[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Wadowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Halniak Targanice 24 59 19 2 3 107-33 12 0 0 67-10 7 2 3 40-23
2.  Wisła Łączany 24 58 19 1 4 60-26 10 1 1 27-9 9 0 3 33-17
3.  Nadwiślanka Brzeźnica 24 55 17 4 3 79-34 11 0 1 45-15 6 4 2 34-19
4.  Borowik Bachowice 24 41 13 2 9 68-57 8 1 3 36-27 5 1 6 32-30
5.  Amator Babica 24 40 12 4 8 56-48 7 3 2 29-18 5 1 6 27-30
6.  Przełęcz Kossowa 24 37 11 4 9 70-50 6 3 3 41-23 5 1 6 29-27
7.  Gród Grodzisko 24 34 10 4 10 56-56 7 1 4 33-25 3 3 6 23-31
8.  Wikliniarz Woźniki 24 30 10 0 14 62-77 5 0 7 36-39 5 0 7 26-38
9.  Skawa Jaroszowice 24 27 8 3 13 48-62 5 2 5 27-21 3 1 8 21-41
10.  Sokół Chrząstowice 24 25 8 1 15 45-74 5 0 7 25-35 3 1 8 20-39
11.  Skawa Witanowice 24 24 7 3 14 45-59 4 2 6 27-31 3 1 8 18-28
12.  Czarni Koziniec 24 15 4 3 17 29-86 2 2 8 15-37 2 1 9 14-49
13.  Sokół Frydrychowice 24 7 2 1 21 21-84 0 1 11 11-37 2 0 10 10-47
Victoria Półwieś wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Halniak Targanice    2-1 4-0 6-2 6-2 2-1 7-0 9-0 6-0 8-2 3-2 6-0 8-0 
 2 Wisła Łączany2-1     3-3 3-0 3-0 1-0 5-1 1-3 2-0 2-1 1-0 2-0 2-0 
 3 Nadwiślanka Brzeźnica5-2 0-1     5-2 3-0 5-0 4-2 3-2 6-2 2-1 3-2 5-0 4-1 
 4 Borowik Bachowice4-6 4-3 0-4     4-1 3-1 2-2 5-1 3-2 2-3 2-1 3-1 4-2 
 5 Amator Babica2-2 3-2 1-5 2-3     2-2 3-1 3-0 3-1 2-0 1-1 4-1 3-0* 
 6 Przełęcz Kossowa2-2 3-4 3-3 1-3 2-4     1-1 4-3 5-0 4-1 3-1 7-1 6-0 
 7 Gród Grodzisko2-1 3-5 1-2 3-3 0-3 2-1     3-2 2-1 7-1 4-2 5-2 1-2 
 8 Wikliniarz Woźniki1-5 1-3 0-4 1-7 4-1 4-3 4-2     2-3 3-4 7-2 3-4 6-1 
 9 Skawa Jaroszowice0-2 0-1 3-2 3-2 2-1 3-8 0-0 2-3     1-1 0-1 8-0 5-0 
 10 Sokół Chrząstowice1-5 0-1 1-4 3-1 1-6 3-4 0-5 1-2 6-3     1-0 5-3 3-1 
 11 Skawa Witanowice1-5 0-5 2-2 3-1 2-2 2-4 3-1 3-4 1-2 5-2     1-2 4-1 
 12 Czarni Koziniec0-4 1-4 0-0 0-6 0-2 0-3 1-5 3-2 4-4 3-2 2-3     1-2 
 13 Sokół Frydrychowice3-5 0-3 1-5 0-2 3-5 0-2 1-3 1-4 1-3 0-2 1-3 0-0     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Nadwiślanka Brzeźnica 4-1 Sokół Frydrychowice 20 sierpnia, 17:00
Borowik Bachowice 4-3 Wisła Łączany 20 sierpnia, 17:00
Wikliniarz Woźniki 4-1 Amator Babica 19 sierpnia, 17:00
Czarni Koziniec - Victoria Półwieś 20 sierpnia, 11:00
było 4-1, anulowany
Sokół Chrząstowice 0-5 Gród Grodzisko 20 sierpnia, 11:00
Skawa Witanowice 2-4 Przełęcz Kossowa 20 sierpnia, 11:00
Halniak Targanice 6-0 Skawa Jaroszowice 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Sokół Frydrychowice 1-3 Skawa Jaroszowice 27 sierpnia, 17:00
Przełęcz Kossowa 2-2 Halniak Targanice 27 sierpnia, 17:00
Gród Grodzisko 4-2 Skawa Witanowice 27 sierpnia, 17:00
Victoria Półwieś - Sokół Chrząstowice 27 sierpnia, 17:00
było 0-7, anulowany
Amator Babica 4-1 Czarni Koziniec 27 sierpnia, 11:00
Wisła Łączany 1-3 Wikliniarz Woźniki 27 sierpnia, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 5-2 Borowik Bachowice 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Borowik Bachowice 4-2 Sokół Frydrychowice 3 września, 17:00
Wikliniarz Woźniki 0-4 Nadwiślanka Brzeźnica 2 września, 17:00
Czarni Koziniec 1-4 Wisła Łączany 3 września, 11:00
Sokół Chrząstowice 1-6 Amator Babica 3 września, 11:00
Skawa Witanowice - Victoria Półwieś 3 września, 11:00
było 6-1, anulowany
Halniak Targanice 7-0 Gród Grodzisko 3 września, 17:00
Skawa Jaroszowice 3-8 Przełęcz Kossowa 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Sokół Frydrychowice 0-2 Przełęcz Kossowa 9 września, 16:00
Gród Grodzisko 2-1 Skawa Jaroszowice 10 września, 17:00
Victoria Półwieś - Halniak Targanice 10 września, 17:00
było 1-11, anulowany
Amator Babica 1-1 Skawa Witanowice 10 września, 17:00
Wisła Łączany 2-1 Sokół Chrząstowice 9 września, 16:00
Nadwiślanka Brzeźnica 5-0 Czarni Koziniec 10 września, 17:00
Borowik Bachowice 5-1 Wikliniarz Woźniki 10 września, 17:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Wikliniarz Woźniki 6-1 Sokół Frydrychowice 16 września, 16:00
Czarni Koziniec 0-6 Borowik Bachowice 17 września, 11:00
Sokół Chrząstowice 1-4 Nadwiślanka Brzeźnica 17 września, 14:00
Skawa Witanowice 0-5 Wisła Łączany 17 września, 11:00
Halniak Targanice 6-2 Amator Babica 27 września, 16:00
w pierwotnym terminie (17 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skawa Jaroszowice - Victoria Półwieś 16 września, 16:00
było 3-0, anulowany
Przełęcz Kossowa 1-1 Gród Grodzisko 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (27 września, 16:00) odwołany / w trzecim terminie (26 listopada, 11:00) odwołany / w czwartym terminie (2 grudnia, 11:00) odwołany

Kolejka 6 - 23-24 września

Sokół Frydrychowice 1-3 Gród Grodzisko 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (24 września, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Półwieś - Przełęcz Kossowa 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska, było 0-6, anulowany
Amator Babica 3-1 Skawa Jaroszowice 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 września, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Łączany 2-1 Halniak Targanice 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 września, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nadwiślanka Brzeźnica 3-2 Skawa Witanowice 24 września, 16:00
Borowik Bachowice 2-3 Sokół Chrząstowice 18 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wikliniarz Woźniki 3-4 Czarni Koziniec 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Czarni Koziniec 1-2 Sokół Frydrychowice 1 października, 11:00
Sokół Chrząstowice 1-2 Wikliniarz Woźniki 1 października, 14:00
Skawa Witanowice 3-1 Borowik Bachowice 1 października, 11:00
Halniak Targanice 4-0 Nadwiślanka Brzeźnica 1 października, 16:00
Skawa Jaroszowice 0-1 Wisła Łączany 1 października, 16:00
Przełęcz Kossowa 2-4 Amator Babica 1 października, 16:00
Gród Grodzisko - Victoria Półwieś 30 września, 16:00
było 3-0, anulowany

Kolejka 8 - 7-8 października

Sokół Frydrychowice - Victoria Półwieś 8 października, 15:00
było 2-2, anulowany
Wisła Łączany 1-0 Przełęcz Kossowa 7 października, 15:00
Nadwiślanka Brzeźnica 6-2 Skawa Jaroszowice 8 października, 15:00
Borowik Bachowice 4-6 Halniak Targanice 8 października, 15:00
Wikliniarz Woźniki 7-2 Skawa Witanowice 7 października, 15:00
Czarni Koziniec 3-2 Sokół Chrząstowice 8 października, 11:00
Gród Grodzisko 0-3 Amator Babica 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Sokół Chrząstowice 3-1 Sokół Frydrychowice 15 października, 14:00
Skawa Witanowice 1-2 Czarni Koziniec 15 października, 11:00
Halniak Targanice 9-0 Wikliniarz Woźniki 15 października, 15:00
Skawa Jaroszowice 3-2 Borowik Bachowice 15 października, 15:00
Przełęcz Kossowa 3-3 Nadwiślanka Brzeźnica 15 października, 15:00
Gród Grodzisko 3-5 Wisła Łączany 15 października, 15:00
Victoria Półwieś - Amator Babica 15 października, 15:00
było 1-1, anulowany

Kolejka 10 - 21-22 października

Sokół Frydrychowice 3-5 Amator Babica 22 października, 15:00
Wisła Łączany - Victoria Półwieś 22 października, 13:00
było 5-0, anulowany
Nadwiślanka Brzeźnica 4-2 Gród Grodzisko 22 października, 15:00
Borowik Bachowice 3-1 Przełęcz Kossowa 22 października, 15:00
Wikliniarz Woźniki 2-3 Skawa Jaroszowice 21 października, 15:00
Czarni Koziniec 0-4 Halniak Targanice 22 października, 11:00
Sokół Chrząstowice 1-0 Skawa Witanowice 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Skawa Witanowice 4-1 Sokół Frydrychowice 26 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Halniak Targanice 8-2 Sokół Chrząstowice 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skawa Jaroszowice 8-0 Czarni Koziniec 28 października, 14:00
Przełęcz Kossowa 4-3 Wikliniarz Woźniki 26 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gród Grodzisko 3-3 Borowik Bachowice 26 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Półwieś - Nadwiślanka Brzeźnica 26 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie gospodarze nie stawili się na mecz, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Amator Babica 3-2 Wisła Łączany 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Sokół Frydrychowice 0-3 Wisła Łączany 5 listopada, 13:00
Nadwiślanka Brzeźnica 3-0 Amator Babica 5 listopada, 13:00
Borowik Bachowice - Victoria Półwieś 5 listopada, 13:00
przerwany przy stanie 6-0 / uznano wynik z boiska, było 6-0, anulowany
Wikliniarz Woźniki 4-2 Gród Grodzisko 5 listopada, 13:00
Czarni Koziniec 0-3 Przełęcz Kossowa 5 listopada, 11:00
Sokół Chrząstowice 6-3 Skawa Jaroszowice 5 listopada, 13:00
Skawa Witanowice 1-5 Halniak Targanice 5 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Halniak Targanice 8-0 Sokół Frydrychowice 12 listopada, 13:00
mecz przerwany w 37. minucie przy stanie 8-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Skawa Jaroszowice 0-1 Skawa Witanowice 11 listopada, 13:00
Przełęcz Kossowa 4-1 Sokół Chrząstowice 12 listopada, 13:00
Gród Grodzisko 5-2 Czarni Koziniec 11 listopada, 12:00
Victoria Półwieś - Wikliniarz Woźniki 12 listopada, 13:00
było 1-3, anulowany
Amator Babica 2-3 Borowik Bachowice 12 listopada, 13:00
Wisła Łączany 3-3 Nadwiślanka Brzeźnica 12 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Pauza: Czarni Koziniec.
 
Sokół Frydrychowice 1-5 Nadwiślanka Brzeźnica 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Łączany 3-0 Borowik Bachowice 3 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Amator Babica 3-0 Wikliniarz Woźniki 2 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gród Grodzisko 7-1 Sokół Chrząstowice 25 marca, 15:00
Przełęcz Kossowa 3-1 Skawa Witanowice 25 marca, 15:00
Skawa Jaroszowice 0-2 Halniak Targanice 3 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 31 marca

Pauza: Sokół Chrząstowice.
 
Skawa Jaroszowice 5-0 Sokół Frydrychowice 31 marca, 14:00
Halniak Targanice 2-1 Przełęcz Kossowa 31 marca, 11:00
Skawa Witanowice 3-1 Gród Grodzisko 31 marca, 14:00
Czarni Koziniec 0-2 Amator Babica 31 marca, 14:00
Wikliniarz Woźniki 1-3 Wisła Łączany 31 marca, 14:00
Borowik Bachowice 0-4 Nadwiślanka Brzeźnica 31 marca, 13:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Pauza: Skawa Witanowice.
 
Sokół Frydrychowice 0-2 Borowik Bachowice 8 kwietnia, 16:00
Nadwiślanka Brzeźnica 3-2 Wikliniarz Woźniki 8 kwietnia, 16:00
Wisła Łączany 2-0 Czarni Koziniec 8 kwietnia, 16:00
Amator Babica 2-0 Sokół Chrząstowice 8 kwietnia, 16:00
Gród Grodzisko 2-1 Halniak Targanice 8 kwietnia, 11:00
Przełęcz Kossowa 5-0 Skawa Jaroszowice 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Pauza: Halniak Targanice.
 
Przełęcz Kossowa 6-0 Sokół Frydrychowice 15 kwietnia, 16:00
Skawa Jaroszowice 0-0 Gród Grodzisko 14 kwietnia, 16:00
Skawa Witanowice 2-2 Amator Babica 15 kwietnia, 15:00
Sokół Chrząstowice 0-1 Wisła Łączany 15 kwietnia, 16:00
Czarni Koziniec 0-0 Nadwiślanka Brzeźnica 15 kwietnia, 11:00
Wikliniarz Woźniki 1-7 Borowik Bachowice 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Pauza: Skawa Jaroszowice.
 
Sokół Frydrychowice 1-4 Wikliniarz Woźniki 22 kwietnia, 17:00
Borowik Bachowice 3-1 Czarni Koziniec 22 kwietnia, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 2-1 Sokół Chrząstowice 22 kwietnia, 17:00
Wisła Łączany 1-0 Skawa Witanowice 22 kwietnia, 13:00
Amator Babica 2-2 Halniak Targanice 22 kwietnia, 17:00
Gród Grodzisko 2-1 Przełęcz Kossowa 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Pauza: Przełęcz Kossowa.
 
Gród Grodzisko 1-2 Sokół Frydrychowice 29 kwietnia, 11:00
Skawa Jaroszowice 2-1 Amator Babica 28 kwietnia, 17:00
Halniak Targanice 2-1 Wisła Łączany 29 kwietnia, 17:00
Skawa Witanowice 2-2 Nadwiślanka Brzeźnica 29 kwietnia, 11:00
Sokół Chrząstowice 3-1 Borowik Bachowice 29 kwietnia, 17:00
Czarni Koziniec 3-2 Wikliniarz Woźniki 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Pauza: Gród Grodzisko.
 
Sokół Frydrychowice 0-0 Czarni Koziniec 6 maja, 17:00
Wikliniarz Woźniki 3-4 Sokół Chrząstowice 5 maja, 17:00
Borowik Bachowice 2-1 Skawa Witanowice 6 maja, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 5-2 Halniak Targanice 5 maja, 17:00
Wisła Łączany 2-0 Skawa Jaroszowice 6 maja, 17:00
Amator Babica 2-2 Przełęcz Kossowa 5 maja, 17:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Pauza: Sokół Frydrychowice.
 
Amator Babica 3-1 Gród Grodzisko 13 maja, 11:00
Przełęcz Kossowa 3-4 Wisła Łączany 12 maja, 16:00
Skawa Jaroszowice 3-2 Nadwiślanka Brzeźnica 12 maja, 17:00
Halniak Targanice 6-2 Borowik Bachowice 13 maja, 17:00
Skawa Witanowice 3-4 Wikliniarz Woźniki 13 maja, 11:00
Sokół Chrząstowice 5-3 Czarni Koziniec 13 maja, 17:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Pauza: Amator Babica.
 
Sokół Frydrychowice 0-2 Sokół Chrząstowice 20 maja, 17:00
Czarni Koziniec 2-3 Skawa Witanowice 19 maja, 17:00
Wikliniarz Woźniki 1-5 Halniak Targanice 19 maja, 17:00
Borowik Bachowice 3-2 Skawa Jaroszowice 19 maja, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 5-0 Przełęcz Kossowa 19 maja, 17:00
Wisła Łączany 5-1 Gród Grodzisko 19 maja, 17:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Pauza: Wisła Łączany.
 
Amator Babica 3-0 Sokół Frydrychowice 27 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Gród Grodzisko 1-2 Nadwiślanka Brzeźnica 27 maja, 11:00
Przełęcz Kossowa 1-3 Borowik Bachowice 27 maja, 17:00
Skawa Jaroszowice 2-3 Wikliniarz Woźniki 26 maja, 17:00
Halniak Targanice 6-0 Czarni Koziniec 27 maja, 17:00
Skawa Witanowice 5-2 Sokół Chrząstowice 27 maja, 11:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Pauza: Nadwiślanka Brzeźnica.
 
Sokół Frydrychowice 1-3 Skawa Witanowice 3 czerwca, 17:00
Sokół Chrząstowice 1-5 Halniak Targanice 31 maja, 17:00
Czarni Koziniec 4-4 Skawa Jaroszowice 3 czerwca, 11:00
Wikliniarz Woźniki 4-3 Przełęcz Kossowa 2 czerwca, 17:00
Borowik Bachowice 2-2 Gród Grodzisko 3 czerwca, 17:00
Wisła Łączany 3-0 Amator Babica 2 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Pauza: Borowik Bachowice.
 
Wisła Łączany 2-0 Sokół Frydrychowice 10 czerwca, 17:00
Amator Babica 1-5 Nadwiślanka Brzeźnica 10 czerwca, 17:00
Gród Grodzisko 3-2 Wikliniarz Woźniki 9 czerwca, 17:00
Przełęcz Kossowa 7-1 Czarni Koziniec 10 czerwca, 17:00
Skawa Jaroszowice 1-1 Sokół Chrząstowice 9 czerwca, 17:00
Halniak Targanice 3-2 Skawa Witanowice 10 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: Wikliniarz Woźniki.
 
Sokół Frydrychowice 3-5 Halniak Targanice 17 czerwca, 17:00
Skawa Witanowice 1-2 Skawa Jaroszowice 17 czerwca, 17:00
Sokół Chrząstowice 3-4 Przełęcz Kossowa 16 czerwca, 17:00
Czarni Koziniec 1-5 Gród Grodzisko 16 czerwca, 17:00
Borowik Bachowice 4-1 Amator Babica 17 czerwca, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 0-1 Wisła Łączany 17 czerwca, 17:00

Klasa A 2017/2018 (Wadowice)

Klasa B 2017/2018 (Wadowice I)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas