[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2018/2019, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rolnik II Biedrzychowice 16 46 15 1 0 111-11 8 0 0 64-6 7 1 0 47-5
2.  Gwiazda Prószków 16 35 11 2 3 105-24 4 2 2 49-15 7 0 1 56-9
3.  KKS Bogdańczowice 16 34 11 1 4 62-33 5 0 3 30-23 6 1 1 32-10
4.  UKS SAP Brzeg 16 29 9 2 5 65-36 3 1 4 25-22 6 1 1 40-14
5.  Pogoń Prudnik 16 21 6 3 7 26-36 3 1 4 15-16 3 2 3 11-20
6.  Unia II Opole 16 18 5 3 8 44-55 2 2 4 15-27 3 1 4 29-28
7.  LZS Pakosławice 16 14 4 2 10 32-68 3 1 4 25-31 1 1 6 7-37
8.  Piast Strzelce Opolskie 16 12 4 0 12 12-62 3 0 5 6-23 1 0 7 6-39
9.  Śląsk Reńska Wieś 16 0 0 0 16 3-135 0 0 8 1-67 0 0 8 2-68

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Rolnik II Biedrzychowice    5-3 3-0* 4-0 11-0 5-2 14-1 4-0 18-0 
 2 Gwiazda Prószków0-4     2-3 3-3 3-3 11-2 5-0 7-0 18-0 
 3 KKS Bogdańczowice0-5 0-8     2-3 3-0 7-4 5-1 10-2 3-0* 
 4 UKS SAP Brzeg0-9 0-3 1-4     0-0 1-3 8-1 5-0 10-2 
 5 Pogoń Prudnik2-4 2-4 0-3 1-3     1-1 3-0* 2-1 4-0 
 6 Unia II Opole1-4 1-8 2-2 1-10 1-2     1-1 4-0 4-0 
 7 LZS Pakosławice2-2 0-11 2-8 3-7 0-1 3-2     7-0 8-0 
 8 Piast Strzelce Opolskie0-3 1-5 0-3 0-7 1-0 0-5 1-0     3-0 
 9 Śląsk Reńska Wieś0-16 0-14 0-9 0-7 1-5 0-10 0-3* 0-3     

Kolejka 1 - 1-2 września

Pauza: Piast Strzelce Opolskie.
 
UKS SAP Brzeg 0-9 Rolnik II Biedrzychowice 2 września, 17:00
Pogoń Prudnik 0-3 KKS Bogdańczowice 2 września, 15:00
Śląsk Reńska Wieś 0-10 Unia II Opole 2 września, 15:00
LZS Pakosławice 0-11 Gwiazda Prószków 4 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (2 września, 15:00) odwołany

Kolejka 2 - 8-9 września

Pauza: Gwiazda Prószków.
 
KKS Bogdańczowice 3-0 Śląsk Reńska Wieś 9 września, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Rolnik II Biedrzychowice 11-0 Pogoń Prudnik 8 września, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 0-7 UKS SAP Brzeg 9 września, 15:00
LZS Pakosławice 3-2 Unia II Opole 8 września, 13:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Pauza: UKS SAP Brzeg.
 
Pogoń Prudnik 2-1 Piast Strzelce Opolskie 15 września, 15:00
Śląsk Reńska Wieś 0-16 Rolnik II Biedrzychowice 16 września, 15:00
LZS Pakosławice 2-8 KKS Bogdańczowice 16 września, 15:00
Gwiazda Prószków 11-2 Unia II Opole 16 września, 15:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Pauza: Unia II Opole.
 
KKS Bogdańczowice 0-8 Gwiazda Prószków 22 września, 11:00
Rolnik II Biedrzychowice 14-1 LZS Pakosławice 23 września, 16:30
Piast Strzelce Opolskie 3-0 Śląsk Reńska Wieś 23 września, 15:00
UKS SAP Brzeg 0-0 Pogoń Prudnik 23 września, 15:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Pauza: Pogoń Prudnik.
 
Śląsk Reńska Wieś 0-7 UKS SAP Brzeg 30 września, 15:00
LZS Pakosławice 7-0 Piast Strzelce Opolskie 30 września, 15:00
Unia II Opole 2-2 KKS Bogdańczowice 30 września, 15:00
Rolnik II Biedrzychowice 5-3 Gwiazda Prószków 30 września, 17:30

Kolejka 6 - 6-7 października

Pauza: KKS Bogdańczowice.
 
Rolnik II Biedrzychowice 5-2 Unia II Opole 7 października, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 1-5 Gwiazda Prószków 7 października, 15:00
UKS SAP Brzeg 8-1 LZS Pakosławice 7 października, 15:00
Pogoń Prudnik 4-0 Śląsk Reńska Wieś 6 października, 15:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Pauza: Śląsk Reńska Wieś.
 
LZS Pakosławice 0-1 Pogoń Prudnik 14 października, 15:00
Unia II Opole 4-0 Piast Strzelce Opolskie 14 października, 15:00
KKS Bogdańczowice 0-5 Rolnik II Biedrzychowice 14 października, 15:00
UKS SAP Brzeg 0-3 Gwiazda Prószków 14 października, 15:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Pauza: Rolnik II Biedrzychowice.
 
Piast Strzelce Opolskie 0-3 KKS Bogdańczowice 8 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (21 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie (4 listopada, 14:00) odwołany
UKS SAP Brzeg 1-3 Unia II Opole 21 października, 16:00
Pogoń Prudnik 2-4 Gwiazda Prószków 20 października, 14:00
Śląsk Reńska Wieś 0-3 LZS Pakosławice 21 października, 14:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 9 - 27-28 października

Pauza: LZS Pakosławice.
 
Gwiazda Prószków 18-0 Śląsk Reńska Wieś 28 października, 14:00
Unia II Opole 1-2 Pogoń Prudnik 27 października, 14:00
KKS Bogdańczowice 2-3 UKS SAP Brzeg 28 października, 14:00
Rolnik II Biedrzychowice 4-0 Piast Strzelce Opolskie 28 października, 14:00

Kolejka 10 - 6-7 kwietnia

Pauza: Piast Strzelce Opolskie.
 
Rolnik II Biedrzychowice 4-0 UKS SAP Brzeg 7 kwietnia, 16:00
KKS Bogdańczowice 3-0 Pogoń Prudnik 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany / w drugim terminie (15 maja, 18:00) odwołany
Unia II Opole 4-0 Śląsk Reńska Wieś 7 kwietnia, 16:00
Gwiazda Prószków 5-0 LZS Pakosławice 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 11 - 13-14 kwietnia

Pauza: Gwiazda Prószków.
 
Unia II Opole 1-1 LZS Pakosławice 14 kwietnia, 16:00
Śląsk Reńska Wieś 0-9 KKS Bogdańczowice 14 kwietnia, 16:00
Pogoń Prudnik 2-4 Rolnik II Biedrzychowice 14 kwietnia, 16:00
UKS SAP Brzeg 5-0 Piast Strzelce Opolskie 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 12 - 27-28 kwietnia

Pauza: UKS SAP Brzeg.
 
Piast Strzelce Opolskie 1-0 Pogoń Prudnik 28 kwietnia, 16:00
Rolnik II Biedrzychowice 18-0 Śląsk Reńska Wieś 28 kwietnia, 16:00
KKS Bogdańczowice 5-1 LZS Pakosławice 28 kwietnia, 16:00
Unia II Opole 1-8 Gwiazda Prószków 28 kwietnia, 18:00

Kolejka 13 - 4-5 maja

Pauza: Unia II Opole.
 
Gwiazda Prószków 2-3 KKS Bogdańczowice 5 maja, 17:00
LZS Pakosławice 2-2 Rolnik II Biedrzychowice 4 maja, 12:00
Śląsk Reńska Wieś 0-3 Piast Strzelce Opolskie 5 maja, 16:00
Pogoń Prudnik 1-3 UKS SAP Brzeg 5 maja, 13:00

Kolejka 14 - 11-12 maja

Pauza: Pogoń Prudnik.
 
Gwiazda Prószków 0-4 Rolnik II Biedrzychowice 12 maja, 17:30
UKS SAP Brzeg 10-2 Śląsk Reńska Wieś 12 maja, 16:00
Piast Strzelce Opolskie 1-0 LZS Pakosławice 12 maja, 16:00
KKS Bogdańczowice 7-4 Unia II Opole 12 maja, 16:00

Kolejka 15 - 18-19 maja

Pauza: KKS Bogdańczowice.
 
Unia II Opole 1-4 Rolnik II Biedrzychowice 19 maja, 16:00
Gwiazda Prószków 7-0 Piast Strzelce Opolskie 19 maja, 14:00
LZS Pakosławice 3-7 UKS SAP Brzeg 19 maja, 16:00
Śląsk Reńska Wieś 1-5 Pogoń Prudnik 19 maja, 16:00

Kolejka 16 - 25-26 maja

Pauza: Śląsk Reńska Wieś.
 
Gwiazda Prószków 3-3 UKS SAP Brzeg 26 maja, 14:00
Pogoń Prudnik 3-0 LZS Pakosławice 26 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Piast Strzelce Opolskie 0-5 Unia II Opole 26 maja, 16:00
Rolnik II Biedrzychowice 3-0 KKS Bogdańczowice 26 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 17 - 1-2 czerwca

Pauza: Rolnik II Biedrzychowice.
 
KKS Bogdańczowice 10-2 Piast Strzelce Opolskie 2 czerwca, 16:00
Unia II Opole 1-10 UKS SAP Brzeg 2 czerwca, 16:00
Gwiazda Prószków 3-3 Pogoń Prudnik 2 czerwca, 14:00
LZS Pakosławice 8-0 Śląsk Reńska Wieś 2 czerwca, 16:00

Kolejka 18 - 8-9 czerwca

Pauza: LZS Pakosławice.
 
Śląsk Reńska Wieś 0-14 Gwiazda Prószków 9 czerwca, 16:00
Pogoń Prudnik 1-1 Unia II Opole 9 czerwca, 16:00
UKS SAP Brzeg 1-4 KKS Bogdańczowice 9 czerwca, 16:00
Piast Strzelce Opolskie 0-3 Rolnik II Biedrzychowice 5 czerwca, 18:00

II liga kobiet 2018/2019 (śląska)

III liga kobiet 2018/2019 (dolnośląska)
III liga kobiet 2018/2019 (śląska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas