[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2018/2019, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skra Częstochowa 20 50 16 2 2 55-15 9 1 0 34-5 7 1 2 21-10
2.  Czarni II Sosnowiec 20 48 15 3 2 63-11 8 1 1 31-6 7 2 1 32-5
3.  SWD II Wodzisław Śląski 20 34 10 4 6 36-30 6 2 2 20-11 4 2 4 16-19
4.  ROW II Rybnik 20 32 10 2 8 41-37 7 1 2 27-17 3 1 6 14-20
5.  Polonia Poraj 20 31 9 4 7 42-27 6 2 2 23-13 3 2 5 19-14
6.  Gwarek Ornontowice 20 29 9 2 9 38-41 6 1 3 23-14 3 1 6 15-27
7.  MKS Myszków 20 25 7 4 9 26-30 3 2 5 14-15 4 2 4 12-15
8.  AKS Mikołów 20 21 6 3 11 34-30 3 1 6 14-15 3 2 5 20-15
9.  Polonia Tychy 20 20 6 2 12 26-53 3 1 6 14-27 3 1 6 12-26
10.  LKS Goczałkowice Zdrój 20 19 5 4 11 16-34 3 3 4 6-11 2 1 7 10-23
11.  MTS Knurów 20 6 2 0 18 10-79 2 0 8 6-41 0 0 10 4-38
Stradom Częstochowa od rundy wiosennej występuje pod nazwą Skra Częstochowa.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Skra Częstochowa    1-0 6-0 2-1 3-1 3-0 1-1 2-1 4-0 4-0 8-1 
 2 Czarni II Sosnowiec2-0     3-0 4-0 1-0 8-0 0-3* 3-1 6-1 1-1 3-0* 
 3 SWD II Wodzisław Śląski2-2 1-1     3-1 3-1 1-0 1-2 1-3 3-1 4-0 1-0 
 4 ROW II Rybnik2-0 0-3 0-6     2-1 6-1 3-2 3-3 6-0* 2-0 3-1 
 5 Polonia Poraj0-3 0-0 4-1 3-0     3-3 3-0 1-0 1-4 2-1 6-1 
 6 Gwarek Ornontowice2-3 2-5 3-4 3-0* 3-2     4-0 1-0 0-0 2-0 3-0 
 7 MKS Myszków1-2 1-2 0-0 0-3 0-0 3-2     0-3* 1-2 4-0 4-1 
 8 AKS Mikołów1-2 0-3 0-2 1-2 2-2 0-1 1-2     3-0 2-1 4-0 
 9 Polonia Tychy0-3* 0-5 1-2 3-2 0-5 3-2 0-1 2-2     1-5 4-0 
 10 LKS Goczałkowice Zdrój0-2 0-4 0-0 1-1 0-2 0-2 0-0 2-0 1-0     2-0 
 11 MTS Knurów0-4 0-9 2-1 0-4 0-5 0-4 2-1 0-7 1-4 1-2     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: ROW II Rybnik.
 
Gwarek Ornontowice 3-4 SWD II Wodzisław Śląski 25 sierpnia, 15:00
MTS Knurów 0-9 Czarni II Sosnowiec 19 września, 19:00
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 15:00) odwołany
MKS Myszków 1-2 Polonia Tychy 10 listopada, 10:00
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 13:00) odwołany
Polonia Poraj 0-3 Skra Częstochowa 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 11:00) odwołany / w drugim terminie (11 listopada, 11:00) odwołany
LKS Goczałkowice Zdrój 2-0 AKS Mikołów 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: MTS Knurów.
 
SWD II Wodzisław Śląski 1-3 AKS Mikołów 1 września, 14:00
Skra Częstochowa 4-0 LKS Goczałkowice Zdrój 1 września, 14:00
Polonia Tychy 0-5 Polonia Poraj 1 września, 16:00
Czarni II Sosnowiec 0-3 MKS Myszków 1 września, 11:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpiła nieuprawniona zawodniczka
Gwarek Ornontowice 3-0 ROW II Rybnik 2 września, 11:00
(wo)
na boisku 1-4

Kolejka 3 - 8-9 września

Pauza: MKS Myszków.
 
ROW II Rybnik 0-6 SWD II Wodzisław Śląski 8 września, 13:00
MTS Knurów 0-4 Gwarek Ornontowice 9 września, 15:00
Polonia Poraj 0-0 Czarni II Sosnowiec 9 września, 11:00
AKS Mikołów 1-2 Skra Częstochowa 9 września, 16:00
Polonia Tychy 1-5 LKS Goczałkowice Zdrój 9 września, 15:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: Polonia Poraj.
 
SWD II Wodzisław Śląski 2-2 Skra Częstochowa 16 września, 12:30
Polonia Tychy 2-2 AKS Mikołów 15 września, 16:30
Czarni II Sosnowiec 1-1 LKS Goczałkowice Zdrój 15 września, 16:00
Gwarek Ornontowice 4-0 MKS Myszków 16 września, 11:00
ROW II Rybnik 3-1 MTS Knurów 15 września, 16:30

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: LKS Goczałkowice Zdrój.
 
MTS Knurów 2-1 SWD II Wodzisław Śląski 23 września, 15:00
MKS Myszków 0-3 ROW II Rybnik 22 września, 11:00
Polonia Poraj 3-3 Gwarek Ornontowice 23 września, 11:00
AKS Mikołów 0-3 Czarni II Sosnowiec 23 września, 16:00
Skra Częstochowa 4-0 Polonia Tychy 23 września, 15:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: AKS Mikołów.
 
SWD II Wodzisław Śląski 3-1 Polonia Tychy 29 września, 11:00
Czarni II Sosnowiec 2-0 Skra Częstochowa 29 września, 16:00
Gwarek Ornontowice 2-0 LKS Goczałkowice Zdrój 30 września, 11:00
ROW II Rybnik 2-1 Polonia Poraj 29 września, 13:00
MTS Knurów 2-1 MKS Myszków 30 września, 15:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: Skra Częstochowa.
 
MKS Myszków 0-0 SWD II Wodzisław Śląski 6 października, 11:00
Polonia Poraj 6-1 MTS Knurów 7 października, 11:00
AKS Mikołów 0-1 Gwarek Ornontowice 7 października, 15:00
Polonia Tychy 0-5 Czarni II Sosnowiec 6 października, 16:15
ROW II Rybnik 2-0 LKS Goczałkowice Zdrój 6 października, 16:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: Polonia Tychy.
 
SWD II Wodzisław Śląski 1-1 Czarni II Sosnowiec 14 października, 11:00
Gwarek Ornontowice 2-3 Skra Częstochowa 14 października, 11:00
ROW II Rybnik 3-3 AKS Mikołów 13 października, 15:00
MTS Knurów 1-2 LKS Goczałkowice Zdrój 14 października, 15:00
MKS Myszków 0-0 Polonia Poraj 13 października, 15:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: Czarni II Sosnowiec.
 
Polonia Poraj 4-1 SWD II Wodzisław Śląski 21 października, 14:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0-0 MKS Myszków 21 października, 14:00
AKS Mikołów 4-0 MTS Knurów 21 października, 15:00
Skra Częstochowa 2-1 ROW II Rybnik 20 października, 13:00
Gwarek Ornontowice 0-0 Polonia Tychy 21 października, 11:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Pauza: SWD II Wodzisław Śląski.
 
Gwarek Ornontowice 2-5 Czarni II Sosnowiec 28 października, 11:00
ROW II Rybnik 6-0 Polonia Tychy 27 października, 14:00
(wo)
na boisku 6-1
MTS Knurów 0-4 Skra Częstochowa 28 października, 14:00
MKS Myszków 0-3 AKS Mikołów 27 października, 11:00
(wo)
na boisku 1-1
Polonia Poraj 2-1 LKS Goczałkowice Zdrój 28 października, 11:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Pauza: Gwarek Ornontowice.
 
LKS Goczałkowice Zdrój 0-0 SWD II Wodzisław Śląski 4 listopada, 14:00
AKS Mikołów 2-2 Polonia Poraj 4 listopada, 14:00
Skra Częstochowa 1-1 MKS Myszków 3 listopada, 11:00
Polonia Tychy 4-0 MTS Knurów 3 listopada, 14:00
Czarni II Sosnowiec 4-0 ROW II Rybnik 4 listopada, 12:00

Kolejka 12 - 30-31 marca

Pauza: ROW II Rybnik.
 
SWD II Wodzisław Śląski 1-0 Gwarek Ornontowice 31 marca, 11:00
Czarni II Sosnowiec 3-0 MTS Knurów 31 marca, 11:00
(wo)
na boisku 3-5; w drużynie gości wystąpiła nieuprawniona zawodniczka
Polonia Tychy 0-1 MKS Myszków 30 marca, 11:00
Skra Częstochowa 3-1 Polonia Poraj 30 marca, 16:00
AKS Mikołów 2-1 LKS Goczałkowice Zdrój 31 marca, 16:00

Kolejka 13 - 6-7 kwietnia

Pauza: MTS Knurów.
 
AKS Mikołów 0-2 SWD II Wodzisław Śląski 7 kwietnia, 16:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0-2 Skra Częstochowa 7 kwietnia, 16:00
Polonia Poraj 1-4 Polonia Tychy 7 kwietnia, 11:00
MKS Myszków 1-2 Czarni II Sosnowiec 6 kwietnia, 17:00
ROW II Rybnik 6-1 Gwarek Ornontowice 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 13-14 kwietnia

Pauza: MKS Myszków.
 
LKS Goczałkowice Zdrój 1-0 Polonia Tychy 14 kwietnia, 16:00
SWD II Wodzisław Śląski 3-1 ROW II Rybnik 23 kwietnia, 17:00
Gwarek Ornontowice 3-0 MTS Knurów 14 kwietnia, 11:00
Czarni II Sosnowiec 1-0 Polonia Poraj 13 kwietnia, 17:00
Skra Częstochowa 2-1 AKS Mikołów 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Pauza: Polonia Poraj.
 
Skra Częstochowa 6-0 SWD II Wodzisław Śląski 28 kwietnia, 17:00
AKS Mikołów 3-0 Polonia Tychy 28 kwietnia, 16:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0-4 Czarni II Sosnowiec 28 kwietnia, 16:00
MKS Myszków 3-2 Gwarek Ornontowice 27 kwietnia, 11:00
MTS Knurów 0-4 ROW II Rybnik 28 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Pauza: LKS Goczałkowice Zdrój.
 
SWD II Wodzisław Śląski 1-0 MTS Knurów 4 maja, 17:00
ROW II Rybnik 3-2 MKS Myszków 8 maja, 17:30
Gwarek Ornontowice 3-2 Polonia Poraj 5 maja, 11:00
Czarni II Sosnowiec 3-1 AKS Mikołów 5 maja, 16:00
Polonia Tychy 0-3 Skra Częstochowa 4 maja, 13:30
(wo)
nie odbył się - gospodarze nie przygotowali boiska

Kolejka 17 - 11-12 maja

Pauza: AKS Mikołów.
 
Polonia Tychy 1-2 SWD II Wodzisław Śląski 12 maja, 11:00
Skra Częstochowa 1-0 Czarni II Sosnowiec 12 maja, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0-2 Gwarek Ornontowice 12 maja, 16:00
Polonia Poraj 3-0 ROW II Rybnik 12 maja, 11:00
MKS Myszków 4-1 MTS Knurów 11 maja, 11:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Pauza: Skra Częstochowa.
 
LKS Goczałkowice Zdrój 1-1 ROW II Rybnik 19 maja, 16:00
SWD II Wodzisław Śląski 1-2 MKS Myszków 18 maja, 11:00
MTS Knurów 0-5 Polonia Poraj 19 maja, 15:00
Gwarek Ornontowice 1-0 AKS Mikołów 19 maja, 12:00
Czarni II Sosnowiec 6-1 Polonia Tychy 19 maja, 15:30

Kolejka 19 - 25-26 maja

Pauza: Polonia Tychy.
 
Czarni II Sosnowiec 3-0 SWD II Wodzisław Śląski 25 maja, 16:00
Skra Częstochowa 3-0 Gwarek Ornontowice 25 maja, 17:00
AKS Mikołów 1-2 ROW II Rybnik 26 maja, 16:00
LKS Goczałkowice Zdrój 2-0 MTS Knurów 26 maja, 14:00
Polonia Poraj 3-0 MKS Myszków 26 maja, 11:00

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Pauza: Czarni II Sosnowiec.
 
Polonia Tychy 3-2 Gwarek Ornontowice 1 czerwca, 12:30
SWD II Wodzisław Śląski 3-1 Polonia Poraj 2 czerwca, 11:00
MKS Myszków 4-0 LKS Goczałkowice Zdrój 1 czerwca, 11:00
MTS Knurów 0-7 AKS Mikołów 2 czerwca, 15:00
ROW II Rybnik 2-0 Skra Częstochowa 1 czerwca, 17:00

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Pauza: SWD II Wodzisław Śląski.
 
Czarni II Sosnowiec 8-0 Gwarek Ornontowice 9 czerwca, 12:00
przerwany po I połowie przy stanie 8-0 - drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry / uznano wynik z boiska
Polonia Tychy 3-2 ROW II Rybnik 8 czerwca, 12:30
Skra Częstochowa 8-1 MTS Knurów 8 czerwca, 17:00
AKS Mikołów 1-2 MKS Myszków 9 czerwca, 16:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0-2 Polonia Poraj 9 czerwca, 16:00

Kolejka 22 - 16 czerwca

Pauza: Gwarek Ornontowice.
 
SWD II Wodzisław Śląski 4-0 LKS Goczałkowice Zdrój 16 czerwca, 11:00
Polonia Poraj 1-0 AKS Mikołów 16 czerwca, 11:00
MKS Myszków 1-2 Skra Częstochowa 16 czerwca, 11:00
MTS Knurów 1-4 Polonia Tychy 16 czerwca, 11:00
ROW II Rybnik 0-3 Czarni II Sosnowiec 16 czerwca, 17:00

II liga kobiet 2018/2019 (śląska)

III liga kobiet 2018/2019 (dolnośląska)
III liga kobiet 2018/2019 (opolska)

IV liga kobiet 2018/2019 (śląska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas