[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2017/2018, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ROW Rybnik 20 54 18 0 2 82-12 9 0 1 38-5 9 0 1 44-7
2.  Rekord Bielsko-Biała 20 48 15 3 2 81-22 8 1 1 41-12 7 2 1 40-10
3.  KKS Zabrze 20 42 13 3 4 43-28 9 0 1 27-9 4 3 3 16-19
4.  AZS II Wrocław 20 36 11 3 6 56-48 5 2 3 26-23 6 1 3 30-25
5.  Bielawianka Bielawa 20 31 9 4 7 65-39 6 1 3 36-17 3 3 4 29-22
6.  SWD Wodzisław Śląski 20 29 8 5 7 62-44 4 4 2 32-20 4 1 5 30-24
7.  Miedź Legnica 20 28 9 1 10 46-43 5 1 4 26-20 4 0 6 20-23
8.  Mitech II Żywiec 20 26 8 2 10 39-49 5 1 4 24-24 3 1 6 15-25
9.  Gwiazda Prószków 20 14 4 2 14 24-81 3 2 5 17-35 1 0 9 7-46
10.  Unia Opole 20 7 2 1 17 18-83 1 0 9 7-42 1 1 8 11-41
11.  AZS PWSZ II Wałbrzych 20 3 1 0 19 13-80 1 0 9 9-39 0 0 10 4-41
AZS PWSZ II Wałbrzych wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 ROW Rybnik    3-1 5-0 0-3 3-0 4-1 4-0 3-0* 3-0* 3-0 10-0 
 2 Rekord Bielsko-Biała1-2     2-2 9-1 2-1 4-3 3-1 7-0 6-1 3-0 4-1 
 3 KKS Zabrze1-0 0-3     5-1 2-1 4-3 1-0 3-0* 3-0 5-1 3-0* 
 4 AZS II Wrocław0-6 0-6 4-0     3-3 1-1 0-3* 2-0 7-4 6-0 3-0* 
 5 Bielawianka Bielawa1-3 2-2 3-1 1-5     2-4 4-1 2-0 11-0 7-1 3-0* 
 6 SWD Wodzisław Śląski3-6 3-3 0-3* 4-4 2-2     3-0 1-1 3-0 7-1 6-0 
 7 Miedź Legnica0-4 0-3 2-2 2-3 4-0 2-3     5-2 5-1 3-2 3-0* 
 8 Mitech II Żywiec1-6 1-4 1-1 1-3 2-6 3-2 3-1     5-0 5-1 2-0 
 9 Gwiazda Prószków0-10 1-5 1-3 2-0 2-2 4-2 1-4 1-7     2-2 3-0* 
 10 Unia Opole0-4 0-10 0-2 0-2 1-6 0-8 1-4 1-2 0-1     4-3 
 11 AZS PWSZ II Wałbrzych0-3* 0-3* 1-2 1-8 1-8 0-3* 3-6 0-3* 3-0 0-3*     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
Miedź Legnica 2-3 AZS II Wrocław 26 sierpnia, 15:00
ROW Rybnik 3-0 Unia Opole 27 sierpnia, 17:00
Gwiazda Prószków 2-2 Bielawianka Bielawa 26 sierpnia, 11:00
Mitech II Żywiec 2-0 AZS PWSZ II Wałbrzych 26 sierpnia, 16:00
KKS Zabrze 4-3 SWD Wodzisław Śląski 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 7-8 października

Pauza: Miedź Legnica.
 
Rekord Bielsko-Biała 4-3 SWD Wodzisław Śląski 30 września, 10:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 1-2 KKS Zabrze 7 października, 15:00
Bielawianka Bielawa 2-0 Mitech II Żywiec 30 września, 15:00
Unia Opole 0-1 Gwiazda Prószków 7 października, 16:00
AZS II Wrocław 0-6 ROW Rybnik 8 października, 14:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: ROW Rybnik.
 
Miedź Legnica 0-3 Rekord Bielsko-Biała 18 listopada, 14:00
Gwiazda Prószków 2-0 AZS II Wrocław 10 września, 17:00
Mitech II Żywiec 5-1 Unia Opole 10 września, 15:00
KKS Zabrze 2-1 Bielawianka Bielawa 10 września, 16:00
na stadionie MOSiR-u Sparta
SWD Wodzisław Śląski 6-0 AZS PWSZ II Wałbrzych 9 września, 11:00

Kolejka 4 - 21-22 października

Pauza: Gwiazda Prószków.
 
Rekord Bielsko-Biała 4-1 AZS PWSZ II Wałbrzych 20 października, 18:00
Bielawianka Bielawa 2-4 SWD Wodzisław Śląski 21 października, 11:00
Unia Opole 0-2 KKS Zabrze 21 października, 16:00
AZS II Wrocław 2-0 Mitech II Żywiec 21 października, 14:00
Miedź Legnica 0-4 ROW Rybnik 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (15 listopada, 18:00) odwołany / w drugim terminie (17 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 5 - 28-29 października

Pauza: Mitech II Żywiec.
 
ROW Rybnik 3-1 Rekord Bielsko-Biała 29 października, 14:30
Gwiazda Prószków 1-4 Miedź Legnica 28 października, 11:00
KKS Zabrze 5-1 AZS II Wrocław 29 października, 11:00
SWD Wodzisław Śląski 7-1 Unia Opole 29 października, 11:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 1-8 Bielawianka Bielawa 28 października, 15:00

Kolejka 6 - 4-5 listopada

Pauza: KKS Zabrze.
 
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Bielawianka Bielawa 4 listopada, 11:45
Unia Opole 4-3 AZS PWSZ II Wałbrzych 4 listopada, 16:00
AZS II Wrocław 1-1 SWD Wodzisław Śląski 4 listopada, 17:00
Miedź Legnica 5-2 Mitech II Żywiec 5 listopada, 12:00
ROW Rybnik 3-0 Gwiazda Prószków 4 listopada, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 7 - 11-12 listopada

Pauza: SWD Wodzisław Śląski.
 
Gwiazda Prószków 1-5 Rekord Bielsko-Biała 11 listopada, 11:00
Mitech II Żywiec 1-6 ROW Rybnik 11 listopada, 11:00
KKS Zabrze 1-0 Miedź Legnica 12 listopada, 11:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 1-8 AZS II Wrocław 11 listopada, 11:00
Bielawianka Bielawa 7-1 Unia Opole 12 listopada, 12:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Pauza: AZS PWSZ II Wałbrzych.
 
AZS II Wrocław 3-3 Bielawianka Bielawa 23 września, 11:00
Miedź Legnica 2-3 SWD Wodzisław Śląski 25 listopada, 14:00
ROW Rybnik 5-0 KKS Zabrze 23 września, 17:00
Gwiazda Prószków 1-7 Mitech II Żywiec 23 września, 13:30
Unia Opole 0-10 Rekord Bielsko-Biała 23 września, 17:00

Kolejka 9 - 2-3 września

Pauza: Bielawianka Bielawa.
 
KKS Zabrze 3-0 Gwiazda Prószków 2 września, 11:00
SWD Wodzisław Śląski 3-6 ROW Rybnik 3 września, 11:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 3-6 Miedź Legnica 2 września, 17:00
Unia Opole 0-2 AZS II Wrocław 2 września, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 7-0 Mitech II Żywiec 3 września, 17:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Pauza: Unia Opole.
 
Miedź Legnica 4-0 Bielawianka Bielawa 9 listopada, 18:00
ROW Rybnik 10-0 AZS PWSZ II Wałbrzych 15 października, 16:00
Mitech II Żywiec 1-1 KKS Zabrze 15 października, 11:00
AZS II Wrocław 0-6 Rekord Bielsko-Biała 15 października, 14:00
SWD Wodzisław Śląski 3-0 Gwiazda Prószków 15 października, 11:00

Kolejka 11 - 16-17 września

Pauza: AZS II Wrocław.
 
SWD Wodzisław Śląski 1-1 Mitech II Żywiec 17 września, 11:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 3-0 Gwiazda Prószków 16 września, 11:00
Bielawianka Bielawa 1-3 ROW Rybnik 16 września, 11:00
Unia Opole 1-4 Miedź Legnica 16 września, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 2-2 KKS Zabrze 17 września, 14:30

Kolejka 12 - 24-25 marca

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
AZS II Wrocław 0-3 Miedź Legnica 25 marca, 15:00
(wo)
na boisku 4-2
Unia Opole 0-4 ROW Rybnik 12 maja, 11:00
Bielawianka Bielawa 11-0 Gwiazda Prószków 25 marca, 11:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 0-3 Mitech II Żywiec
(wo)
SWD Wodzisław Śląski 0-3 KKS Zabrze 25 marca, 11:00
(wo)
na boisku 3-1

Kolejka 13 - 5-6 maja

Pauza: Miedź Legnica.
 
SWD Wodzisław Śląski 3-3 Rekord Bielsko-Biała 20 maja, 11:00
KKS Zabrze 3-0 AZS PWSZ II Wałbrzych
(wo)
Mitech II Żywiec 2-6 Bielawianka Bielawa 5 maja, 17:00
Gwiazda Prószków 2-2 Unia Opole 6 maja, 16:00
ROW Rybnik 0-3 AZS II Wrocław 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (5 maja, 16:00) odwołany

Kolejka 14 - 14-15 kwietnia

Pauza: ROW Rybnik.
 
Rekord Bielsko-Biała 3-1 Miedź Legnica 14 kwietnia, 17:00
AZS II Wrocław 7-4 Gwiazda Prószków 15 kwietnia, 15:00
Unia Opole 1-2 Mitech II Żywiec 14 kwietnia, 16:00
Bielawianka Bielawa 3-1 KKS Zabrze 15 kwietnia, 13:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 0-3 SWD Wodzisław Śląski
(wo)

Kolejka 15 - 19-20 maja

Pauza: Gwiazda Prószków.
 
AZS PWSZ II Wałbrzych 0-3 Rekord Bielsko-Biała
(wo)
SWD Wodzisław Śląski 2-2 Bielawianka Bielawa 3 maja, 15:00
KKS Zabrze 5-1 Unia Opole 20 maja, 11:00
Mitech II Żywiec 1-3 AZS II Wrocław 19 maja, 12:00
ROW Rybnik 4-0 Miedź Legnica 6 czerwca, 17:00

Kolejka 16 - 26-27 maja

Pauza: Mitech II Żywiec.
 
Rekord Bielsko-Biała 1-2 ROW Rybnik 27 maja, 14:00
Miedź Legnica 5-1 Gwiazda Prószków 26 maja, 12:00
AZS II Wrocław 4-0 KKS Zabrze 26 maja, 17:00
Unia Opole 0-8 SWD Wodzisław Śląski 26 maja, 11:00
Bielawianka Bielawa 3-0 AZS PWSZ II Wałbrzych
(wo)

Kolejka 17 - 2-3 czerwca

Pauza: KKS Zabrze.
 
Bielawianka Bielawa 2-2 Rekord Bielsko-Biała 2 czerwca, 17:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 0-3 Unia Opole
(wo)
SWD Wodzisław Śląski 4-4 AZS II Wrocław 3 czerwca, 11:00
Mitech II Żywiec 3-1 Miedź Legnica 2 czerwca, 12:30
Gwiazda Prószków 0-10 ROW Rybnik 3 czerwca, 11:00

Kolejka 18 - 9-10 czerwca

Pauza: SWD Wodzisław Śląski.
 
Rekord Bielsko-Biała 6-1 Gwiazda Prószków 8 czerwca, 18:30
ROW Rybnik 3-0 Mitech II Żywiec 10 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Miedź Legnica 2-2 KKS Zabrze 9 czerwca, 15:00
AZS II Wrocław 3-0 AZS PWSZ II Wałbrzych
(wo)
Unia Opole 1-6 Bielawianka Bielawa 9 czerwca, 16:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Pauza: AZS PWSZ II Wałbrzych.
 
Rekord Bielsko-Biała 3-0 Unia Opole 28 kwietnia, 9:00
Bielawianka Bielawa 1-5 AZS II Wrocław 29 kwietnia, 11:00
SWD Wodzisław Śląski 3-0 Miedź Legnica 29 kwietnia, 11:00
KKS Zabrze 1-0 ROW Rybnik 29 kwietnia, 11:00
Mitech II Żywiec 5-0 Gwiazda Prószków 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 7-8 kwietnia

Pauza: Bielawianka Bielawa.
 
Mitech II Żywiec 1-4 Rekord Bielsko-Biała 7 kwietnia, 14:00
Gwiazda Prószków 1-3 KKS Zabrze 8 kwietnia, 15:00
ROW Rybnik 4-1 SWD Wodzisław Śląski 7 kwietnia, 16:00
Miedź Legnica 3-0 AZS PWSZ II Wałbrzych
(wo)
AZS II Wrocław 6-0 Unia Opole 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Pauza: Unia Opole.
 
Rekord Bielsko-Biała 9-1 AZS II Wrocław 12 maja, 17:00
Gwiazda Prószków 4-2 SWD Wodzisław Śląski 12 maja, 17:00
Bielawianka Bielawa 4-1 Miedź Legnica 12 maja, 15:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 0-3 ROW Rybnik
(wo)
KKS Zabrze 3-0 Mitech II Żywiec 12 maja, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Pauza: AZS II Wrocław.
 
KKS Zabrze 0-3 Rekord Bielsko-Biała 22 kwietnia, 11:00
Mitech II Żywiec 3-2 SWD Wodzisław Śląski 21 kwietnia, 15:00
Gwiazda Prószków 3-0 AZS PWSZ II Wałbrzych
(wo)
ROW Rybnik 3-0 Bielawianka Bielawa 21 kwietnia, 14:00
Miedź Legnica 3-2 Unia Opole 21 kwietnia, 12:00
na boisku przy ul. Świerkowej

III liga kobiet 2017/2018 (opolska)

Autor: Bartłomiej Dyr

 

Napisz do nas