[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2018/2019, grupa: dolnośląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ziemia Lubińska Czerniec 18 47 15 2 1 72-11 8 0 1 43-5 7 2 0 29-6
2.  Ślęza Wrocław 18 46 15 1 2 74-10 7 1 1 45-5 8 0 1 29-5
3.  Polonia Świdnica 18 45 15 0 3 73-38 7 0 2 42-20 8 0 1 31-18
4.  UKS Bierutów 18 31 10 1 7 43-29 5 0 4 25-12 5 1 3 18-17
5.  Moto Jelcz Oława 18 29 8 5 5 31-18 5 2 2 22-7 3 3 3 9-11
6.  Chrobry Głogów 18 25 8 1 9 26-26 5 1 3 10-9 3 0 6 16-17
7.  Polonia Środa Śląska 18 19 6 1 11 32-64 4 0 5 21-22 2 1 6 11-42
8.  Kolektyw Radwanice 18 8 2 2 14 10-66 2 1 6 8-30 0 1 8 2-36
9.  Piast Nowa Ruda 18 5 1 2 15 14-69 1 2 6 6-26 0 0 9 8-43
10.  Pogoń Oleśnica 18 7 2 1 15 6-50 2 1 6 6-17 0 0 9 0-33
Pogoń Oleśnica wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Ziemia Lubińska Czerniec    1-0 4-5 1-0 5-0 3-0 8-0 6-0 8-0 7-0 
 2 Ślęza Wrocław1-3     7-0 3-2 0-0 3-0 9-0 7-0 12-0 3-0* 
 3 Polonia Świdnica1-4 2-3     8-2 3-2 5-3 11-2 2-1 4-3 6-0 
 4 UKS Bierutów3-4 0-4 2-3     0-1 1-0 6-0 5-0 5-0 3-0* 
 5 Moto Jelcz Oława0-0 1-3 1-2 0-0     2-0 5-2 5-0 5-0 3-0* 
 6 Chrobry Głogów1-1 0-3 1-2 1-2 2-1     2-0 1-0 1-0 1-0 
 7 Polonia Środa Śląska0-3 0-4 1-4 3-4 0-2 2-0     6-1 5-4 4-0 
 8 Kolektyw Radwanice0-6 0-5 1-3 1-4 0-2 0-8 1-1     2-1 3-0* 
 9 Piast Nowa Ruda0-5 1-5 1-9 0-2 0-0 1-2 0-3 0-0     3-0* 
 10 Pogoń Oleśnica0-3* 0-2 0-3* 0-2 1-1 0-3* 0-3* 4-0 1-0     

Kolejka 1 - 8-9 września

Kolektyw Radwanice 1-4 UKS Bierutów 11 listopada, 13:00
Polonia Środa Śląska 2-0 Chrobry Głogów 12 września, 18:00
Pogoń Oleśnica 0-2 Ślęza Wrocław 9 września, 11:00
Piast Nowa Ruda 0-5 Ziemia Lubińska Czerniec 10 listopada, 13:00
Polonia Świdnica 3-2 Moto Jelcz Oława 9 września, 16:00

Kolejka 2 - 15-16 września

UKS Bierutów 0-1 Moto Jelcz Oława 18 listopada, 13:00
Ziemia Lubińska Czerniec 4-5 Polonia Świdnica 16 września, 17:30
Ślęza Wrocław 12-0 Piast Nowa Ruda 15 września, 16:00
Chrobry Głogów 1-0 Pogoń Oleśnica 16 września, 11:00
na bocznym boisku
Kolektyw Radwanice 1-1 Polonia Środa Śląska 16 września, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 września

Polonia Środa Śląska 3-4 UKS Bierutów 23 września, 11:00
Pogoń Oleśnica 4-0 Kolektyw Radwanice 23 września, 11:00
Piast Nowa Ruda 1-2 Chrobry Głogów 23 września, 11:00
Polonia Świdnica 2-3 Ślęza Wrocław 22 września, 14:00
Moto Jelcz Oława 0-0 Ziemia Lubińska Czerniec 23 września, 14:00

Kolejka 4 - 29-30 września

UKS Bierutów 3-4 Ziemia Lubińska Czerniec 29 września, 16:00
Ślęza Wrocław 0-0 Moto Jelcz Oława 29 września, 18:00
Chrobry Głogów 1-2 Polonia Świdnica 30 września, 15:30
na bocznym boisku
Kolektyw Radwanice 2-1 Piast Nowa Ruda 30 września, 16:00
Polonia Środa Śląska 4-0 Pogoń Oleśnica 30 września, 15:00

Kolejka 5 - 6-7 października

Pogoń Oleśnica 0-2 UKS Bierutów 6 października, 15:00
Piast Nowa Ruda 0-3 Polonia Środa Śląska 7 października, 11:00
Polonia Świdnica 2-1 Kolektyw Radwanice 7 października, 12:00
Moto Jelcz Oława 2-0 Chrobry Głogów 7 października, 14:00
w Głogowie; Moto Jelcz gospodarzem
Ziemia Lubińska Czerniec 1-0 Ślęza Wrocław 6 października, 15:00

Kolejka 6 - 13-14 października

UKS Bierutów 0-4 Ślęza Wrocław 14 października, 11:00
Chrobry Głogów 1-1 Ziemia Lubińska Czerniec 14 października, 15:30
na bocznym boisku
Kolektyw Radwanice 0-2 Moto Jelcz Oława 13 października, 16:00
Polonia Środa Śląska 1-4 Polonia Świdnica 14 października, 15:00
Pogoń Oleśnica 1-0 Piast Nowa Ruda 14 października, 11:00

Kolejka 7 - 20-21 października

Piast Nowa Ruda 0-2 UKS Bierutów 19 października, 18:30
Polonia Świdnica 6-0 Pogoń Oleśnica 21 października, 14:00
Moto Jelcz Oława 5-2 Polonia Środa Śląska 21 października, 16:00
Ziemia Lubińska Czerniec 6-0 Kolektyw Radwanice 20 października, 14:00
Ślęza Wrocław 3-0 Chrobry Głogów 20 października, 18:00

Kolejka 8 - 27-28 października

UKS Bierutów 1-0 Chrobry Głogów 27 października, 16:00
Kolektyw Radwanice 0-5 Ślęza Wrocław 28 października, 15:00
Polonia Środa Śląska 0-3 Ziemia Lubińska Czerniec 28 października, 15:00
Pogoń Oleśnica 1-1 Moto Jelcz Oława 28 października, 15:00
Piast Nowa Ruda 1-9 Polonia Świdnica 28 października, 11:00

Kolejka 9 - 3-4 listopada

Polonia Świdnica 8-2 UKS Bierutów 4 listopada, 14:00
Moto Jelcz Oława 5-0 Piast Nowa Ruda 4 listopada, 13:00
Ziemia Lubińska Czerniec 7-0 Pogoń Oleśnica 3 listopada, 11:00
Ślęza Wrocław 9-0 Polonia Środa Śląska 3 listopada, 18:00
Chrobry Głogów 1-0 Kolektyw Radwanice 3 listopada, 11:00
na bocznym boisku

Kolejka 10 - 6-7 kwietnia

UKS Bierutów 5-0 Kolektyw Radwanice 6 kwietnia, 15:00
Chrobry Głogów 2-0 Polonia Środa Śląska 6 kwietnia, 11:00
na bocznym boisku nr 2
Ślęza Wrocław 3-0 Pogoń Oleśnica
(wo)
Ziemia Lubińska Czerniec 8-0 Piast Nowa Ruda 6 kwietnia, 16:00
Moto Jelcz Oława 1-2 Polonia Świdnica 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 11 - 13-14 kwietnia

Moto Jelcz Oława 0-0 UKS Bierutów 14 kwietnia, 16:00
Polonia Świdnica 1-4 Ziemia Lubińska Czerniec 13 kwietnia, 12:00
Piast Nowa Ruda 1-5 Ślęza Wrocław 14 kwietnia, 11:00
Pogoń Oleśnica 0-3 Chrobry Głogów
(wo)
Polonia Środa Śląska 6-1 Kolektyw Radwanice 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 27-28 kwietnia

UKS Bierutów 6-0 Polonia Środa Śląska 27 kwietnia, 15:00
Kolektyw Radwanice 3-0 Pogoń Oleśnica
(wo)
Chrobry Głogów 1-0 Piast Nowa Ruda 27 kwietnia, 11:00
na bocznym boisku nr 2
Ślęza Wrocław 7-0 Polonia Świdnica 28 kwietnia, 14:30
Ziemia Lubińska Czerniec 5-0 Moto Jelcz Oława 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 11-12 maja

Ziemia Lubińska Czerniec 1-0 UKS Bierutów 11 maja, 16:00
Moto Jelcz Oława 1-3 Ślęza Wrocław 12 maja, 16:00
Polonia Świdnica 5-3 Chrobry Głogów 12 maja, 16:00
Piast Nowa Ruda 0-0 Kolektyw Radwanice 12 maja, 14:00
Pogoń Oleśnica 0-3 Polonia Środa Śląska
(wo)

Kolejka 14 - 18-19 maja

UKS Bierutów 3-0 Pogoń Oleśnica
(wo)
Polonia Środa Śląska 5-4 Piast Nowa Ruda 17 maja, 18:00
Kolektyw Radwanice 1-3 Polonia Świdnica 19 maja, 13:00
Chrobry Głogów 2-1 Moto Jelcz Oława 19 maja, 14:00
Ślęza Wrocław 1-3 Ziemia Lubińska Czerniec 19 maja, 16:00

Kolejka 15 - 25-26 maja

Ślęza Wrocław 3-2 UKS Bierutów 26 maja, 15:00
Ziemia Lubińska Czerniec 3-0 Chrobry Głogów 25 maja, 16:00
Moto Jelcz Oława 5-0 Kolektyw Radwanice 26 maja, 16:00
Polonia Świdnica 11-2 Polonia Środa Śląska 26 maja, 16:00
Piast Nowa Ruda 3-0 Pogoń Oleśnica
(wo)

Kolejka 16 - 1-2 czerwca

UKS Bierutów 5-0 Piast Nowa Ruda 2 czerwca, 12:00
Pogoń Oleśnica 0-3 Polonia Świdnica
(wo)
Polonia Środa Śląska 0-2 Moto Jelcz Oława 2 czerwca, 16:00
Kolektyw Radwanice 0-6 Ziemia Lubińska Czerniec 1 czerwca, 13:00
Chrobry Głogów 0-3 Ślęza Wrocław 2 czerwca, 14:00
na bocznym boisku nr 2

Kolejka 17 - 8-9 czerwca

Chrobry Głogów 1-2 UKS Bierutów 9 czerwca, 11:00
Ślęza Wrocław 7-0 Kolektyw Radwanice 9 czerwca, 16:00
Ziemia Lubińska Czerniec 8-0 Polonia Środa Śląska 9 czerwca, 16:00
Moto Jelcz Oława 3-0 Pogoń Oleśnica
(wo)
Polonia Świdnica 4-3 Piast Nowa Ruda 9 czerwca, 16:00

Kolejka 18 - 15-16 czerwca

UKS Bierutów 2-3 Polonia Świdnica 18 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (16 czerwca, 16:00) odwołany
Piast Nowa Ruda 0-0 Moto Jelcz Oława 16 czerwca, 16:00
Pogoń Oleśnica 0-3 Ziemia Lubińska Czerniec
(wo)
Polonia Środa Śląska 0-4 Ślęza Wrocław 15 czerwca, 18:00
Kolektyw Radwanice 0-8 Chrobry Głogów 16 czerwca, 13:00

II liga kobiet 2018/2019 (śląska)

III liga kobiet 2018/2019 (opolska)
III liga kobiet 2018/2019 (śląska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas