[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga kobiet 2018/2019, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rolnik Biedrzychowice 22 49 16 1 5 46-30 9 1 1 26-14 7 0 4 20-16
2.  Rekord Bielsko-Biała 22 48 14 6 2 38-11 9 1 1 24-5 5 5 1 14-6 2 4 1 1 0 2-1
3.  Resovia 22 48 15 3 4 49-21 8 2 1 24-8 7 1 3 25-13 2 1 0 1 1 1-2
4.  Tarnovia Tarnów 22 36 11 3 8 45-33 5 1 5 21-15 6 2 3 24-18
5.  Sportowa Czwórka Radom 22 34 10 4 8 43-39 4 2 5 20-19 6 2 3 23-20
6.  ROW Rybnik 22 33 9 6 7 37-26 4 3 4 24-17 5 3 3 13-9
7.  Respekt Myślenice 22 25 7 4 11 23-36 4 1 6 13-24 3 3 5 10-12
8.  Rysy Bukowina Tatrzańska 22 22 6 4 12 37-42 3 2 6 14-17 3 2 6 23-25
9.  Gol Częstochowa 22 21 4 9 9 21-27 3 5 3 11-10 1 4 6 10-17
10.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 22 20 6 2 14 19-48 2 2 7 7-20 4 0 7 12-28
11.  Sokół Kolbuszowa Dolna 22 18 3 9 10 23-37 0 5 6 14-24 3 4 4 9-13
12.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 22 15 4 3 15 27-58 2 2 7 10-27 2 1 8 17-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Rolnik Biedrzychowice    1-0 2-2 1-3 2-1 3-1 1-0 3-2 1-0 3-1 2-1 7-3 
 2 Rekord Bielsko-Biała1-0     2-1 2-0 1-2 0-0 2-0 3-2 3-0 4-0 4-0 2-0 
 3 Resovia1-2 0-0     2-0 4-2 2-1 1-0 3-0 2-1 6-0 1-1 2-1 
 4 Tarnovia Tarnów3-0 0-1 1-4     4-0 1-2 2-0 4-2 0-0 1-2 0-1 5-3 
 5 Sportowa Czwórka Radom3-2 2-2 2-3 2-3     1-1 1-3 4-1 2-1 3-1 0-1 0-1 
 6 ROW Rybnik2-3 0-1 1-0 3-3 2-2     3-2 4-0 0-0 1-2 2-3 6-1 
 7 Respekt Myślenice0-2 0-1 0-3 2-1 2-6 0-1     2-7 2-0 1-0 1-1 3-2 
 8 Rysy Bukowina Tatrzańska0-2 1-4 1-2 1-2 1-2 1-0 1-1     1-3 4-0 1-1 2-0 
 9 Gol Częstochowa2-1 0-0 1-2 1-1 1-3 0-2 0-0 0-0     5-1 0-0 1-0 
 10 Wanda Nowa Huta (Kraków)0-1 1-1 0-2 0-4 1-2 0-2 0-2 1-1 2-1     1-0 1-4 
 11 Sokół Kolbuszowa Dolna3-4 1-1 1-5 2-3 0-1 1-1 1-1 0-2 3-3 0-1     2-2 
 12 MUKS Tomaszów Mazowiecki1-3 0-3 2-1 2-4 2-2 0-2 0-1 1-6 1-1 0-4 1-0     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Respekt Myślenice 0-2 Rolnik Biedrzychowice 19 sierpnia, 16:00
Gol Częstochowa 1-1 Tarnovia Tarnów 2 września, 13:00
ROW Rybnik 1-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 18 sierpnia, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 4-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 18 sierpnia, 15:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-6 Rysy Bukowina Tatrzańska 18 sierpnia, 13:00
Resovia 4-2 Sportowa Czwórka Radom 19 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Rolnik Biedrzychowice 2-1 Sportowa Czwórka Radom 26 sierpnia, 16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-2 Resovia 26 sierpnia, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 25 sierpnia, 14:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-1 Rekord Bielsko-Biała 25 sierpnia, 11:00
Tarnovia Tarnów 1-2 ROW Rybnik 26 sierpnia, 16:00
Respekt Myślenice 2-0 Gol Częstochowa 30 września, 15:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Gol Częstochowa 2-1 Rolnik Biedrzychowice 9 września, 17:00
ROW Rybnik 3-2 Respekt Myślenice 8 września, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Tarnovia Tarnów 9 września, 13:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-4 Wanda Nowa Huta (Kraków) 8 września, 13:00
Resovia 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 8 września, 14:00
Sportowa Czwórka Radom 4-1 Rysy Bukowina Tatrzańska 8 września, 11:00

Kolejka 4 - 12 września

Rolnik Biedrzychowice 3-2 Rysy Bukowina Tatrzańska 12 września, 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-1 Sportowa Czwórka Radom 12 września, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-2 Resovia 12 września, 16:30
Tarnovia Tarnów 5-3 MUKS Tomaszów Mazowiecki 12 września, 17:00
Respekt Myślenice 0-1 Rekord Bielsko-Biała 12 września, 16:00
Gol Częstochowa 0-2 ROW Rybnik 24 października, 20:00
w pierwotnym terminie (26 września, 17:00) odwołany

Kolejka 5 - 15-16 września

ROW Rybnik 2-3 Rolnik Biedrzychowice 15 września, 14:00
Rekord Bielsko-Biała 3-0 Gol Częstochowa 16 września, 11:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-1 Respekt Myślenice 15 września, 15:00
Resovia 2-0 Tarnovia Tarnów 15 września, 12:00
Sportowa Czwórka Radom 3-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 15 września, 11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 16 września, 14:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Rolnik Biedrzychowice 2-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 23 września, 14:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-1 Rysy Bukowina Tatrzańska 22 września, 16:00
Tarnovia Tarnów 4-0 Sportowa Czwórka Radom 22 września, 13:00
Respekt Myślenice 0-3 Resovia 22 września, 15:00
Gol Częstochowa 1-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 23 września, 16:30
ROW Rybnik 0-1 Rekord Bielsko-Biała 29 września, 16:00
w pierwotnym terminie (22 września, 16:00) odwołany

Kolejka 7 - 13-14 października

Rekord Bielsko-Biała 1-0 Rolnik Biedrzychowice 14 października, 13:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-2 ROW Rybnik 14 października, 15:00
Resovia 2-1 Gol Częstochowa 14 października, 14:00
Sportowa Czwórka Radom 1-3 Respekt Myślenice 14 października, 15:30
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-2 Tarnovia Tarnów 14 października, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 14 października, 14:30

Kolejka 8 - 20-21 października

Rolnik Biedrzychowice 3-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 20 października, 15:30
Tarnovia Tarnów 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 20 października, 15:00
Respekt Myślenice 2-7 Rysy Bukowina Tatrzańska 21 października, 15:00
Gol Częstochowa 1-3 Sportowa Czwórka Radom 21 października, 11:00
ROW Rybnik 1-0 Resovia 20 października, 13:00
Rekord Bielsko-Biała 2-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 21 października, 15:00

Kolejka 9 - 27-28 października

MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-3 Rolnik Biedrzychowice 27 października, 13:00
Resovia 0-0 Rekord Bielsko-Biała 28 października, 12:00
Sportowa Czwórka Radom 1-1 ROW Rybnik 28 października, 16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-3 Gol Częstochowa 27 października, 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 Respekt Myślenice 28 października, 12:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-4 Tarnovia Tarnów 27 października, 14:30

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Rolnik Biedrzychowice 1-3 Tarnovia Tarnów 4 listopada, 12:00
Respekt Myślenice 1-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 4 listopada, 14:00
Gol Częstochowa 0-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 4 listopada, 14:30
ROW Rybnik 4-0 Rysy Bukowina Tatrzańska 3 listopada, 14:00
Rekord Bielsko-Biała 1-2 Sportowa Czwórka Radom 4 listopada, 12:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 2-1 Resovia 3 listopada, 13:00

Kolejka 11 - 10-11 listopada

Resovia 1-2 Rolnik Biedrzychowice 6 października, 12:00
Sportowa Czwórka Radom 0-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 11 listopada, 13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-4 Rekord Bielsko-Biała 11 listopada, 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 ROW Rybnik 10 listopada, 13:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-1 Gol Częstochowa 10 listopada, 12:00
Tarnovia Tarnów 2-0 Respekt Myślenice 6 października, 14:00

Kolejka 12 - 16-17 marca

Rolnik Biedrzychowice 1-0 Respekt Myślenice 17 marca, 12:00
Tarnovia Tarnów 0-0 Gol Częstochowa 17 marca, 15:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-2 ROW Rybnik 16 marca, 14:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 Rekord Bielsko-Biała 17 marca, 13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 2-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 16 marca, 11:00
Sportowa Czwórka Radom 2-3 Resovia 16 marca, 11:00

Kolejka 13 - 23-24 marca

Sportowa Czwórka Radom 3-2 Rolnik Biedrzychowice 24 marca, 13:00
Resovia 3-0 Rysy Bukowina Tatrzańska 24 marca, 12:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 23 marca, 13:00
Rekord Bielsko-Biała 4-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 23 marca, 16:00
ROW Rybnik 3-3 Tarnovia Tarnów 23 marca, 15:00
Gol Częstochowa 0-0 Respekt Myślenice 24 marca, 12:00

Kolejka 14 - 13-14 kwietnia

Rolnik Biedrzychowice 1-0 Gol Częstochowa 14 kwietnia, 13:00
Respekt Myślenice 0-1 ROW Rybnik 14 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnów 0-1 Rekord Bielsko-Biała 6 kwietnia, 15:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-4 MUKS Tomaszów Mazowiecki 13 kwietnia, 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-5 Resovia 14 kwietnia, 14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-2 Sportowa Czwórka Radom 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 18 kwietnia

Rysy Bukowina Tatrzańska 0-2 Rolnik Biedrzychowice 18 kwietnia, 12:00
Sportowa Czwórka Radom 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 kwietnia, 18:00
Resovia 6-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 18 kwietnia, 12:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 2-4 Tarnovia Tarnów 18 kwietnia, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Respekt Myślenice 18 kwietnia, 16:00
ROW Rybnik 0-0 Gol Częstochowa 18 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 27-28 kwietnia

Rolnik Biedrzychowice 3-1 ROW Rybnik 28 kwietnia, 13:00
Gol Częstochowa 0-0 Rekord Bielsko-Biała 27 kwietnia, 16:00
Respekt Myślenice 3-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 27 kwietnia, 15:00
Tarnovia Tarnów 1-4 Resovia 28 kwietnia, 15:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-2 Sportowa Czwórka Radom 27 kwietnia, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-2 Rysy Bukowina Tatrzańska 28 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 4-5 maja

Sokół Kolbuszowa Dolna 3-4 Rolnik Biedrzychowice 5 maja, 11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 4-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 4 maja, 15:00
Sportowa Czwórka Radom 2-3 Tarnovia Tarnów 4 maja, 11:00
Resovia 1-0 Respekt Myślenice 5 maja, 14:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-1 Gol Częstochowa 6 kwietnia, 13:00
Rekord Bielsko-Biała 0-0 ROW Rybnik 3 maja, 15:00

Kolejka 18 - 11-12 maja

Rolnik Biedrzychowice 1-0 Rekord Bielsko-Biała 12 maja, 14:00
ROW Rybnik 6-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 11 maja, 16:00
Gol Częstochowa 1-2 Resovia 12 maja, 17:00
Respekt Myślenice 2-6 Sportowa Czwórka Radom 12 maja, 16:00
Tarnovia Tarnów 4-2 Rysy Bukowina Tatrzańska 11 maja, 12:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 maja, 16:00

Kolejka 19 - 18-19 maja

Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-1 Rolnik Biedrzychowice 18 maja, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-3 Tarnovia Tarnów 19 maja, 16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-1 Respekt Myślenice 19 maja, 15:00
Sportowa Czwórka Radom 2-1 Gol Częstochowa 19 maja, 11:00
Resovia 2-1 ROW Rybnik 18 maja, 12:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-3 Rekord Bielsko-Biała 18 maja, 13:00

Kolejka 20 - 25-26 maja

Rolnik Biedrzychowice 7-3 MUKS Tomaszów Mazowiecki 26 maja, 12:00
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Resovia 25 maja, 16:00
ROW Rybnik 2-2 Sportowa Czwórka Radom 25 maja, 16:00
Gol Częstochowa 0-0 Rysy Bukowina Tatrzańska 26 maja, 11:00
Respekt Myślenice 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 26 maja, 16:00
Tarnovia Tarnów 1-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 26 maja, 15:00

Kolejka 21 - 1-2 czerwca

Tarnovia Tarnów 3-0 Rolnik Biedrzychowice 1 czerwca, 16:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-2 Respekt Myślenice 1 czerwca, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-3 Gol Częstochowa 1 czerwca, 16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-0 ROW Rybnik 1 czerwca, 16:00
Sportowa Czwórka Radom 2-2 Rekord Bielsko-Biała 1 czerwca, 16:00
Resovia 2-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 1 czerwca, 16:00

Kolejka 22 - 8-9 czerwca

Rolnik Biedrzychowice 2-2 Resovia 8 czerwca, 16:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 2-2 Sportowa Czwórka Radom 8 czerwca, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 3-2 Rysy Bukowina Tatrzańska 8 czerwca, 15:00
ROW Rybnik 2-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 8 czerwca, 16:00
Gol Częstochowa 5-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 8 czerwca, 16:00
Respekt Myślenice 2-1 Tarnovia Tarnów 8 czerwca, 16:00

Ekstraliga kobiet 2018/2019

I liga kobiet 2018/2019 (północna)

II liga kobiet 2018/2019 (małopolska)
II liga kobiet 2018/2019 (śląska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas