[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga kobiet 2017/2018, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KKS Zabrze 4 10 3 1 0 11-6 3 0 0 9-4 0 1 0 2-2
2.  ROW Rybnik 3 9 3 0 0 12-4 1 0 0 3-0 2 0 0 9-4
3.  Mitech II Żywiec 4 7 2 1 1 8-9 2 0 0 7-1 0 1 1 1-8
4.  AZS II Wrocław 3 6 2 0 1 5-4 0 0 0 0-0 2 0 1 5-4 1 3 1 0 0 3-2
5.  Miedź Legnica 3 6 2 0 1 12-7 0 0 1 2-3 2 0 0 10-4 1 0 0 0 1 2-3
6.  Rekord Bielsko-Biała 2 4 1 1 0 9-2 1 1 0 9-2 0 0 0 0-0
7.  SWD Wodzisław Śląski 4 4 1 1 2 13-11 1 1 1 10-7 0 0 1 3-4
8.  Gwiazda Prószków 4 4 1 1 2 4-8 1 1 0 4-2 0 0 2 0-6
9.  AZS PWSZ II Wałbrzych 4 3 1 0 3 6-14 1 0 1 6-6 0 0 2 0-8
10.  Bielawianka Bielawa 3 1 0 1 2 4-7 0 0 1 1-3 0 1 1 3-4
11.  Unia Opole 4 0 0 0 4 2-14 0 0 2 1-6 0 0 2 1-8

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 KKS Zabrze    4-3 3-0 2-1 
 2 ROW Rybnik    3-0 
 3 Mitech II Żywiec    2-0 5-1 
 4 AZS II Wrocław    
 5 Miedź Legnica2-3     
 6 Rekord Bielsko-Biała2-2 7-0     
 7 SWD Wodzisław Śląski3-6 1-1     6-0 
 8 Gwiazda Prószków2-0     2-2 
 9 AZS PWSZ II Wałbrzych3-6 3-0     
 10 Bielawianka Bielawa1-3     
 11 Unia Opole0-2 1-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
Miedź Legnica 2-3 AZS II Wrocław 26 sierpnia, 15:00
ROW Rybnik 3-0 Unia Opole 27 sierpnia, 17:00
Gwiazda Prószków 2-2 Bielawianka Bielawa 26 sierpnia, 11:00
Mitech II Żywiec 2-0 AZS PWSZ II Wałbrzych 26 sierpnia, 16:00
KKS Zabrze 4-3 SWD Wodzisław Śląski 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 7-8 października

Pauza: Miedź Legnica.
 
Rekord Bielsko-Biała - SWD Wodzisław Śląski
AZS PWSZ II Wałbrzych - KKS Zabrze
Bielawianka Bielawa - Mitech II Żywiec
Unia Opole - Gwiazda Prószków
AZS II Wrocław - ROW Rybnik

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: ROW Rybnik.
 
Miedź Legnica - Rekord Bielsko-Biała 18 listopada, 13:30
Gwiazda Prószków 2-0 AZS II Wrocław 10 września, 17:00
Mitech II Żywiec 5-1 Unia Opole 10 września, 15:00
KKS Zabrze 2-1 Bielawianka Bielawa 10 września, 16:00
na stadionie MOSiR-u Sparta
SWD Wodzisław Śląski 6-0 AZS PWSZ II Wałbrzych 9 września, 11:00

Kolejka 4 - 21-22 października

Pauza: Gwiazda Prószków.
 
Bielawianka Bielawa - SWD Wodzisław Śląski
Unia Opole - KKS Zabrze
AZS II Wrocław - Mitech II Żywiec
Miedź Legnica - ROW Rybnik
AZS PWSZ II Wałbrzych - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 5 - 28-29 października

Pauza: Mitech II Żywiec.
 
ROW Rybnik - Rekord Bielsko-Biała
Gwiazda Prószków - Miedź Legnica
KKS Zabrze - AZS II Wrocław
SWD Wodzisław Śląski - Unia Opole
AZS PWSZ II Wałbrzych - Bielawianka Bielawa

Kolejka 6 - 4-5 listopada

Pauza: KKS Zabrze.
 
Rekord Bielsko-Biała - Bielawianka Bielawa
Unia Opole - AZS PWSZ II Wałbrzych
AZS II Wrocław - SWD Wodzisław Śląski
Miedź Legnica - Mitech II Żywiec
ROW Rybnik - Gwiazda Prószków

Kolejka 7 - 11-12 listopada

Pauza: SWD Wodzisław Śląski.
 
Gwiazda Prószków - Rekord Bielsko-Biała
Mitech II Żywiec - ROW Rybnik
KKS Zabrze - Miedź Legnica
AZS PWSZ II Wałbrzych - AZS II Wrocław
Bielawianka Bielawa - Unia Opole

Kolejka 8 - 23-24 września

Pauza: AZS PWSZ II Wałbrzych.
 
AZS II Wrocław - Bielawianka Bielawa 23 września, 11:00
Miedź Legnica - SWD Wodzisław Śląski 25 listopada, 14:00
ROW Rybnik - KKS Zabrze 23 września, 17:00
Gwiazda Prószków - Mitech II Żywiec 23 września, 13:30
Unia Opole - Rekord Bielsko-Biała 23 września, 17:00

Kolejka 9 - 2-3 września

Pauza: Bielawianka Bielawa.
 
KKS Zabrze 3-0 Gwiazda Prószków 2 września, 11:00
SWD Wodzisław Śląski 3-6 ROW Rybnik 3 września, 11:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 3-6 Miedź Legnica 2 września, 17:00
Unia Opole 0-2 AZS II Wrocław 2 września, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 7-0 Mitech II Żywiec 3 września, 17:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Pauza: Unia Opole.
 
Rekord Bielsko-Biała - AZS II Wrocław
Miedź Legnica - Bielawianka Bielawa
ROW Rybnik - AZS PWSZ II Wałbrzych
Gwiazda Prószków - SWD Wodzisław Śląski
Mitech II Żywiec - KKS Zabrze

REKLAMA

Kolejka 11 - 16-17 września

Pauza: AZS II Wrocław.
 
SWD Wodzisław Śląski 1-1 Mitech II Żywiec 17 września, 11:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 3-0 Gwiazda Prószków 16 września, 11:00
Bielawianka Bielawa 1-3 ROW Rybnik 16 września, 11:00
Unia Opole 1-4 Miedź Legnica 16 września, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 2-2 KKS Zabrze 17 września, 14:30

Kolejka 12

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
AZS II Wrocław - Miedź Legnica
Unia Opole - ROW Rybnik
Bielawianka Bielawa - Gwiazda Prószków
AZS PWSZ II Wałbrzych - Mitech II Żywiec
SWD Wodzisław Śląski - KKS Zabrze

REKLAMA

Kolejka 13

Pauza: Miedź Legnica.
 
SWD Wodzisław Śląski - Rekord Bielsko-Biała
KKS Zabrze - AZS PWSZ II Wałbrzych
Mitech II Żywiec - Bielawianka Bielawa
Gwiazda Prószków - Unia Opole
ROW Rybnik - AZS II Wrocław

Kolejka 14

Pauza: ROW Rybnik.
 
Rekord Bielsko-Biała - Miedź Legnica
AZS II Wrocław - Gwiazda Prószków
Unia Opole - Mitech II Żywiec
Bielawianka Bielawa - KKS Zabrze
AZS PWSZ II Wałbrzych - SWD Wodzisław Śląski

Kolejka 15

Pauza: Gwiazda Prószków.
 
Rekord Bielsko-Biała - AZS PWSZ II Wałbrzych
SWD Wodzisław Śląski - Bielawianka Bielawa
KKS Zabrze - Unia Opole
Mitech II Żywiec - AZS II Wrocław
ROW Rybnik - Miedź Legnica

Kolejka 16

Pauza: Mitech II Żywiec.
 
Rekord Bielsko-Biała - ROW Rybnik
Miedź Legnica - Gwiazda Prószków
AZS II Wrocław - KKS Zabrze
Unia Opole - SWD Wodzisław Śląski
Bielawianka Bielawa - AZS PWSZ II Wałbrzych

Kolejka 17

Pauza: KKS Zabrze.
 
Bielawianka Bielawa - Rekord Bielsko-Biała
AZS PWSZ II Wałbrzych - Unia Opole
SWD Wodzisław Śląski - AZS II Wrocław
Mitech II Żywiec - Miedź Legnica
Gwiazda Prószków - ROW Rybnik

Kolejka 18

Pauza: SWD Wodzisław Śląski.
 
Rekord Bielsko-Biała - Gwiazda Prószków
ROW Rybnik - Mitech II Żywiec
Miedź Legnica - KKS Zabrze
AZS II Wrocław - AZS PWSZ II Wałbrzych
Unia Opole - Bielawianka Bielawa

Kolejka 19

Pauza: AZS PWSZ II Wałbrzych.
 
Rekord Bielsko-Biała - Unia Opole
Bielawianka Bielawa - AZS II Wrocław
SWD Wodzisław Śląski - Miedź Legnica
KKS Zabrze - ROW Rybnik
Mitech II Żywiec - Gwiazda Prószków

Kolejka 20

Pauza: Bielawianka Bielawa.
 
Mitech II Żywiec - Rekord Bielsko-Biała
Gwiazda Prószków - KKS Zabrze
ROW Rybnik - SWD Wodzisław Śląski
Miedź Legnica - AZS PWSZ II Wałbrzych
AZS II Wrocław - Unia Opole

Kolejka 21

Pauza: Unia Opole.
 
AZS II Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
Bielawianka Bielawa - Miedź Legnica
AZS PWSZ II Wałbrzych - ROW Rybnik
SWD Wodzisław Śląski - Gwiazda Prószków
KKS Zabrze - Mitech II Żywiec

Kolejka 22

Pauza: AZS II Wrocław.
 
KKS Zabrze - Rekord Bielsko-Biała
Mitech II Żywiec - SWD Wodzisław Śląski
Gwiazda Prószków - AZS PWSZ II Wałbrzych
ROW Rybnik - Bielawianka Bielawa
Miedź Legnica - Unia Opole

III liga kobiet 2017/2018 (opolska)

Autor: Bartłomiej Dyr

 

Napisz do nas