[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2017/2018, grupa: Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Glinik II Gorlice 10 27 9 0 1 56-18 4 0 1 32-8 5 0 0 24-10
2.  Olimpijczyk Racławice 10 17 5 2 3 30-23 3 1 1 18-11 2 1 2 12-12
3.  LKS Szymbark 10 12 4 0 6 21-22 2 0 3 10-13 2 0 3 11-9
4.  Victoria Śnietnica 10 11 3 2 5 31-39 1 1 3 17-17 2 1 2 14-22
5.  LKS Kwiatonowice 10 9 2 3 5 22-38 2 1 2 12-15 0 2 3 10-23 2 4 1 1 0 8-5
6.  LKS II Uście Gorlickie 10 9 2 3 5 15-35 2 2 1 11-11 0 1 4 4-24 2 1 0 1 1 5-8

 1  2  3  4  5  6 
 1 Glinik II Gorlice    5-2 1-4 13-1 5-0 8-1 
 2 Olimpijczyk Racławice2-4     3-2 2-1 4-4 7-0 
 3 LKS Szymbark1-4 1-4     2-4 3-1 3-0 
 4 Victoria Śnietnica6-9 2-3 0-2     6-0 3-3 
 5 LKS Kwiatonowice0-4 3-3 4-3 2-5     3-0* 
 6 LKS II Uście Gorlickie1-3 1-0 1-0 3-3 5-5     

REKLAMA

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Victoria Śnietnica 6-9 Glinik II Gorlice 20 sierpnia, 17:00
LKS II Uście Gorlickie 5-5 LKS Kwiatonowice 20 sierpnia, 16:00
LKS Szymbark 1-4 Olimpijczyk Racławice 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Glinik II Gorlice 5-2 Olimpijczyk Racławice 29 października, 11:00
LKS Kwiatonowice 4-3 LKS Szymbark 27 sierpnia, 17:00
w Zagórzanach
Victoria Śnietnica 3-3 LKS II Uście Gorlickie 27 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 2-3 września

LKS II Uście Gorlickie 1-3 Glinik II Gorlice 3 września, 16:00
LKS Szymbark 2-4 Victoria Śnietnica 3 września, 11:00
Olimpijczyk Racławice 4-4 LKS Kwiatonowice 3 września, 13:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Glinik II Gorlice 5-0 LKS Kwiatonowice 10 września, 14:00
Victoria Śnietnica 2-3 Olimpijczyk Racławice 10 września, 12:00
LKS II Uście Gorlickie 1-0 LKS Szymbark 10 września, 14:00

Kolejka 5 - 16-17 września

LKS Szymbark 1-4 Glinik II Gorlice 17 września, 11:00
Olimpijczyk Racławice 7-0 LKS II Uście Gorlickie 17 września, 17:00
LKS Kwiatonowice 2-5 Victoria Śnietnica 17 września, 14:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Glinik II Gorlice 13-1 Victoria Śnietnica 24 września, 15:00
LKS Kwiatonowice 3-0 LKS II Uście Gorlickie 29 października, 11:00
(wo)
w pierwotnym terminie (24 września, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
Olimpijczyk Racławice 3-2 LKS Szymbark 24 września, 14:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Olimpijczyk Racławice 2-4 Glinik II Gorlice 1 października, 14:00
LKS Szymbark 3-1 LKS Kwiatonowice 1 października, 11:00
LKS II Uście Gorlickie 3-3 Victoria Śnietnica 1 października, 15:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Glinik II Gorlice 8-1 LKS II Uście Gorlickie 8 października, 14:00
Victoria Śnietnica 0-2 LKS Szymbark 8 października, 11:00
LKS Kwiatonowice 3-3 Olimpijczyk Racławice 8 października, 14:00

Kolejka 9 - 14-15 października

LKS Kwiatonowice 0-4 Glinik II Gorlice 15 października, 14:30
Olimpijczyk Racławice 2-1 Victoria Śnietnica 15 października, 11:00
LKS Szymbark 3-0 LKS II Uście Gorlickie 15 października, 11:00

REKLAMA

Kolejka 10 - 21-22 października

Glinik II Gorlice 1-4 LKS Szymbark 22 października, 11:00
LKS II Uście Gorlickie 1-0 Olimpijczyk Racławice 22 października, 14:00
Victoria Śnietnica 6-0 LKS Kwiatonowice 22 października, 14:00

Klasa A 2017/2018 (Nowy Sącz-Gorlice)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas