[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2018/2019, grupa: małopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Football Success Academy Kraków 14 38 12 2 0 52-12 6 1 0 25-5 6 1 0 27-7 1 1 0 1 0 1-1
2.  Iskra Brzezinka 14 38 12 2 0 42-11 6 1 0 21-6 6 1 0 21-5 1 1 0 1 0 1-1
3.  Podgórze Kraków 14 27 8 3 3 49-19 6 1 1 28-6 2 2 2 21-13 1 3 1 0 0 3-2
4.  Bronowianka Kraków 14 27 9 0 5 56-19 5 0 3 37-11 4 0 2 19-8 1 0 0 0 1 2-3
5.  Górnik Wieliczka 14 26 8 2 4 30-20 5 1 2 18-12 3 1 2 12-8
6.  Pogorzanka Pogorzyce 14 23 7 2 5 29-35 3 2 2 12-14 4 0 3 17-21
7.  Olimpia Osieczany 14 19 6 1 7 35-36 3 0 4 25-20 3 1 3 10-16
8.  Puszcza Niepołomice 14 18 5 3 6 21-25 3 1 4 11-12 2 2 2 10-13
9.  Rysy II Bukowina Tatrzańska 14 9 3 0 11 23-63 2 0 5 15-20 1 0 6 8-43 1 3 1 0 0 4-0
10.  Tuchovia Tuchów 14 9 3 0 11 14-55 1 0 6 8-33 2 0 5 6-22 1 0 0 0 1 0-4
11.  Prądniczanka II Kraków 14 7 2 1 11 24-41 1 1 1 8-6 1 0 10 16-35
12.  Piast Skawina 14 3 1 0 13 14-53 1 0 6 11-25 0 0 7 3-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Football Success Academy Kraków    3-3 2-1 4-0 3-0 5-0 5-0 3-1 
 2 Iskra Brzezinka1-1     3-2 4-0 3-1 3-1 5-0 2-1 
 3 Podgórze Kraków    3-2 2-0 8-0 0-1 2-2 2-1 5-0 6-0 
 4 Bronowianka Kraków1-2 0-1     1-4 6-0 5-0 18-2 3-1 3-1 
 5 Górnik Wieliczka0-4 1-3     2-1 2-2 2-1 3-0 3-1 5-0 
 6 Pogorzanka Pogorzyce0-5 1-3 1-1     2-2 2-1 2-1 4-1 
 7 Olimpia Osieczany1-7 0-2 3-6     1-2 12-1 2-1 6-1 
 8 Puszcza Niepołomice1-2 1-3 1-1 0-2 4-1     1-2 2-1 1-0 
 9 Rysy II Bukowina Tatrzańska2-5 1-4 0-2 2-5 0-3     4-0 6-1 
 10 Tuchovia Tuchów1-7 0-3 0-7 1-4 0-5 1-3     5-4 
 11 Prądniczanka II Kraków3-3 2-3     3-0* 
 12 Piast Skawina1-5 0-4 5-4 0-3 1-2 2-3 2-4     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Bronowianka Kraków 18-2 Rysy II Bukowina Tatrzańska 26 sierpnia, 12:00
Football Success Academy Kraków 5-0 Tuchovia Tuchów 26 sierpnia, 16:00
Górnik Wieliczka 2-2 Puszcza Niepołomice 26 sierpnia, 13:00
Iskra Brzezinka 2-1 Prądniczanka II Kraków 25 sierpnia, 11:00
Olimpia Osieczany 3-6 Pogorzanka Pogorzyce 26 sierpnia, 11:00
Piast Skawina 5-4 Podgórze Kraków 26 sierpnia, 10:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Rysy II Bukowina Tatrzańska 1-4 Podgórze Kraków 1 września, 14:00
Pogorzanka Pogorzyce 4-1 Piast Skawina 1 września, 16:00
Puszcza Niepołomice 1-3 Iskra Brzezinka 1 września, 16:00
Tuchovia Tuchów 0-5 Górnik Wieliczka 2 września, 16:00
Bronowianka Kraków 1-2 Football Success Academy Kraków 2 września, 16:00
Olimpia Osieczany 2-1 Prądniczanka II Kraków 1 września, 11:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Football Success Academy Kraków 5-0 Rysy II Bukowina Tatrzańska 9 września, 16:00
Górnik Wieliczka 1-3 Bronowianka Kraków 10 listopada, 11:00
Iskra Brzezinka 5-0 Tuchovia Tuchów 8 września, 11:00
Olimpia Osieczany 1-2 Puszcza Niepołomice 9 września, 16:00
Piast Skawina 2-4 Prądniczanka II Kraków 9 września, 10:00
Podgórze Kraków 8-0 Pogorzanka Pogorzyce 9 września, 10:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Rysy II Bukowina Tatrzańska 2-5 Pogorzanka Pogorzyce 16 września, 11:00
Puszcza Niepołomice 1-0 Piast Skawina 15 września, 16:00
Tuchovia Tuchów 1-3 Olimpia Osieczany 16 września, 11:00
Bronowianka Kraków 0-1 Iskra Brzezinka 15 września, 17:00
Football Success Academy Kraków 4-0 Górnik Wieliczka 16 września, 16:00
Podgórze Kraków 5-0 Prądniczanka II Kraków 15 września, 14:30

Kolejka 5 - 22-23 września

Górnik Wieliczka 2-1 Rysy II Bukowina Tatrzańska 23 września, 13:00
Iskra Brzezinka 1-1 Football Success Academy Kraków 22 września, 13:00
Olimpia Osieczany 1-7 Bronowianka Kraków 23 września, 11:00
Piast Skawina 2-3 Tuchovia Tuchów 23 września, 10:00
Podgórze Kraków 2-2 Puszcza Niepołomice 22 września, 14:30
Pogorzanka Pogorzyce 2-1 Prądniczanka II Kraków 23 września, 14:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Rysy II Bukowina Tatrzańska 6-1 Prądniczanka II Kraków 29 września, 11:00
Puszcza Niepołomice 0-2 Pogorzanka Pogorzyce 29 września, 16:00
Tuchovia Tuchów 0-7 Podgórze Kraków 30 września, 11:00
Bronowianka Kraków 3-1 Piast Skawina 29 września, 16:00
Football Success Academy Kraków 3-0 Olimpia Osieczany 30 września, 16:00
Górnik Wieliczka 0-4 Iskra Brzezinka 30 września, 15:30

Kolejka 7 - 6-7 października

Iskra Brzezinka 3-1 Rysy II Bukowina Tatrzańska 6 października, 11:00
Olimpia Osieczany 0-2 Górnik Wieliczka 7 października, 15:00
Piast Skawina 1-5 Football Success Academy Kraków 11 listopada, 10:00
w pierwotnym terminie (7 października, 10:00) odwołany
Podgórze Kraków 3-2 Bronowianka Kraków 6 października, 12:00
Pogorzanka Pogorzyce 2-1 Tuchovia Tuchów 6 października, 16:00
Puszcza Niepołomice 2-1 Prądniczanka II Kraków 7 października, 14:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Rysy II Bukowina Tatrzańska 0-3 Puszcza Niepołomice 13 października, 11:00
Tuchovia Tuchów 5-4 Prądniczanka II Kraków 13 października, 16:00
Bronowianka Kraków 6-0 Pogorzanka Pogorzyce 14 października, 16:00
Football Success Academy Kraków 3-3 Podgórze Kraków 14 października, 16:00
Górnik Wieliczka 5-0 Piast Skawina 14 października, 13:00
Iskra Brzezinka 4-0 Olimpia Osieczany 13 października, 13:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Olimpia Osieczany 12-1 Rysy II Bukowina Tatrzańska 21 października, 15:00
Piast Skawina 0-4 Iskra Brzezinka 21 października, 10:00
Podgórze Kraków 2-0 Górnik Wieliczka 20 października, 15:30
Pogorzanka Pogorzyce 0-5 Football Success Academy Kraków 20 października, 13:00
Puszcza Niepołomice 1-2 Tuchovia Tuchów 21 października, 15:00
Bronowianka Kraków 3-1 Prądniczanka II Kraków 21 października, 14:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Rysy II Bukowina Tatrzańska 4-0 Tuchovia Tuchów 28 października, 11:00
Bronowianka Kraków 5-0 Puszcza Niepołomice 28 października, 14:00
Football Success Academy Kraków 3-1 Prądniczanka II Kraków 28 października, 14:00
Górnik Wieliczka 2-1 Pogorzanka Pogorzyce 14 listopada, 18:00
w pierwotnym terminie (28 października, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Brzezinka 3-2 Podgórze Kraków 27 października, 11:00
Olimpia Osieczany 6-1 Piast Skawina 28 października, 14:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Piast Skawina 1-2 Rysy II Bukowina Tatrzańska 4 listopada, 10:00
Podgórze Kraków 0-1 Olimpia Osieczany 4 listopada, 13:00
Pogorzanka Pogorzyce 1-3 Iskra Brzezinka 3 listopada, 14:00
Puszcza Niepołomice 1-2 Football Success Academy Kraków 4 listopada, 14:00
Tuchovia Tuchów 1-4 Bronowianka Kraków 4 listopada, 10:00
Górnik Wieliczka 3-1 Prądniczanka II Kraków 4 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 30-31 marca

Rysy II Bukowina Tatrzańska 0-2 Bronowianka Kraków 31 marca, 13:00
Tuchovia Tuchów 1-7 Football Success Academy Kraków 30 marca, 11:00
Puszcza Niepołomice 1-1 Górnik Wieliczka 31 marca, 15:00
Prądniczanka II Kraków 3-3 Iskra Brzezinka 31 marca, 15:00
Pogorzanka Pogorzyce 2-2 Olimpia Osieczany 30 marca, 15:00
Podgórze Kraków 6-0 Piast Skawina 31 marca, 18:00

Kolejka 13 - 6-7 kwietnia

Prądniczanka II Kraków 2-3 Olimpia Osieczany 7 kwietnia, 15:00
Podgórze Kraków 2-1 Rysy II Bukowina Tatrzańska 6 kwietnia, 10:00
Piast Skawina 0-3 Pogorzanka Pogorzyce 7 kwietnia, 10:00
Iskra Brzezinka 3-1 Puszcza Niepołomice 6 kwietnia, 15:00
Górnik Wieliczka 3-0 Tuchovia Tuchów 6 kwietnia, 12:30
Football Success Academy Kraków 2-1 Bronowianka Kraków 6 kwietnia, 12:30

Kolejka 14 - 13-14 kwietnia

Rysy II Bukowina Tatrzańska 2-5 Football Success Academy Kraków 14 kwietnia, 15:30
Bronowianka Kraków 1-4 Górnik Wieliczka 14 kwietnia, 10:00
Tuchovia Tuchów 0-3 Iskra Brzezinka 14 kwietnia, 11:00
Puszcza Niepołomice 4-1 Olimpia Osieczany 14 kwietnia, 16:00
Prądniczanka II Kraków 3-0 Piast Skawina 14 kwietnia, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Pogorzanka Pogorzyce 1-1 Podgórze Kraków 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Prądniczanka II Kraków - Podgórze Kraków 28 kwietnia, 15:00
Pogorzanka Pogorzyce - Rysy II Bukowina Tatrzańska 28 kwietnia, 15:00
Piast Skawina - Puszcza Niepołomice 28 kwietnia, 10:00
Olimpia Osieczany - Tuchovia Tuchów 28 kwietnia, 17:00
Iskra Brzezinka - Bronowianka Kraków 28 kwietnia, 16:00
Górnik Wieliczka - Football Success Academy Kraków 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Rysy II Bukowina Tatrzańska - Górnik Wieliczka
Football Success Academy Kraków - Iskra Brzezinka
Bronowianka Kraków - Olimpia Osieczany
Tuchovia Tuchów - Piast Skawina
Puszcza Niepołomice - Podgórze Kraków
Prądniczanka II Kraków - Pogorzanka Pogorzyce

Kolejka 17 - 11-12 maja

Prądniczanka II Kraków - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Pogorzanka Pogorzyce - Puszcza Niepołomice
Podgórze Kraków - Tuchovia Tuchów
Piast Skawina - Bronowianka Kraków
Olimpia Osieczany - Football Success Academy Kraków
Iskra Brzezinka - Górnik Wieliczka

Kolejka 18 - 18-19 maja

Prądniczanka II Kraków - Puszcza Niepołomice
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Iskra Brzezinka
Górnik Wieliczka - Olimpia Osieczany
Football Success Academy Kraków - Piast Skawina
Bronowianka Kraków - Podgórze Kraków
Tuchovia Tuchów - Pogorzanka Pogorzyce

Kolejka 19 - 25-26 maja

Puszcza Niepołomice - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Prądniczanka II Kraków - Tuchovia Tuchów
Pogorzanka Pogorzyce - Bronowianka Kraków
Podgórze Kraków - Football Success Academy Kraków
Piast Skawina - Górnik Wieliczka
Olimpia Osieczany - Iskra Brzezinka

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Prądniczanka II Kraków - Bronowianka Kraków
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Olimpia Osieczany
Iskra Brzezinka - Piast Skawina
Górnik Wieliczka - Podgórze Kraków
Football Success Academy Kraków - Pogorzanka Pogorzyce
Tuchovia Tuchów - Puszcza Niepołomice

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Tuchovia Tuchów - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Puszcza Niepołomice - Bronowianka Kraków
Prądniczanka II Kraków - Football Success Academy Kraków
Pogorzanka Pogorzyce - Górnik Wieliczka
Podgórze Kraków - Iskra Brzezinka
Piast Skawina - Olimpia Osieczany

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Prądniczanka II Kraków - Górnik Wieliczka
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Piast Skawina
Olimpia Osieczany - Podgórze Kraków
Iskra Brzezinka - Pogorzanka Pogorzyce
Football Success Academy Kraków - Puszcza Niepołomice
Bronowianka Kraków - Tuchovia Tuchów

II liga kobiet 2018/2019 (małopolska)

III liga kobiet 2018/2019 (lubelska)
III liga kobiet 2018/2019 (podkarpacka)
III liga kobiet 2018/2019 (świętokrzyska)

IV liga kobiet 2018/2019 (małopolska (wschód))
IV liga kobiet 2018/2019 (małopolska (zachód))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas