[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Nowy Sącz-Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Łużna 26 63 20 3 3 83-30 10 2 1 55-18 10 1 2 28-12 2 6 2 0 0 6-3
2.  LKS Kobylanka 26 63 20 3 3 95-33 11 1 1 53-15 9 2 2 42-18 2 0 0 0 2 3-6
3.  KS Biecz 26 58 19 1 6 81-39 9 0 4 43-21 10 1 2 38-18
4.  LKS Uście Gorlickie 26 55 18 1 7 69-36 8 1 4 39-19 10 0 3 30-17
5.  LKS Ropa 26 41 13 2 11 71-71 8 1 4 43-29 5 1 7 28-42
6.  LKS Zagórzany 26 40 12 4 10 72-48 5 3 5 36-21 7 1 5 36-27
7.  Wicher Mogilno 26 34 10 4 12 64-66 7 1 5 45-34 3 3 7 19-32
8.  LKS Wójtowa 26 32 10 2 14 63-66 8 0 5 43-26 2 2 9 20-40 2 3 1 0 1 4-3
9.  Sokół Staszkówka 26 32 9 5 12 51-56 4 2 7 29-29 5 3 5 22-27 2 3 1 0 1 3-4
10.  Biała Brunary 26 27 8 3 15 50-67 5 2 6 22-23 3 1 9 28-44
11.  Nafta Kryg 26 26 7 5 14 30-63 2 2 9 14-29 5 3 5 16-34
12.  Ogień Sękowa 26 22 6 4 16 31-56 1 3 9 12-24 5 1 7 19-32
13.  Moszczanka Moszczenica 26 18 5 3 18 45-87 2 1 10 23-39 3 2 8 22-48
14.  Królovia Królowa Górna 26 14 4 2 20 32-119 4 2 7 20-33 0 0 13 12-86

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Łużna    3-2 2-3 2-0 4-2 2-2 1-1 7-2 6-0 4-2 8-0 3-1 3-2 10-1 
 2 LKS Kobylanka1-3     3-1 4-0 4-1 5-3 4-1 3-0 3-3 7-2 5-0 2-1 3-0 9-0 
 3 KS Biecz5-0 3-1     0-5 7-1 2-4 3-1 5-2 1-3 4-1 0-1 3-1 4-1 6-0 
 4 LKS Uście Gorlickie0-3 1-2 0-3     2-2 3-0 8-1 2-1 3-1 3-1 0-1 2-1 8-2 7-1 
 5 LKS Ropa3-1 0-6 1-2 0-2     2-1 1-4 4-1 6-3 3-1 8-2 2-2 5-1 8-3 
 6 LKS Zagórzany1-2 1-3 1-2 1-3 5-1     2-1 1-1 0-3 1-0 0-0 8-1 4-4 11-0 
 7 Wicher Mogilno1-2 1-5 3-0 3-2 1-4 6-3     7-1 3-3 3-7 6-1 1-2 5-1 5-3 
 8 LKS Wójtowa1-3 1-4 3-5 1-3 5-3 0-2 5-1     3-1 2-1 4-2 4-0 10-0 4-1 
 9 Sokół Staszkówka0-1 2-6 2-4 1-2 6-2 0-2 3-3 2-1     3-3 0-1 1-2 2-1 7-1 
 10 Biała Brunary0-4 2-2 0-0 0-3 3-2 1-4 2-0 3-0* 2-0     0-3 1-2 1-3 7-0 
 11 Nafta Kryg0-3 0-5 0-4 0-1 2-3 1-4 1-1 2-1 0-0 1-2     0-3 0-2 7-0 
 12 Ogień Sękowa0-3 1-2 0-2 1-2 1-2 1-3 0-1 2-2 0-1 2-4 1-1     1-1 2-0 
 13 Moszczanka Moszczenica0-3 3-3 2-4 3-4 1-2 2-7 0-4 1-3 0-2 7-1 0-2 1-2     3-2 
 14 Królovia Królowa Górna0-0 0-1 1-8 1-3 1-3 2-1 2-0 1-5 0-2 4-3 2-2 4-1 2-4     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Wicher Mogilno 3-7 Biała Brunary 12 sierpnia, 18:00
Sokół Staszkówka 2-1 Moszczanka Moszczenica 13 sierpnia, 14:00
Ogień Sękowa 2-0 Królovia Królowa Górna 13 sierpnia, 14:00
Nafta Kryg 0-4 KS Biecz 13 sierpnia, 11:30
LKS Zagórzany 5-1 LKS Ropa 13 sierpnia, 16:00
LKS Wójtowa 1-4 LKS Kobylanka 13 sierpnia, 17:00
LKS Uście Gorlickie 0-3 LKS Łużna 13 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Biała Brunary 0-4 LKS Łużna 20 sierpnia, 14:00
LKS Kobylanka 4-0 LKS Uście Gorlickie 19 sierpnia, 17:30
LKS Ropa 4-1 LKS Wójtowa 20 sierpnia, 11:00
KS Biecz 2-4 LKS Zagórzany 20 sierpnia, 16:00
Królovia Królowa Górna 2-2 Nafta Kryg 20 sierpnia, 12:00
Moszczanka Moszczenica 1-2 Ogień Sękowa 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wicher Mogilno 3-3 Sokół Staszkówka 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Nafta Kryg 0-2 Moszczanka Moszczenica 27 sierpnia, 11:30
LKS Zagórzany 11-0 Królovia Królowa Górna 15 sierpnia, 18:00
LKS Wójtowa 3-5 KS Biecz 26 sierpnia, 16:00
LKS Uście Gorlickie 2-2 LKS Ropa 27 sierpnia, 11:00
LKS Łużna 3-2 LKS Kobylanka 27 sierpnia, 17:00
Biała Brunary 2-0 Sokół Staszkówka 27 sierpnia, 16:00
Wicher Mogilno 1-2 Ogień Sękowa 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Biała Brunary 2-2 LKS Kobylanka 3 września, 13:00
LKS Ropa 3-1 LKS Łużna 3 września, 15:00
KS Biecz 0-5 LKS Uście Gorlickie 3 września, 16:00
Królovia Królowa Górna 1-5 LKS Wójtowa 3 września, 12:00
Moszczanka Moszczenica 2-7 LKS Zagórzany 3 września, 17:00
Wicher Mogilno 6-1 Nafta Kryg 3 września, 17:00
Sokół Staszkówka 1-2 Ogień Sękowa 3 września, 14:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Ogień Sękowa 2-4 Biała Brunary 10 września, 14:00
Nafta Kryg 0-0 Sokół Staszkówka 10 września, 11:30
LKS Zagórzany 2-1 Wicher Mogilno 10 września, 17:00
LKS Wójtowa 10-0 Moszczanka Moszczenica 10 września, 17:00
LKS Uście Gorlickie 7-1 Królovia Królowa Górna 10 września, 11:00
LKS Łużna 2-3 KS Biecz 9 września, 17:00
LKS Kobylanka 4-1 LKS Ropa 9 września, 17:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Biała Brunary 3-2 LKS Ropa 17 września, 14:00
KS Biecz 3-1 LKS Kobylanka 16 września, 16:00
Królovia Królowa Górna 0-0 LKS Łużna 16 września, 16:30
Moszczanka Moszczenica 3-4 LKS Uście Gorlickie 17 września, 13:00
Wicher Mogilno 7-1 LKS Wójtowa 17 września, 13:00
Sokół Staszkówka 0-2 LKS Zagórzany 17 września, 16:00
Ogień Sękowa 1-1 Nafta Kryg 17 września, 14:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Nafta Kryg 1-2 Biała Brunary 24 września, 11:30
LKS Zagórzany 8-1 Ogień Sękowa 24 września, 16:00
LKS Wójtowa 3-1 Sokół Staszkówka 24 września, 14:00
LKS Uście Gorlickie 8-1 Wicher Mogilno 12 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (24 września, 11:00) odwołany
LKS Łużna 3-2 Moszczanka Moszczenica 24 września, 16:00
LKS Kobylanka 9-0 Królovia Królowa Górna 12 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany
LKS Ropa 1-2 KS Biecz 24 września, 11:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Biała Brunary 0-0 KS Biecz 1 października, 14:00
Królovia Królowa Górna 1-3 LKS Ropa 1 października, 12:00
Moszczanka Moszczenica 3-3 LKS Kobylanka 1 października, 14:30
Wicher Mogilno 1-2 LKS Łużna 1 października, 11:00
Sokół Staszkówka 1-2 LKS Uście Gorlickie 1 października, 13:00
Ogień Sękowa 2-2 LKS Wójtowa 1 października, 14:00
Nafta Kryg 1-4 LKS Zagórzany 1 października, 11:30

Kolejka 9 - 7-8 października

LKS Zagórzany 1-0 Biała Brunary 8 października, 15:00
LKS Wójtowa 4-2 Nafta Kryg 8 października, 14:00
LKS Uście Gorlickie 2-1 Ogień Sękowa 8 października, 11:00
LKS Łużna 6-0 Sokół Staszkówka 8 października, 16:00
LKS Kobylanka 4-1 Wicher Mogilno 7 października, 16:00
LKS Ropa 5-1 Moszczanka Moszczenica 8 października, 11:00
KS Biecz 6-0 Królovia Królowa Górna 8 października, 15:00
przerwany w 28. minucie przy stanie 6-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; utrzymano wynik z boiska

Kolejka 10 - 14-15 października

Biała Brunary 7-0 Królovia Królowa Górna 15 października, 14:00
Moszczanka Moszczenica 2-4 KS Biecz 14 października, 15:30
Wicher Mogilno 1-4 LKS Ropa 15 października, 14:00
Sokół Staszkówka 2-6 LKS Kobylanka 15 października, 11:00
Ogień Sękowa 0-3 LKS Łużna 15 października, 14:00
Nafta Kryg 0-1 LKS Uście Gorlickie 15 października, 11:30
LKS Zagórzany 1-1 LKS Wójtowa 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

LKS Wójtowa 2-1 Biała Brunary 22 października, 14:00
LKS Uście Gorlickie 3-0 LKS Zagórzany 22 października, 11:00
LKS Łużna 8-0 Nafta Kryg 22 października, 15:00
LKS Kobylanka 2-1 Ogień Sękowa 21 października, 14:00
LKS Ropa 6-3 Sokół Staszkówka 22 października, 11:00
KS Biecz 3-1 Wicher Mogilno 22 października, 15:00
Królovia Królowa Górna 2-4 Moszczanka Moszczenica 22 października, 12:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Biała Brunary 1-3 Moszczanka Moszczenica 29 października, 14:00
Wicher Mogilno 5-3 Królovia Królowa Górna 29 października, 14:00
Sokół Staszkówka 2-4 KS Biecz 29 października, 12:00
Ogień Sękowa 1-2 LKS Ropa 29 października, 14:00
Nafta Kryg 0-5 LKS Kobylanka 29 października, 11:30
LKS Zagórzany 1-2 LKS Łużna 29 października, 14:00
LKS Wójtowa 1-3 LKS Uście Gorlickie 18 listopada, 11:30
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 4-5 listopada

LKS Uście Gorlickie 3-1 Biała Brunary 5 listopada, 11:00
LKS Łużna 7-2 LKS Wójtowa 5 listopada, 13:30
LKS Kobylanka 5-3 LKS Zagórzany 4 listopada, 13:00
LKS Ropa 8-2 Nafta Kryg 5 listopada, 11:00
KS Biecz 3-1 Ogień Sękowa 5 listopada, 13:00
Królovia Królowa Górna 0-2 Sokół Staszkówka 5 listopada, 12:00
Moszczanka Moszczenica 0-4 Wicher Mogilno 5 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 17-18 marca

Biała Brunary 2-0 Wicher Mogilno 31 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Moszczanka Moszczenica 0-2 Sokół Staszkówka 31 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Królovia Królowa Górna 4-1 Ogień Sękowa 31 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Biecz 0-1 Nafta Kryg 31 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Ropa 2-1 LKS Zagórzany 31 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Kobylanka 3-0 LKS Wójtowa 17 marca, 14:00
LKS Łużna 2-0 LKS Uście Gorlickie 31 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 24-25 marca

LKS Łużna 4-2 Biała Brunary 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Uście Gorlickie 1-2 LKS Kobylanka 1 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Wójtowa 5-3 LKS Ropa 3 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Zagórzany 1-2 KS Biecz 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nafta Kryg 7-0 Królovia Królowa Górna 1 maja, 11:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ogień Sękowa 1-1 Moszczanka Moszczenica 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Staszkówka 3-3 Wicher Mogilno 1 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Sokół Staszkówka 3-3 Biała Brunary 8 kwietnia, 11:00
Ogień Sękowa 0-1 Wicher Mogilno 8 kwietnia, 14:00
Moszczanka Moszczenica 0-2 Nafta Kryg 8 kwietnia, 13:00
Królovia Królowa Górna 2-1 LKS Zagórzany 8 kwietnia, 12:00
KS Biecz 5-2 LKS Wójtowa 8 kwietnia, 14:00
LKS Ropa 0-2 LKS Uście Gorlickie 8 kwietnia, 11:00
LKS Kobylanka 1-3 LKS Łużna 7 kwietnia, 16:30

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

LKS Kobylanka 7-2 Biała Brunary 14 kwietnia, 17:00
LKS Łużna 4-2 LKS Ropa 13 kwietnia, 17:30
LKS Uście Gorlickie 0-3 KS Biecz 15 kwietnia, 11:00
LKS Wójtowa 4-1 Królovia Królowa Górna 15 kwietnia, 14:00
LKS Zagórzany 4-4 Moszczanka Moszczenica 15 kwietnia, 17:00
Nafta Kryg 1-1 Wicher Mogilno 15 kwietnia, 11:30
Ogień Sękowa 0-1 Sokół Staszkówka 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Biała Brunary 1-2 Ogień Sękowa 22 kwietnia, 13:00
Sokół Staszkówka 0-1 Nafta Kryg 21 kwietnia, 16:00
Wicher Mogilno 6-3 LKS Zagórzany 22 kwietnia, 17:00
Moszczanka Moszczenica 1-3 LKS Wójtowa 22 kwietnia, 13:30
Królovia Królowa Górna 1-3 LKS Uście Gorlickie 22 kwietnia, 12:00
KS Biecz 5-0 LKS Łużna 22 kwietnia, 16:00
LKS Ropa 0-6 LKS Kobylanka 21 kwietnia, 18:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

LKS Ropa 3-1 Biała Brunary 29 kwietnia, 11:00
LKS Kobylanka 3-1 KS Biecz 28 kwietnia, 16:00
LKS Łużna 10-1 Królovia Królowa Górna 29 kwietnia, 17:00
LKS Uście Gorlickie 8-2 Moszczanka Moszczenica 28 kwietnia, 18:00
LKS Wójtowa 5-1 Wicher Mogilno 29 kwietnia, 14:00
LKS Zagórzany 0-3 Sokół Staszkówka 29 kwietnia, 17:00
Nafta Kryg 0-3 Ogień Sękowa 29 kwietnia, 11:30

Kolejka 20 - 5-6 maja

Biała Brunary 0-3 Nafta Kryg 6 maja, 13:00
Ogień Sękowa 1-3 LKS Zagórzany 6 maja, 14:00
Sokół Staszkówka 2-1 LKS Wójtowa 5 maja, 16:00
Wicher Mogilno 3-2 LKS Uście Gorlickie 6 maja, 17:00
Moszczanka Moszczenica 0-3 LKS Łużna 6 maja, 16:00
Królovia Królowa Górna 0-1 LKS Kobylanka 6 maja, 12:00
KS Biecz 7-1 LKS Ropa 5 maja, 18:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

KS Biecz 4-1 Biała Brunary 13 maja, 16:00
LKS Ropa 8-3 Królovia Królowa Górna 13 maja, 11:00
LKS Kobylanka 3-0 Moszczanka Moszczenica 12 maja, 10:00
w pierwotnym terminie (31 maja, 18:00) odwołany
LKS Łużna 1-1 Wicher Mogilno 13 maja, 17:30
LKS Uście Gorlickie 3-1 Sokół Staszkówka 12 maja, 18:00
LKS Wójtowa 4-0 Ogień Sękowa 13 maja, 14:00
LKS Zagórzany 0-0 Nafta Kryg 13 maja, 17:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Biała Brunary 1-4 LKS Zagórzany 20 maja, 13:00
Nafta Kryg 2-1 LKS Wójtowa 19 maja, 17:00
Ogień Sękowa 1-2 LKS Uście Gorlickie 20 maja, 14:00
Sokół Staszkówka 0-1 LKS Łużna 20 maja, 17:00
Wicher Mogilno 1-5 LKS Kobylanka 20 maja, 17:00
Moszczanka Moszczenica 1-2 LKS Ropa 20 maja, 17:00
Królovia Królowa Górna 1-8 KS Biecz 20 maja, 12:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Królovia Królowa Górna 4-3 Biała Brunary 27 maja, 12:00
KS Biecz 4-1 Moszczanka Moszczenica 27 maja, 16:00
LKS Ropa 1-4 Wicher Mogilno 27 maja, 11:00
LKS Kobylanka 3-3 Sokół Staszkówka 26 maja, 17:00
LKS Łużna 3-1 Ogień Sękowa 27 maja, 17:30
LKS Uście Gorlickie 0-1 Nafta Kryg 27 maja, 11:00
LKS Wójtowa 0-2 LKS Zagórzany 27 maja, 14:00

Kolejka 24 - 31 maja

Biała Brunary 3-0 LKS Wójtowa 31 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Zagórzany 1-3 LKS Uście Gorlickie 31 maja, 17:00
Nafta Kryg 0-3 LKS Łużna 31 maja, 13:30
Ogień Sękowa 1-2 LKS Kobylanka 31 maja, 14:00
Sokół Staszkówka 6-2 LKS Ropa 31 maja, 13:00
Wicher Mogilno 3-0 KS Biecz 31 maja, 17:00
Moszczanka Moszczenica 3-2 Królovia Królowa Górna 31 maja, 13:30

Kolejka 25 - 2-3 czerwca

Moszczanka Moszczenica 7-1 Biała Brunary 3 czerwca, 17:00
Królovia Królowa Górna 2-0 Wicher Mogilno 3 czerwca, 12:00
KS Biecz 1-3 Sokół Staszkówka 2 czerwca, 17:00
LKS Ropa 2-2 Ogień Sękowa 3 czerwca, 11:00
LKS Kobylanka 5-0 Nafta Kryg 3 czerwca, 16:00
LKS Łużna 2-2 LKS Zagórzany 3 czerwca, 18:00
LKS Uście Gorlickie 2-1 LKS Wójtowa 3 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 9 czerwca

Biała Brunary 0-3 LKS Uście Gorlickie 9 czerwca, 17:00
LKS Wójtowa 1-3 LKS Łużna 9 czerwca, 17:00
LKS Zagórzany 1-3 LKS Kobylanka 9 czerwca, 17:00
Nafta Kryg 2-3 LKS Ropa 9 czerwca, 17:00
Ogień Sękowa 0-2 KS Biecz 9 czerwca, 17:00
Sokół Staszkówka 7-1 Królovia Królowa Górna 9 czerwca, 17:00
Wicher Mogilno 5-1 Moszczanka Moszczenica 9 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2017/2018 (Nowy Sącz)

Klasa A 2017/2018 (Nowy Sącz)
Klasa A 2017/2018 (Podhale)

Klasa B 2017/2018 (Gorlice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas