[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Glinik II Gorlice 13 33 11 0 2 79-26 6 0 1 52-11 5 0 1 27-15
2.  Olimpijczyk Racławice 13 23 7 2 4 38-30 4 1 2 23-16 3 1 2 15-14
3.  LKS Szymbark 13 18 6 0 7 28-24 3 0 3 14-13 3 0 4 14-11
4.  Victoria Śnietnica 13 14 4 2 7 36-48 2 1 3 19-18 2 1 4 17-30
5.  LKS II Uście Gorlickie 12 12 3 3 6 18-50 3 2 1 13-12 0 1 5 5-38
6.  LKS Kwiatonowice 12 9 2 3 7 24-45 2 1 3 14-18 0 2 4 10-27

 1  2  3  4  5  6 
 1 Glinik II Gorlice    5-2 
1-4 
13-1 
6-2 
8-1 
14-1 
5-0 
 2 Olimpijczyk Racławice2-4 
5-3 
    3-2 
0-2 
2-1 
7-0 
4-4 
 3 LKS Szymbark1-4 
1-4 
    2-4 
3-0 
3-1 
4-0 
 4 Victoria Śnietnica6-9 
2-3 
0-2 
2-1 
    3-3 
6-0 
 5 LKS II Uście Gorlickie1-3 
1-0 
1-0 
3-3 
2-1 
    5-5 
 6 LKS Kwiatonowice0-4 
3-3 
2-3 
4-3 
2-5 
3-0* 
    

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Victoria Śnietnica 6-9 Glinik II Gorlice 20 sierpnia, 17:00
LKS II Uście Gorlickie 5-5 LKS Kwiatonowice 20 sierpnia, 16:00
LKS Szymbark 1-4 Olimpijczyk Racławice 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Glinik II Gorlice 5-2 Olimpijczyk Racławice 29 października, 11:00
LKS Kwiatonowice 4-3 LKS Szymbark 27 sierpnia, 17:00
w Zagórzanach
Victoria Śnietnica 3-3 LKS II Uście Gorlickie 27 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 2-3 września

LKS II Uście Gorlickie 1-3 Glinik II Gorlice 3 września, 16:00
LKS Szymbark 2-4 Victoria Śnietnica 3 września, 11:00
Olimpijczyk Racławice 4-4 LKS Kwiatonowice 3 września, 13:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Glinik II Gorlice 5-0 LKS Kwiatonowice 10 września, 14:00
Victoria Śnietnica 2-3 Olimpijczyk Racławice 10 września, 12:00
LKS II Uście Gorlickie 1-0 LKS Szymbark 10 września, 14:00

Kolejka 5 - 16-17 września

LKS Szymbark 1-4 Glinik II Gorlice 17 września, 11:00
Olimpijczyk Racławice 7-0 LKS II Uście Gorlickie 17 września, 17:00
LKS Kwiatonowice 2-5 Victoria Śnietnica 17 września, 14:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Glinik II Gorlice 13-1 Victoria Śnietnica 24 września, 15:00
LKS Kwiatonowice 3-0 LKS II Uście Gorlickie 29 października, 11:00
(wo)
w pierwotnym terminie (24 września, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
Olimpijczyk Racławice 3-2 LKS Szymbark 24 września, 14:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Olimpijczyk Racławice 2-4 Glinik II Gorlice 1 października, 14:00
LKS Szymbark 3-1 LKS Kwiatonowice 1 października, 11:00
LKS II Uście Gorlickie 3-3 Victoria Śnietnica 1 października, 15:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Glinik II Gorlice 8-1 LKS II Uście Gorlickie 8 października, 14:00
Victoria Śnietnica 0-2 LKS Szymbark 8 października, 11:00
LKS Kwiatonowice 3-3 Olimpijczyk Racławice 8 października, 14:00

Kolejka 9 - 14-15 października

LKS Kwiatonowice 0-4 Glinik II Gorlice 15 października, 14:30
Olimpijczyk Racławice 2-1 Victoria Śnietnica 15 października, 11:00
LKS Szymbark 3-0 LKS II Uście Gorlickie 15 października, 11:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Glinik II Gorlice 1-4 LKS Szymbark 22 października, 11:00
LKS II Uście Gorlickie 1-0 Olimpijczyk Racławice 22 października, 14:00
Victoria Śnietnica 6-0 LKS Kwiatonowice 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 7-8 kwietnia

Glinik II Gorlice 6-2 Victoria Śnietnica 8 kwietnia, 14:00
LKS Kwiatonowice - LKS II Uście Gorlickie 8 kwietnia, 15:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Olimpijczyk Racławice 0-2 LKS Szymbark 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 12 - 14-15 kwietnia

Olimpijczyk Racławice 5-3 Glinik II Gorlice 15 kwietnia, 16:00
LKS Szymbark 4-0 LKS Kwiatonowice 15 kwietnia, 11:00
LKS II Uście Gorlickie 2-1 Victoria Śnietnica 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 21-22 kwietnia

Glinik II Gorlice 14-1 LKS II Uście Gorlickie 22 kwietnia, 17:00
Victoria Śnietnica 2-1 LKS Szymbark 22 kwietnia, 14:00
LKS Kwiatonowice 2-3 Olimpijczyk Racławice 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 28-29 kwietnia

LKS Kwiatonowice - Glinik II Gorlice 29 kwietnia, 16:00
Olimpijczyk Racławice - Victoria Śnietnica 29 kwietnia, 16:00
LKS Szymbark - LKS II Uście Gorlickie 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 5-6 maja

Glinik II Gorlice - LKS Szymbark
LKS II Uście Gorlickie - Olimpijczyk Racławice
Victoria Śnietnica - LKS Kwiatonowice

Kolejka 16 - 12-13 maja

Victoria Śnietnica - Glinik II Gorlice
LKS II Uście Gorlickie - LKS Kwiatonowice
LKS Szymbark - Olimpijczyk Racławice

Kolejka 17 - 19-20 maja

Glinik II Gorlice - Olimpijczyk Racławice
LKS Kwiatonowice - LKS Szymbark
Victoria Śnietnica - LKS II Uście Gorlickie

Kolejka 18 - 26-27 maja

LKS II Uście Gorlickie - Glinik II Gorlice
LKS Szymbark - Victoria Śnietnica
Olimpijczyk Racławice - LKS Kwiatonowice

Kolejka 19 - 2-3 czerwca

Glinik II Gorlice - LKS Kwiatonowice
Victoria Śnietnica - Olimpijczyk Racławice
LKS II Uście Gorlickie - LKS Szymbark

Kolejka 20 - 10 czerwca

LKS Szymbark - Glinik II Gorlice
Olimpijczyk Racławice - LKS II Uście Gorlickie
LKS Kwiatonowice - Victoria Śnietnica

Klasa A 2017/2018 (Nowy Sącz-Gorlice)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas