[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2018/2019, grupa: małopolska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Zalas 15 36 12 0 3 57-22 6 0 2 33-13 6 0 1 24-9 2 3 1 0 1 7-5
2.  Burza Roczyny 15 36 12 0 3 58-24 4 0 3 26-14 8 0 0 32-10 2 3 1 0 1 5-7
3.  Queens Witanowice 14 32 10 2 2 29-11 6 0 1 15-3 4 2 1 14-8
4.  Wisła Brzeźnica 15 31 10 1 4 42-20 5 0 2 22-8 5 1 2 20-12
5.  Jedynka/Świt Krzeszowice 13 18 6 0 7 22-30 3 0 3 11-12 3 0 4 11-18 2 3 1 0 1 5-5
6.  Novi Narama 15 18 5 3 7 35-46 3 3 2 23-21 2 0 5 12-25 2 3 1 0 1 5-5
7.  Victoria Gaj 16 13 4 1 11 30-57 3 1 4 18-26 1 0 7 12-31
8.  LKS Szaflary 15 7 2 1 12 14-39 2 0 6 8-19 0 1 6 6-20
 AS Świątniki Górne 16 3 1 0 15 11-55 1 0 7 5-24 0 0 8 6-31
LKS Szaflary i AS Świątniki Górne wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Victoria Zalas    2-4 0-1 3-0* 2-1 6-3 6-1 4-3 10-0 
 2 Burza Roczyny1-5     1-3 2-4 8-1 9-0 3-0* 2-1 
 3 Queens Witanowice2-1 0-2     2-0 2-0 3-0 3-0* 3-0* 
 4 Wisła Brzeźnica0-3* 2-3     8-1 5-1 1-0 3-0* 3-0* 
 5 Jedynka/Świt Krzeszowice1-5 1-3 0-1     3-1 3-2 3-0* 
 6 Novi Narama3-4 3-4 2-2 1-1 4-2     5-4 2-2 3-2 
 7 Victoria Gaj3-5 1-8 0-0 3-8 1-2 3-0     3-0* 4-3 
 8 LKS Szaflary0-3* 1-3 3-1 0-1 0-3* 0-3* 4-2     *** 
 9 AS Świątniki Górne0-3* 0-3* 1-4 1-5 1-2 0-3* 0-3* 2-1     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 1-2 września

Pauza: Victoria Zalas.
 
Queens Witanowice 2-0 Wisła Brzeźnica 1 września, 15:00
Novi Narama 3-2 AS Świątniki Górne 2 września, 17:00
LKS Szaflary 1-3 Burza Roczyny 2 września, 11:00
Victoria Gaj 1-2 Jedynka/Świt Krzeszowice 1 września, 15:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Pauza: Jedynka/Świt Krzeszowice.
 
Burza Roczyny 9-0 Victoria Gaj 9 września, 11:00
AS Świątniki Górne 2-1 LKS Szaflary 9 września, 11:00
Victoria Zalas 0-1 Queens Witanowice 9 września, 16:30
Novi Narama 1-1 Wisła Brzeźnica 9 września, 17:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Pauza: Queens Witanowice.
 
Novi Narama 3-4 Victoria Zalas 16 września, 14:00
LKS Szaflary 0-1 Wisła Brzeźnica 16 września, 14:00
Victoria Gaj 4-3 AS Świątniki Górne 15 września, 10:00
Jedynka/Świt Krzeszowice 1-5 Burza Roczyny 16 września, 17:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Pauza: Burza Roczyny.
 
AS Świątniki Górne 1-2 Jedynka/Świt Krzeszowice 23 września, 11:00
Wisła Brzeźnica 1-0 Victoria Gaj 22 września, 17:00
Victoria Zalas 4-3 LKS Szaflary 23 września, 16:30
Queens Witanowice - Novi Narama 22 września, 15:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Pauza: Novi Narama.
 
LKS Szaflary 3-1 Queens Witanowice 30 września, 13:00
Jedynka/Świt Krzeszowice 0-1 Wisła Brzeźnica 30 września, 17:00
Burza Roczyny 2-1 AS Świątniki Górne 30 września, 11:00
Victoria Zalas 6-1 Victoria Gaj 4 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (29 września, 15:30) goście nie dojechali

Kolejka 6 - 6-7 października

Pauza: AS Świątniki Górne.
 
Wisła Brzeźnica 2-3 Burza Roczyny 7 października, 16:00
Victoria Zalas 2-1 Jedynka/Świt Krzeszowice 7 października, 11:00
Queens Witanowice 3-0 Victoria Gaj 6 października, 15:00
Novi Narama 2-2 LKS Szaflary 7 października, 14:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Pauza: LKS Szaflary.
 
Victoria Gaj 3-0 Novi Narama 13 października, 11:00
Jedynka/Świt Krzeszowice 1-3 Queens Witanowice 14 października, 17:00
Burza Roczyny 1-5 Victoria Zalas 14 października, 11:00
AS Świątniki Górne 1-5 Wisła Brzeźnica 14 października, 11:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Pauza: Wisła Brzeźnica.
 
Victoria Zalas 10-0 AS Świątniki Górne 20 października, 15:00
Queens Witanowice 0-2 Burza Roczyny 20 października, 15:00
Novi Narama 4-2 Jedynka/Świt Krzeszowice 21 października, 13:00
LKS Szaflary 4-2 Victoria Gaj 21 października, 12:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Pauza: Victoria Gaj.
 
Jedynka/Świt Krzeszowice - LKS Szaflary 28 października, 11:00
Burza Roczyny 8-1 Novi Narama 28 października, 11:00
AS Świątniki Górne 1-4 Queens Witanowice 28 października, 11:00
Wisła Brzeźnica 0-3 Victoria Zalas 28 października, 14:30
(wo)
na boisku 3-1

Kolejka 10 - 13-14 kwietnia

Pauza: Victoria Zalas.
 
Wisła Brzeźnica - Queens Witanowice
AS Świątniki Górne 0-3 Novi Narama
(wo)
Burza Roczyny 3-0 LKS Szaflary
(wo)
Jedynka/Świt Krzeszowice 3-2 Victoria Gaj 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 11 - 27-28 kwietnia

Pauza: Jedynka/Świt Krzeszowice.
 
Wisła Brzeźnica 5-1 Novi Narama 1 maja, 11:00
Victoria Gaj 1-8 Burza Roczyny 28 kwietnia, 18:00
LKS Szaflary - AS Świątniki Górne
(wo)
obustronny walkower
Queens Witanowice 2-1 Victoria Zalas 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 12 - 4-5 maja

Pauza: Queens Witanowice.
 
Victoria Zalas 6-3 Novi Narama 4 maja, 11:00
Wisła Brzeźnica 3-0 LKS Szaflary
(wo)
AS Świątniki Górne 0-3 Victoria Gaj
(wo)
Burza Roczyny - Jedynka/Świt Krzeszowice
w pierwotnym terminie (15 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 11-12 maja

Pauza: Burza Roczyny.
 
Jedynka/Świt Krzeszowice 3-0 AS Świątniki Górne
(wo)
Victoria Gaj 3-8 Wisła Brzeźnica 11 maja, 11:00
LKS Szaflary 0-3 Victoria Zalas
(wo)
Novi Narama 2-2 Queens Witanowice 12 maja, 17:00

Kolejka 14 - 18-19 maja

Pauza: Novi Narama.
 
Victoria Gaj 3-5 Victoria Zalas 19 maja, 18:00
Queens Witanowice 3-0 LKS Szaflary
(wo)
Wisła Brzeźnica 8-1 Jedynka/Świt Krzeszowice 28 maja, 18:00
AS Świątniki Górne 0-3 Burza Roczyny
(wo)

Kolejka 15 - 25-26 maja

Pauza: AS Świątniki Górne.
 
Burza Roczyny 2-4 Wisła Brzeźnica 25 maja, 17:00
Jedynka/Świt Krzeszowice - Victoria Zalas
Victoria Gaj 0-0 Queens Witanowice 11 czerwca, 18:00
LKS Szaflary 0-3 Novi Narama
(wo)

Kolejka 16 - 1-2 czerwca

Pauza: LKS Szaflary.
 
Novi Narama 5-4 Victoria Gaj 2 czerwca, 15:00
Queens Witanowice 2-0 Jedynka/Świt Krzeszowice 4 czerwca, 17:00
Victoria Zalas 2-4 Burza Roczyny 1 czerwca, 11:00
Wisła Brzeźnica 3-0 AS Świątniki Górne
(wo)

Kolejka 17 - 8-9 czerwca

Pauza: Wisła Brzeźnica.
 
AS Świątniki Górne 0-3 Victoria Zalas
(wo)
Burza Roczyny 1-3 Queens Witanowice 8 czerwca, 15:00
Jedynka/Świt Krzeszowice 3-1 Novi Narama 9 czerwca, 17:00
Victoria Gaj 3-0 LKS Szaflary
(wo)

Kolejka 18 - 15-16 czerwca

Pauza: Victoria Gaj.
 
LKS Szaflary 0-3 Jedynka/Świt Krzeszowice
(wo)
Novi Narama 3-4 Burza Roczyny 16 czerwca, 15:30
Queens Witanowice 3-0 AS Świątniki Górne
(wo)
Victoria Zalas 3-0 Wisła Brzeźnica 16 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

III liga kobiet 2018/2019 (małopolska)

IV liga kobiet 2018/2019 (małopolska (wschód))

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas