Roczyny 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Olimpia Chocznia 2-4 Znicz Sułkowice Bolęcina 22 kwietnia, 16:00
Burza Roczyny 4-1 Dąb Tomice 22 kwietnia, 16:00
Relaks Wysoka 2-1 BCS Zawoja 21 kwietnia, 13:00
Sokół Przytkowice 5-0 Leskowiec Rzyki 22 kwietnia, 16:00
Skawa Wadowice 4-1 Strzelec Budzów 21 kwietnia, 15:00
Orzeł Wieprz 3-1 Żarek Barwałd Górny 21 kwietnia, 14:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-2 Astra Spytkowice 21 kwietnia, 16:00
Huragan Inwałd 3-1 Jałowiec Stryszawa 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Huragan Inwałd 1-0 Olimpia Chocznia 29 kwietnia, 14:00
Jałowiec Stryszawa 4-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (28 kwietnia, 17:00) odwołany
Astra Spytkowice 2-3 Orzeł Wieprz 28 kwietnia, 17:00
Żarek Barwałd Górny 4-2 Skawa Wadowice 28 kwietnia, 17:00
Strzelec Budzów 0-3 Sokół Przytkowice 29 kwietnia, 17:00
Leskowiec Rzyki 1-1 Relaks Wysoka 29 kwietnia, 11:00
BCS Zawoja 2-1 Burza Roczyny 29 kwietnia, 17:00
Dąb Tomice 2-4 Znicz Sułkowice Bolęcina 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 2 maja

Olimpia Chocznia 1-2 Dąb Tomice 2 maja, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-0 BCS Zawoja 2 maja, 17:00
Burza Roczyny 4-0 Leskowiec Rzyki 2 maja, 17:00
Relaks Wysoka 3-0 Strzelec Budzów 2 maja, 17:00
Sokół Przytkowice 4-0 Żarek Barwałd Górny 2 maja, 17:00
Skawa Wadowice 0-2 Astra Spytkowice 2 maja, 17:00
Orzeł Wieprz 1-1 Jałowiec Stryszawa 2 maja, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-0 Huragan Inwałd 2 maja, 17:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Babia Góra Sucha Beskidzka 9-2 Olimpia Chocznia 5 maja, 17:00
Huragan Inwałd 2-2 Orzeł Wieprz 5 maja, 15:00
Jałowiec Stryszawa 2-2 Skawa Wadowice 5 maja, 17:00
Astra Spytkowice 3-3 Sokół Przytkowice 5 maja, 17:00
Żarek Barwałd Górny 0-2 Relaks Wysoka 5 maja, 17:00
Strzelec Budzów 2-6 Burza Roczyny 6 maja, 17:00
Leskowiec Rzyki 0-3 Znicz Sułkowice Bolęcina 6 maja, 11:00
BCS Zawoja 3-0 Dąb Tomice 6 maja, 17:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Olimpia Chocznia 4-0 BCS Zawoja 13 maja, 17:00
Dąb Tomice 4-0 Leskowiec Rzyki 12 maja, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 3-1 Strzelec Budzów 12 maja, 17:00
Burza Roczyny 1-1 Żarek Barwałd Górny 12 maja, 17:00
Relaks Wysoka 3-0 Astra Spytkowice 12 maja, 17:00
Sokół Przytkowice 2-0 Jałowiec Stryszawa 12 maja, 17:00
Skawa Wadowice 2-0 Huragan Inwałd 12 maja, 15:00
Orzeł Wieprz 5-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

Orzeł Wieprz 8-2 Olimpia Chocznia 19 maja, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-0 Skawa Wadowice 19 maja, 17:00
Huragan Inwałd 3-3 Sokół Przytkowice 19 maja, 10:00
Jałowiec Stryszawa 1-3 Relaks Wysoka 19 maja, 17:00
Astra Spytkowice 2-0 Burza Roczyny 19 maja, 17:00
Żarek Barwałd Górny 0-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 19 maja, 11:00
Strzelec Budzów 3-2 Dąb Tomice 20 maja, 17:00
Leskowiec Rzyki 0-4 BCS Zawoja 20 maja, 11:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

Olimpia Chocznia 4-4 Leskowiec Rzyki 27 maja, 17:00
BCS Zawoja 2-0 Strzelec Budzów 27 maja, 17:00
Dąb Tomice 0-2 Żarek Barwałd Górny 26 maja, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-0 Astra Spytkowice 27 maja, 17:00
Burza Roczyny 1-2 Jałowiec Stryszawa 27 maja, 17:00
Relaks Wysoka 4-0 Huragan Inwałd 26 maja, 17:00
Sokół Przytkowice 2-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 27 maja, 17:00
Skawa Wadowice 1-2 Orzeł Wieprz 26 maja, 15:00

Kolejka 27 - 30 maja

Skawa Wadowice 7-0 Olimpia Chocznia 30 maja, 18:00
Orzeł Wieprz 1-0 Sokół Przytkowice 30 maja, 18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-2 Relaks Wysoka 30 maja, 18:00
Huragan Inwałd 2-0 Burza Roczyny 31 maja, 14:00
Jałowiec Stryszawa 5-2 Znicz Sułkowice Bolęcina 30 maja, 18:00
Astra Spytkowice 3-0 Dąb Tomice 30 maja, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Żarek Barwałd Górny 1-2 BCS Zawoja 30 maja, 18:00
Strzelec Budzów 4-2 Leskowiec Rzyki 31 maja, 18:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Olimpia Chocznia 3-1 Strzelec Budzów 3 czerwca, 17:00
Leskowiec Rzyki 2-3 Żarek Barwałd Górny 3 czerwca, 11:00
BCS Zawoja 2-1 Astra Spytkowice 3 czerwca, 17:00
Dąb Tomice 0-8 Jałowiec Stryszawa 2 czerwca, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-1 Huragan Inwałd 3 czerwca, 17:00
Burza Roczyny 2-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 3 czerwca, 17:00
Relaks Wysoka 5-2 Orzeł Wieprz 2 czerwca, 17:00
Sokół Przytkowice 2-1 Skawa Wadowice 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Sokół Przytkowice 3-0 Olimpia Chocznia 10 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Skawa Wadowice 0-1 Relaks Wysoka 9 czerwca, 15:00
Orzeł Wieprz 0-1 Burza Roczyny 10 czerwca, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 9 czerwca, 17:00
Huragan Inwałd 3-1 Dąb Tomice 10 czerwca, 14:00
Jałowiec Stryszawa 2-1 BCS Zawoja 9 czerwca, 18:00
Astra Spytkowice 9-1 Leskowiec Rzyki 10 czerwca, 17:00
Żarek Barwałd Górny 3-2 Strzelec Budzów 9 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

Olimpia Chocznia 0-4 Żarek Barwałd Górny 17 czerwca, 17:00
Strzelec Budzów 0-2 Astra Spytkowice 17 czerwca, 17:00
Leskowiec Rzyki 1-3 Jałowiec Stryszawa 17 czerwca, 17:00
BCS Zawoja 3-3 Huragan Inwałd 17 czerwca, 17:00
Dąb Tomice 0-4 Babia Góra Sucha Beskidzka 16 czerwca, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 0-0 Orzeł Wieprz 15 czerwca, 18:00
Burza Roczyny 2-2 Skawa Wadowice 16 czerwca, 16:00
Relaks Wysoka 4-2 Sokół Przytkowice 17 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2017/2018 (Wadowice)

Klasa A 2017/2018 (Chrzanów)
Klasa A 2017/2018 (Oświęcim)

Klasa B 2017/2018 (Wadowice I)
Klasa B 2017/2018 (Wadowice II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas