[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Jelenia Góra I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lechia Piechowice 26 59 19 2 5 77-27 10 1 2 46-15 9 1 3 31-12
2.  Olimpia Kowary 26 58 18 4 4 87-21 9 2 2 46-7 9 2 2 41-14
3.  Orzeł Wojcieszów 26 52 17 1 8 78-41 10 1 2 49-14 7 0 6 29-27
4.  Budowlani Wojcieszów 26 50 16 2 8 65-48 10 1 2 38-14 6 1 6 27-34
5.  Orzeł Mysłakowice 26 41 12 5 9 57-64 7 2 4 32-21 5 3 5 25-43
6.  KS Łomnica 26 39 11 6 9 64-44 7 3 3 42-20 4 3 6 22-24
7.  Czarni Przedwojów 26 38 12 2 12 60-59 6 2 5 33-25 6 0 7 27-34
8.  Czarni Strzyżowiec 26 37 11 4 11 55-47 6 2 5 32-16 5 2 6 23-31 2 3 1 0 1 5-3
9.  Halniak Miłków 26 37 10 7 9 50-49 7 3 3 27-17 3 4 6 23-32 2 3 1 0 1 3-5
10.  Dolomit Pisarzowice 26 29 8 5 13 41-66 3 2 8 19-41 5 3 5 22-25
11.  Pub Gol Jelenia Góra 26 28 9 1 16 44-77 7 0 6 30-31 2 1 10 14-46
12.  Pogoń Wleń 26 21 6 3 17 38-80 4 1 8 18-33 2 2 9 20-47
13.  KS 1946 Chełmsko Śląskie 26 20 6 2 18 25-74 3 2 8 19-32 3 0 10 6-42
14.  Bóbr Marciszów 26 14 4 2 20 35-79 1 1 11 18-41 3 1 9 17-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Lechia Piechowice    2-5 5-2 6-0 5-1 4-0 5-2 0-1 2-2 3-0 4-0 5-2 4-0 1-0 
 2 Olimpia Kowary3-1     0-2 4-1 5-0 0-0 2-0 7-0 1-1 3-0 9-1 0-1 7-0 5-0 
 3 Orzeł Wojcieszów3-0 2-2     1-2 12-1 0-1 3-2 6-2 5-2 2-0 1-0 6-1 5-0 3-1 
 4 Budowlani Wojcieszów1-0 2-0 3-0*     7-1 3-2 2-3 6-1 2-4 2-1 2-0 1-1 2-0 5-1 
 5 Orzeł Mysłakowice0-4 0-1 0-3 2-1     1-1 6-1 3-2 3-1 2-2 4-2 5-0 1-2 5-1 
 6 KS Łomnica1-1 1-4 3-1 2-3 2-2     2-3 2-2 4-1 7-1 3-0 4-1 6-0 5-1 
 7 Czarni Przedwojów1-4 3-2 4-2 6-3 2-3 1-2     1-1 2-1 0-0 2-3 6-2 4-0 1-2 
 8 Czarni Strzyżowiec1-2 0-1 4-0 0-2 1-2 4-0 3-4     4-1 1-1 4-0 2-2 6-0 2-1 
 9 Halniak Miłków1-3 0-0 1-2 1-0 1-1 1-1 2-0 2-1     0-2 5-1 6-3 2-0 5-3 
 10 Dolomit Pisarzowice0-4 0-7 1-5 4-2 2-5 0-8 1-2 1-3 0-0     4-0 5-2 0-2 1-1 
 11 Pub Gol Jelenia Góra0-3 0-5 4-3 2-4 3-1 4-1 3-2 0-3* 6-0 0-4     5-3 3-0 0-2 
 12 Pogoń Wleń1-4 1-4 1-2 0-2 1-2 0-4 2-1 1-0 1-4 2-6 3-3     1-0 4-1 
 13 KS 1946 Chełmsko Śląskie0-1 1-6 0-2 4-4 2-2 3-2 3-4 0-3* 0-4 0-1 3-0 2-0     1-3 
 14 Bóbr Marciszów0-4 2-4 1-5 2-3 0-4 3-0 0-3 2-4 2-2 3-4 2-4 0-2 1-2     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pogoń Wleń 2-1 Czarni Przedwojów 26 sierpnia, 11:00
Pub Gol Jelenia Góra 4-3 Orzeł Wojcieszów 24 sierpnia, 18:00
Lechia Piechowice 4-0 KS Łomnica 26 sierpnia, 11:00
Budowlani Wojcieszów 2-0 Olimpia Kowary 26 sierpnia, 17:00
Bóbr Marciszów 0-4 Orzeł Mysłakowice 26 sierpnia, 15:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 0-1 Dolomit Pisarzowice 26 sierpnia, 11:00
w Lubawce
Czarni Strzyżowiec 4-1 Halniak Miłków 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Czarni Przedwojów 2-1 Halniak Miłków 1 września, 17:00
Dolomit Pisarzowice 1-3 Czarni Strzyżowiec 2 września, 11:00
Orzeł Mysłakowice 1-2 KS 1946 Chełmsko Śląskie 2 września, 11:00
Olimpia Kowary 5-0 Bóbr Marciszów 2 września, 16:00
KS Łomnica 2-3 Budowlani Wojcieszów 2 września, 15:00
Orzeł Wojcieszów 3-0 Lechia Piechowice 1 września, 16:00
Pogoń Wleń 3-3 Pub Gol Jelenia Góra 2 września, 11:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Pub Gol Jelenia Góra 3-2 Czarni Przedwojów 9 września, 17:00
na stadionie przy ul. Lubańskiej
Lechia Piechowice 5-2 Pogoń Wleń 9 września, 11:00
Budowlani Wojcieszów 3-0 Orzeł Wojcieszów 9 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-1
Bóbr Marciszów 3-0 KS Łomnica 9 września, 15:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 1-6 Olimpia Kowary 9 września, 11:00
w Lubawce
Czarni Strzyżowiec 1-2 Orzeł Mysłakowice 9 września, 15:00
Halniak Miłków 0-2 Dolomit Pisarzowice 9 września, 11:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Czarni Przedwojów 0-0 Dolomit Pisarzowice 15 września, 17:00
Orzeł Mysłakowice 3-1 Halniak Miłków 16 września, 11:00
Olimpia Kowary 7-0 Czarni Strzyżowiec 15 września, 16:00
KS Łomnica 6-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie 16 września, 15:00
Orzeł Wojcieszów 3-1 Bóbr Marciszów 15 września, 16:00
Pogoń Wleń 0-2 Budowlani Wojcieszów 15 września, 17:00
Pub Gol Jelenia Góra 0-3 Lechia Piechowice 15 września, 17:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Lechia Piechowice 5-2 Czarni Przedwojów 23 września, 11:00
Budowlani Wojcieszów 2-0 Pub Gol Jelenia Góra 23 września, 16:00
Bóbr Marciszów 0-2 Pogoń Wleń 23 września, 15:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 0-2 Orzeł Wojcieszów 23 września, 11:00
Czarni Strzyżowiec 4-0 KS Łomnica 23 września, 15:00
Halniak Miłków 0-0 Olimpia Kowary 25 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (23 września, 11:00) odwołany
Dolomit Pisarzowice 2-5 Orzeł Mysłakowice 23 września, 11:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Czarni Przedwojów 2-3 Orzeł Mysłakowice 29 września, 16:00
Olimpia Kowary 3-0 Dolomit Pisarzowice 29 września, 16:00
KS Łomnica 4-1 Halniak Miłków 30 września, 15:00
Orzeł Wojcieszów 6-2 Czarni Strzyżowiec 29 września, 15:00
Pogoń Wleń 1-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie 30 września, 17:00
Pub Gol Jelenia Góra 0-2 Bóbr Marciszów 29 września, 16:00
Lechia Piechowice 6-0 Budowlani Wojcieszów 30 września, 11:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Budowlani Wojcieszów 2-3 Czarni Przedwojów 7 października, 15:00
Bóbr Marciszów 0-4 Lechia Piechowice 7 października, 11:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 3-0 Pub Gol Jelenia Góra 7 października, 11:00
w Lubawce
Czarni Strzyżowiec 2-2 Pogoń Wleń 7 października, 15:00
Halniak Miłków 1-2 Orzeł Wojcieszów 7 października, 11:00
w Podgórzynie
Dolomit Pisarzowice 0-8 KS Łomnica 7 października, 11:00
Orzeł Mysłakowice 0-1 Olimpia Kowary 7 października, 11:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Czarni Przedwojów 3-2 Olimpia Kowary 13 października, 16:00
KS Łomnica 2-2 Orzeł Mysłakowice 14 października, 15:00
Orzeł Wojcieszów 2-0 Dolomit Pisarzowice 13 października, 15:00
Pogoń Wleń 1-4 Halniak Miłków 13 października, 15:00
Pub Gol Jelenia Góra 0-3 Czarni Strzyżowiec 13 października, 16:00
(wo)
na stadionie przy ul. Złotniczej / na boisku 2-3
Lechia Piechowice 4-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie 14 października, 11:00
Budowlani Wojcieszów 5-1 Bóbr Marciszów 14 października, 15:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Bóbr Marciszów 0-3 Czarni Przedwojów 21 października, 11:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 4-4 Budowlani Wojcieszów 21 października, 11:00
w Lubawce
Czarni Strzyżowiec 1-2 Lechia Piechowice 21 października, 15:00
Halniak Miłków 5-1 Pub Gol Jelenia Góra 21 października, 11:00
w Podgórzynie
Dolomit Pisarzowice 5-2 Pogoń Wleń 21 października, 11:00
Orzeł Mysłakowice 0-3 Orzeł Wojcieszów 21 października, 11:00
Olimpia Kowary 0-0 KS Łomnica 20 października, 15:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Czarni Przedwojów 1-2 KS Łomnica 27 października, 15:00
Orzeł Wojcieszów 2-2 Olimpia Kowary 27 października, 15:00
Pogoń Wleń 1-2 Orzeł Mysłakowice 27 października, 15:00
Pub Gol Jelenia Góra 0-4 Dolomit Pisarzowice 24 listopada, 15:00
na stadionie przy ul. Lubańskiej / w pierwotnym terminie (28 października, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lechia Piechowice 2-2 Halniak Miłków 17 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Budowlani Wojcieszów 6-1 Czarni Strzyżowiec 28 października, 14:00
Bóbr Marciszów 1-2 KS 1946 Chełmsko Śląskie 25 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 3-4 listopada

KS 1946 Chełmsko Śląskie 3-4 Czarni Przedwojów 4 listopada, 11:00
Czarni Strzyżowiec 2-1 Bóbr Marciszów 4 listopada, 14:00
Halniak Miłków 1-0 Budowlani Wojcieszów 4 listopada, 11:00
Dolomit Pisarzowice 0-4 Lechia Piechowice 4 listopada, 11:00
Orzeł Mysłakowice 4-2 Pub Gol Jelenia Góra 4 listopada, 11:00
Olimpia Kowary 0-1 Pogoń Wleń 4 listopada, 14:00
KS Łomnica 3-1 Orzeł Wojcieszów 4 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 10-11 listopada

Czarni Przedwojów 4-2 Orzeł Wojcieszów 11 listopada, 14:00
Pogoń Wleń 0-4 KS Łomnica 11 listopada, 13:00
Pub Gol Jelenia Góra 0-5 Olimpia Kowary 11 listopada, 13:00
Lechia Piechowice 5-1 Orzeł Mysłakowice 11 listopada, 11:00
Budowlani Wojcieszów 2-1 Dolomit Pisarzowice 11 listopada, 14:00
Bóbr Marciszów 2-2 Halniak Miłków 11 listopada, 11:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 0-3 Czarni Strzyżowiec 11 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 13 - 17-18 listopada

Czarni Strzyżowiec 3-4 Czarni Przedwojów 18 listopada, 13:00
Halniak Miłków 2-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie 18 listopada, 11:00
Dolomit Pisarzowice 1-1 Bóbr Marciszów 18 listopada, 11:00
Orzeł Mysłakowice 2-1 Budowlani Wojcieszów 18 listopada, 11:00
Olimpia Kowary 3-1 Lechia Piechowice 18 listopada, 11:00
KS Łomnica 3-0 Pub Gol Jelenia Góra 18 listopada, 11:00
Orzeł Wojcieszów 6-1 Pogoń Wleń 18 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Czarni Przedwojów 6-2 Pogoń Wleń 24 marca, 11:00
Orzeł Wojcieszów 1-0 Pub Gol Jelenia Góra 24 marca, 15:00
KS Łomnica 1-1 Lechia Piechowice 24 marca, 15:00
Olimpia Kowary 4-1 Budowlani Wojcieszów 23 marca, 15:00
Orzeł Mysłakowice 5-1 Bóbr Marciszów 24 marca, 11:00
Dolomit Pisarzowice 0-2 KS 1946 Chełmsko Śląskie 24 marca, 11:00
Halniak Miłków 2-1 Czarni Strzyżowiec 24 marca, 11:00

Kolejka 15 - 30-31 marca

Halniak Miłków 2-0 Czarni Przedwojów 31 marca, 11:00
Czarni Strzyżowiec 1-1 Dolomit Pisarzowice 31 marca, 15:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 2-2 Orzeł Mysłakowice 31 marca, 15:00
Bóbr Marciszów 2-4 Olimpia Kowary 31 marca, 11:00
Budowlani Wojcieszów 3-2 KS Łomnica 31 marca, 14:00
Lechia Piechowice 5-2 Orzeł Wojcieszów 31 marca, 11:00
Pub Gol Jelenia Góra 5-3 Pogoń Wleń 31 marca, 14:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Czarni Przedwojów 2-3 Pub Gol Jelenia Góra 6 kwietnia, 16:00
Pogoń Wleń 1-4 Lechia Piechowice 7 kwietnia, 11:00
Orzeł Wojcieszów 1-2 Budowlani Wojcieszów 7 kwietnia, 15:00
KS Łomnica 5-1 Bóbr Marciszów 7 kwietnia, 15:00
Olimpia Kowary 7-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie 6 kwietnia, 16:00
Orzeł Mysłakowice 3-2 Czarni Strzyżowiec 7 kwietnia, 11:00
Dolomit Pisarzowice 0-0 Halniak Miłków 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Dolomit Pisarzowice 1-2 Czarni Przedwojów 14 kwietnia, 15:00
Halniak Miłków 1-1 Orzeł Mysłakowice 14 kwietnia, 11:00
Czarni Strzyżowiec 0-1 Olimpia Kowary 14 kwietnia, 15:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 3-2 KS Łomnica 14 kwietnia, 15:00
Bóbr Marciszów 1-5 Orzeł Wojcieszów 14 kwietnia, 11:00
Budowlani Wojcieszów 1-1 Pogoń Wleń 14 kwietnia, 14:00
Lechia Piechowice 4-0 Pub Gol Jelenia Góra 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Czarni Przedwojów 1-4 Lechia Piechowice 27 kwietnia, 16:00
Pub Gol Jelenia Góra 2-4 Budowlani Wojcieszów 28 kwietnia, 14:00
na boisku przy ul. Nowej
Pogoń Wleń 4-1 Bóbr Marciszów 27 kwietnia, 17:00
Orzeł Wojcieszów 5-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie 28 kwietnia, 16:00
KS Łomnica 2-2 Czarni Strzyżowiec 28 kwietnia, 15:00
Olimpia Kowary 1-1 Halniak Miłków 27 kwietnia, 16:00
Orzeł Mysłakowice 2-2 Dolomit Pisarzowice 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 1 maja

Orzeł Mysłakowice 6-1 Czarni Przedwojów 1 maja, 17:00
Dolomit Pisarzowice 0-7 Olimpia Kowary 1 maja, 17:00
Halniak Miłków 1-1 KS Łomnica 1 maja, 17:00
Czarni Strzyżowiec 4-0 Orzeł Wojcieszów 1 maja, 17:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 2-0 Pogoń Wleń 1 maja, 15:00
Bóbr Marciszów 2-4 Pub Gol Jelenia Góra 1 maja, 17:00
Budowlani Wojcieszów 1-0 Lechia Piechowice 1 maja, 15:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Czarni Przedwojów 6-3 Budowlani Wojcieszów 4 maja, 16:00
Lechia Piechowice 1-0 Bóbr Marciszów 5 maja, 11:00
Pub Gol Jelenia Góra 3-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie 5 maja, 14:00
na boisku przy ul. Nowej
Pogoń Wleń 1-0 Czarni Strzyżowiec 5 maja, 11:00
Orzeł Wojcieszów 5-2 Halniak Miłków 5 maja, 16:00
KS Łomnica 7-1 Dolomit Pisarzowice 5 maja, 15:00
Olimpia Kowary 5-0 Orzeł Mysłakowice 4 maja, 16:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Olimpia Kowary 2-0 Czarni Przedwojów 11 maja, 17:00
Orzeł Mysłakowice 1-1 KS Łomnica 12 maja, 11:00
Dolomit Pisarzowice 1-5 Orzeł Wojcieszów 12 maja, 11:00
Halniak Miłków 6-3 Pogoń Wleń 12 maja, 11:00
Czarni Strzyżowiec 4-0 Pub Gol Jelenia Góra 12 maja, 15:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 0-1 Lechia Piechowice 12 maja, 15:00
Bóbr Marciszów 2-3 Budowlani Wojcieszów 12 maja, 11:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Czarni Przedwojów 1-2 Bóbr Marciszów 18 maja, 16:00
Budowlani Wojcieszów 2-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie 19 maja, 13:00
Lechia Piechowice 0-1 Czarni Strzyżowiec 19 maja, 11:00
Pub Gol Jelenia Góra 6-0 Halniak Miłków 19 maja, 14:00
na boisku przy ul. Nowej
Pogoń Wleń 2-6 Dolomit Pisarzowice 19 maja, 11:00
Orzeł Wojcieszów 12-1 Orzeł Mysłakowice 19 maja, 17:00
KS Łomnica 1-4 Olimpia Kowary 19 maja, 15:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

KS Łomnica 2-3 Czarni Przedwojów 26 maja, 15:00
Olimpia Kowary 0-2 Orzeł Wojcieszów 25 maja, 17:00
Orzeł Mysłakowice 5-0 Pogoń Wleń 26 maja, 11:00
Dolomit Pisarzowice 4-0 Pub Gol Jelenia Góra 26 maja, 11:00
Halniak Miłków 1-3 Lechia Piechowice 25 maja, 17:00
Czarni Strzyżowiec 0-2 Budowlani Wojcieszów 26 maja, 15:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 1-3 Bóbr Marciszów 26 maja, 15:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Czarni Przedwojów 4-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie 1 czerwca, 16:00
Bóbr Marciszów 2-4 Czarni Strzyżowiec 2 czerwca, 11:00
Budowlani Wojcieszów 2-4 Halniak Miłków 2 czerwca, 15:00
Lechia Piechowice 3-0 Dolomit Pisarzowice 2 czerwca, 11:00
Pub Gol Jelenia Góra 3-1 Orzeł Mysłakowice 2 czerwca, 10:30
na Stadionie Miejskim
Pogoń Wleń 1-4 Olimpia Kowary 2 czerwca, 11:00
Orzeł Wojcieszów 0-1 KS Łomnica 1 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Orzeł Wojcieszów 3-2 Czarni Przedwojów 9 czerwca, 11:00
KS Łomnica 4-1 Pogoń Wleń 9 czerwca, 11:00
Olimpia Kowary 9-1 Pub Gol Jelenia Góra 9 czerwca, 11:00
Orzeł Mysłakowice 0-4 Lechia Piechowice 9 czerwca, 11:00
Dolomit Pisarzowice 4-2 Budowlani Wojcieszów 9 czerwca, 11:00
Halniak Miłków 5-3 Bóbr Marciszów 9 czerwca, 11:00
Czarni Strzyżowiec 6-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie 9 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Czarni Przedwojów 1-1 Czarni Strzyżowiec 15 czerwca, 16:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 0-4 Halniak Miłków 16 czerwca, 11:00
Bóbr Marciszów 3-4 Dolomit Pisarzowice 16 czerwca, 11:00
Budowlani Wojcieszów 7-1 Orzeł Mysłakowice 15 czerwca, 16:00
Lechia Piechowice 2-5 Olimpia Kowary 16 czerwca, 11:00
Pub Gol Jelenia Góra 4-1 KS Łomnica 16 czerwca, 11:00
Pogoń Wleń 1-2 Orzeł Wojcieszów 16 czerwca, 11:00

Klasa okręgowa 2018/2019 (Jelenia Góra)

Klasa A 2018/2019 (Jelenia Góra II)
Klasa A 2018/2019 (Jelenia Góra III)

Klasa B 2018/2019 (Jelenia Góra I)
Klasa B 2018/2019 (Jelenia Góra II)
Klasa B 2018/2019 (Jelenia Góra III)
Klasa B 2018/2019 (Jelenia Góra IV)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas