[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2018/2019, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Lublin 10 25 8 1 1 52-7 4 0 0 23-1 4 1 1 29-6
2.  Górnik II Łęczna 9 22 7 1 1 37-9 3 1 0 13-4 4 0 1 24-5
3.  Iskra Krzemień 9 21 7 0 2 21-10 4 0 2 13-8 3 0 0 8-2
4.  AZS PSW II Biała Podlaska 10 20 6 2 2 67-16 4 1 0 39-2 2 1 2 28-14
5.  LKS II Wierzchowiska 10 10 3 1 6 14-29 1 1 3 5-22 2 0 3 9-7 1 3 1 0 0 2-1
6.  Kinga Krasnystaw 10 10 3 1 6 15-34 3 0 2 13-15 0 1 4 2-19 1 0 0 0 1 1-2
7.  Perły Lublin 8 7 2 1 5 9-36 2 0 2 5-11 0 1 3 4-25
8.  Granit Bychawa 10 3 1 0 9 7-58 0 0 5 2-37 1 0 4 5-21
9.  Sybilla Puławy 10 6 1 3 6 6-29 1 2 2 5-10 0 1 4 1-19
Sybilla Puławy wycofała się z rozgrywek po 11. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Unia Lublin    6-0 2-0 4-1 11-0 
 2 Górnik II Łęczna2-1     3-3 5-0 3-0 
 3 Iskra Krzemień1-5 1-2     4-0 3-1 2-0 2-0 
 4 AZS PSW II Biała Podlaska2-2 3-0     9-0 15-0 10-0 
 5 LKS II Wierzchowiska1-7 1-10     2-1 0-3 1-1 
 6 Kinga Krasnystaw0-9 0-3     5-2 5-1 3-0* 
 7 Perły Lublin0-7 1-3 1-0     3-1 
 8 Granit Bychawa1-9 0-8 1-2 0-15 0-3     
 9 Sybilla Puławy0-3 1-5 1-1 1-1 2-0     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Perły Lublin.
 
Górnik II Łęczna 3-3 AZS PSW II Biała Podlaska 25 sierpnia, 14:00
Unia Lublin 11-0 Granit Bychawa 25 sierpnia, 18:00
LKS II Wierzchowiska 1-1 Sybilla Puławy 26 sierpnia, 11:00
Kinga Krasnystaw 0-3 Iskra Krzemień 13 października, 15:00
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 14:00) odwołany / w drugim terminie (22 września, 15:00) odwołany

Kolejka 2 - 29 sierpnia

Pauza: Iskra Krzemień.
 
Sybilla Puławy 1-1 Kinga Krasnystaw 29 sierpnia, 14:00
Granit Bychawa 0-3 LKS II Wierzchowiska 29 sierpnia, 16:00
AZS PSW II Biała Podlaska 2-2 Unia Lublin 29 sierpnia, 12:00
Perły Lublin 0-7 Górnik II Łęczna 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: Górnik II Łęczna.
 
Unia Lublin 4-1 Perły Lublin 2 września, 19:00
LKS II Wierzchowiska 1-10 AZS PSW II Biała Podlaska 2 września, 11:00
Kinga Krasnystaw 5-1 Granit Bychawa 2 września, 12:00
Iskra Krzemień 2-0 Sybilla Puławy 2 września, 11:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Sybilla Puławy.
 
Granit Bychawa 1-2 Iskra Krzemień 8 września, 11:00
AZS PSW II Biała Podlaska 9-0 Kinga Krasnystaw 9 września, 14:00
Perły Lublin 1-0 LKS II Wierzchowiska 8 września, 18:00
Górnik II Łęczna 2-1 Unia Lublin 8 września, 17:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Unia Lublin.
 
LKS II Wierzchowiska 1-7 Górnik II Łęczna 16 września, 11:00
Kinga Krasnystaw 5-2 Perły Lublin 16 września, 12:00
Iskra Krzemień 4-0 AZS PSW II Biała Podlaska 16 września, 16:30
Sybilla Puławy 2-0 Granit Bychawa 15 września, 17:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: Granit Bychawa.
 
AZS PSW II Biała Podlaska 10-0 Sybilla Puławy 29 września, 11:00
Perły Lublin 1-3 Iskra Krzemień 28 września, 18:30
Górnik II Łęczna 5-0 Kinga Krasnystaw 29 września, 17:00
Unia Lublin 2-0 LKS II Wierzchowiska 29 września, 17:30

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: LKS II Wierzchowiska.
 
Kinga Krasnystaw 0-9 Unia Lublin 6 października, 14:00
Iskra Krzemień 1-2 Górnik II Łęczna 7 października, 12:00
Sybilla Puławy 1-1 Perły Lublin 7 października, 11:00
Granit Bychawa 0-15 AZS PSW II Biała Podlaska 6 października, 11:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Pauza: AZS PSW II Biała Podlaska.
 
Perły Lublin 3-1 Granit Bychawa 21 października, 14:00
Górnik II Łęczna 3-0 Sybilla Puławy 20 października, 16:00
LKS II Wierzchowiska 2-1 Kinga Krasnystaw 21 października, 11:00
Iskra Krzemień 1-5 Unia Lublin 23 października, 16:00
w pierwotnym terminie (20 października, 14:00) w Lublinie odwołany

Kolejka 9 - 3-4 listopada

Pauza: Kinga Krasnystaw.
 
Iskra Krzemień 3-1 LKS II Wierzchowiska 28 października, 11:30
Sybilla Puławy 0-3 Unia Lublin 3 listopada, 15:00
Granit Bychawa 0-8 Górnik II Łęczna 3 listopada, 11:00
AZS PSW II Biała Podlaska 15-0 Perły Lublin 4 listopada, 12:00

Kolejka 10 - 6-7 kwietnia

Pauza: Perły Lublin.
 
AZS PSW II Biała Podlaska 3-0 Górnik II Łęczna 6 kwietnia, 12:00
Granit Bychawa 1-9 Unia Lublin 6 kwietnia, 17:00
Sybilla Puławy 1-5 LKS II Wierzchowiska 10 kwietnia, 19:00
Iskra Krzemień 2-0 Kinga Krasnystaw 6 kwietnia, 14:00

Kolejka 11 - 13-14 kwietnia

Pauza: Iskra Krzemień.
 
Kinga Krasnystaw 3-0 Sybilla Puławy 13 kwietnia, 15:00
(wo)
nie odbył się
LKS II Wierzchowiska 0-3 Granit Bychawa 14 kwietnia, 12:00
Unia Lublin 6-0 AZS PSW II Biała Podlaska 13 kwietnia, 13:30
Górnik II Łęczna - Perły Lublin 8 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 14:00) odwołany

Kolejka 12 - 27-28 kwietnia

Pauza: Górnik II Łęczna.
 
Perły Lublin - Unia Lublin
AZS PSW II Biała Podlaska - LKS II Wierzchowiska
Granit Bychawa - Kinga Krasnystaw
Sybilla Puławy - Iskra Krzemień

Kolejka 13 - 4-5 maja

Pauza: Sybilla Puławy.
 
Iskra Krzemień - Granit Bychawa
Kinga Krasnystaw - AZS PSW II Biała Podlaska
LKS II Wierzchowiska - Perły Lublin
Unia Lublin - Górnik II Łęczna

Kolejka 14 - 18-19 maja

Pauza: Unia Lublin.
 
Górnik II Łęczna - LKS II Wierzchowiska
Perły Lublin - Kinga Krasnystaw
AZS PSW II Biała Podlaska - Iskra Krzemień
Granit Bychawa - Sybilla Puławy

Kolejka 15 - 25-26 maja

Pauza: Granit Bychawa.
 
Sybilla Puławy - AZS PSW II Biała Podlaska
Iskra Krzemień - Perły Lublin
Kinga Krasnystaw - Górnik II Łęczna
LKS II Wierzchowiska - Unia Lublin

Kolejka 16 - 1-2 czerwca

Pauza: LKS II Wierzchowiska.
 
Unia Lublin - Kinga Krasnystaw
Górnik II Łęczna - Iskra Krzemień
Perły Lublin - Sybilla Puławy
AZS PSW II Biała Podlaska - Granit Bychawa

Kolejka 17 - 8 czerwca

Pauza: AZS PSW II Biała Podlaska.
 
Unia Lublin - Iskra Krzemień
Granit Bychawa - Perły Lublin
Sybilla Puławy - Górnik II Łęczna
Kinga Krasnystaw - LKS II Wierzchowiska

Kolejka 18 - 15 czerwca

Pauza: Kinga Krasnystaw.
 
LKS II Wierzchowiska - Iskra Krzemień
Unia Lublin - Sybilla Puławy
Górnik II Łęczna - Granit Bychawa
Perły Lublin - AZS PSW II Biała Podlaska

II liga kobiet 2018/2019 (małopolska)

III liga kobiet 2018/2019 (małopolska)
III liga kobiet 2018/2019 (podkarpacka)
III liga kobiet 2018/2019 (świętokrzyska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas