[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2017/2018, grupa: Racibórz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Grzegorzowice 18 48 16 0 2 102-14 7 0 2 54-7 9 0 0 48-7 2 3 1 0 1 7-4
2.  LKS Bolesław 18 48 16 0 2 50-19 7 0 2 27-12 9 0 0 23-7 2 3 1 0 1 4-7
3.  LKS Cyprzanów 18 42 14 0 4 76-20 6 0 3 38-11 8 0 1 38-9
4.  LKS Wojnowice 18 39 13 0 5 66-29 6 0 3 32-12 7 0 2 34-17
5.  LKS II Tworków 18 22 7 1 10 27-49 4 1 4 14-21 3 0 6 13-28
6.  LKS Siedliska 18 19 6 1 11 33-57 4 0 5 22-24 2 1 6 11-33
7.  LKS II Owsiszcze 18 15 4 3 11 22-58 2 3 4 12-21 2 0 7 10-37
8.  KS Pietraszyn 18 12 3 3 12 32-70 2 2 5 25-26 1 1 7 7-44
9.  LKS Bojanów 18 8 2 2 14 22-80 1 0 8 12-40 1 2 6 10-40
10.  LKS Rudnik (k. Raciborza) 18 11 3 2 13 24-58 1 0 8 10-34 2 2 5 14-24
LKS Rudnik wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 LKS Grzegorzowice    2-3 1-2 5-1 5-1 12-0 7-0 8-0 11-0 3-0* 
 2 LKS Bolesław1-5     0-1 3-0 1-0 4-1 5-1 5-0 3-0* 5-4 
 3 LKS Cyprzanów0-3 0-1     2-4 6-0 3-0* 8-1 9-1 7-1 3-0* 
 4 LKS Wojnowice1-3 2-4 0-3     3-0* 5-1 3-0 9-0 6-1 3-0* 
 5 LKS II Tworków0-7 0-1 1-4 1-5     2-0 2-1 4-2 1-1 3-0* 
 6 LKS Siedliska3-6 0-4 2-7 1-5 3-0     3-0 6-0 3-0* 1-2 
 7 LKS II Owsiszcze0-4 0-2 1-0 0-6 1-3 4-0     1-1 3-3 2-2 
 8 KS Pietraszyn1-6 2-3 2-6 2-3 1-3 2-2 8-1     6-1 1-1 
 9 LKS Bojanów0-9 1-2 1-5 0-6 3-6 1-4 1-3 2-0     3-5 
 10 LKS Rudnik (k. Raciborza)1-5 0-3* 1-10 3-4 5-0 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 2-3 września

LKS Siedliska 1-5 LKS Wojnowice 2 września, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 5-0 LKS II Tworków 2 września, 16:00
LKS Cyprzanów 0-1 LKS Bolesław 2 września, 16:00
LKS Bojanów 0-9 LKS Grzegorzowice 27 sierpnia, 15:00
LKS II Owsiszcze 1-1 KS Pietraszyn 3 września, 14:00

Kolejka 2 - 9-10 września

LKS Wojnowice 9-0 KS Pietraszyn 9 września, 16:00
LKS Grzegorzowice 7-0 LKS II Owsiszcze 9 września, 16:00
LKS Bolesław 3-0 LKS Bojanów 10 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS II Tworków 1-4 LKS Cyprzanów 10 września, 16:00
LKS Siedliska 1-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 9 września, 16:00

Kolejka 3 - 16-17 września

LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-4 LKS Wojnowice 16 września, 16:00
LKS Cyprzanów 3-0 LKS Siedliska 16 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Bojanów 3-6 LKS II Tworków 17 września, 16:00
LKS II Owsiszcze 0-2 LKS Bolesław 17 września, 14:00
KS Pietraszyn 1-6 LKS Grzegorzowice 16 września, 16:00

Kolejka 4 - 23-24 września

LKS Wojnowice 1-3 LKS Grzegorzowice 4 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Bolesław 5-0 KS Pietraszyn 5 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS II Tworków 2-1 LKS II Owsiszcze 4 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (24 września, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Siedliska 3-0 LKS Bojanów 4 listopada, 13:30
(wo)
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-10 LKS Cyprzanów 4 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Cyprzanowie - LKS Rudnik gospodarzem

Kolejka 5 - 30 września-1 października

LKS Cyprzanów 2-4 LKS Wojnowice 30 września, 15:00
LKS Bojanów 3-5 LKS Rudnik (k. Raciborza) 1 października, 15:00
LKS II Owsiszcze 4-0 LKS Siedliska 1 października, 14:00
KS Pietraszyn 1-3 LKS II Tworków 30 września, 15:00
LKS Grzegorzowice 2-3 LKS Bolesław 30 września, 15:00

Kolejka 6 - 7-8 października

LKS Wojnowice 2-4 LKS Bolesław 7 października, 15:00
LKS II Tworków 0-7 LKS Grzegorzowice 8 października, 15:00
LKS Siedliska 6-0 KS Pietraszyn 7 października, 15:00
LKS Cyprzanów 7-1 LKS Bojanów 7 października, 15:00
LKS II Owsiszcze 2-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (7 października, 15:00) w Rudniku odwołany

Kolejka 7 - 14-15 października

LKS Bojanów 0-6 LKS Wojnowice 15 października, 15:00
w Wojnowicach; LKS Bojanów gospodarzem
LKS II Owsiszcze 1-0 LKS Cyprzanów 15 października, 14:00
KS Pietraszyn 1-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 14 października, 15:00
LKS Grzegorzowice 12-0 LKS Siedliska 14 października, 15:00
przerwany w 46. minucie przy stanie 12-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
LKS Bolesław 1-0 LKS II Tworków 15 października, 15:00

Kolejka 8 - 21-22 października

LKS Wojnowice 3-0 LKS II Tworków 21 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-2
LKS Siedliska 0-4 LKS Bolesław 21 października, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-5 LKS Grzegorzowice 21 października, 15:00
LKS Cyprzanów 9-1 KS Pietraszyn 21 października, 15:00
LKS Bojanów 1-3 LKS II Owsiszcze 22 października, 15:00

Kolejka 9 - 28-29 października

LKS II Owsiszcze 0-6 LKS Wojnowice 29 października, 13:30
KS Pietraszyn 6-1 LKS Bojanów 29 października, 13:30
LKS Grzegorzowice 1-2 LKS Cyprzanów 28 października, 13:30
LKS Bolesław 5-4 LKS Rudnik (k. Raciborza) 29 października, 13:30
LKS II Tworków 2-0 LKS Siedliska 28 października, 13:30

Kolejka 10 - 7-8 kwietnia

LKS Wojnowice 5-1 LKS Siedliska 7 kwietnia, 16:00
LKS II Tworków 3-0 LKS Rudnik (k. Raciborza)
(wo)
LKS Bolesław 0-1 LKS Cyprzanów 8 kwietnia, 16:00
LKS Grzegorzowice 11-0 LKS Bojanów 7 kwietnia, 16:00
KS Pietraszyn 8-1 LKS II Owsiszcze 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 11 - 14-15 kwietnia

KS Pietraszyn 2-3 LKS Wojnowice 14 kwietnia, 16:00
LKS II Owsiszcze 0-4 LKS Grzegorzowice 15 kwietnia, 14:00
LKS Bojanów 1-2 LKS Bolesław 15 kwietnia, 16:00
LKS Cyprzanów 6-0 LKS II Tworków 14 kwietnia, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 0-3 LKS Siedliska
(wo)

Kolejka 12 - 21-22 kwietnia

LKS Wojnowice 3-0 LKS Rudnik (k. Raciborza)
(wo)
LKS Siedliska 2-7 LKS Cyprzanów 21 kwietnia, 15:00
LKS II Tworków 1-1 LKS Bojanów 21 kwietnia, 16:00
LKS Bolesław 5-1 LKS II Owsiszcze 22 kwietnia, 16:00
LKS Grzegorzowice 8-0 KS Pietraszyn 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 28-29 kwietnia

LKS Grzegorzowice 5-1 LKS Wojnowice 28 kwietnia, 16:00
KS Pietraszyn 2-3 LKS Bolesław 28 kwietnia, 16:00
LKS II Owsiszcze 1-3 LKS II Tworków 29 kwietnia, 14:00
LKS Bojanów 1-4 LKS Siedliska 28 kwietnia, 16:00
LKS Cyprzanów 3-0 LKS Rudnik (k. Raciborza)
(wo)

Kolejka 14 - 5-6 maja

LKS Wojnowice 0-3 LKS Cyprzanów 6 maja, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 0-3 LKS Bojanów
(wo)
LKS Siedliska 3-0 LKS II Owsiszcze 5 maja, 15:00
LKS II Tworków 4-2 KS Pietraszyn 5 maja, 17:00
LKS Bolesław 1-5 LKS Grzegorzowice 6 maja, 16:00

Kolejka 15 - 12-13 maja

LKS Rudnik (k. Raciborza) 0-3 LKS II Owsiszcze
(wo)
LKS Bolesław 3-0 LKS Wojnowice 13 maja, 16:00
LKS Grzegorzowice 5-1 LKS II Tworków 12 maja, 16:00
KS Pietraszyn 2-2 LKS Siedliska 13 maja, 15:00
LKS Bojanów 1-5 LKS Cyprzanów 12 maja, 16:00

Kolejka 16 - 19-20 maja

LKS Wojnowice 6-1 LKS Bojanów 19 maja, 17:00
LKS Cyprzanów 8-1 LKS II Owsiszcze 19 maja, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 0-3 KS Pietraszyn
(wo)
LKS Siedliska 3-6 LKS Grzegorzowice 19 maja, 15:00
LKS II Tworków 0-1 LKS Bolesław 20 maja, 16:00

Kolejka 17 - 26-27 maja

LKS II Tworków 1-5 LKS Wojnowice 26 maja, 14:00
LKS Bolesław 4-1 LKS Siedliska 27 maja, 16:00
LKS Grzegorzowice 3-0 LKS Rudnik (k. Raciborza)
(wo)
KS Pietraszyn 2-6 LKS Cyprzanów 26 maja, 17:00
LKS II Owsiszcze 3-3 LKS Bojanów 27 maja, 14:00

Kolejka 18 - 2 czerwca

LKS Wojnowice 3-0 LKS II Owsiszcze 2 czerwca, 17:00
goście nie dojechali
LKS Bojanów 2-0 KS Pietraszyn 2 czerwca, 16:00
LKS Cyprzanów 0-3 LKS Grzegorzowice 2 czerwca, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 0-3 LKS Bolesław
(wo)
LKS Siedliska 3-0 LKS II Tworków 2 czerwca, 15:00
przerwany w 47. minucie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości

Baraże o udział w klasie B (Racibórz)

Klasa B 2017/2018 (Racibórz)

Klasa C 2017/2018 (Racibórz I)

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas