[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2018/2019, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hetmanki Włoszczowa 8 24 8 0 0 47-1 4 0 0 28-0 4 0 0 19-1
2.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8 18 6 0 2 37-9 4 0 1 26-5 2 0 1 11-4
3.  Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 8 16 5 1 2 15-9 3 1 0 10-2 2 0 2 5-7
4.  Wisła Nowy Korczyn 8 13 4 1 3 12-20 2 0 2 6-8 2 1 1 6-12
5.  Top-Spin Promnik 8 6 2 0 6 10-30 2 0 1 9-6 0 0 5 1-24 2 3 1 0 1 3-2
6.  Bucovia Bukowa 9 6 2 0 7 5-30 2 0 3 3-10 0 0 4 2-20 2 3 1 0 1 2-3
7.  Victoria Pińczów 9 3 1 0 8 8-35 1 0 3 5-16 0 0 5 3-19

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Hetmanki Włoszczowa    5-0 7-0 13-0 3-0 
 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski1-3     2-0 10-1 7-0 6-1 
 3 Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna    0-0 6-1 2-1 2-0 
 4 Wisła Nowy Korczyn0-6 3-0* 0-2     3-0 
 5 Top-Spin Promnik0-3     3-1 6-2 
 6 Bucovia Bukowa0-3 0-6 0-1 1-0     2-0 
 7 Victoria Pińczów0-7 1-5 2-4 2-0     

Kolejka 1 - 1-2 września

Pauza: Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna.
 
Wisła Nowy Korczyn 3-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 września, 12:00
(wo)
na boisku 3-6
Top-Spin Promnik 3-1 Bucovia Bukowa 2 września, 11:00
Victoria Pińczów 0-7 Hetmanki Włoszczowa 1 września, 16:30

Kolejka 2 - 8-9 września

Pauza: Hetmanki Włoszczowa.
 
Bucovia Bukowa 2-0 Victoria Pińczów 28 października, 11:00
w pierwotnym terminie (9 września, 10:30) odwołany
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 7-0 Top-Spin Promnik 9 września, 11:00
Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 0-0 Wisła Nowy Korczyn 21 października, 12:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Pauza: Wisła Nowy Korczyn.
 
Top-Spin Promnik 0-3 Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 16 września, 11:00
Victoria Pińczów 1-5 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 15 września, 14:00
Hetmanki Włoszczowa 13-0 Bucovia Bukowa 16 września, 11:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Pauza: Bucovia Bukowa.
 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-3 Hetmanki Włoszczowa 23 września, 11:00
Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 2-0 Victoria Pińczów 23 września, 11:00
Wisła Nowy Korczyn 3-0 Top-Spin Promnik 23 września, 12:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Pauza: Top-Spin Promnik.
 
Victoria Pińczów 2-4 Wisła Nowy Korczyn 30 września, 14:00
Hetmanki Włoszczowa 5-0 Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 30 września, 11:00
Bucovia Bukowa 0-6 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 21 października, 11:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Pauza: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
 
Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 2-1 Bucovia Bukowa 7 października, 11:00
Wisła Nowy Korczyn 0-6 Hetmanki Włoszczowa 7 października, 12:00
Top-Spin Promnik 6-2 Victoria Pińczów 7 października, 12:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Pauza: Victoria Pińczów.
 
Hetmanki Włoszczowa 7-0 Top-Spin Promnik 14 października, 11:00
Bucovia Bukowa 0-1 Wisła Nowy Korczyn 14 października, 11:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 14 października, 11:00

Kolejka 8 - 6-7 kwietnia

Pauza: Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna.
 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 10-1 Wisła Nowy Korczyn 3 kwietnia, 18:30
Bucovia Bukowa 1-0 Top-Spin Promnik 7 kwietnia, 11:30
Hetmanki Włoszczowa 3-0 Victoria Pińczów 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 9 - 13-14 kwietnia

Pauza: Hetmanki Włoszczowa.
 
Victoria Pińczów 2-0 Bucovia Bukowa 13 kwietnia, 12:00
Top-Spin Promnik - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 13 kwietnia, 12:00
Wisła Nowy Korczyn 0-2 Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 14 kwietnia, 12:00

Kolejka 10 - 20 kwietnia

Pauza: Wisła Nowy Korczyn.
 
Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 6-1 Top-Spin Promnik 20 kwietnia, 11:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6-1 Victoria Pińczów 17 kwietnia, 19:00
Bucovia Bukowa 0-3 Hetmanki Włoszczowa 20 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 27-28 kwietnia

Pauza: Bucovia Bukowa.
 
Hetmanki Włoszczowa - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 28 kwietnia, 11:00
Victoria Pińczów - Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 27 kwietnia, 12:00
Top-Spin Promnik - Wisła Nowy Korczyn 27 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 4-5 maja

Pauza: Top-Spin Promnik.
 
Wisła Nowy Korczyn - Victoria Pińczów
Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna - Hetmanki Włoszczowa
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Bucovia Bukowa

Kolejka 13 - 11-12 maja

Pauza: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
 
Bucovia Bukowa - Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna
Hetmanki Włoszczowa - Wisła Nowy Korczyn
Victoria Pińczów - Top-Spin Promnik

Kolejka 14 - 18-19 maja

Pauza: Victoria Pińczów.
 
Top-Spin Promnik - Hetmanki Włoszczowa
Wisła Nowy Korczyn - Bucovia Bukowa
Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

II liga kobiet 2018/2019 (małopolska)

III liga kobiet 2018/2019 (lubelska)
III liga kobiet 2018/2019 (małopolska)
III liga kobiet 2018/2019 (podkarpacka)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas