[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2018/2019, grupa: małopolska (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąb Zabierzów Bocheński 14 35 11 2 1 78-8 6 1 0 44-5 5 1 1 34-3
2.  Tarnovia II Tarnów 12 33 11 0 1 62-10 6 0 0 37-2 5 0 1 25-8
3.  Uran Łukowica 14 23 7 2 5 26-27 5 1 1 16-7 2 1 4 10-20
4.  Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 12 21 7 0 5 17-23 5 0 1 13-3 2 0 4 4-20
5.  Zielonka Wrząsowice 14 17 5 2 7 29-29 4 0 3 18-17 1 2 4 11-12
6.  Szreniawa Nowy Wiśnicz 14 16 5 1 8 13-39 3 0 4 8-27 2 1 4 5-12
7.  Piast Łapanów 13 5 1 2 10 8-43 1 2 4 5-10 0 0 6 3-33
8.  Nieszkowianka Nieszkowice Małe 13 4 1 1 11 10-64 1 1 4 7-24 0 0 7 3-40
Łazowianka Łazy wycofała się z rozgrywek po 5. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Dąb Zabierzów Bocheński    5-1 7-0 9-0 5-3 1-1 6-0 11-0 
 2 Tarnovia II Tarnów2-0     6-0 3-1 4-0 12-1 10-0 
 3 Uran Łukowica1-1 1-5     3-0 1-0 2-0 4-1 4-0 
 4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska0-2 2-1     1-0 2-0 3-0 5-0 
 5 Zielonka Wrząsowice0-6 1-5 3-0 4-0     0-3 6-1 4-2 
 6 Szreniawa Nowy Wiśnicz0-13 0-4 0-4 2-0 1-6     2-0 3-0 
 7 Piast Łapanów0-4 0-1 1-1 0-1 1-1 0-1     3-1 
 8 Nieszkowianka Nieszkowice Małe0-8 1-9 1-4 2-3 0-0 3-0     

Kolejka 1 - 1-2 września

Pauza: Tarnovia II Tarnów.
 
Zielonka Wrząsowice 4-2 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 4 listopada, 11:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1 września, 11:00
Dąb Zabierzów Bocheński 7-0 Uran Łukowica 2 września, 14:30
Łazowianka Łazy - Piast Łapanów 2 września, 13:30
gospodarze zrezygnowali z gry, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany

Kolejka 2 - 8-9 września

Pauza: Nieszkowianka Nieszkowice Małe.
 
Łazowianka Łazy - Tarnovia II Tarnów
przełożony, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-0 Piast Łapanów 9 września, 12:00
Dąb Zabierzów Bocheński 1-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 9 września, 16:00
Uran Łukowica 1-0 Zielonka Wrząsowice 9 września, 16:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Uran Łukowica 4-0 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 16 września, 16:00
Piast Łapanów 0-4 Dąb Zabierzów Bocheński 16 września, 10:30
Tarnovia II Tarnów - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 15 września, 14:00
nie odbył się
Zielonka Wrząsowice 0-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz 16 września, 11:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Pauza: Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe - Łazowianka Łazy 23 września, 11:00
zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Dąb Zabierzów Bocheński 5-1 Tarnovia II Tarnów 22 września, 16:00
Uran Łukowica 2-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 23 września, 15:00
Piast Łapanów 1-1 Zielonka Wrząsowice 23 września, 11:30

Kolejka 5 - 29-30 września

Pauza: Dąb Zabierzów Bocheński.
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-0 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 29 września, 11:00
Piast Łapanów 1-1 Uran Łukowica 30 września, 14:00
Łazowianka Łazy - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
przełożony
Zielonka Wrząsowice 1-5 Tarnovia II Tarnów 30 września, 11:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Pauza: Zielonka Wrząsowice, Dąb Zabierzów Bocheński.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 2-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 7 października, 11:00
Uran Łukowica 1-5 Tarnovia II Tarnów 7 października, 14:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-0 Piast Łapanów 7 października, 11:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Pauza: Zielonka Wrząsowice, Uran Łukowica.
 
Piast Łapanów 3-1 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 14 października, 11:00
Tarnovia II Tarnów 4-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 14 października, 15:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-2 Dąb Zabierzów Bocheński 13 października, 11:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Pauza: Szreniawa Nowy Wiśnicz, Uran Łukowica.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 0-8 Dąb Zabierzów Bocheński 21 października, 11:00
Piast Łapanów 0-1 Tarnovia II Tarnów 20 października, 15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-0 Zielonka Wrząsowice 21 października, 10:30

Kolejka 9 - 27-28 października

Pauza: Piast Łapanów, Szreniawa Nowy Wiśnicz.
 
Tarnovia II Tarnów 10-0 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 28 października, 14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-1 Uran Łukowica 27 października, 11:00
Zielonka Wrząsowice 0-6 Dąb Zabierzów Bocheński 28 października, 14:00

Kolejka 10 - 13-14 kwietnia

Uran Łukowica 1-1 Dąb Zabierzów Bocheński 14 kwietnia, 14:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 0-0 Zielonka Wrząsowice 13 kwietnia, 11:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 13 kwietnia, 11:00
Tarnovia II Tarnów 12-1 Piast Łapanów 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 27-28 kwietnia

Zielonka Wrząsowice 6-1 Piast Łapanów 28 kwietnia, 11:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 1-4 Uran Łukowica 27 kwietnia, 11:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-4 Tarnovia II Tarnów 28 kwietnia, 11:00
Dąb Zabierzów Bocheński 9-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 27 kwietnia, 10:00

Kolejka 12 - 4-5 maja

Zielonka Wrząsowice 3-0 Uran Łukowica 5 maja, 11:00
Tarnovia II Tarnów 2-0 Dąb Zabierzów Bocheński 5 maja, 15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 5-0 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 5 maja, 12:00
Piast Łapanów 0-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 5 maja, 17:00

Kolejka 13 - 11-12 maja

Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-6 Zielonka Wrząsowice 12 maja, 11:00
Dąb Zabierzów Bocheński 6-0 Piast Łapanów 12 maja, 10:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 1-9 Tarnovia II Tarnów 11 maja, 10:00
Uran Łukowica 3-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 12 maja, 15:30

Kolejka 14 - 18-19 maja

Zielonka Wrząsowice 4-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 19 maja, 11:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-13 Dąb Zabierzów Bocheński 19 maja, 11:00
Tarnovia II Tarnów 6-0 Uran Łukowica 19 maja, 12:30
Nieszkowianka Nieszkowice Małe - Piast Łapanów 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 25-26 maja

Dąb Zabierzów Bocheński 5-3 Zielonka Wrząsowice 9 czerwca, 10:30
w pierwotnym terminie (25-26 maja) odwołany
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Tarnovia II Tarnów 8 czerwca, 10:00
w pierwotnym terminie (25-26 maja) odwołany
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 3-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 8 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (25-26 maja) odwołany
Uran Łukowica 4-1 Piast Łapanów 9 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (25-26 maja) odwołany

Kolejka 16 - 1-2 czerwca

Tarnovia II Tarnów 3-1 Zielonka Wrząsowice 2 czerwca, 10:00
Piast Łapanów 0-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 31 maja, 18:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-4 Uran Łukowica 2 czerwca, 11:00
Dąb Zabierzów Bocheński 11-0 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 2 czerwca, 15:00

Kolejka 17 - 8-9 czerwca

Kolejka 18 - 15-16 czerwca

III liga kobiet 2018/2019 (małopolska)

IV liga kobiet 2018/2019 (małopolska (zachód))

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas