[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Ekstraliga kobiet 2018/2019
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Łęczna 24 58 18 4 2 107-21 8 3 1 46-12 10 1 1 61-9 2 6 2 0 0 7-4
2.  Medyk Konin 24 58 18 4 2 74-26 10 1 1 40-14 8 3 1 34-12 2 0 0 0 2 4-7
3.  Czarni Sosnowiec 24 55 17 4 3 85-25 10 1 1 50-11 7 3 2 35-14
4.  AZS PWSZ Wałbrzych 24 50 15 5 4 65-29 9 3 0 38-10 6 2 4 27-19
5.  UKS SMS Łódź 24 37 12 1 11 44-28 6 0 5 21-6 6 1 6 23-22
6.  GKS Katowice 24 33 9 6 9 32-30 5 3 5 16-16 4 3 4 16-14 2 4 1 1 0 4-2

7.  AZS UJ Kraków 23 33 10 3 10 44-46 5 1 5 18-23 5 2 5 26-23 2 1 0 1 1 2-4
8.  AZS PSW Biała Podlaska 24 32 9 5 10 58-46 5 4 3 28-19 4 1 7 30-27
9.  Olimpia Szczecin 24 22 6 4 14 33-75 3 1 8 13-43 3 3 6 20-32
10.  AZS Wrocław 23 16 4 4 15 18-73 2 2 8 13-35 2 2 7 5-38
11.  Mitech Żywiec 24 12 3 3 18 22-70 2 2 7 16-35 1 1 11 6-35
12.  Polonia Poznań 24 1 0 1 23 12-125 0 1 12 4-67 0 0 11 8-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Górnik Łęczna    3-2 
1-2 
5-1 
3-2 
2-2 0-0 4-0 5-1 2-2 7-0 8-0 6-0 
 2 Medyk Konin2-4     5-0 
1-0 
3-3 
3-0 
3-1 5-2 7-2 4-2 3-0 2-0 2-0 
 3 Czarni Sosnowiec2-5 1-1     4-2 
4-0 
4-0 
4-1 
1-0 4-0 7-1 5-0 3-1 11-0 
 4 AZS PWSZ Wałbrzych2-2 1-1 2-2     2-1 
2-0 
1-0 
4-1 2-1 6-1 6-0 5-0 5-1 
 5 UKS SMS Łódź1-2 
0-1 0-1 0-1     0-1 
1-0 2-0 3-0 4-0 2-0 8-0 
 6 GKS Katowice0-3 
1-0 
1-3 
1-3 
1-1 1-2 2-1     2-2 2-0 0-1 0-0 2-0 3-0* 
 7 AZS UJ Kraków0-10 2-3 0-4 1-0 1-2 0-2     3-1 
1-1 
3-0 
2-0 5-0 
 8 AZS PSW Biała Podlaska0-5 1-1 2-2 0-0 0-1 3-0 3-3     2-3 
3-2 
9-1 
2-0 
3-1 
 9 Olimpia Szczecin0-7 0-2 2-6 0-6 0-7 1-4 0-4 2-4     0-0 
3-0 
2-1 
3-2 
 10 AZS Wrocław0-9 1-2 0-5 1-3 1-3 0-0 0-3 0-5 1-1     3-0 
0-3 
6-1 
 11 Mitech Żywiec1-6 1-4 0-5 1-5 1-4 1-1 1-3 
0-0 3-2 1-2     6-3 
 12 Polonia Poznań0-8 0-11 0-7 0-2 0-2 1-6 0-2 
2-6 
0-6 
0-10 
0-4 0-2 1-1     

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

AZS Wrocław 0-9 Górnik Łęczna 19 września, 17:00
Ewelina Kamczyk 8, 67, 88, Gabriela Grzywińska 29, 31, Dominika Grabowska 39, Emilia Zdunek 55, Sylwia Matysik 84, Krystyna Sikora 90
w pierwotnym terminie (4 sierpnia, 11:00) odwołany z powodu udziału Górnika w Lidze Mistrzów kobiet
Olimpia Szczecin 0-6 AZS PWSZ Wałbrzych 4 sierpnia, 11:00
Klaudia Fabová 20, 26, Klaudia Miłek 55, Julia Kowalczyk 75, Anna Zając 89, Oliwia Rapacka 90
UKS SMS Łódź 0-1 Medyk Konin 4 sierpnia, 16:00
Natalia Chudzik 2 (k)
GKS Katowice 2-0 Mitech Żywiec 4 sierpnia, 13:00
Kinga Kozak 34, Joanna Wróblewska 87
na stadionie Podlesianki
Polonia Poznań 0-2 AZS UJ Kraków 4 sierpnia, 11:00
Justyna Maziarz 14, Klaudia Kubaszek 25
na stadionie KS Warta
Czarni Sosnowiec 4-0 AZS PSW Biała Podlaska 4 sierpnia, 11:00
Dżesika Jaszek 4, Patrícia Fischerová 38, 58, Dagmara Grad 85

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Górnik Łęczna 5-1 AZS PSW Biała Podlaska 12 września, 16:00
Emilia Zdunek 20, Gabriela Grzywińska 43, Ewelina Kamczyk 59, 63, 90 - Julija Karpluk 53
w pierwotnym terminie (11 sierpnia) odwołany z powodu udziału Górnika w Lidze Mistrzów kobiet
AZS UJ Kraków 0-4 Czarni Sosnowiec 11 sierpnia, 11:00
Patrycja Matla 3, Patrícia Hmírová 26 (k), 37, 85
Mitech Żywiec 6-3 Polonia Poznań 11 sierpnia, 11:00
Magdalena Matyja 8, Katarzyna Wnuk 13, Stanislava Líšková 37, Maja Stopka 69, Patrycja Rżany 88 (k), Weronika Smaza 90 - Zuzanna Sawicka 21, Patrycja Sutkowska 26, Paulina Liczbińska 60
Medyk Konin 3-1 GKS Katowice 11 sierpnia, 17:00
Dominika Kopińska 4, 81, Nikol Kaletka 39 - Angelika Łąckiewicz 15
AZS PWSZ Wałbrzych 2-1 UKS SMS Łódź 11 sierpnia, 11:00
Małgorzata Mesjasz 22 (k), Dominika Dereń 54 - Maja Osińska 63
AZS Wrocław 1-1 Olimpia Szczecin 11 sierpnia, 11:00
Kamila Czudecka 29 - Anaida Shahbazyan 66

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Olimpia Szczecin 0-7 Górnik Łęczna 18 sierpnia, 11:00
Ewelina Kamczyk 5 (k), 42, 47 (k), 67, 68, Dominika Grabowska 27, Agnieszka Jędrzejewicz 69
UKS SMS Łódź 4-0 AZS Wrocław 18 sierpnia, 11:00
Maja Osińska 18, Katarzyna Konat 34, Paulina Filipczak 44, Paulina Oleksiak 81
GKS Katowice 1-2 AZS PWSZ Wałbrzych 18 sierpnia, 13:00
Joanna Olszewska 64 - Katarzyna Rozmus 62, Anna Zając 77
na stadionie Podlesianki
Polonia Poznań 0-11 Medyk Konin 18 sierpnia, 16:00
Dominika Kopińska 2, 17, 75, Anna Gawrońska 12, 44, 49, Natalia Chudzik 63, 90, Karolina Majda 69, 81, Natalia Pakulska 73
na stadionie KS Warta
Czarni Sosnowiec 3-1 Mitech Żywiec 18 sierpnia, 11:00
Martyna Wiankowska 7, 88, Patrícia Fischerová 68 - Renata Warunek 90
AZS PSW Biała Podlaska 3-3 AZS UJ Kraków 18 sierpnia, 11:00
Oksana Dranowskaja 46, Dominika Gąsieniec 70, Klaudia Płoska 90 - Aleksandra Nieciąg 28, Natalia Wróbel 82, Natalia Sitarz 86

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Górnik Łęczna 4-0 AZS UJ Kraków 25 sierpnia, 16:00
Emilia Zdunek 32, Gabriela Grzywińska 54, Ewelina Kamczyk 80, Sylwia Matysik 87
Mitech Żywiec 0-0 AZS PSW Biała Podlaska 25 sierpnia, 11:00
Medyk Konin 5-0 Czarni Sosnowiec 25 sierpnia, 11:00
Dominika Kopińska 9, 76, Nikol Kaletka 23, 60, Natalia Chudzik 67 (k)
AZS PWSZ Wałbrzych 5-1 Polonia Poznań 25 sierpnia, 11:00
Małgorzata Mesjasz 4, 81, Anna Rędzia 43, 75, Klaudia Fabová 79 - Krystyna Cywińska 2
AZS Wrocław 0-0 GKS Katowice 25 sierpnia, 11:00
Olimpia Szczecin 0-7 UKS SMS Łódź 25 sierpnia, 11:00
Paulina Filipczak 3, Anita Turkiewicz 17, Maja Osińska 23, 63, Nadia Stanović 81, Julia Mordel 83, Olha Zubczyk 87 (k)

Kolejka 5 - 8-9 września

UKS SMS Łódź 1-2 Górnik Łęczna 9 września, 11:00
Paulina Filipczak 59 - Dominika Grabowska 45, Gabriela Grzywińska 88
GKS Katowice 0-1 Olimpia Szczecin 9 września, 15:00
Amelia Bińkowska 29
Polonia Poznań 0-2 AZS Wrocław 8 września, 16:00
Klaudia Nowacka 65, Kamila Czudecka 90
na stadionie KS Warta
Czarni Sosnowiec 4-2 AZS PWSZ Wałbrzych 9 września, 13:00
Joanna Operskalska 15, Patrícia Hmírová 38, Patrícia Fischerová 41, Dżesika Jaszek 56 - Dominika Dereń 8, 51
AZS PSW Biała Podlaska 1-1 Medyk Konin 9 września, 11:00
Elżbieta Edel 48 - Anna Zając 30
AZS UJ Kraków 2-0 Mitech Żywiec 9 września, 11:00
Natalia Sitarz 21, Justyna Maziarz 27

Kolejka 6 - 15-16 września

Górnik Łęczna 8-0 Mitech Żywiec 16 września, 16:00
Ewelina Kamczyk 24, 33, 40, 46, Ana Jelencić 31, Sylwia Matysik 38, Emilia Zdunek 43, Wiktoria Marszewska 83
Medyk Konin 5-2 AZS UJ Kraków 15 września, 13:00
Nikol Kaletka 10, 12, 43, Natalia Chudzik 16 (k), Dominika Kopińska 47 - Karolina Dul 69, Natalia Sitarz 88
AZS PWSZ Wałbrzych 2-1 AZS PSW Biała Podlaska 15 września, 11:00
Klaudia Miłek 69, Katarzyna Rozmus 81 - Klaudia Lefeld 57
AZS Wrocław 0-5 Czarni Sosnowiec 15 września, 11:00
Patrícia Fischerová 17, Dżesika Jaszek 37, Marta Cichosz 49, Patrícia Hmírová 75, 80
Olimpia Szczecin 3-2 Polonia Poznań 15 września, 11:00
Olga Sirant 21, Amelia Bińkowska 45, Natalija Hryb 90 - Paulina Bączek 50 (k), Zuzanna Sawicka 54
UKS SMS Łódź 0-1 GKS Katowice 15 września, 16:00
Marlena Hajduk 55

Kolejka 7 - 22-23 września

GKS Katowice 0-3 Górnik Łęczna 22 września, 13:00
Marlena Konieczna 16 (s), Dominika Grabowska 45, Emilia Zdunek 73
na stadionie Podlesianki
Polonia Poznań 0-2 UKS SMS Łódź 22 września, 17:00
Nikola Karczewska 30, 43
Czarni Sosnowiec 7-1 Olimpia Szczecin 22 września, 11:00
Dżesika Jaszek 1, 53, Martyna Wiankowska 27, Marta Cichosz 49, Patrycja Matla 55, Patrícia Hmírová 72, 90 - Natalija Hryb 90
AZS PSW Biała Podlaska 9-1 AZS Wrocław 22 września, 11:00
Ewa Cieśla 10, 20, Klaudia Lefeld 11, Dominika Gąsieniec 15, 44, 52, 58, 82, 86 - Maja Jurczenko 25
AZS UJ Kraków 1-0 AZS PWSZ Wałbrzych 22 września, 14:00
Natalia Sitarz 45
Mitech Żywiec 1-4 Medyk Konin 22 września, 11:00
Patrycja Biegun 23 - Nikol Kaletka 7, Natalia Chudzik 48, Gabija Gedgaudaitė 55, Dominika Kopińska 68

Kolejka 8 - 13-14 października

Górnik Łęczna 3-2 Medyk Konin 14 października, 15:00
Sylwia Matysik 32, Ewelina Kamczyk 34, Dominika Grabowska 80 - Natalia Pakulska 55, Natalia Chudzik 90 (k)
AZS PWSZ Wałbrzych 5-0 Mitech Żywiec 14 października, 11:00
Klaudia Miłek 10, Małgorzata Mesjasz 42, Klaudia Fabová 49, Anna Zając 68, Marcjanna Zawadzka 82
AZS Wrocław 0-3 AZS UJ Kraków 14 października, 11:00
Dominika Woźniak 75, Katarzyna Włodarczyk 82, Agnieszka Bryzek 90
Olimpia Szczecin 2-4 AZS PSW Biała Podlaska 14 października, 11:00
Roksana Ratajczyk 23, Aleksandra Sudyk 54 - Klaudia Płoska 26, 65, Ewa Cieśla 45 (k), Dominika Gąsieniec 78
UKS SMS Łódź 0-1 Czarni Sosnowiec 14 października, 12:00
Patrícia Fischerová 88
GKS Katowice 3-0 Polonia Poznań 14 października, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 9 - 20-21 października

Polonia Poznań 0-8 Górnik Łęczna 20 października, 17:00
Ewelina Kamczyk 22, 72, Dominika Grabowska 26, 89, Sylwia Matysik 32, 86, Patrycja Balcerzak 37, Małgorzata Grec 53
Czarni Sosnowiec 4-1 GKS Katowice 20 października, 11:00
Joanna Operskalska 27, Patrícia Fischerová 40, Dżesika Jaszek 42, 75 - Agata Sobkowicz 70
AZS PSW Biała Podlaska 0-1 UKS SMS Łódź 20 października, 11:00
Nikola Karczewska 69
AZS UJ Kraków 1-1 Olimpia Szczecin 20 października, 11:00
Weronika Wójcik 48 - Matilda Böhm 80
Mitech Żywiec 1-2 AZS Wrocław 20 października, 11:00
Maja Stopka 13 - Kamila Czudecka 2, 73
Medyk Konin 3-3 AZS PWSZ Wałbrzych 20 października, 11:00
Dominika Kopińska 39, Anna Gawrońska 72, Nikol Kaletka 81 - Oliwia Rapacka 26, Marcjanna Zawadzka 51, Klaudia Fabová 90

Kolejka 10 - 24 października

Górnik Łęczna 5-1 AZS PWSZ Wałbrzych 24 października, 15:00
Gabriela Grzywińska 15, 30, Dominika Grabowska 33, Ewelina Kamczyk 80, Emilia Zdunek 89 - Dominika Dereń 69
AZS Wrocław 1-2 Medyk Konin 24 października, 15:00
Maja Jurczenko 59 - Anna Gawrońska 81, 83
Olimpia Szczecin 3-0 Mitech Żywiec 24 października, 11:00
Anaida Shahbazyan 43, Patrycja Michalczyk 56 (k), Natalija Hryb 70
UKS SMS Łódź 1-0 AZS UJ Kraków 24 października, 15:00
Kasandra Parczewska 19
GKS Katowice 2-0 AZS PSW Biała Podlaska 24 października, 14:30
Agata Sobkowicz 12, Kinga Kozak 32
Polonia Poznań 0-7 Czarni Sosnowiec 24 października, 12:00
Joanna Operskalska 32, Patrícia Fischerová 50, 82, Martyna Wiankowska 57, Patrícia Hmírová 62, 89, Dżesika Jaszek 90

Kolejka 11 - 27-28 października

Czarni Sosnowiec 2-5 Górnik Łęczna 28 października, 11:00
Joanna Operskalska 52, Martyna Wiankowska 89 - Ewelina Kamczyk 16, 57 (k), 72, Gabriela Grzywińska 63, Emilia Zdunek 85 (k)
AZS PSW Biała Podlaska 3-1 Polonia Poznań 28 października, 11:00
Agata Wołos 21, 35, Dominika Gąsieniec 45 - Zuzanna Sawicka 3
AZS UJ Kraków 0-2 GKS Katowice 10 listopada, 13:00
Angelina Łąckiewicz-Oślizło 65, Kinga Kozak 85
na Stadionie im. księdza prałata Franciszka Dźwigońskiego / w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mitech Żywiec 1-4 UKS SMS Łódź 28 października, 13:00
Katarzyna Wnuk 79 - Paulina Filipczak 5, Daria Kurzawa 55, Nikola Karczewska 61, Klaudia Jedlińska 68
Medyk Konin 4-2 Olimpia Szczecin 28 października, 11:00
Anna Gawrońska 10, 56, Nikol Kaletka 43, Natalia Chudzik 85 (k) - Olga Sirant 59, Julia Brzozowska 88
AZS PWSZ Wałbrzych 6-0 AZS Wrocław 28 października, 11:00
Anna Rędzia 4, Dominika Dereń 10, Klaudia Miłek 43, 63, Małgorzata Mesjasz 47 (k), Dominika Głowacka 90

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Górnik Łęczna 7-0 AZS Wrocław 3 listopada, 12:00
Gabriela Grzywińska 4, Dominika Grabowska 8, 18, Sylwia Matysik 10, Ewelina Kamczyk 33, 45, Krystyna Sikora 62
AZS PWSZ Wałbrzych 6-1 Olimpia Szczecin 3 listopada, 11:00
Klaudia Miłek 10, 45, Klaudia Fabová 25, Karolina Ostrowska 34, Dominika Dereń 82, Małgorzata Mesjasz 87 - Aleksandra Witczak 47
Medyk Konin 3-0 UKS SMS Łódź 3 listopada, 10:30
Natalia Chudzik 53 (k), 67, Kinga Ptaszek 81 (s)
Mitech Żywiec 1-1 GKS Katowice 3 listopada, 11:00
Katarzyna Wnuk 22 - Joanna Olszewska 90
AZS UJ Kraków 5-0 Polonia Poznań 3 listopada, 12:00
Anna Zapała 5, Weronika Wójcik 41, Natalia Wróbel 53, Katarzyna Włodarczyk 72, Aleksandra Nieciąg 79
AZS PSW Biała Podlaska 2-2 Czarni Sosnowiec 3 listopada, 11:00
Elżbieta Edel 27, Agata Wołos 46 - Dżesika Jaszek 51, Marta Cichosz 84

Kolejka 13 - 17-18 listopada

AZS PSW Biała Podlaska 0-5 Górnik Łęczna 18 listopada, 11:00
Ewelina Kamczyk 5, 48, Emilia Zdunek 20, 23 (k), Sylwia Matysik 40
Czarni Sosnowiec 1-0 AZS UJ Kraków 18 listopada, 11:00
Marta Cichosz 38
Polonia Poznań 1-1 Mitech Żywiec 18 listopada, 12:00
Weronika Szmatuła 59 - Petra Zdechovanová 55
GKS Katowice 1-3 Medyk Konin 18 listopada, 13:15
Agata Sobkowicz 36 - Nikol Kaletka 8, Dominika Kopińska 21, Natalia Chudzik 64 (k)
na stadionie Podlesianki / mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu braku opieki medycznej
UKS SMS Łódź 0-1 AZS PWSZ Wałbrzych 18 listopada, 13:30
Klaudia Fabová 90
Olimpia Szczecin 0-0 AZS Wrocław 18 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 24-25 listopada

Górnik Łęczna 2-2 Olimpia Szczecin 24 listopada, 12:00
Gabriela Grzywińska 77, Ewelina Kamczyk 78 - Amelia Bińkowska 19, Natalija Hryb 72
AZS Wrocław 1-3 UKS SMS Łódź 24 listopada, 11:00
Nikola Karczewska 83 (s) - Adriana Achcińska 39, Olha Zubczyk 50 (k), Paulina Filipczak 90
AZS PWSZ Wałbrzych 1-0 GKS Katowice 24 listopada, 11:00
Klaudia Fabová 71
Medyk Konin 2-0 Polonia Poznań 24 listopada, 10:00
Natalia Chudzik 16, 66
Mitech Żywiec 0-5 Czarni Sosnowiec 24 listopada, 11:00
Marta Cichosz 58, Martyna Wiankowska 69, Dżesika Jaszek 72, 76, Karolina Wieczorek 85
AZS UJ Kraków 3-1 AZS PSW Biała Podlaska 24 listopada, 11:00
Weronika Wójcik 39, Justyna Maziarz 55 (k), Natalia Sitarz 61 - Klaudia Lefeld 38

Kolejka 15 - 23-24 lutego

AZS UJ Kraków 0-10 Górnik Łęczna 13 marca, 11:30
Dominika Grabowska 3, Emilia Zdunek 29 (k), 49, Weronika Zawistowska 42, 43, Krystyna Sikora 56, Ewelina Kamczyk 58, 76, 90, Gabriela Grzywińska 84
AZS PSW Biała Podlaska 2-0 Mitech Żywiec 23 lutego, 17:15
Dominika Gąsieniec 70, Ewa Cieśla 73
Czarni Sosnowiec 1-1 Medyk Konin 23 lutego, 11:00
Marta Cichosz 20 - Natalia Chudzik 75 (k)
Polonia Poznań 0-2 AZS PWSZ Wałbrzych 21 lutego, 12:00
Małgorzata Mesjasz 38, Martyna Zańko 83
GKS Katowice 0-0 AZS Wrocław 24 lutego, 13:00
w Ośrodku Sportowym Kolejarz
UKS SMS Łódź 3-0 Olimpia Szczecin 21 lutego, 17:00
Katarzyna Konat 35, Adriana Achcińska 66, Paulina Filipczak 70

Kolejka 16 - 9-10 marca

Górnik Łęczna 2-2 UKS SMS Łódź 10 marca, 12:00
Gabriela Grzywińska 32, Małgorzata Grec 81 - Ana Jelenčić 15 (s), Natasza Górnicka 45 (s)
Olimpia Szczecin 1-4 GKS Katowice 10 marca, 11:00
Olga Sirant 45 - Natalia Nosalik 49, Karolina Koch 53, Kinga Kozak 72, 75
na boisku przy ul. Witkiewicza
AZS Wrocław 6-1 Polonia Poznań 10 marca, 15:00
Klaudia Nowacka 19, Klaudia Homa 30, Kamila Czudecka 60, 82, Maja Jurczenko 72, Justyna Chudzik 90 - Julia Mularczyk 11 (s)
AZS PWSZ Wałbrzych 2-2 Czarni Sosnowiec 10 marca, 11:00
Małgorzata Mesjasz 50, Martyna Zańko 88 - Patrícia Hmírová 28, 70 (k)
Medyk Konin 7-2 AZS PSW Biała Podlaska 10 marca, 15:00
Dominika Kopińska 11, 90, 90, Natalia Chudzik 29 (k), 42 (k), 50, 69 (k) - Dominika Kopińska 16 (s), Dominika Gąsieniec 77
Mitech Żywiec 1-3 AZS UJ Kraków 10 marca, 11:00
Katarzyna Wnuk 45 - Natalia Sitarz 25, Anna Zapała 63, Justyna Maziarz 90

Kolejka 17 - 16-17 marca

Mitech Żywiec 1-6 Górnik Łęczna 16 marca, 11:00
Katarzyna Wnuk 90 - Gabriela Grzywińska 12, Sylwia Matysik 23, Ewelina Kamczyk 53, 62, Dominika Grabowska 56, Emilia Zdunek 65
AZS UJ Kraków 2-3 Medyk Konin 16 marca, 11:00
Justyna Maziarz 62, Natalia Sitarz 87 - Anna Gawrońska 29, Natalia Chudzik 69, Dominika Kopińska 81
AZS PSW Biała Podlaska 0-0 AZS PWSZ Wałbrzych 17 marca, 11:00
Czarni Sosnowiec 5-0 AZS Wrocław 16 marca, 11:00
Marta Cichosz 34, Dżesika Jaszek 52, 61, Patrícia Hmírová 85, 89
Polonia Poznań 0-4 Olimpia Szczecin 16 marca, 15:00
Kornelia Grosicka 4, 74, Olga Sirant 35, Aleksandra Witczak 90
w Środzie Wielkopolskiej
GKS Katowice 2-1 UKS SMS Łódź 16 marca, 15:30
Joanna Wróblewska 73, 81 - Nikola Karczewska 28

Kolejka 18 - 23-24 marca

Górnik Łęczna 0-0 GKS Katowice 20 kwietnia, 11:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu powołania zawodniczek do reprezentacji narodowych
UKS SMS Łódź 8-0 Polonia Poznań 23 marca, 11:00
Paulina Filipczak 11, 30, 59, Nikola Karczewska 49, 67, Kinga Molenda 65, Daria Kurzawa 82, Olha Zubczyk 83 (k)
Olimpia Szczecin 2-6 Czarni Sosnowiec 23 marca, 11:00
Julia Brzozowska 75, 89 - Dżesika Jaszek 10, 45, Dagmara Grad 48, Patrícia Fischerová 53, Martyna Wiankowska 57, 69
AZS Wrocław 0-5 AZS PSW Biała Podlaska 23 marca, 11:00
Klaudia Lefeld 26, 50, Dominika Gąsieniec 51, Ewa Cieśla 72, 76
AZS PWSZ Wałbrzych 4-1 AZS UJ Kraków 23 marca, 13:00
Katarzyna Rozmus 14, Klaudia Miłek 24, Klaudia Fabová 45, 62 - Aleksandra Nieciąg 11 (k)
Medyk Konin 2-0 Mitech Żywiec 23 marca, 11:00
Julia Maskiewicz 76, Natalia Chudzik 86

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Medyk Konin 2-4 Górnik Łęczna 14 kwietnia, 16:00
Natalia Chudzik 28, Anna Zając 71 - Emilia Zdunek 43, 61, Sylwia Matysik 65, Krystyna Sikora 84
Mitech Żywiec 1-5 AZS PWSZ Wałbrzych 14 kwietnia, 15:00
Patrycja Wiśniewska 90 - Klaudia Miłek 23, 30, Julita Głąb 38, Klaudia Fabová 57, Anna Zając 90
AZS UJ Kraków 3-0 AZS Wrocław 13 kwietnia, 13:00
Anna Zapała 25, Aleksandra Nieciąg 38 (k), Justyna Maziarz 59
AZS PSW Biała Podlaska 2-3 Olimpia Szczecin 14 kwietnia, 11:00
Klaudia Lefeld 45, Ewa Cieśla 79 (k) - Roksana Ratajczyk 5, Natalija Hryb 61, 66
Czarni Sosnowiec 4-0 UKS SMS Łódź 14 kwietnia, 13:00
Patrícia Hmírová 6, 48, Dżesika Jaszek 10, 65
Polonia Poznań 1-6 GKS Katowice 13 kwietnia, 17:00
Patrycja Kościelna 66 - Joanna Wróblewska 12, 20, 57, 59, Natalia Nosalik 27, Agata Sobkowicz 52

Kolejka 20 - 18 kwietnia

Górnik Łęczna 6-0 Polonia Poznań 17 kwietnia, 16:00
Krystyna Sikora 23, 45, Dominika Grabowska 38, Sylwia Matysik 79, 90, 90
GKS Katowice 1-1 Czarni Sosnowiec 17 kwietnia, 17:00
Agata Sobkowicz 45 - Patrícia Hmírová 87 (k)
na stadionie Podlesianki
UKS SMS Łódź 2-0 AZS PSW Biała Podlaska 18 kwietnia, 16:30
Klaudia Jedlińska 14, Olha Zubczyk 90 (k)
Olimpia Szczecin 0-4 AZS UJ Kraków 18 kwietnia, 16:00
Anna Zapała 36, Kinga Wilk 56, Justyna Maziarz 66, Agnieszka Bryzek 90
AZS Wrocław 3-0 Mitech Żywiec 18 kwietnia, 15:00
Julia Mularczyk 41, Kamila Czudecka 46, Martyna Buś 84
AZS PWSZ Wałbrzych 1-1 Medyk Konin 18 kwietnia, 16:30
Martyna Zańko 85 - Dominika Kopińska 48

Kolejka 21 - 24 kwietnia

AZS PWSZ Wałbrzych 2-2 Górnik Łęczna 24 kwietnia, 17:00
Małgorzata Mesjasz 42 (k), Klaudia Fabová 90 - Agata Guściora 5 (k), Gabriela Grzywińska 22
Medyk Konin 3-0 AZS Wrocław 24 kwietnia, 16:00
Natalia Chudzik 26 (k), 79, Nikol Kaletka 90
Mitech Żywiec 3-2 Olimpia Szczecin 24 kwietnia, 16:00
Katarzyna Wnuk 4, Alona Kowtun 22, Patrycja Rżany 75 - Kornelia Grosicka 25, Patrycja Kalmus 90
AZS UJ Kraków 1-2 UKS SMS Łódź 24 kwietnia, 16:00
Małgorzata Bartosiewicz 15 - Maria Zbyrad 23, Nikola Karczewska 65
AZS PSW Biała Podlaska 3-0 GKS Katowice 24 kwietnia, 14:00
Ewa Cieśla 23 (k), 62 (k), Klaudia Lefeld 50
Czarni Sosnowiec 11-0 Polonia Poznań 24 kwietnia, 16:15
Patrycja Matla 8, Dżesika Jaszek 15, 37, 61, 71, Patrícia Hmírová 40, 70, 86, Martyna Wiankowska 41, Patrícia Fischerová 45, Karolina Wieczorek 76
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Górnik Łęczna 1-2 Czarni Sosnowiec 28 kwietnia, 14:00
Agata Guściora 26 - Patrícia Hmírová 35 (k), Martyna Wiankowska 79
Polonia Poznań 0-6 AZS PSW Biała Podlaska 28 kwietnia, 16:00
Natalia Stasikowska 13, Dominika Gąsieniec 23, 53, Klaudia Lefeld 72, 90, Agata Wołos 83
GKS Katowice 2-2 AZS UJ Kraków 28 kwietnia, 16:00
Agata Sobkowicz 1, 8 - Aleksandra Nieciąg 48 (k), Natalia Sitarz 85
na stadionie Podlesianki
UKS SMS Łódź 2-0 Mitech Żywiec 28 kwietnia, 16:00
Olha Zubczyk 41 (k), Kinga Molenda 90
Olimpia Szczecin 0-2 Medyk Konin 28 kwietnia, 16:00
Natalia Chudzik 16 (k), Dominika Kopińska 71
AZS Wrocław 1-3 AZS PWSZ Wałbrzych 28 kwietnia, 11:00
Dorota Kwapisz 86 (k) - Marcjanna Zawadzka 7, Małgorzata Mesjasz 42, 56

Kolejka 23 - 11-12 maja

GKS Katowice 1-0 Górnik Łęczna 12 maja, 16:00
Agata Sobkowicz 17
na stadionie Podlesianki
Medyk Konin 1-0 Czarni Sosnowiec 11 maja, 12:00
Natalia Chudzik 28
AZS PWSZ Wałbrzych 2-0 UKS SMS Łódź 11 maja, 11:00
Małgorzata Mesjasz 51 (k), Anna Rędzia 86
Polonia Poznań 2-6 AZS UJ Kraków 11 maja, 19:00
Patrycja Kościelna 8, Martyna Boguszyńska 23 - Justyna Maziarz 57, 67, 90, Anna Zapała 68, Izabela Tracz 74, Katarzyna Włodarczyk 75
AZS PSW Biała Podlaska 3-2 Olimpia Szczecin 11 maja, 11:00
Ewa Cieśla 42, Dominika Gąsieniec 69, 84 - Patrycja Michalczyk 12 (k), Julia Brzozowska 54
AZS Wrocław 0-3 Mitech Żywiec 11 maja, 11:00
Maja Stopka 7, Renata Warunek 17, Katarzyna Wnuk 83

Kolejka 24 - 18-19 maja

Górnik Łęczna 3-2 AZS PWSZ Wałbrzych 19 maja, 15:00
Gabriela Grzywińska 34, Katarzyna Rozmus 47 (s), Krystyna Sikora 83 - Klaudia Fabová 51, Klaudia Miłek 90
w Świdniku; na Stadionie Miejskim
GKS Katowice 1-3 Medyk Konin 19 maja, 17:00
Joanna Olszewska 62 - Nicola Brzęczek 14 (s), Natalia Chudzik 64, Dominika Kopińska 88
na stadionie Podlesianki
Czarni Sosnowiec 4-0 UKS SMS Łódź 18 maja, 14:00
Martyna Wiankowska 1, Patrícia Hmírová 26, 61, Marta Cichosz 55
AZS UJ Kraków - AZS Wrocław 21 maja, 14:00
Polonia Poznań 0-10 AZS PSW Biała Podlaska 19 maja, 12:00
Klaudia Płoska 7, 25, Klaudia Lefeld 9, 80, Ewa Cieśla 12, Dominika Gąsieniec 52, 78, Kinga Niedbała 56, Natalia Stasikowska 79, 88
Olimpia Szczecin 2-1 Mitech Żywiec 19 maja, 11:00
Marianna Litwiniec 48, Julia Brzozowska 80 - Maja Stopka 22

Kolejka 25 - 25-26 maja

UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna 25 maja, 12:00
Medyk Konin - AZS PWSZ Wałbrzych 26 maja, 17:00
Czarni Sosnowiec - GKS Katowice 25 maja, 13:00
Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków 26 maja, 14:00
AZS PSW Biała Podlaska - AZS Wrocław 26 maja, 11:00
Olimpia Szczecin - Polonia Poznań 26 maja, 16:00

Kolejka 26 - 1-2 czerwca

Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec
AZS PWSZ Wałbrzych - GKS Katowice
Medyk Konin - UKS SMS Łódź
AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin
AZS Wrocław - Polonia Poznań
AZS PSW Biała Podlaska - Mitech Żywiec

Kolejka 27 - 8-9 czerwca

Górnik Łęczna - Medyk Konin
Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych
UKS SMS Łódź - GKS Katowice
AZS UJ Kraków - AZS PSW Biała Podlaska
Olimpia Szczecin - AZS Wrocław
Mitech Żywiec - Polonia Poznań

I liga kobiet 2018/2019 (południowa)
I liga kobiet 2018/2019 (północna)

Autor: Bartłomiej Dyr

 

Napisz do nas