[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2018/2019, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SWD Wodzisław Śląski 20 52 17 1 2 91-25 10 0 0 41-7 7 1 2 50-18
2.  Bielawianka Bielawa 20 41 13 2 5 97-47 7 1 2 54-25 6 1 3 43-22
3.  KKS Zabrze 20 40 12 4 4 49-29 7 2 1 20-9 5 2 3 29-20
4.  Unia Opole 20 36 12 0 8 48-37 7 0 3 28-14 5 0 5 20-23
5.  AZS II Wrocław 20 30 9 3 8 46-33 6 2 2 32-15 3 1 6 14-18
6.  ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 19 27 9 0 10 38-43 6 0 3 27-14 3 0 7 11-29
7.  Jaskółki Chorzów 20 24 7 3 10 26-43 5 2 3 17-13 2 1 7 9-30
8.  Akademia Orlik Jelenia Góra 20 22 7 1 12 33-54 4 0 6 22-23 3 1 6 11-31
9.  Plon Błotnica Strzelecka 20 20 6 2 12 34-57 3 2 5 20-27 3 0 7 14-30
10.  Mitech II Żywiec 19 17 4 5 10 45-59 2 1 7 19-28 2 4 3 26-31
11.  Gimnazjum Istebna 20 7 2 1 17 21-101 1 1 8 13-60 1 0 9 8-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 SWD Wodzisław Śląski    4-2 4-1 5-2 2-0 3-0* 3-0* 6-1 6-0 4-0 4-1 
 2 Bielawianka Bielawa5-6     0-2 5-0 3-2 5-3 5-1 7-0 9-2 7-7 8-2 
 3 KKS Zabrze0-0 4-3     2-1 2-1 1-0 1-2 3-0 2-0 2-2 3-0* 
 4 Unia Opole4-1 2-0 0-4     1-0 11-0 4-1 0-1 2-1 2-6 2-0 
 5 AZS II Wrocław2-1 3-5 6-0 1-2     1-0 3-3 5-0 6-2 2-2 3-0* 
 6 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski0-4 4-5 0-3* 3-1 3-0     6-0 3-0 3-1 5-0 
 7 Jaskółki Chorzów1-5 0-0 1-1 0-1 0-4 2-1     4-0 2-0 4-0 3-1 
 8 Akademia Orlik Jelenia Góra1-6 1-5 2-4 2-3 4-1 0-1 2-0     0-3 6-0 4-0 
 9 Plon Błotnica Strzelecka3-5 1-6 3-0* 4-2 2-2 3-0* 0-1 2-2     2-7 0-2 
 10 Mitech II Żywiec0-3 2-3 2-2 1-6 1-3 0-1 3-0* 1-5 0-3     9-2 
 11 Gimnazjum Istebna2-19 1-14 2-12 0-2 0-1 3-5 3-1 0-2 0-2 2-2     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Gimnazjum Istebna.
 
Plon Błotnica Strzelecka 1-6 Bielawianka Bielawa 26 sierpnia, 16:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 4-1 AZS II Wrocław 25 sierpnia, 14:00
Jaskółki Chorzów 0-1 Unia Opole 25 sierpnia, 17:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-3 KKS Zabrze 26 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 0-2
SWD Wodzisław Śląski 4-0 Mitech II Żywiec 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski.
 
Bielawianka Bielawa 7-7 Mitech II Żywiec 2 września, 11:00
KKS Zabrze 0-0 SWD Wodzisław Śląski 2 września, 16:00
Unia Opole 2-0 Gimnazjum Istebna 1 września, 16:00
AZS II Wrocław 3-3 Jaskółki Chorzów 1 września, 11:00
Plon Błotnica Strzelecka 2-2 Akademia Orlik Jelenia Góra 2 września, 16:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Pauza: SWD Wodzisław Śląski.
 
Akademia Orlik Jelenia Góra 1-5 Bielawianka Bielawa 8 września, 13:00
Jaskółki Chorzów 2-0 Plon Błotnica Strzelecka 8 września, 16:00
Gimnazjum Istebna 0-1 AZS II Wrocław 10 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (9 września, 17:00) odwołany
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-1 Unia Opole 9 września, 15:00
Mitech II Żywiec 2-2 KKS Zabrze 8 września, 11:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: Mitech II Żywiec.
 
Bielawianka Bielawa 0-2 KKS Zabrze 15 września, 11:00
Unia Opole 4-1 SWD Wodzisław Śląski 15 września, 16:00
AZS II Wrocław 1-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 15 września, 14:00
Plon Błotnica Strzelecka 0-2 Gimnazjum Istebna 16 września, 16:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 2-0 Jaskółki Chorzów 16 września, 15:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: KKS Zabrze.
 
Jaskółki Chorzów 0-0 Bielawianka Bielawa 22 września, 16:00
Gimnazjum Istebna 0-2 Akademia Orlik Jelenia Góra 22 września, 16:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-1 Plon Błotnica Strzelecka 22 września, 14:00
SWD Wodzisław Śląski 2-0 AZS II Wrocław 22 września, 11:00
Mitech II Żywiec 1-6 Unia Opole 22 września, 15:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: Bielawianka Bielawa.
 
Unia Opole 0-4 KKS Zabrze 29 września, 16:00
AZS II Wrocław 2-2 Mitech II Żywiec 29 września, 11:00
Plon Błotnica Strzelecka 3-5 SWD Wodzisław Śląski 30 września, 16:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 0-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 29 września, 13:00
Jaskółki Chorzów 3-1 Gimnazjum Istebna 29 września, 16:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: Unia Opole.
 
Gimnazjum Istebna 1-14 Bielawianka Bielawa 6 października, 11:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 6-0 Jaskółki Chorzów 6 października, 14:00
SWD Wodzisław Śląski 6-1 Akademia Orlik Jelenia Góra 7 października, 11:00
KKS Zabrze 2-1 AZS II Wrocław 7 października, 11:00
Plon Błotnica Strzelecka 2-7 Mitech II Żywiec 7 października, 14:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: AZS II Wrocław.
 
Bielawianka Bielawa 5-0 Unia Opole 13 października, 11:00
Plon Błotnica Strzelecka 3-0 KKS Zabrze 14 października, 14:00
(wo)
na boisku 0-5
Akademia Orlik Jelenia Góra 6-0 Mitech II Żywiec 14 października, 13:00
Jaskółki Chorzów 1-5 SWD Wodzisław Śląski 13 października, 15:00
Gimnazjum Istebna 3-5 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 13 października, 15:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: Plon Błotnica Strzelecka.
 
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 4-5 Bielawianka Bielawa 21 października, 15:00
SWD Wodzisław Śląski 4-1 Gimnazjum Istebna 20 października, 11:00
Mitech II Żywiec 3-0 Jaskółki Chorzów 21 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
KKS Zabrze 3-0 Akademia Orlik Jelenia Góra 21 października, 13:00
Unia Opole 1-0 AZS II Wrocław 20 października, 15:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Pauza: Akademia Orlik Jelenia Góra.
 
Bielawianka Bielawa 3-2 AZS II Wrocław 28 października, 11:00
Plon Błotnica Strzelecka 4-2 Unia Opole 28 października, 14:00
Jaskółki Chorzów 1-1 KKS Zabrze 27 października, 14:00
Gimnazjum Istebna 2-2 Mitech II Żywiec 27 października, 14:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-4 SWD Wodzisław Śląski 27 października, 14:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Pauza: Jaskółki Chorzów.
 
SWD Wodzisław Śląski 4-2 Bielawianka Bielawa 4 listopada, 11:00
Mitech II Żywiec 0-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3 listopada, 14:00
KKS Zabrze 3-0 Gimnazjum Istebna 4 listopada, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Unia Opole 0-1 Akademia Orlik Jelenia Góra 4 listopada, 17:00
AZS II Wrocław 6-2 Plon Błotnica Strzelecka 3 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 30-31 marca

Pauza: Gimnazjum Istebna.
 
Bielawianka Bielawa 9-2 Plon Błotnica Strzelecka 30 marca, 11:00
AZS II Wrocław 5-0 Akademia Orlik Jelenia Góra 31 marca, 14:30
Unia Opole 4-1 Jaskółki Chorzów 30 marca, 16:00
KKS Zabrze 1-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 31 marca, 13:00
Mitech II Żywiec 0-3 SWD Wodzisław Śląski 30 marca, 11:00

Kolejka 13 - 6-7 kwietnia

Pauza: ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski.
 
Mitech II Żywiec 2-3 Bielawianka Bielawa 25 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 11:00) odwołany
SWD Wodzisław Śląski 4-1 KKS Zabrze 7 kwietnia, 11:00
Gimnazjum Istebna 0-2 Unia Opole 6 kwietnia, 15:00
Jaskółki Chorzów 0-4 AZS II Wrocław 6 kwietnia, 17:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 0-3 Plon Błotnica Strzelecka 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 13-14 kwietnia

Pauza: SWD Wodzisław Śląski.
 
Bielawianka Bielawa 7-0 Akademia Orlik Jelenia Góra 13 kwietnia, 11:00
Plon Błotnica Strzelecka 0-1 Jaskółki Chorzów 14 kwietnia, 17:00
AZS II Wrocław 3-0 Gimnazjum Istebna 14 kwietnia, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Unia Opole 11-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 13 kwietnia, 16:00
KKS Zabrze 2-2 Mitech II Żywiec 13 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Pauza: Mitech II Żywiec.
 
KKS Zabrze 4-3 Bielawianka Bielawa 28 kwietnia, 13:00
SWD Wodzisław Śląski 5-2 Unia Opole 28 kwietnia, 11:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 AZS II Wrocław 27 kwietnia, 13:00
Gimnazjum Istebna 0-2 Plon Błotnica Strzelecka 28 kwietnia, 11:00
Jaskółki Chorzów 4-0 Akademia Orlik Jelenia Góra 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Pauza: KKS Zabrze.
 
Bielawianka Bielawa 5-1 Jaskółki Chorzów 4 maja, 11:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 4-0 Gimnazjum Istebna 5 maja, 15:00
Plon Błotnica Strzelecka 3-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 4 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
AZS II Wrocław 2-1 SWD Wodzisław Śląski 5 maja, 14:30
Unia Opole 2-6 Mitech II Żywiec 4 maja, 17:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Pauza: Bielawianka Bielawa.
 
KKS Zabrze 2-1 Unia Opole 12 maja, 13:00
Mitech II Żywiec 1-3 AZS II Wrocław 12 maja, 15:00
SWD Wodzisław Śląski 6-0 Plon Błotnica Strzelecka 12 maja, 11:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Akademia Orlik Jelenia Góra 12 maja, 13:00
Gimnazjum Istebna 3-1 Jaskółki Chorzów 11 maja, 17:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Pauza: Unia Opole.
 
Mitech II Żywiec 0-3 Plon Błotnica Strzelecka 19 maja, 17:00
Bielawianka Bielawa 8-2 Gimnazjum Istebna 18 maja, 11:00
Jaskółki Chorzów 2-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 18 maja, 15:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 1-6 SWD Wodzisław Śląski 19 maja, 11:00
AZS II Wrocław 6-0 KKS Zabrze 18 maja, 16:00

Kolejka 19 - 25-26 maja

Pauza: AZS II Wrocław.
 
Unia Opole 2-0 Bielawianka Bielawa 25 maja, 17:00
KKS Zabrze 2-0 Plon Błotnica Strzelecka 26 maja, 11:00
Mitech II Żywiec 1-5 Akademia Orlik Jelenia Góra 26 maja, 17:00
SWD Wodzisław Śląski 3-0 Jaskółki Chorzów 26 maja, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 5-0 Gimnazjum Istebna 26 maja, 14:00
przerwany po I połowie - goście zrezygnowali z gry / uznano wynik z boiska

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Pauza: Plon Błotnica Strzelecka.
 
Bielawianka Bielawa 5-3 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1 czerwca, 11:00
Gimnazjum Istebna 2-19 SWD Wodzisław Śląski 1 czerwca, 17:00
Jaskółki Chorzów 4-0 Mitech II Żywiec 1 czerwca, 15:00
przerwany w 30. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Akademia Orlik Jelenia Góra 2-4 KKS Zabrze 2 czerwca, 15:00 (50)
AZS II Wrocław 1-2 Unia Opole 2 czerwca, 11:00

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Pauza: Akademia Orlik Jelenia Góra.
 
AZS II Wrocław 3-5 Bielawianka Bielawa 8 czerwca, 17:00
Unia Opole 2-1 Plon Błotnica Strzelecka 8 czerwca, 15:30
KKS Zabrze 1-2 Jaskółki Chorzów 9 czerwca, 11:00
Mitech II Żywiec 9-2 Gimnazjum Istebna 9 czerwca, 11:00
SWD Wodzisław Śląski 3-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 9 czerwca, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Pauza: Jaskółki Chorzów.
 
Bielawianka Bielawa 5-6 SWD Wodzisław Śląski 15 czerwca, 11:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - Mitech II Żywiec 15 czerwca, 14:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Gimnazjum Istebna 2-12 KKS Zabrze 15 czerwca, 17:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 2-3 Unia Opole 16 czerwca, 17:00
Plon Błotnica Strzelecka 2-2 AZS II Wrocław 14 czerwca, 17:00

I liga kobiet 2018/2019 (południowa)

II liga kobiet 2018/2019 (małopolska)

III liga kobiet 2018/2019 (dolnośląska)
III liga kobiet 2018/2019 (opolska)
III liga kobiet 2018/2019 (śląska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas