[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Kuźnia Raciborska 30 71 23 2 5 87-34 13 1 1 52-15 10 1 4 35-19
2.  LKS Pawłów 30 70 23 1 6 105-48 12 1 2 57-21 11 0 4 48-27
3.  LKS Górki Śląskie 30 69 22 3 5 75-38 11 1 3 32-13 11 2 2 43-25
4.  LKS 07 Markowice (Racibórz) 30 68 22 2 6 91-39 10 1 4 50-21 12 1 2 41-18
5.  Przyszłość II Rogów 30 53 17 2 11 77-70 9 1 5 31-27 8 1 6 46-43
6.  Odra Nieboczowy 30 48 14 6 10 77-49 8 4 3 41-20 6 2 7 36-29
7.  LKS Adamowice 30 44 13 5 12 76-66 7 3 5 41-27 6 2 7 35-39
8.  LKS Owsiszcze 30 42 13 3 14 65-43 7 2 6 37-20 6 1 8 28-23
9.  Ocice Racibórz 30 40 12 4 14 51-65 9 2 4 29-25 3 2 10 22-40
10.  LKS Ruda Kozielska 30 38 11 5 14 68-68 8 0 7 40-29 3 5 7 28-39
11.  Naprzód 37 Krzyżkowice 30 33 9 6 15 53-57 5 2 8 26-20 4 4 7 27-37
12.  LKS Zabełków 30 32 9 5 16 43-64 4 3 8 25-35 5 2 8 18-29
13.  LKS Gamów 30 31 10 1 19 58-91 7 0 8 35-36 3 1 11 23-55
14.  Naprzód II Czyżowice 30 26 8 2 20 48-99 5 2 8 29-45 3 0 12 19-54
15.  Strzelec Rzuchów 30 15 4 3 23 44-129 3 1 11 32-66 1 2 12 12-63
16.  LKS Jankowice 30 13 3 4 23 41-99 2 3 10 25-57 1 1 13 16-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Kuźnia Raciborska    5-1 1-2 3-2 7-0 3-3 2-1 2-1 6-0 3-1 5-1 3-1 3-0 3-0 4-1 2-1 
 2 LKS Pawłów2-4     3-3 0-1 4-2 3-2 8-1 2-1 4-2 4-2 4-0 7-0 3-2 7-0 5-1 1-0 
 3 LKS Górki Śląskie2-0 1-4     1-1 1-0 3-0 1-3 1-0 2-0 4-0 0-2 3-2 3-0 3-0 4-0 3-1 
 4 LKS 07 Markowice (Racibórz)0-1 6-1 3-1     3-4 1-1 6-0 1-0 3-1 5-1 1-2 4-0 5-3 6-2 6-2 0-2 
 5 Przyszłość II Rogów1-3 1-5 4-5 0-2     1-0 2-1 0-2 4-2 0-0 5-4 1-0 1-0 3-1 6-2 2-0 
 6 Odra Nieboczowy0-3 5-1 1-2 0-1 3-3     2-2 3-2 3-2 0-0 4-2 2-2 5-0 5-0 5-0 3-0* 
 7 LKS Adamowice3-1 0-5 1-2 1-3 3-6 7-3     0-1 5-1 0-0 2-2 1-0 5-0 3-0* 7-0 3-3 
 8 LKS Owsiszcze4-2 0-2 1-2 2-0 2-3 1-2 1-4     1-1 3-1 0-0 0-1 4-0 3-1 11-0 4-1 
 9 Ocice Racibórz1-0 1-4 1-1 3-5 1-0 4-2 4-3 2-0     4-2 1-0 0-2 3-4 1-0 1-1 2-1 
 10 LKS Ruda Kozielska2-3 1-4 1-2 2-3 3-7 2-0 0-2 3-2 1-2     4-0 2-0 3-0 4-3 3-0* 9-1 
 11 Naprzód 37 Krzyżkowice0-1 0-3 0-2 1-2 4-0 0-1 2-2 1-3 2-1 1-1     0-1 1-2 7-0 5-0 2-1 
 12 LKS Zabełków2-2 2-3 1-0 1-3 0-6 1-2 1-3 0-5 4-2 1-2 0-0     7-2 3-4 1-1 1-0 
 13 LKS Gamów1-2 2-3 1-2 2-5 9-1 1-0 3-2 0-2 0-2 1-6 6-2 3-2     0-5 3-0 3-2 
 14 Naprzód II Czyżowice0-3* 2-1 1-6 0-3 1-4 0-3 4-3 3-2 0-3* 7-4 3-3 1-3 3-3     0-3* 4-1 
 15 Strzelec Rzuchów0-6 0-9 4-8 2-7 0-2 2-7 2-6 2-4 3-1 5-5 1-3 0-2 3-4 5-0     3-2 
 16 LKS Jankowice1-4 1-2 2-5 0-3 2-8 0-10 1-2 3-3 2-2 1-3 1-6 2-2 6-3 1-3 2-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

LKS Gamów 0-2 LKS Owsiszcze 12 sierpnia, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 6-0 LKS Adamowice 12 sierpnia, 17:00
Naprzód II Czyżowice 0-3 Ocice Racibórz 12 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-3
LKS Pawłów 2-4 KS Kuźnia Raciborska 12 sierpnia, 17:00
LKS Jankowice 2-5 LKS Górki Śląskie 12 sierpnia, 17:00
LKS Zabełków 0-6 Przyszłość II Rogów 12 sierpnia, 17:00
Strzelec Rzuchów 2-7 Odra Nieboczowy 12 sierpnia, 17:00
LKS Ruda Kozielska 4-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS Owsiszcze 0-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 15 sierpnia, 14:00
Odra Nieboczowy 0-0 LKS Ruda Kozielska 15 sierpnia, 14:00
Przyszłość II Rogów 6-2 Strzelec Rzuchów 15 sierpnia, 14:00
LKS Górki Śląskie 3-2 LKS Zabełków 15 sierpnia, 14:00
KS Kuźnia Raciborska 2-1 LKS Jankowice 15 sierpnia, 14:00
Ocice Racibórz 1-4 LKS Pawłów 15 sierpnia, 14:00
LKS Adamowice 3-0 Naprzód II Czyżowice 15 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-2
LKS 07 Markowice (Racibórz) 5-3 LKS Gamów 15 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-0 LKS Owsiszcze 20 sierpnia, 15:00
Naprzód II Czyżowice 3-3 LKS Gamów 20 sierpnia, 17:00
LKS Pawłów 8-1 LKS Adamowice 19 sierpnia, 17:00
LKS Jankowice 2-2 Ocice Racibórz 20 sierpnia, 15:00
LKS Zabełków 2-2 KS Kuźnia Raciborska 19 sierpnia, 16:00
Strzelec Rzuchów 4-8 LKS Górki Śląskie 19 sierpnia, 17:00
LKS Ruda Kozielska 3-7 Przyszłość II Rogów 20 sierpnia, 15:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-1 Odra Nieboczowy 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

LKS Owsiszcze 1-2 Odra Nieboczowy 26 sierpnia, 17:00
Przyszłość II Rogów 5-4 Naprzód 37 Krzyżkowice 27 sierpnia, 17:00
LKS Górki Śląskie 4-0 LKS Ruda Kozielska 26 sierpnia, 17:30
KS Kuźnia Raciborska 4-1 Strzelec Rzuchów 26 sierpnia, 17:00
Ocice Racibórz 0-2 LKS Zabełków 26 sierpnia, 17:00
LKS Adamowice 3-3 LKS Jankowice 27 sierpnia, 15:00
LKS Gamów 2-3 LKS Pawłów 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 15:30) odwołany
LKS 07 Markowice (Racibórz) 6-2 Naprzód II Czyżowice 27 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Naprzód II Czyżowice 3-2 LKS Owsiszcze 3 września, 16:00
LKS Pawłów 0-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 2 września, 16:00
LKS Jankowice 6-3 LKS Gamów 3 września, 15:00
LKS Zabełków 1-3 LKS Adamowice 2 września, 16:00
Strzelec Rzuchów 3-1 Ocice Racibórz 2 września, 16:00
LKS Ruda Kozielska 2-3 KS Kuźnia Raciborska 3 września, 15:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-2 LKS Górki Śląskie 2 września, 16:00
Odra Nieboczowy 3-3 Przyszłość II Rogów 2 września, 16:00

Kolejka 6 - 9-10 września

LKS Owsiszcze 2-3 Przyszłość II Rogów 9 września, 16:00
LKS Górki Śląskie 3-0 Odra Nieboczowy 9 września, 16:00
KS Kuźnia Raciborska 5-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 9 września, 16:00
Ocice Racibórz 4-2 LKS Ruda Kozielska 9 września, 16:00
LKS Adamowice 7-0 Strzelec Rzuchów 10 września, 15:00
LKS Gamów 3-2 LKS Zabełków 10 września, 15:30
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-2 LKS Jankowice 10 września, 15:00
Naprzód II Czyżowice 2-1 LKS Pawłów 10 września, 16:00

Kolejka 7 - 16-17 września

LKS Pawłów 2-1 LKS Owsiszcze 16 września, 16:00
LKS Jankowice 1-3 Naprzód II Czyżowice 17 września, 15:00
LKS Zabełków 1-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 16 września, 16:00
LKS Ruda Kozielska 0-2 LKS Adamowice 17 września, 15:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-1 Ocice Racibórz 16 września, 16:00
Odra Nieboczowy 0-3 KS Kuźnia Raciborska 16 września, 16:00
Przyszłość II Rogów 4-5 LKS Górki Śląskie 17 września, 16:00
LKS Gamów 3-0 Strzelec Rzuchów 17 września, 15:30

Kolejka 8 - 23-24 września

LKS Owsiszcze 1-2 LKS Górki Śląskie 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Kuźnia Raciborska 7-0 Przyszłość II Rogów 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ocice Racibórz 4-2 Odra Nieboczowy 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Adamowice 2-2 Naprzód 37 Krzyżkowice 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 września, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Gamów 1-6 LKS Ruda Kozielska 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 września, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS 07 Markowice (Racibórz) 6-2 Strzelec Rzuchów 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 września, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód II Czyżowice 1-3 LKS Zabełków 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Pawłów 1-0 LKS Jankowice 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 9 - 30 września-1 października

LKS Jankowice 3-3 LKS Owsiszcze 1 października, 15:00
LKS Zabełków 2-3 LKS Pawłów 30 września, 15:00
Strzelec Rzuchów 5-0 Naprzód II Czyżowice 30 września, 15:00
LKS Ruda Kozielska 2-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 1 października, 15:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-2 LKS Gamów 30 września, 15:00
Odra Nieboczowy 2-2 LKS Adamowice 30 września, 15:00
Przyszłość II Rogów 4-2 Ocice Racibórz 1 października, 15:00
LKS Górki Śląskie 2-0 KS Kuźnia Raciborska 30 września, 15:00

Kolejka 10 - 7-8 października

LKS Owsiszcze 4-2 KS Kuźnia Raciborska 7 października, 15:00
Ocice Racibórz 1-1 LKS Górki Śląskie 7 października, 15:00
LKS Adamowice 3-6 Przyszłość II Rogów 8 października, 15:00
LKS Gamów 1-0 Odra Nieboczowy 8 października, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-2 Naprzód 37 Krzyżkowice 8 października, 15:00
Naprzód II Czyżowice 7-4 LKS Ruda Kozielska 9 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (8 października, 15:00) odwołany / w drugim terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Pawłów 5-1 Strzelec Rzuchów 7 października, 15:00
LKS Jankowice 2-2 LKS Zabełków 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 14-15 października

LKS Zabełków 0-5 LKS Owsiszcze 14 października, 15:00
Strzelec Rzuchów 3-2 LKS Jankowice 14 października, 15:00
LKS Ruda Kozielska 1-4 LKS Pawłów 15 października, 15:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 7-0 Naprzód II Czyżowice 14 października, 15:00
Odra Nieboczowy 0-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 14 października, 15:00
Przyszłość II Rogów 1-0 LKS Gamów 15 października, 15:00
LKS Górki Śląskie 1-3 LKS Adamowice 14 października, 15:00
KS Kuźnia Raciborska 6-0 Ocice Racibórz 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

LKS Owsiszcze 1-1 Ocice Racibórz 21 października, 15:00
LKS Adamowice 3-1 KS Kuźnia Raciborska 22 października, 15:00
LKS Gamów 1-2 LKS Górki Śląskie 22 października, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-4 Przyszłość II Rogów 21 października, 15:00
Naprzód II Czyżowice 0-3 Odra Nieboczowy 22 października, 15:00
LKS Pawłów 4-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 21 października, 15:00
LKS Jankowice 1-3 LKS Ruda Kozielska 22 października, 13:30
LKS Zabełków 1-1 Strzelec Rzuchów 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Strzelec Rzuchów 2-4 LKS Owsiszcze 28 października, 13:30
LKS Ruda Kozielska 2-0 LKS Zabełków 29 października, 13:30
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-1 LKS Jankowice 28 października, 13:30
Odra Nieboczowy 5-1 LKS Pawłów 28 października, 13:30
Przyszłość II Rogów 3-1 Naprzód II Czyżowice 26 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Górki Śląskie 1-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 28 października, 13:30
KS Kuźnia Raciborska 3-0 LKS Gamów 28 października, 13:30
Ocice Racibórz 4-3 LKS Adamowice 28 października, 13:30

Kolejka 14 - 4-5 listopada

LKS Owsiszcze 1-4 LKS Adamowice 4 listopada, 13:30
LKS Gamów 0-2 Ocice Racibórz 5 listopada, 13:30
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-1 KS Kuźnia Raciborska 5 listopada, 13:30
Naprzód II Czyżowice 1-6 LKS Górki Śląskie 5 listopada, 13:00
LKS Pawłów 4-2 Przyszłość II Rogów 4 listopada, 13:30
LKS Jankowice 0-10 Odra Nieboczowy 5 listopada, 13:30
LKS Zabełków 0-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 4 listopada, 13:30
Strzelec Rzuchów 5-5 LKS Ruda Kozielska 4 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 11-12 listopada

LKS Ruda Kozielska 3-2 LKS Owsiszcze 12 listopada, 13:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 5-0 Strzelec Rzuchów 11 listopada, 13:00
Odra Nieboczowy 2-2 LKS Zabełków 11 listopada, 13:00
Przyszłość II Rogów 2-0 LKS Jankowice 12 listopada, 13:00
LKS Górki Śląskie 1-4 LKS Pawłów 11 listopada, 13:00
KS Kuźnia Raciborska 3-0 Naprzód II Czyżowice 11 listopada, 11:30
Ocice Racibórz 3-5 LKS 07 Markowice (Racibórz) 11 listopada, 13:00
LKS Adamowice 5-0 LKS Gamów 12 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 24-25 marca

LKS Owsiszcze 4-0 LKS Gamów 25 marca, 14:00
LKS Adamowice 1-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 25 marca, 15:00
Ocice Racibórz 1-0 Naprzód II Czyżowice 24 marca, 15:00
KS Kuźnia Raciborska 5-1 LKS Pawłów 24 marca, 15:00
LKS Górki Śląskie 3-1 LKS Jankowice 24 marca, 15:00
Przyszłość II Rogów 1-0 LKS Zabełków 25 marca, 15:00
Odra Nieboczowy 5-0 Strzelec Rzuchów 25 marca, 15:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-1 LKS Ruda Kozielska 24 marca, 15:00

Kolejka 17 - 31 marca

LKS Gamów 2-5 LKS 07 Markowice (Racibórz) 31 marca, 13:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-3 LKS Owsiszcze 31 marca, 13:00
LKS Ruda Kozielska 2-0 Odra Nieboczowy 31 marca, 13:00
Strzelec Rzuchów 0-2 Przyszłość II Rogów 31 marca, 13:00
LKS Zabełków 1-0 LKS Górki Śląskie 31 marca, 13:00
LKS Jankowice 1-4 KS Kuźnia Raciborska 31 marca, 13:00
LKS Pawłów 4-2 Ocice Racibórz 31 marca, 13:00
Naprzód II Czyżowice 4-3 LKS Adamowice 31 marca, 13:00

Kolejka 18 - 7-8 kwietnia

LKS Owsiszcze 2-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 7 kwietnia, 16:00
LKS Gamów 0-5 Naprzód II Czyżowice 8 kwietnia, 15:30
LKS Adamowice 0-5 LKS Pawłów 8 kwietnia, 15:00
Ocice Racibórz 2-1 LKS Jankowice 7 kwietnia, 16:00
KS Kuźnia Raciborska 3-1 LKS Zabełków 7 kwietnia, 16:00
LKS Górki Śląskie 4-0 Strzelec Rzuchów 7 kwietnia, 16:00
Przyszłość II Rogów 0-0 LKS Ruda Kozielska 8 kwietnia, 16:00
Odra Nieboczowy 4-2 Naprzód 37 Krzyżkowice 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Odra Nieboczowy 3-2 LKS Owsiszcze 14 kwietnia, 16:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 4-0 Przyszłość II Rogów 14 kwietnia, 16:00
LKS Ruda Kozielska 1-2 LKS Górki Śląskie 15 kwietnia, 15:00
Strzelec Rzuchów 0-6 KS Kuźnia Raciborska 14 kwietnia, 16:00
LKS Zabełków 4-2 Ocice Racibórz 14 kwietnia, 16:00
LKS Jankowice 1-2 LKS Adamowice 15 kwietnia, 15:00
LKS Pawłów 3-2 LKS Gamów 14 kwietnia, 16:00
Naprzód II Czyżowice 0-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

LKS Owsiszcze 3-1 Naprzód II Czyżowice 21 kwietnia, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 6-1 LKS Pawłów 22 kwietnia, 15:00
LKS Gamów 3-2 LKS Jankowice 22 kwietnia, 15:30
LKS Adamowice 1-0 LKS Zabełków 22 kwietnia, 15:00
Ocice Racibórz 1-1 Strzelec Rzuchów 21 kwietnia, 16:00
KS Kuźnia Raciborska 3-1 LKS Ruda Kozielska 21 kwietnia, 16:00
LKS Górki Śląskie 0-2 Naprzód 37 Krzyżkowice 21 kwietnia, 16:00
Przyszłość II Rogów 1-0 Odra Nieboczowy 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Przyszłość II Rogów 0-2 LKS Owsiszcze 29 kwietnia, 16:00
Odra Nieboczowy 1-2 LKS Górki Śląskie 28 kwietnia, 16:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-1 KS Kuźnia Raciborska 28 kwietnia, 16:00
LKS Ruda Kozielska 1-2 Ocice Racibórz 29 kwietnia, 15:00
Strzelec Rzuchów 2-6 LKS Adamowice 28 kwietnia, 16:00
LKS Zabełków 7-2 LKS Gamów 28 kwietnia, 16:00
LKS Jankowice 0-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 29 kwietnia, 14:00
LKS Pawłów 7-0 Naprzód II Czyżowice 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 3 maja

Strzelec Rzuchów 3-4 LKS Gamów 3 maja, 17:00
LKS Owsiszcze 0-2 LKS Pawłów 3 maja, 17:00
Naprzód II Czyżowice 4-1 LKS Jankowice 3 maja, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-0 LKS Zabełków 3 maja, 17:00
LKS Adamowice 0-0 LKS Ruda Kozielska 3 maja, 17:00
Ocice Racibórz 1-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 3 maja, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 3-3 Odra Nieboczowy 3 maja, 11:00
LKS Górki Śląskie 1-0 Przyszłość II Rogów 3 maja, 17:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

LKS Górki Śląskie 1-0 LKS Owsiszcze 5 maja, 17:00
Przyszłość II Rogów 1-3 KS Kuźnia Raciborska 5 maja, 17:00
Odra Nieboczowy 3-2 Ocice Racibórz 5 maja, 17:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-2 LKS Adamowice 5 maja, 17:00
LKS Ruda Kozielska 3-0 LKS Gamów 6 maja, 15:00
Strzelec Rzuchów 2-7 LKS 07 Markowice (Racibórz) 5 maja, 17:00
LKS Zabełków 3-4 Naprzód II Czyżowice 5 maja, 16:00
LKS Jankowice 1-2 LKS Pawłów 6 maja, 15:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

LKS Owsiszcze 4-1 LKS Jankowice 12 maja, 17:00
LKS Pawłów 7-0 LKS Zabełków 12 maja, 17:00
Naprzód II Czyżowice 0-3 Strzelec Rzuchów 13 maja, 17:00
(wo)
na boisku 12-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS 07 Markowice (Racibórz) 5-1 LKS Ruda Kozielska 13 maja, 15:00
LKS Gamów 6-2 Naprzód 37 Krzyżkowice 13 maja, 15:30
LKS Adamowice 7-3 Odra Nieboczowy 13 maja, 15:00
Ocice Racibórz 1-0 Przyszłość II Rogów 12 maja, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 1-2 LKS Górki Śląskie 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

KS Kuźnia Raciborska 2-1 LKS Owsiszcze 19 maja, 17:00
LKS Górki Śląskie 2-0 Ocice Racibórz 19 maja, 17:00
Przyszłość II Rogów 2-1 LKS Adamowice 20 maja, 17:00
Odra Nieboczowy 5-0 LKS Gamów 19 maja, 17:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 19 maja, 14:00
LKS Ruda Kozielska 4-3 Naprzód II Czyżowice 20 maja, 15:00
Strzelec Rzuchów 0-9 LKS Pawłów 19 maja, 17:00
LKS Zabełków 1-0 LKS Jankowice 19 maja, 16:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

LKS Owsiszcze 0-1 LKS Zabełków 26 maja, 17:00
LKS Jankowice 2-1 Strzelec Rzuchów 27 maja, 15:00
LKS Pawłów 4-2 LKS Ruda Kozielska 26 maja, 17:00
Naprzód II Czyżowice 3-3 Naprzód 37 Krzyżkowice 27 maja, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-1 Odra Nieboczowy 27 maja, 15:00
LKS Gamów 9-1 Przyszłość II Rogów 26 maja, 17:00
LKS Adamowice 1-2 LKS Górki Śląskie 27 maja, 15:00
Ocice Racibórz 1-0 KS Kuźnia Raciborska 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 31 maja

Ocice Racibórz 2-0 LKS Owsiszcze 31 maja, 14:00
KS Kuźnia Raciborska 2-1 LKS Adamowice 31 maja, 14:00
LKS Górki Śląskie 3-0 LKS Gamów 31 maja, 14:00
Przyszłość II Rogów 0-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 31 maja, 14:00
Odra Nieboczowy 5-0 Naprzód II Czyżowice 31 maja, 14:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-3 LKS Pawłów 31 maja, 14:00
LKS Ruda Kozielska 9-1 LKS Jankowice 31 maja, 14:00
Strzelec Rzuchów 0-2 LKS Zabełków 31 maja, 14:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

LKS Owsiszcze 11-0 Strzelec Rzuchów 2 czerwca, 17:00
przerwany po I połowie przy stanie 11-0; uznano wynik z boiska
LKS Zabełków 1-2 LKS Ruda Kozielska 2 czerwca, 16:00
LKS Jankowice 1-6 Naprzód 37 Krzyżkowice 3 czerwca, 15:00
LKS Pawłów 3-2 Odra Nieboczowy 2 czerwca, 17:00
Naprzód II Czyżowice 1-4 Przyszłość II Rogów 3 czerwca, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-1 LKS Górki Śląskie 3 czerwca, 15:00
LKS Gamów 1-2 KS Kuźnia Raciborska 3 czerwca, 15:30
LKS Adamowice 5-1 Ocice Racibórz 3 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

LKS Adamowice 0-1 LKS Owsiszcze 10 czerwca, 15:00
Ocice Racibórz 3-4 LKS Gamów 9 czerwca, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 3-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 9 czerwca, 17:00
LKS Górki Śląskie 3-0 Naprzód II Czyżowice 9 czerwca, 17:00
Przyszłość II Rogów 1-5 LKS Pawłów 10 czerwca, 17:00
Odra Nieboczowy 3-0 LKS Jankowice 9 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-1 LKS Zabełków 9 czerwca, 13:00
LKS Ruda Kozielska 3-0 Strzelec Rzuchów 10 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 30 - 16 czerwca

LKS Owsiszcze 3-1 LKS Ruda Kozielska 16 czerwca, 17:00
Strzelec Rzuchów 1-3 Naprzód 37 Krzyżkowice 16 czerwca, 17:00
LKS Zabełków 1-2 Odra Nieboczowy 16 czerwca, 17:00
LKS Jankowice 2-8 Przyszłość II Rogów 17 czerwca, 15:00
LKS Pawłów 3-3 LKS Górki Śląskie 16 czerwca, 17:00
Naprzód II Czyżowice 0-3 KS Kuźnia Raciborska 17 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-1 Ocice Racibórz 17 czerwca, 15:00
LKS Gamów 3-2 LKS Adamowice 16 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie A (Racibórz)
Baraże o udział w klasie B (Racibórz)

Klasa A 2017/2018 (Racibórz)

Klasa C 2017/2018 (Racibórz I)
Klasa C 2017/2018 (Racibórz II)

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas