[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2017/2018, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Plon Błotnica Strzelecka 9 22 7 1 1 49-18 4 0 0 21-3 3 1 1 28-15 1 1 0 1 0 4-4
2.  UKS SAP Brzeg 9 22 7 1 1 53-13 3 1 1 20-10 4 0 0 33-3 1 1 0 1 0 4-4
3.  Rolnik II Biedrzychowice 9 21 7 0 2 94-15 3 0 1 22-10 4 0 1 72-5
4.  Pogoń Prudnik 9 18 6 0 3 34-22 4 0 1 25-4 2 0 2 9-18
5.  LZS Pakosławice 9 16 5 1 3 43-9 1 0 3 15-8 4 1 0 28-1
6.  LKS Goczałkowice Zdrój 9 15 5 0 4 14-19 2 0 2 9-7 3 0 2 5-12
7.  Unia II Opole 9 10 3 1 5 32-15 2 1 1 15-5 1 0 4 17-10
8.  Concordia Knurów 9 6 2 0 7 19-29 1 0 4 10-17 1 0 3 9-12
9.  Piast Strzelce Opolskie 9 3 1 0 8 3-93 1 0 4 3-58 0 0 4 0-35
10.  Śląsk Reńska Wieś 9 0 0 0 9 1-109 0 0 5 0-80 0 0 4 1-29

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Plon Błotnica Strzelecka    7-2 1-0 4-1 9-0 
 2 UKS SAP Brzeg4-4     1-5 7-0 2-1 6-0 
 3 Rolnik II Biedrzychowice8-1     0-7 8-0 6-2 
 4 Pogoń Prudnik4-1     1-3 3-0 8-0 9-0 
 5 LZS Pakosławice1-3 3-4     0-1 11-0 
 6 LKS Goczałkowice Zdrój2-4 0-2     1-0 6-1 
 7 Unia II Opole3-4 0-0     2-1 10-0 
 8 Concordia Knurów0-10 1-3 0-2 1-2     8-0 
 9 Piast Strzelce Opolskie0-14 0-26 0-16 0-2     3-0 
 10 Śląsk Reńska Wieś0-16 0-13 0-30 0-14 0-7     

REKLAMA

Kolejka 1 - 2-3 września

Piast Strzelce Opolskie 0-26 Rolnik II Biedrzychowice 3 września, 15:00
UKS SAP Brzeg 4-4 Plon Błotnica Strzelecka 3 września, 11:00
Pogoń Prudnik 1-3 LZS Pakosławice 3 września, 14:00
Śląsk Reńska Wieś 0-14 Unia II Opole 3 września, 14:00
Concordia Knurów 1-2 LKS Goczałkowice Zdrój 30 września, 14:00

Kolejka 2 - 9-10 września

Rolnik II Biedrzychowice 8-0 LKS Goczałkowice Zdrój 10 września, 14:00
Unia II Opole 2-1 Concordia Knurów 9 września, 15:00
LZS Pakosławice 11-0 Śląsk Reńska Wieś 9 września, 11:00
Plon Błotnica Strzelecka 7-2 Pogoń Prudnik 10 września, 13:00
Piast Strzelce Opolskie 0-14 UKS SAP Brzeg 10 września, 14:00

Kolejka 3 - 16-17 września

UKS SAP Brzeg 1-5 Rolnik II Biedrzychowice 17 września, 11:00
Pogoń Prudnik 8-0 Piast Strzelce Opolskie 17 września, 14:00
Śląsk Reńska Wieś 0-16 Plon Błotnica Strzelecka 16 września, 13:00
Concordia Knurów 0-2 LZS Pakosławice 17 września, 15:30
LKS Goczałkowice Zdrój 1-0 Unia II Opole 17 września, 14:00

Kolejka 4 - 23-24 września

Rolnik II Biedrzychowice 6-2 Unia II Opole 24 września, 14:00
LZS Pakosławice 0-1 LKS Goczałkowice Zdrój 24 września, 16:00
Plon Błotnica Strzelecka 4-1 Concordia Knurów 24 września, 11:30
Piast Strzelce Opolskie 3-0 Śląsk Reńska Wieś 24 września, 14:00
UKS SAP Brzeg 7-0 Pogoń Prudnik 24 września, 14:00

Kolejka 5 - 7-8 października

Pogoń Prudnik 4-1 Rolnik II Biedrzychowice 7 października, 11:00
Śląsk Reńska Wieś 0-13 UKS SAP Brzeg 8 października, 14:00
Concordia Knurów 8-0 Piast Strzelce Opolskie 8 października, 14:00
LKS Goczałkowice Zdrój 2-4 Plon Błotnica Strzelecka 8 października, 14:00
Unia II Opole 0-0 LZS Pakosławice 8 października, 14:00

Kolejka 6 - 14-15 października

Rolnik II Biedrzychowice 0-7 LZS Pakosławice 15 października, 14:00
Plon Błotnica Strzelecka 1-0 Unia II Opole 15 października, 14:00
Piast Strzelce Opolskie 0-2 LKS Goczałkowice Zdrój 15 października, 14:00
UKS SAP Brzeg 6-0 Concordia Knurów 15 października, 14:00
Pogoń Prudnik 9-0 Śląsk Reńska Wieś 15 października, 14:00

Kolejka 7 - 21-22 października

Śląsk Reńska Wieś 0-30 Rolnik II Biedrzychowice 22 października, 14:00
Concordia Knurów 1-3 Pogoń Prudnik 22 października, 14:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0-2 UKS SAP Brzeg 22 października, 14:00
Unia II Opole 10-0 Piast Strzelce Opolskie 22 października, 14:00
LZS Pakosławice 1-3 Plon Błotnica Strzelecka 22 października, 14:00

Kolejka 8 - 28-29 października

Rolnik II Biedrzychowice 8-1 Plon Błotnica Strzelecka 29 października, 13:00
Piast Strzelce Opolskie 0-16 LZS Pakosławice 29 października, 13:00
UKS SAP Brzeg 2-1 Unia II Opole 28 października, 14:00
Pogoń Prudnik 3-0 LKS Goczałkowice Zdrój 28 października, 13:00
Śląsk Reńska Wieś 0-7 Concordia Knurów 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) przerwany w 30. minucie przy stanie 0-4 z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie dokończony

REKLAMA

Kolejka 9 - 4-5 listopada

Concordia Knurów 0-10 Rolnik II Biedrzychowice 5 listopada, 15:00
LKS Goczałkowice Zdrój 6-1 Śląsk Reńska Wieś 5 listopada, 13:00
Unia II Opole 3-4 Pogoń Prudnik 5 listopada, 13:00
LZS Pakosławice 3-4 UKS SAP Brzeg 5 listopada, 13:00
Plon Błotnica Strzelecka 9-0 Piast Strzelce Opolskie 5 listopada, 13:00

Kolejka 10

Rolnik II Biedrzychowice - Piast Strzelce Opolskie
Plon Błotnica Strzelecka - UKS SAP Brzeg
LZS Pakosławice - Pogoń Prudnik
Unia II Opole - Śląsk Reńska Wieś
LKS Goczałkowice Zdrój - Concordia Knurów

REKLAMA

Kolejka 11

LKS Goczałkowice Zdrój - Rolnik II Biedrzychowice
Concordia Knurów - Unia II Opole
Śląsk Reńska Wieś - LZS Pakosławice
Pogoń Prudnik - Plon Błotnica Strzelecka
UKS SAP Brzeg - Piast Strzelce Opolskie

Kolejka 12

Rolnik II Biedrzychowice - UKS SAP Brzeg
Piast Strzelce Opolskie - Pogoń Prudnik
Plon Błotnica Strzelecka - Śląsk Reńska Wieś
LZS Pakosławice - Concordia Knurów
Unia II Opole - LKS Goczałkowice Zdrój

Kolejka 13

Unia II Opole - Rolnik II Biedrzychowice
LKS Goczałkowice Zdrój - LZS Pakosławice
Concordia Knurów - Plon Błotnica Strzelecka
Śląsk Reńska Wieś - Piast Strzelce Opolskie
Pogoń Prudnik - UKS SAP Brzeg

Kolejka 14

Rolnik II Biedrzychowice - Pogoń Prudnik
UKS SAP Brzeg - Śląsk Reńska Wieś
Piast Strzelce Opolskie - Concordia Knurów
Plon Błotnica Strzelecka - LKS Goczałkowice Zdrój
LZS Pakosławice - Unia II Opole

Kolejka 15

LZS Pakosławice - Rolnik II Biedrzychowice
Unia II Opole - Plon Błotnica Strzelecka
LKS Goczałkowice Zdrój - Piast Strzelce Opolskie
Concordia Knurów - UKS SAP Brzeg
Śląsk Reńska Wieś - Pogoń Prudnik

Kolejka 16

Rolnik II Biedrzychowice - Śląsk Reńska Wieś
Pogoń Prudnik - Concordia Knurów
UKS SAP Brzeg - LKS Goczałkowice Zdrój
Piast Strzelce Opolskie - Unia II Opole
Plon Błotnica Strzelecka - LZS Pakosławice

Kolejka 17

Plon Błotnica Strzelecka - Rolnik II Biedrzychowice
LZS Pakosławice - Piast Strzelce Opolskie
Unia II Opole - UKS SAP Brzeg
LKS Goczałkowice Zdrój - Pogoń Prudnik
Concordia Knurów - Śląsk Reńska Wieś

Kolejka 18

Rolnik II Biedrzychowice - Concordia Knurów
Śląsk Reńska Wieś - LKS Goczałkowice Zdrój
Pogoń Prudnik - Unia II Opole
UKS SAP Brzeg - LZS Pakosławice
Piast Strzelce Opolskie - Plon Błotnica Strzelecka

II liga kobiet 2017/2018 (śląska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas