[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2018/2019, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bory Pietrzykowice 16 38 12 2 2 85-12 6 0 2 45-7 6 2 0 40-5
2.  Rekord II Bielsko-Biała 15 32 10 2 3 73-20 4 1 2 34-11 6 1 1 39-9
3.  Rozbark Bytom 16 29 9 2 5 36-28 5 1 2 22-10 4 1 3 14-18
4.  Kuźnia Ustroń 16 10 3 1 12 14-66 2 1 5 9-30 1 0 7 5-36
5.  Wisła Skoczów 15 4 1 1 13 13-95 1 1 6 9-44 0 0 7 4-51
Gimnazjum II Istebna wycofało się z rozgrywek po 3. kolejce. Jego wynik został anulowany.

 1  2  3  4  5 
 1 Bory Pietrzykowice    2-3 
1-3 
1-0 
6-0 
4-0 
7-0 
13-1 
11-0 
 2 Rekord II Bielsko-Biała1-6 
1-1 
    8-0 
0-3 
5-1 
8-0 
11-0 
 3 Rozbark Bytom2-5 
0-0 
1-0 
2-3 
    4-0 
4-0 
3-0 
6-2 
 4 Kuźnia Ustroń0-1 
0-13 
0-6 
0-6 
2-2 
0-1 
    3-0 
4-1 
 5 Wisła Skoczów1-11 
0-3 
3-3 
0-15 
0-2 
1-6 
2-1 
2-3 
    

Kolejka 1 - 1-2 września

Kuźnia Ustroń 0-6 Rekord II Bielsko-Biała 12 września, 17:00
Gimnazjum II Istebna - Rozbark Bytom 2 września, 11:00
nie odbył się
Bory Pietrzykowice 13-1 Wisła Skoczów 1 września, 13:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Rekord II Bielsko-Biała 11-0 Wisła Skoczów 9 września, 15:30
Rozbark Bytom 2-5 Bory Pietrzykowice 9 września, 16:00
Kuźnia Ustroń - Gimnazjum II Istebna 9 września, 16:00
było 0-6, anulowany

Kolejka 3 - 15-16 września

Gimnazjum II Istebna - Rekord II Bielsko-Biała 16 września, 11:00
nie odbył się
Bory Pietrzykowice 4-0 Kuźnia Ustroń 16 września, 11:00
Wisła Skoczów 0-2 Rozbark Bytom 16 września, 11:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Pauza: Bory Pietrzykowice.
 
Rekord II Bielsko-Biała 8-0 Rozbark Bytom 23 września, 10:00
Kuźnia Ustroń 3-0 Wisła Skoczów 23 września, 14:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Pauza: Wisła Skoczów.
 
Bory Pietrzykowice 2-3 Rekord II Bielsko-Biała 30 września, 15:00
Rozbark Bytom 4-0 Kuźnia Ustroń 30 września, 16:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Pauza: Rozbark Bytom.
 
Rekord II Bielsko-Biała 5-1 Kuźnia Ustroń 6 października, 13:00
Wisła Skoczów 1-11 Bory Pietrzykowice 6 października, 15:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Pauza: Kuźnia Ustroń.
 
Wisła Skoczów 3-3 Rekord II Bielsko-Biała 13 października, 11:00
Bory Pietrzykowice 1-0 Rozbark Bytom 14 października, 15:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Pauza: Rekord II Bielsko-Biała.
 
Kuźnia Ustroń 0-1 Bory Pietrzykowice 20 października, 14:00
Rozbark Bytom 3-0 Wisła Skoczów 20 października, 15:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Pauza: Bory Pietrzykowice.
 
Rozbark Bytom 1-0 Rekord II Bielsko-Biała 28 października, 11:00
Wisła Skoczów 2-1 Kuźnia Ustroń 28 października, 14:00

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Pauza: Wisła Skoczów.
 
Rekord II Bielsko-Biała 1-6 Bory Pietrzykowice 4 listopada, 14:00
Kuźnia Ustroń 2-2 Rozbark Bytom 4 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 30-31 marca

Pauza: Wisła Skoczów, Rozbark Bytom, Bory Pietrzykowice.
 
Rekord II Bielsko-Biała 8-0 Kuźnia Ustroń 30 marca, 9:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Pauza: Kuźnia Ustroń.
 
Rozbark Bytom 6-2 Wisła Skoczów 7 kwietnia, 17:00
Bory Pietrzykowice 1-3 Rekord II Bielsko-Biała 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Pauza: Rekord II Bielsko-Biała, Bory Pietrzykowice, Rozbark Bytom.
 
Wisła Skoczów 2-3 Kuźnia Ustroń 14 kwietnia, 13:30

Kolejka 14 - 23 kwietnia

Pauza: Rekord II Bielsko-Biała.
 
Kuźnia Ustroń 0-1 Rozbark Bytom 23 kwietnia, 18:00
Bory Pietrzykowice 11-0 Wisła Skoczów 23 kwietnia, 17:30

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Pauza: Kuźnia Ustroń, Wisła Skoczów, Rekord II Bielsko-Biała.
 
Rozbark Bytom 0-0 Bory Pietrzykowice 27 kwietnia, 17:30

Kolejka 16 - 1 maja

Pauza: Rozbark Bytom.
 
Rekord II Bielsko-Biała - Wisła Skoczów 1 maja, 11:00
Bory Pietrzykowice 7-0 Kuźnia Ustroń 2 maja, 17:30

Kolejka 17 - 4-5 maja

Pauza: Kuźnia Ustroń, Wisła Skoczów, Bory Pietrzykowice.
 
Rozbark Bytom 2-3 Rekord II Bielsko-Biała 5 maja, 17:00

Kolejka 18 - 11-12 maja

Pauza: Wisła Skoczów, Rozbark Bytom, Bory Pietrzykowice.
 
Kuźnia Ustroń 0-6 Rekord II Bielsko-Biała 12 maja, 17:00

Kolejka 19 - 18-19 maja

Pauza: Kuźnia Ustroń.
 
Rekord II Bielsko-Biała 1-1 Bory Pietrzykowice 18 maja, 15:00
Wisła Skoczów 1-6 Rozbark Bytom 19 maja, 15:30

Kolejka 20 - 25-26 maja

Pauza: Rekord II Bielsko-Biała, Bory Pietrzykowice, Rozbark Bytom.
 
Kuźnia Ustroń 4-1 Wisła Skoczów 26 maja, 17:00

Kolejka 21 - 1-2 czerwca

Pauza: Rekord II Bielsko-Biała.
 
Wisła Skoczów 0-3 Bory Pietrzykowice 2 czerwca, 14:00
Rozbark Bytom 4-0 Kuźnia Ustroń 2 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 5 czerwca

Pauza: Rekord II Bielsko-Biała, Wisła Skoczów, Kuźnia Ustroń.
 
Bory Pietrzykowice 6-0 Rozbark Bytom 5 czerwca, 18:00

Kolejka 23 - 8-9 czerwca

Pauza: Rozbark Bytom.
 
Wisła Skoczów 0-15 Rekord II Bielsko-Biała 8 czerwca, 15:00
Kuźnia Ustroń 0-13 Bory Pietrzykowice 9 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 15-16 czerwca

Pauza: Bory Pietrzykowice, Wisła Skoczów, Kuźnia Ustroń.
 
Rekord II Bielsko-Biała 0-3 Rozbark Bytom 16 czerwca, 14:00

III liga kobiet 2018/2019 (śląska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas