[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2017/2018, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rolnik II Biedrzychowice 4 12 4 0 0 45-3 2 0 0 14-2 2 0 0 31-1
2.  Plon Błotnica Strzelecka 4 10 3 1 0 31-7 2 0 0 11-3 1 1 0 20-4
3.  LZS Pakosławice 4 9 3 0 1 16-2 1 0 1 11-1 2 0 0 5-1
4.  UKS SAP Brzeg 4 7 2 1 1 26-9 1 1 1 12-9 1 0 0 14-0
5.  LKS Goczałkowice Zdrój 3 6 2 0 1 2-8 1 0 0 1-0 1 0 1 1-8 1 3 1 0 0 1-0
6.  Unia II Opole 4 6 2 0 2 18-8 1 0 0 2-1 1 0 2 16-7 1 0 0 0 1 0-1
7.  Pogoń Prudnik 4 3 1 0 3 11-17 1 0 1 9-3 0 0 2 2-14 1 3 1 0 0 8-0
8.  Piast Strzelce Opolskie 4 3 1 0 3 3-48 1 0 2 3-40 0 0 1 0-8 1 0 0 0 1 0-8
9.  Concordia Knurów 3 0 0 0 3 2-8 0 0 1 0-2 0 0 2 2-6
10.  Śląsk Reńska Wieś 4 0 0 0 4 0-44 0 0 2 0-30 0 0 2 0-14

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Rolnik II Biedrzychowice    8-0 6-2 
 2 Plon Błotnica Strzelecka    7-2 4-1 
 3 LZS Pakosławice    0-1 11-0 
 4 UKS SAP Brzeg1-5 4-4     7-0 
 5 LKS Goczałkowice Zdrój    1-0 
 6 Unia II Opole    2-1 
 7 Pogoń Prudnik1-3     8-0 
 8 Piast Strzelce Opolskie0-26 0-14     3-0 
 9 Concordia Knurów0-2     
 10 Śląsk Reńska Wieś0-16 0-14     

REKLAMA

Kolejka 1 - 2-3 września

Piast Strzelce Opolskie 0-26 Rolnik II Biedrzychowice 3 września, 15:00
UKS SAP Brzeg 4-4 Plon Błotnica Strzelecka 3 września, 11:00
Pogoń Prudnik 1-3 LZS Pakosławice 3 września, 14:00
Śląsk Reńska Wieś 0-14 Unia II Opole 3 września, 14:00
Concordia Knurów - LKS Goczałkowice Zdrój 30 września, 14:00

Kolejka 2 - 9-10 września

Rolnik II Biedrzychowice 8-0 LKS Goczałkowice Zdrój 10 września, 14:00
Unia II Opole 2-1 Concordia Knurów 9 września, 15:00
LZS Pakosławice 11-0 Śląsk Reńska Wieś 9 września, 11:00
Plon Błotnica Strzelecka 7-2 Pogoń Prudnik 10 września, 13:00
Piast Strzelce Opolskie 0-14 UKS SAP Brzeg 10 września, 14:00

Kolejka 3 - 16-17 września

UKS SAP Brzeg 1-5 Rolnik II Biedrzychowice 17 września, 11:00
Pogoń Prudnik 8-0 Piast Strzelce Opolskie 17 września, 14:00
Śląsk Reńska Wieś 0-16 Plon Błotnica Strzelecka 16 września, 13:00
Concordia Knurów 0-2 LZS Pakosławice 17 września, 15:30
LKS Goczałkowice Zdrój 1-0 Unia II Opole 17 września, 14:00

REKLAMA

Kolejka 4 - 23-24 września

Rolnik II Biedrzychowice 6-2 Unia II Opole 24 września, 14:00
LZS Pakosławice 0-1 LKS Goczałkowice Zdrój 24 września, 16:00
Plon Błotnica Strzelecka 4-1 Concordia Knurów 24 września, 11:30
Piast Strzelce Opolskie 3-0 Śląsk Reńska Wieś 24 września, 14:00
UKS SAP Brzeg 7-0 Pogoń Prudnik 24 września, 14:00

Kolejka 5 - 7-8 października

Pogoń Prudnik - Rolnik II Biedrzychowice
Śląsk Reńska Wieś - UKS SAP Brzeg
Concordia Knurów - Piast Strzelce Opolskie
LKS Goczałkowice Zdrój - Plon Błotnica Strzelecka
Unia II Opole - LZS Pakosławice

REKLAMA

Kolejka 6 - 14-15 października

Rolnik II Biedrzychowice - LZS Pakosławice
Plon Błotnica Strzelecka - Unia II Opole
Piast Strzelce Opolskie - LKS Goczałkowice Zdrój
UKS SAP Brzeg - Concordia Knurów
Pogoń Prudnik - Śląsk Reńska Wieś

Kolejka 7 - 21-22 października

Śląsk Reńska Wieś - Rolnik II Biedrzychowice
Concordia Knurów - Pogoń Prudnik
LKS Goczałkowice Zdrój - UKS SAP Brzeg
Unia II Opole - Piast Strzelce Opolskie
LZS Pakosławice - Plon Błotnica Strzelecka

Kolejka 8 - 28-29 października

Rolnik II Biedrzychowice - Plon Błotnica Strzelecka
Piast Strzelce Opolskie - LZS Pakosławice
UKS SAP Brzeg - Unia II Opole
Pogoń Prudnik - LKS Goczałkowice Zdrój
Śląsk Reńska Wieś - Concordia Knurów

Kolejka 9 - 4-5 listopada

Concordia Knurów - Rolnik II Biedrzychowice
LKS Goczałkowice Zdrój - Śląsk Reńska Wieś
Unia II Opole - Pogoń Prudnik
LZS Pakosławice - UKS SAP Brzeg
Plon Błotnica Strzelecka - Piast Strzelce Opolskie

Kolejka 10

Rolnik II Biedrzychowice - Piast Strzelce Opolskie
Plon Błotnica Strzelecka - UKS SAP Brzeg
LZS Pakosławice - Pogoń Prudnik
Unia II Opole - Śląsk Reńska Wieś
LKS Goczałkowice Zdrój - Concordia Knurów

Kolejka 11

LKS Goczałkowice Zdrój - Rolnik II Biedrzychowice
Concordia Knurów - Unia II Opole
Śląsk Reńska Wieś - LZS Pakosławice
Pogoń Prudnik - Plon Błotnica Strzelecka
UKS SAP Brzeg - Piast Strzelce Opolskie

Kolejka 12

Rolnik II Biedrzychowice - UKS SAP Brzeg
Piast Strzelce Opolskie - Pogoń Prudnik
Plon Błotnica Strzelecka - Śląsk Reńska Wieś
LZS Pakosławice - Concordia Knurów
Unia II Opole - LKS Goczałkowice Zdrój

Kolejka 13

Unia II Opole - Rolnik II Biedrzychowice
LKS Goczałkowice Zdrój - LZS Pakosławice
Concordia Knurów - Plon Błotnica Strzelecka
Śląsk Reńska Wieś - Piast Strzelce Opolskie
Pogoń Prudnik - UKS SAP Brzeg

Kolejka 14

Rolnik II Biedrzychowice - Pogoń Prudnik
UKS SAP Brzeg - Śląsk Reńska Wieś
Piast Strzelce Opolskie - Concordia Knurów
Plon Błotnica Strzelecka - LKS Goczałkowice Zdrój
LZS Pakosławice - Unia II Opole

Kolejka 15

LZS Pakosławice - Rolnik II Biedrzychowice
Unia II Opole - Plon Błotnica Strzelecka
LKS Goczałkowice Zdrój - Piast Strzelce Opolskie
Concordia Knurów - UKS SAP Brzeg
Śląsk Reńska Wieś - Pogoń Prudnik

Kolejka 16

Rolnik II Biedrzychowice - Śląsk Reńska Wieś
Pogoń Prudnik - Concordia Knurów
UKS SAP Brzeg - LKS Goczałkowice Zdrój
Piast Strzelce Opolskie - Unia II Opole
Plon Błotnica Strzelecka - LZS Pakosławice

Kolejka 17

Plon Błotnica Strzelecka - Rolnik II Biedrzychowice
LZS Pakosławice - Piast Strzelce Opolskie
Unia II Opole - UKS SAP Brzeg
LKS Goczałkowice Zdrój - Pogoń Prudnik
Concordia Knurów - Śląsk Reńska Wieś

Kolejka 18

Rolnik II Biedrzychowice - Concordia Knurów
Śląsk Reńska Wieś - LKS Goczałkowice Zdrój
Pogoń Prudnik - Unia II Opole
UKS SAP Brzeg - LZS Pakosławice
Piast Strzelce Opolskie - Plon Błotnica Strzelecka

II liga kobiet 2017/2018 (śląska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas