[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2018/2019, grupa: małopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Daleszyce 14 32 10 2 2 32-14 5 1 1 17-8 5 1 1 15-6
2.  Trójka Staszówka/Jelna 14 31 10 1 3 58-19 5 1 1 28-6 5 0 2 30-13
3.  Widok Lublin 14 30 9 3 2 28-14 5 2 0 14-4 4 1 2 14-10
4.  KSP Kielce 14 25 7 4 3 28-16 5 0 2 16-9 2 4 1 12-7
5.  Łysica Bodzentyn 14 22 7 1 6 24-21 5 1 1 15-8 2 0 5 9-13
6.  LKS Wierzchowiska 14 20 6 2 6 29-37 4 1 2 20-18 2 1 4 9-19
7.  Naprzód Sobolów 14 18 5 3 6 20-18 3 1 3 13-9 2 2 3 7-9
8.  Prądniczanka Kraków 14 16 5 1 8 22-24 3 1 3 11-9 2 0 5 11-15
9.  Resovia II 14 12 3 3 8 12-29 2 1 4 7-16 1 2 4 5-13
10.  Potok Sitno 14 11 2 5 7 16-31 2 3 2 13-16 0 2 5 3-15
11.  Starówka Nowy Sącz 14 10 3 1 10 13-42 2 1 3 7-14 1 0 7 6-28
12.  WKS Majdan Sieniawski 14 9 1 6 7 13-30 1 3 4 5-12 0 3 3 8-18

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Sparta Daleszyce    1-4 2-0 3-1 4-0 3-1 2-0 2-2 
 2 Trójka Staszówka/Jelna    0-2 1-1 3-0 6-0* 3-1 6-0 9-2 
 3 Widok Lublin3-1     1-1 0-0 2-1 2-1 3-0 3-0 
 4 KSP Kielce0-3 5-3     3-1 3-0 0-1 3-0 2-1 
 5 Łysica Bodzentyn0-4 1-1 2-1     1-0 5-1 3-1 3-0* 
 6 LKS Wierzchowiska1-7 4-2 2-1     3-4 1-1 6-2 3-1 
 7 Naprzód Sobolów0-2 2-3 2-1 1-2     3-0 1-1 4-0 
 8 Prądniczanka Kraków1-2 2-3 0-0 2-0     2-0 2-3 2-1 
 9 Resovia II3-2 1-4 2-1 0-2 1-3 0-4     0-0 
 10 Potok Sitno1-2 1-7 1-1 4-3 3-0 1-1     2-2 
 11 Starówka Nowy Sącz1-1 1-5 0-3 0-4 2-0 3-1     
 12 WKS Majdan Sieniawski0-4 0-2 1-3 1-2 1-1 0-0 0-0 2-0     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

LKS Wierzchowiska 3-1 WKS Majdan Sieniawski 25 sierpnia, 14:00
Potok Sitno 1-1 KSP Kielce 25 sierpnia, 14:00
Trójka Staszówka/Jelna 3-0 Łysica Bodzentyn 25 sierpnia, 11:00
Starówka Nowy Sącz 0-4 Naprzód Sobolów 10 listopada, 13:00
Resovia II 1-4 Widok Lublin 26 sierpnia, 12:00
Prądniczanka Kraków 1-2 Sparta Daleszyce 11 listopada, 11:00

Kolejka 2 - 1-2 września

WKS Majdan Sieniawski 0-4 Sparta Daleszyce 2 września, 16:00
Widok Lublin 2-1 Prądniczanka Kraków 1 września, 10:30
Naprzód Sobolów 1-1 Resovia II 1 września, 13:00
Łysica Bodzentyn 3-0 Starówka Nowy Sącz 1 września, 13:30
(wo)
na boisku 3-2
KSP Kielce 5-3 Trójka Staszówka/Jelna 1 września, 16:30
LKS Wierzchowiska 1-1 Potok Sitno 1 września, 11:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Potok Sitno 2-2 WKS Majdan Sieniawski 10 listopada, 13:00
Trójka Staszówka/Jelna 6-0 LKS Wierzchowiska 9 września, 14:00
(wo)
mecz przerwany w 55. minucie przy stanie 6-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Starówka Nowy Sącz 1-5 KSP Kielce 8 września, 16:00
Resovia II 2-1 Łysica Bodzentyn 9 września, 16:00
Prądniczanka Kraków 2-0 Naprzód Sobolów 8 września, 16:00
Sparta Daleszyce 2-0 Widok Lublin 8 września, 14:00

Kolejka 4 - 15-16 września

WKS Majdan Sieniawski 0-2 Widok Lublin 16 września, 16:00
Naprzód Sobolów 0-2 Sparta Daleszyce 15 września, 13:00
Łysica Bodzentyn 1-0 Prądniczanka Kraków 15 września, 14:00
KSP Kielce 0-1 Resovia II 16 września, 11:00
LKS Wierzchowiska 6-2 Starówka Nowy Sącz 15 września, 16:00
Potok Sitno 1-7 Trójka Staszówka/Jelna 16 września, 14:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Trójka Staszówka/Jelna 9-2 WKS Majdan Sieniawski 22 września, 14:00
Starówka Nowy Sącz 3-1 Potok Sitno 22 września, 15:30
Resovia II 0-2 LKS Wierzchowiska 23 września, 16:00
Prądniczanka Kraków 0-0 KSP Kielce 22 września, 16:00
Sparta Daleszyce 3-1 Łysica Bodzentyn 22 września, 14:00
Widok Lublin 0-0 Naprzód Sobolów 22 września, 15:00

Kolejka 6 - 29-30 września

WKS Majdan Sieniawski 0-0 Naprzód Sobolów 30 września, 15:00
Łysica Bodzentyn 1-1 Widok Lublin 29 września, 14:00
KSP Kielce 0-3 Sparta Daleszyce 30 września, 11:00
LKS Wierzchowiska 3-4 Prądniczanka Kraków 29 września, 16:00
Potok Sitno 1-1 Resovia II 30 września, 15:00
Trójka Staszówka/Jelna 6-0 Starówka Nowy Sącz 29 września, 11:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Resovia II 3-2 Trójka Staszówka/Jelna 18 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 14:00) odwołany
Prądniczanka Kraków 2-0 Potok Sitno 7 października, 11:00
Sparta Daleszyce 4-0 LKS Wierzchowiska 6 października, 14:00
Widok Lublin 1-1 KSP Kielce 6 października, 15:00
Naprzód Sobolów 2-1 Łysica Bodzentyn 7 października, 13:00
WKS Majdan Sieniawski 2-0 Starówka Nowy Sącz 7 października, 14:00

Kolejka 8 - 13-14 października

WKS Majdan Sieniawski 1-2 Łysica Bodzentyn 13 października, 11:00
KSP Kielce 3-0 Naprzód Sobolów 14 października, 11:00
LKS Wierzchowiska 4-2 Widok Lublin 13 października, 14:00
Potok Sitno 1-2 Sparta Daleszyce 14 października, 12:00
Trójka Staszówka/Jelna 3-1 Prądniczanka Kraków 14 października, 13:00
Starówka Nowy Sącz 2-0 Resovia II 13 października, 15:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Resovia II 0-0 WKS Majdan Sieniawski 21 października, 14:00
Prądniczanka Kraków 2-3 Starówka Nowy Sącz 20 października, 11:00
Sparta Daleszyce 1-4 Trójka Staszówka/Jelna 20 października, 14:00
Widok Lublin 3-0 Potok Sitno 20 października, 15:00
Naprzód Sobolów 1-2 LKS Wierzchowiska 21 października, 13:00
Łysica Bodzentyn 2-1 KSP Kielce 20 października, 14:00

Kolejka 10 - 27-28 października

WKS Majdan Sieniawski 1-3 KSP Kielce 27 października, 14:00
LKS Wierzchowiska 2-1 Łysica Bodzentyn 27 października, 13:00
Potok Sitno 3-0 Naprzód Sobolów 28 października, 13:00
Trójka Staszówka/Jelna 0-2 Widok Lublin 28 października, 14:00
Starówka Nowy Sącz 1-1 Sparta Daleszyce 27 października, 14:00
Resovia II 0-4 Prądniczanka Kraków 28 października, 14:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Prądniczanka Kraków 2-1 WKS Majdan Sieniawski 3 listopada, 11:00
Sparta Daleszyce 2-0 Resovia II 4 listopada, 12:00
Widok Lublin 3-0 Starówka Nowy Sącz 3 listopada, 15:00
Naprzód Sobolów 2-3 Trójka Staszówka/Jelna 3 listopada, 13:00
Łysica Bodzentyn 3-1 Potok Sitno 3 listopada, 13:00
KSP Kielce 3-1 LKS Wierzchowiska 4 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

WKS Majdan Sieniawski 1-1 LKS Wierzchowiska 6 kwietnia, 15:00
KSP Kielce 3-0 Potok Sitno 7 kwietnia, 14:00
Łysica Bodzentyn 0-4 Trójka Staszówka/Jelna 6 kwietnia, 11:00
Naprzód Sobolów 4-0 Starówka Nowy Sącz 6 kwietnia, 13:00
Widok Lublin 2-1 Resovia II 6 kwietnia, 15:30
Sparta Daleszyce 3-1 Prądniczanka Kraków 7 kwietnia, 12:00

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Sparta Daleszyce 2-2 WKS Majdan Sieniawski 14 kwietnia, 12:00
Prądniczanka Kraków 2-3 Widok Lublin 13 kwietnia, 12:30
Resovia II 1-3 Naprzód Sobolów 13 kwietnia, 16:30
Starówka Nowy Sącz 0-3 Łysica Bodzentyn 13 kwietnia, 15:00
Trójka Staszówka/Jelna 1-1 KSP Kielce 14 kwietnia, 11:00
Potok Sitno 4-3 LKS Wierzchowiska 13 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 20 kwietnia

WKS Majdan Sieniawski 0-0 Potok Sitno 20 kwietnia, 12:00
LKS Wierzchowiska 1-7 Trójka Staszówka/Jelna 20 kwietnia, 15:00
KSP Kielce 2-1 Starówka Nowy Sącz 20 kwietnia, 16:00
Łysica Bodzentyn 5-1 Resovia II 20 kwietnia, 11:00
Naprzód Sobolów 3-0 Prądniczanka Kraków 20 kwietnia, 12:00
Widok Lublin 3-1 Sparta Daleszyce 20 kwietnia, 14:30

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Widok Lublin - WKS Majdan Sieniawski 27 kwietnia, 15:30
Sparta Daleszyce - Naprzód Sobolów 28 kwietnia, 15:00
Prądniczanka Kraków - Łysica Bodzentyn 27 kwietnia, 12:30
Resovia II - KSP Kielce 27 kwietnia, 12:30
Starówka Nowy Sącz - LKS Wierzchowiska 27 kwietnia, 15:30
Trójka Staszówka/Jelna - Potok Sitno 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

WKS Majdan Sieniawski - Trójka Staszówka/Jelna
Potok Sitno - Starówka Nowy Sącz
LKS Wierzchowiska - Resovia II
KSP Kielce - Prądniczanka Kraków
Łysica Bodzentyn - Sparta Daleszyce
Naprzód Sobolów - Widok Lublin

Kolejka 17 - 11-12 maja

Naprzód Sobolów - WKS Majdan Sieniawski
Widok Lublin - Łysica Bodzentyn
Sparta Daleszyce - KSP Kielce
Prądniczanka Kraków - LKS Wierzchowiska
Resovia II - Potok Sitno
Starówka Nowy Sącz - Trójka Staszówka/Jelna

Kolejka 18 - 18-19 maja

Starówka Nowy Sącz - WKS Majdan Sieniawski
Trójka Staszówka/Jelna - Resovia II
Potok Sitno - Prądniczanka Kraków
LKS Wierzchowiska - Sparta Daleszyce
KSP Kielce - Widok Lublin
Łysica Bodzentyn - Naprzód Sobolów

Kolejka 19 - 25-26 maja

Łysica Bodzentyn - WKS Majdan Sieniawski
Naprzód Sobolów - KSP Kielce
Widok Lublin - LKS Wierzchowiska
Sparta Daleszyce - Potok Sitno
Prądniczanka Kraków - Trójka Staszówka/Jelna
Resovia II - Starówka Nowy Sącz

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

WKS Majdan Sieniawski - Resovia II
Starówka Nowy Sącz - Prądniczanka Kraków
Trójka Staszówka/Jelna - Sparta Daleszyce
Potok Sitno - Widok Lublin
LKS Wierzchowiska - Naprzód Sobolów
KSP Kielce - Łysica Bodzentyn

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

KSP Kielce - WKS Majdan Sieniawski
Łysica Bodzentyn - LKS Wierzchowiska
Naprzód Sobolów - Potok Sitno
Widok Lublin - Trójka Staszówka/Jelna
Sparta Daleszyce - Starówka Nowy Sącz
Prądniczanka Kraków - Resovia II

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

WKS Majdan Sieniawski - Prądniczanka Kraków
Resovia II - Sparta Daleszyce
Starówka Nowy Sącz - Widok Lublin
Trójka Staszówka/Jelna - Naprzód Sobolów
Potok Sitno - Łysica Bodzentyn
LKS Wierzchowiska - KSP Kielce

I liga kobiet 2018/2019 (południowa)

II liga kobiet 2018/2019 (śląska)

III liga kobiet 2018/2019 (lubelska)
III liga kobiet 2018/2019 (małopolska)
III liga kobiet 2018/2019 (podkarpacka)
III liga kobiet 2018/2019 (świętokrzyska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas