[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Ekstraliga kobiet 2018/2019
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Łęczna 14 40 13 1 0 73-9 6 1 0 34-6 7 0 0 39-3
2.  Medyk Konin 14 35 11 2 1 49-15 6 1 0 25-8 5 1 1 24-7
3.  Czarni Sosnowiec 14 34 11 1 2 49-17 6 0 1 25-10 5 1 1 24-7
4.  AZS PWSZ Wałbrzych 14 31 10 1 3 42-18 7 0 0 27-4 3 1 3 15-14
5.  UKS SMS Łódź 14 21 7 0 7 24-13 2 0 5 6-6 5 0 2 18-7
6.  AZS UJ Kraków 14 20 6 2 6 22-22 4 1 2 12-8 2 1 4 10-14
7.  GKS Katowice 14 17 5 2 7 15-18 3 0 4 9-9 2 2 3 6-9
8.  AZS PSW Biała Podlaska 14 13 3 4 7 25-32 2 3 2 18-14 1 1 5 7-18 1 3 1 0 0 4-2
9.  Olimpia Szczecin 14 13 3 4 7 17-47 2 1 4 8-26 1 3 3 9-21 1 0 0 0 1 2-4
10.  AZS Wrocław 14 9 2 3 9 8-50 0 2 5 3-23 2 1 4 5-27
11.  Mitech Żywiec 14 6 1 3 10 12-43 1 2 4 10-19 0 1 6 2-24
12.  Polonia Poznań 14 1 0 1 13 8-60 0 1 6 1-33 0 0 7 7-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Górnik Łęczna    3-2 5-1 4-0 5-1 2-2 7-0 8-0 
 2 Medyk Konin    5-0 3-3 3-0 5-2 3-1 4-2 2-0 
 3 Czarni Sosnowiec2-5     4-2 1-0 4-1 4-0 7-1 3-1 
 4 AZS PWSZ Wałbrzych    2-1 1-0 2-1 6-1 6-0 5-0 5-1 
 5 UKS SMS Łódź1-2 0-1 0-1 0-1     1-0 0-1 4-0 
 6 AZS UJ Kraków0-4 1-0     0-2 3-1 1-1 2-0 5-0 
 7 GKS Katowice0-3 1-3 1-2     2-0 0-1 2-0 3-0* 
 8 AZS PSW Biała Podlaska0-5 1-1 2-2 0-1 3-3     9-1 3-1 
 9 Olimpia Szczecin0-7 0-6 0-7 2-4     0-0 3-0 3-2 
 10 AZS Wrocław0-9 1-2 0-5 1-3 0-3 0-0 1-1     
 11 Mitech Żywiec1-4 0-5 1-4 1-1 0-0 1-2     6-3 
 12 Polonia Poznań0-8 0-11 0-7 0-2 0-2 0-2 1-1     

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

AZS Wrocław 0-9 Górnik Łęczna 19 września, 17:00
Ewelina Kamczyk 8, 67, 88, Gabriela Grzywińska 29, 31, Dominika Grabowska 39, Emilia Zdunek 55, Sylwia Matysik 84, Krystyna Sikora 90
w pierwotnym terminie (4 sierpnia, 11:00) odwołany z powodu udziału Górnika w Lidze Mistrzów kobiet
Olimpia Szczecin 0-6 AZS PWSZ Wałbrzych 4 sierpnia, 11:00
Klaudia Fabová 20, 26, Klaudia Miłek 55, Julia Kowalczyk 75, Anna Zając 89, Oliwia Rapacka 90
UKS SMS Łódź 0-1 Medyk Konin 4 sierpnia, 16:00
Natalia Chudzik 2 (k)
GKS Katowice 2-0 Mitech Żywiec 4 sierpnia, 13:00
Kinga Kozak 34, Joanna Wróblewska 87
na stadionie Podlesianki
Polonia Poznań 0-2 AZS UJ Kraków 4 sierpnia, 11:00
Justyna Maziarz 14, Klaudia Kubaszek 25
na stadionie KS Warta
Czarni Sosnowiec 4-0 AZS PSW Biała Podlaska 4 sierpnia, 11:00
Dżesika Jaszek 4, Patrícia Fischerová 38, 58, Dagmara Grad 85

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Górnik Łęczna 5-1 AZS PSW Biała Podlaska 12 września, 16:00
Emilia Zdunek 20, Gabriela Grzywińska 43, Ewelina Kamczyk 59, 63, 90 - Julija Karpluk 53
w pierwotnym terminie (11 sierpnia) odwołany z powodu udziału Górnika w Lidze Mistrzów kobiet
AZS UJ Kraków 0-4 Czarni Sosnowiec 11 sierpnia, 11:00
Patrycja Matla 3, Patrícia Hmírová 26 (k), 37, 85
Mitech Żywiec 6-3 Polonia Poznań 11 sierpnia, 11:00
Magdalena Matyja 8, Katarzyna Wnuk 13, Stanislava Líšková 37, Maja Stopka 69, Patrycja Rżany 88 (k), Weronika Smaza 90 - Zuzanna Sawicka 21, Patrycja Sutkowska 26, Paulina Liczbińska 60
Medyk Konin 3-1 GKS Katowice 11 sierpnia, 17:00
Dominika Kopińska 4, 81, Nikol Kaletka 39 - Angelika Łąckiewicz 15
AZS PWSZ Wałbrzych 2-1 UKS SMS Łódź 11 sierpnia, 11:00
Małgorzata Mesjasz 22 (k), Dominika Dereń 54 - Maja Osińska 63
AZS Wrocław 1-1 Olimpia Szczecin 11 sierpnia, 11:00
Kamila Czudecka 29 - Anaida Shahbazyan 66

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Olimpia Szczecin 0-7 Górnik Łęczna 18 sierpnia, 11:00
Ewelina Kamczyk 5 (k), 42, 47 (k), 67, 68, Dominika Grabowska 27, Agnieszka Jędrzejewicz 69
UKS SMS Łódź 4-0 AZS Wrocław 18 sierpnia, 11:00
Maja Osińska 18, Katarzyna Konat 34, Paulina Filipczak 44, Paulina Oleksiak 81
GKS Katowice 1-2 AZS PWSZ Wałbrzych 18 sierpnia, 13:00
Joanna Olszewska 64 - Katarzyna Rozmus 62, Anna Zając 77
na stadionie Podlesianki
Polonia Poznań 0-11 Medyk Konin 18 sierpnia, 16:00
Dominika Kopińska 2, 17, 75, Anna Gawrońska 12, 44, 49, Natalia Chudzik 63, 90, Karolina Majda 69, 81, Natalia Pakulska 73
na stadionie KS Warta
Czarni Sosnowiec 3-1 Mitech Żywiec 18 sierpnia, 11:00
Martyna Wiankowska 7, 88, Patrícia Fischerová 68 - Renata Warunek 90
AZS PSW Biała Podlaska 3-3 AZS UJ Kraków 18 sierpnia, 11:00
Oksana Dranowskaja 46, Dominika Gąsieniec 70, Klaudia Płoska 90 - Aleksandra Nieciąg 28, Natalia Wróbel 82, Natalia Sitarz 86

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Górnik Łęczna 4-0 AZS UJ Kraków 25 sierpnia, 16:00
Emilia Zdunek 32, Gabriela Grzywińska 54, Ewelina Kamczyk 80, Sylwia Matysik 87
Mitech Żywiec 0-0 AZS PSW Biała Podlaska 25 sierpnia, 11:00
Medyk Konin 5-0 Czarni Sosnowiec 25 sierpnia, 11:00
Dominika Kopińska 9, 76, Nikol Kaletka 23, 60, Natalia Chudzik 67 (k)
AZS PWSZ Wałbrzych 5-1 Polonia Poznań 25 sierpnia, 11:00
Małgorzata Mesjasz 4, 81, Anna Rędzia 43, 75, Klaudia Fabová 79 - Krystyna Cywińska 2
AZS Wrocław 0-0 GKS Katowice 25 sierpnia, 11:00
Olimpia Szczecin 0-7 UKS SMS Łódź 25 sierpnia, 11:00
Paulina Filipczak 3, Anita Turkiewicz 17, Maja Osińska 23, 63, Nadia Stanović 81, Julia Mordel 83, Olha Zubczyk 87 (k)

Kolejka 5 - 8-9 września

UKS SMS Łódź 1-2 Górnik Łęczna 9 września, 11:00
Paulina Filipczak 59 - Dominika Grabowska 45, Gabriela Grzywińska 88
GKS Katowice 0-1 Olimpia Szczecin 9 września, 15:00
Amelia Bińkowska 29
Polonia Poznań 0-2 AZS Wrocław 8 września, 16:00
Klaudia Nowacka 65, Kamila Czudecka 90
na stadionie KS Warta
Czarni Sosnowiec 4-2 AZS PWSZ Wałbrzych 9 września, 13:00
Joanna Operskalska 15, Patrícia Hmírová 38, Patrícia Fischerová 41, Dżesika Jaszek 56 - Dominika Dereń 8, 51
AZS PSW Biała Podlaska 1-1 Medyk Konin 9 września, 11:00
Elżbieta Edel 48 - Anna Zając 30
AZS UJ Kraków 2-0 Mitech Żywiec 9 września, 11:00
Natalia Sitarz 21, Justyna Maziarz 27

Kolejka 6 - 15-16 września

Górnik Łęczna 8-0 Mitech Żywiec 16 września, 16:00
Ewelina Kamczyk 24, 33, 40, 46, Ana Jelencić 31, Sylwia Matysik 38, Emilia Zdunek 43, Wiktoria Marszewska 83
Medyk Konin 5-2 AZS UJ Kraków 15 września, 13:00
Nikol Kaletka 10, 12, 43, Natalia Chudzik 16 (k), Dominika Kopińska 47 - Karolina Dul 69, Natalia Sitarz 88
AZS PWSZ Wałbrzych 2-1 AZS PSW Biała Podlaska 15 września, 11:00
Klaudia Miłek 69, Katarzyna Rozmus 81 - Klaudia Lefeld 57
AZS Wrocław 0-5 Czarni Sosnowiec 15 września, 11:00
Patrícia Fischerová 17, Dżesika Jaszek 37, Marta Cichosz 49, Patrícia Hmírová 75, 80
Olimpia Szczecin 3-2 Polonia Poznań 15 września, 11:00
Olga Sirant 21, Amelia Bińkowska 45, Natalija Hryb 90 - Paulina Bączek 50 (k), Zuzanna Sawicka 54
UKS SMS Łódź 0-1 GKS Katowice 15 września, 16:00
Marlena Hajduk 55

Kolejka 7 - 22-23 września

GKS Katowice 0-3 Górnik Łęczna 22 września, 13:00
Marlena Konieczna 16 (s), Dominika Grabowska 45, Emilia Zdunek 73
na stadionie Podlesianki
Polonia Poznań 0-2 UKS SMS Łódź 22 września, 17:00
Nikola Karczewska 30, 43
Czarni Sosnowiec 7-1 Olimpia Szczecin 22 września, 11:00
Dżesika Jaszek 1, 53, Martyna Wiankowska 27, Marta Cichosz 49, Patrycja Matla 55, Patrícia Hmírová 72, 90 - Natalija Hryb 90
AZS PSW Biała Podlaska 9-1 AZS Wrocław 22 września, 11:00
Ewa Cieśla 10, 20, Klaudia Lefeld 11, Dominika Gąsieniec 15, 44, 52, 58, 82, 86 - Maja Jurczenko 25
AZS UJ Kraków 1-0 AZS PWSZ Wałbrzych 22 września, 14:00
Natalia Sitarz 45
Mitech Żywiec 1-4 Medyk Konin 22 września, 11:00
Patrycja Biegun 23 - Nikol Kaletka 7, Natalia Chudzik 48, Gabija Gedgaudaitė 55, Dominika Kopińska 68

Kolejka 8 - 13-14 października

Górnik Łęczna 3-2 Medyk Konin 14 października, 15:00
Sylwia Matysik 32, Ewelina Kamczyk 34, Dominika Grabowska 80 - Natalia Pakulska 55, Natalia Chudzik 90 (k)
AZS PWSZ Wałbrzych 5-0 Mitech Żywiec 14 października, 11:00
Klaudia Miłek 10, Małgorzata Mesjasz 42, Klaudia Fabová 49, Anna Zając 68, Marcjanna Zawadzka 82
AZS Wrocław 0-3 AZS UJ Kraków 14 października, 11:00
Dominika Woźniak 75, Katarzyna Włodarczyk 82, Agnieszka Bryzek 90
Olimpia Szczecin 2-4 AZS PSW Biała Podlaska 14 października, 11:00
Roksana Ratajczyk 23, Aleksandra Sudyk 54 - Klaudia Płoska 26, 65, Ewa Cieśla 45 (k), Dominika Gąsieniec 78
UKS SMS Łódź 0-1 Czarni Sosnowiec 14 października, 12:00
Patrícia Fischerová 88
GKS Katowice 3-0 Polonia Poznań 14 października, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 9 - 20-21 października

Polonia Poznań 0-8 Górnik Łęczna 20 października, 17:00
Ewelina Kamczyk 22, 72, Dominika Grabowska 26, 89, Sylwia Matysik 32, 86, Patrycja Balcerzak 37, Małgorzata Grec 53
Czarni Sosnowiec 4-1 GKS Katowice 20 października, 11:00
Joanna Operskalska 27, Patrícia Fischerová 40, Dżesika Jaszek 42, 75 - Agata Sobkowicz 70
AZS PSW Biała Podlaska 0-1 UKS SMS Łódź 20 października, 11:00
Nikola Karczewska 69
AZS UJ Kraków 1-1 Olimpia Szczecin 20 października, 11:00
Weronika Wójcik 48 - Matilda Böhm 80
Mitech Żywiec 1-2 AZS Wrocław 20 października, 11:00
Maja Stopka 13 - Kamila Czudecka 2, 73
Medyk Konin 3-3 AZS PWSZ Wałbrzych 20 października, 11:00
Medyk Konin 39, Anna Gawrońska 72, Nikol Kaletka 81 - Oliwia Rapacka 26, Marcjanna Zawadzka 51, Klaudia Fabová 90

Kolejka 10 - 24 października

Górnik Łęczna 5-1 AZS PWSZ Wałbrzych 24 października, 15:00
Gabriela Grzywińska 15, 30, Dominika Grabowska 33, Ewelina Kamczyk 80, Emilia Zdunek 89 - Dominika Dereń 69
AZS Wrocław 1-2 Medyk Konin 24 października, 15:00
Maja Jurczenko 59 - Anna Gawrońska 81, 83
Olimpia Szczecin 3-0 Mitech Żywiec 24 października, 11:00
Anaida Shahbazyan 43, Patrycja Michalczyk 56 (k), Natalija Hryb 70
UKS SMS Łódź 1-0 AZS UJ Kraków 24 października, 15:00
Kasandra Parczewska 19
GKS Katowice 2-0 AZS PSW Biała Podlaska 24 października, 14:30
Agata Sobkowicz 12, Kinga Kozak 32
Polonia Poznań 0-7 Czarni Sosnowiec 24 października, 12:00
Joanna Operskalska 32, Patrícia Fischerová 50, 82, Martyna Wiankowska 57, Patrícia Hmírová 62, 89, Dżesika Jaszek 90

Kolejka 11 - 27-28 października

Czarni Sosnowiec 2-5 Górnik Łęczna 28 października, 11:00
Joanna Operskalska 52, Martyna Wiankowska 89 - Ewelina Kamczyk 16, 57 (k), 72, Gabriela Grzywińska 63, Emilia Zdunek 85 (k)
AZS PSW Biała Podlaska 3-1 Polonia Poznań 28 października, 11:00
Agata Wołos 21, 35, Dominika Gąsieniec 45 - Zuzanna Sawicka 3
AZS UJ Kraków 0-2 GKS Katowice 10 listopada, 13:00
Angelina Łąckiewicz-Oślizło 65, Kinga Kozak 85
na Stadionie im. księdza prałata Franciszka Dźwigońskiego / w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mitech Żywiec 1-4 UKS SMS Łódź 28 października, 13:00
Katarzyna Wnuk 79 - Paulina Filipczak 5, Daria Kurzawa 55, Nikola Karczewska 61, Klaudia Jedlińska 68
Medyk Konin 4-2 Olimpia Szczecin 28 października, 11:00
Anna Gawrońska 10, 56, Nikol Kaletka 43, Natalia Chudzik 85 (k) - Olga Sirant 59, Julia Brzozowska 88
AZS PWSZ Wałbrzych 6-0 AZS Wrocław 28 października, 11:00
Anna Rędzia 4, Dominika Dereń 10, Klaudia Miłek 43, 63, Małgorzata Mesjasz 47 (k), Dominika Głowacka 90

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Górnik Łęczna 7-0 AZS Wrocław 3 listopada, 12:00
Gabriela Grzywińska 4, Dominika Grabowska 8, 18, Sylwia Matysik 10, Ewelina Kamczyk 33, 45, Krystyna Sikora 62
AZS PWSZ Wałbrzych 6-1 Olimpia Szczecin 3 listopada, 11:00
Klaudia Miłek 10, 45, Klaudia Fabová 25, Karolina Ostrowska 34, Dominika Dereń 82, Małgorzata Mesjasz 87 - Aleksandra Witczak 47
Medyk Konin 3-0 UKS SMS Łódź 3 listopada, 10:30
Natalia Chudzik 53 (k), 67, Kinga Ptaszek 81 (s)
Mitech Żywiec 1-1 GKS Katowice 3 listopada, 11:00
Katarzyna Wnuk 22 - Joanna Olszewska 90
AZS UJ Kraków 5-0 Polonia Poznań 3 listopada, 12:00
Anna Zapała 5, Weronika Wójcik 41, Natalia Wróbel 53, Katarzyna Włodarczyk 72, Aleksandra Nieciąg 79
AZS PSW Biała Podlaska 2-2 Czarni Sosnowiec 3 listopada, 11:00
Elżbieta Edel 27, Agata Wołos 46 - Dżesika Jaszek 51, Marta Cichosz 84

Kolejka 13 - 17-18 listopada

AZS PSW Biała Podlaska 0-5 Górnik Łęczna 18 listopada, 11:00
Ewelina Kamczyk 5, 48, Emilia Zdunek 20, 23 (k), Sylwia Matysik 40
Czarni Sosnowiec 1-0 AZS UJ Kraków 18 listopada, 11:00
Marta Cichosz 38
Polonia Poznań 1-1 Mitech Żywiec 18 listopada, 12:00
Weronika Szmatuła 59 - Petra Zdechovanová 55
GKS Katowice 1-3 Medyk Konin 18 listopada, 13:15
Agata Sobkowicz 36 - Nikol Kaletka 8, Dominika Kopińska 21, Natalia Chudzik 64 (k)
na stadionie Podlesianki / mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu braku opieki medycznej
UKS SMS Łódź 0-1 AZS PWSZ Wałbrzych 18 listopada, 13:30
Klaudia Fabová 90
Olimpia Szczecin 0-0 AZS Wrocław 18 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 24-25 listopada

Górnik Łęczna 2-2 Olimpia Szczecin 24 listopada, 12:00
Gabriela Grzywińska 77, Ewelina Kamczyk 78 - Amelia Bińkowska 19, Natalija Hryb 72
AZS Wrocław 1-3 UKS SMS Łódź 24 listopada, 11:00
Nikola Karczewska 83 (s) - Adriana Achcińska 39, Olha Zubczyk 50 (k), Paulina Filipczak 90
AZS PWSZ Wałbrzych 1-0 GKS Katowice 24 listopada, 11:00
Klaudia Fabová 71
Medyk Konin 2-0 Polonia Poznań 24 listopada, 10:00
Natalia Chudzik 16, 66
Mitech Żywiec 0-5 Czarni Sosnowiec 24 listopada, 11:00
Marta Cichosz 58, Martyna Wiankowska 69, Dżesika Jaszek 72, 76, Karolina Wieczorek 85
AZS UJ Kraków 3-1 AZS PSW Biała Podlaska 24 listopada, 11:00
Weronika Wójcik 39, Justyna Maziarz 55 (k), Natalia Sitarz 61 - Klaudia Lefeld 38

Kolejka 15

AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska - Mitech Żywiec
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin
Polonia Poznań - AZS PWSZ Wałbrzych
GKS Katowice - AZS Wrocław
UKS SMS Łódź - Olimpia Szczecin

Kolejka 16

Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź
Olimpia Szczecin - GKS Katowice
AZS Wrocław - Polonia Poznań
AZS PWSZ Wałbrzych - Czarni Sosnowiec
Medyk Konin - AZS PSW Biała Podlaska
Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków

Kolejka 17

Mitech Żywiec - Górnik Łęczna
AZS UJ Kraków - Medyk Konin
AZS PSW Biała Podlaska - AZS PWSZ Wałbrzych
Czarni Sosnowiec - AZS Wrocław
Polonia Poznań - Olimpia Szczecin
GKS Katowice - UKS SMS Łódź

Kolejka 18

Górnik Łęczna - GKS Katowice
UKS SMS Łódź - Polonia Poznań
Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec
AZS Wrocław - AZS PSW Biała Podlaska
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS UJ Kraków
Medyk Konin - Mitech Żywiec

Kolejka 19

Medyk Konin - Górnik Łęczna
Mitech Żywiec - AZS PWSZ Wałbrzych
AZS UJ Kraków - AZS Wrocław
AZS PSW Biała Podlaska - Olimpia Szczecin
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź
Polonia Poznań - GKS Katowice

Kolejka 20

Górnik Łęczna - Polonia Poznań
GKS Katowice - Czarni Sosnowiec
UKS SMS Łódź - AZS PSW Biała Podlaska
Olimpia Szczecin - AZS UJ Kraków
AZS Wrocław - Mitech Żywiec
AZS PWSZ Wałbrzych - Medyk Konin

Kolejka 21

AZS PWSZ Wałbrzych - Górnik Łęczna
Medyk Konin - AZS Wrocław
Mitech Żywiec - Olimpia Szczecin
AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź
AZS PSW Biała Podlaska - GKS Katowice
Czarni Sosnowiec - Polonia Poznań

Kolejka 22

Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec
Polonia Poznań - AZS PSW Biała Podlaska
GKS Katowice - AZS UJ Kraków
UKS SMS Łódź - Mitech Żywiec
Olimpia Szczecin - Medyk Konin
AZS Wrocław - AZS PWSZ Wałbrzych

I liga kobiet 2018/2019 (południowa)
I liga kobiet 2018/2019 (północna)

Autor: Bartłomiej Dyr

 

Napisz do nas