[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Jelenia Góra II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Julia II Szklarska Poręba 20 49 16 1 3 70-28 10 0 0 41-6 6 1 3 29-22
2.  KS Maciejowa 20 41 13 2 5 60-29 6 1 3 28-14 7 1 2 32-15
3.  GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 20 40 12 4 4 64-29 5 3 2 31-18 7 1 2 33-11
4.  WKS Pilchowice 20 34 10 4 6 50-40 5 3 2 30-20 5 1 4 20-20
5.  Mitex Podgórzyn 20 25 7 4 9 42-45 6 0 4 28-24 1 4 5 14-21 2 4 1 1 0 5-2
6.  Pogoń II Dobków 20 25 7 4 9 41-51 6 2 2 23-14 1 2 7 18-37 2 1 0 1 1 2-5
7.  Zryw Ubocze 20 24 7 3 10 59-65 4 3 3 32-33 3 0 7 27-32
8.  Bobry Wojanów 20 23 6 5 9 33-53 4 1 5 19-26 2 4 4 14-27
9.  KS Pławna 20 21 6 3 11 27-49 3 2 5 15-20 3 1 6 12-29
10.  Hottur Borowice 20 19 5 4 11 47-62 4 3 3 29-25 1 1 8 18-37
11.  Juvenia Rybnica 20 11 3 2 15 43-85 2 0 8 20-40 1 2 7 23-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Julia II Szklarska Poręba    4-1 3-1 3-0 5-1 4-2 1-0 9-0 3-0 5-1 4-0 
 2 KS Maciejowa3-2     1-3 2-3 1-0 2-1 2-5 0-0 4-0 5-0 8-0 
 3 GLKS Jeżów Sudecki/Czernica1-2 2-3     3-1 2-2 3-2 5-1 2-2 9-2 2-1 2-2 
 4 WKS Pilchowice3-5 0-0 2-2     4-0 4-1 3-2 2-0 2-3 3-3 7-4 
 5 Mitex Podgórzyn4-5 2-6 1-3 3-1     4-1 2-1 3-0 0-3* 4-1 5-3 
 6 Pogoń II Dobków1-3 0-3* 1-0 2-0 1-1     5-1 2-2 3-1 4-2 4-1 
 7 Zryw Ubocze2-2 1-6 0-8 1-2 2-2 8-2     7-4 0-0 5-3 6-4 
 8 Bobry Wojanów1-0 2-3 0-7 1-2 1-0 2-2 5-3     3-0* 2-5 2-4 
 9 KS Pławna1-4 2-1 2-3 0-3 3-1 0-2 2-4 1-1     3-0* 1-1 
 10 Hottur Borowice3-1 0-4 0-2 5-5 1-1 4-4 5-2 1-2 4-0     6-4 
 11 Juvenia Rybnica3-5 2-5 1-4 0-3 1-6 6-1 2-8 0-3* 1-3 4-2     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Bobry Wojanów.
 
Mitex Podgórzyn 4-1 Hottur Borowice 11 listopada, 13:00
KS Maciejowa 4-0 KS Pławna 26 sierpnia, 11:00
Julia II Szklarska Poręba 1-0 Zryw Ubocze 26 sierpnia, 17:00
WKS Pilchowice 2-2 GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 26 sierpnia, 15:00
Juvenia Rybnica 6-1 Pogoń II Dobków 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Zryw Ubocze.
 
Hottur Borowice 4-4 Pogoń II Dobków 2 września, 15:00
GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 2-2 Juvenia Rybnica 2 września, 11:00
Bobry Wojanów 1-2 WKS Pilchowice 2 września, 15:00
KS Pławna 1-4 Julia II Szklarska Poręba 2 września, 15:00
Mitex Podgórzyn 2-6 KS Maciejowa 2 września, 11:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Pauza: KS Pławna.
 
KS Maciejowa 5-0 Hottur Borowice 9 września, 11:00
Julia II Szklarska Poręba 5-1 Mitex Podgórzyn 9 września, 15:00
WKS Pilchowice 3-2 Zryw Ubocze 9 września, 15:00
Juvenia Rybnica 0-3 Bobry Wojanów 9 września, 15:00
(wo)
na boisku 6-4
Pogoń II Dobków 1-0 GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 9 września, 15:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: Mitex Podgórzyn.
 
Hottur Borowice 0-2 GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 16 września, 15:00
Bobry Wojanów 2-2 Pogoń II Dobków 16 września, 11:00
Zryw Ubocze 6-4 Juvenia Rybnica 16 września, 15:00
KS Pławna 0-3 WKS Pilchowice 16 września, 15:00
KS Maciejowa 3-2 Julia II Szklarska Poręba 16 września, 11:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: KS Maciejowa.
 
Julia II Szklarska Poręba 5-1 Hottur Borowice 23 września, 14:00
WKS Pilchowice 4-0 Mitex Podgórzyn 23 września, 11:00
Juvenia Rybnica 1-3 KS Pławna 23 września, 15:00
Pogoń II Dobków 5-1 Zryw Ubocze 23 września, 11:00
GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 2-2 Bobry Wojanów 23 września, 11:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: Julia II Szklarska Poręba.
 
Hottur Borowice 1-2 Bobry Wojanów 30 września, 15:00
Zryw Ubocze 0-8 GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 30 września, 13:00
KS Pławna 0-2 Pogoń II Dobków 30 września, 15:00
Mitex Podgórzyn 5-3 Juvenia Rybnica 30 września, 11:00
KS Maciejowa 2-3 WKS Pilchowice 30 września, 11:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: Hottur Borowice.
 
Juvenia Rybnica 2-5 KS Maciejowa 7 października, 15:00
Pogoń II Dobków 1-1 Mitex Podgórzyn 7 października, 11:00
GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 9-2 KS Pławna 7 października, 11:00
Bobry Wojanów 5-3 Zryw Ubocze 7 października, 11:00
Julia II Szklarska Poręba 3-0 WKS Pilchowice 7 października, 15:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: WKS Pilchowice.
 
Hottur Borowice 5-2 Zryw Ubocze 14 października, 15:00
KS Pławna 1-1 Bobry Wojanów 14 października, 15:00
Mitex Podgórzyn 1-3 GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 14 października, 11:00
KS Maciejowa 2-1 Pogoń II Dobków 14 października, 11:00
Julia II Szklarska Poręba 4-0 Juvenia Rybnica 14 października, 15:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: Juvenia Rybnica.
 
WKS Pilchowice 3-3 Hottur Borowice 21 października, 15:00
Pogoń II Dobków 1-3 Julia II Szklarska Poręba 21 października, 11:00
GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 2-3 KS Maciejowa 21 października, 11:00
Bobry Wojanów 1-0 Mitex Podgórzyn 21 października, 11:00
Zryw Ubocze 0-0 KS Pławna 21 października, 13:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Pauza: Pogoń II Dobków.
 
Hottur Borowice 4-0 KS Pławna 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mitex Podgórzyn 2-1 Zryw Ubocze 28 października, 14:00
KS Maciejowa 0-0 Bobry Wojanów 28 października, 11:00
Julia II Szklarska Poręba 3-1 GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
WKS Pilchowice 7-4 Juvenia Rybnica 28 października, 14:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Pauza: GLKS Jeżów Sudecki/Czernica.
 
Juvenia Rybnica 4-2 Hottur Borowice 4 listopada, 14:00
Pogoń II Dobków 2-0 WKS Pilchowice 4 listopada, 11:00
Bobry Wojanów 1-0 Julia II Szklarska Poręba 4 listopada, 11:00
Zryw Ubocze 1-6 KS Maciejowa 4 listopada, 11:00
KS Pławna 3-1 Mitex Podgórzyn 4 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 30-31 marca

Pauza: Bobry Wojanów.
 
Hottur Borowice 1-1 Mitex Podgórzyn 31 marca, 15:00
KS Pławna 2-1 KS Maciejowa 31 marca, 15:00
Zryw Ubocze 2-2 Julia II Szklarska Poręba 31 marca, 15:00
GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 3-1 WKS Pilchowice 31 marca, 11:00
Pogoń II Dobków 4-1 Juvenia Rybnica 31 marca, 11:00

Kolejka 13 - 6-7 kwietnia

Pauza: Zryw Ubocze.
 
Pogoń II Dobków 4-2 Hottur Borowice 7 kwietnia, 11:00
Juvenia Rybnica 1-4 GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 7 kwietnia, 15:00
WKS Pilchowice 2-0 Bobry Wojanów 7 kwietnia, 15:00
Julia II Szklarska Poręba 3-0 KS Pławna 7 kwietnia, 15:00
KS Maciejowa 1-0 Mitex Podgórzyn 7 kwietnia, 11:00
w Janowicach Wielkich

Kolejka 14 - 13-14 kwietnia

Pauza: KS Pławna.
 
Hottur Borowice 0-4 KS Maciejowa 14 kwietnia, 15:00
Mitex Podgórzyn 4-5 Julia II Szklarska Poręba 14 kwietnia, 15:00
Zryw Ubocze 1-2 WKS Pilchowice 14 kwietnia, 13:00
Bobry Wojanów 2-4 Juvenia Rybnica 14 kwietnia, 11:00
GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 3-2 Pogoń II Dobków 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Pauza: Mitex Podgórzyn.
 
GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 2-1 Hottur Borowice 28 kwietnia, 11:00
Pogoń II Dobków 2-2 Bobry Wojanów 28 kwietnia, 11:00
Juvenia Rybnica 2-8 Zryw Ubocze 27 kwietnia, 17:00
WKS Pilchowice 2-3 KS Pławna 28 kwietnia, 15:00
Julia II Szklarska Poręba 4-1 KS Maciejowa 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Pauza: KS Maciejowa.
 
Hottur Borowice 3-1 Julia II Szklarska Poręba 5 maja, 15:00
Mitex Podgórzyn 3-1 WKS Pilchowice 5 maja, 15:00
KS Pławna 1-1 Juvenia Rybnica 5 maja, 15:00
Zryw Ubocze 8-2 Pogoń II Dobków 5 maja, 11:00
Bobry Wojanów 0-7 GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 5 maja, 11:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Pauza: Julia II Szklarska Poręba.
 
Bobry Wojanów 2-5 Hottur Borowice 12 maja, 11:00
GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 5-1 Zryw Ubocze 12 maja, 11:00
Pogoń II Dobków 3-1 KS Pławna 12 maja, 11:00
Juvenia Rybnica 1-6 Mitex Podgórzyn 12 maja, 15:00
WKS Pilchowice 0-0 KS Maciejowa 12 maja, 15:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Pauza: Hottur Borowice.
 
WKS Pilchowice 3-5 Julia II Szklarska Poręba 19 maja, 15:00
KS Maciejowa 8-0 Juvenia Rybnica 19 maja, 11:00
Mitex Podgórzyn 4-1 Pogoń II Dobków 19 maja, 15:00
KS Pławna 2-3 GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 19 maja, 15:00
Zryw Ubocze 7-4 Bobry Wojanów 19 maja, 11:00

Kolejka 19 - 25-26 maja

Pauza: WKS Pilchowice.
 
Zryw Ubocze 5-3 Hottur Borowice 25 maja, 16:00
Bobry Wojanów 3-0 KS Pławna 26 maja, 11:00
(wo)
na boisku 0-2
GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 2-2 Mitex Podgórzyn 26 maja, 11:00
Pogoń II Dobków 0-3 KS Maciejowa 26 maja, 11:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Juvenia Rybnica 3-5 Julia II Szklarska Poręba 26 maja, 15:00

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Pauza: Juvenia Rybnica.
 
Hottur Borowice 5-5 WKS Pilchowice 2 czerwca, 15:00
Julia II Szklarska Poręba 4-2 Pogoń II Dobków 2 czerwca, 15:00
KS Maciejowa 1-3 GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 2 czerwca, 11:00
Mitex Podgórzyn 3-0 Bobry Wojanów 2 czerwca, 15:00
KS Pławna 2-4 Zryw Ubocze 2 czerwca, 15:00

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Pauza: Pogoń II Dobków.
 
KS Pławna 3-0 Hottur Borowice 9 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 3-3
Zryw Ubocze 2-2 Mitex Podgórzyn 9 czerwca, 15:00
Bobry Wojanów 2-3 KS Maciejowa 9 czerwca, 15:00
GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 1-2 Julia II Szklarska Poręba 9 czerwca, 15:00
Juvenia Rybnica 0-3 WKS Pilchowice 9 czerwca, 15:00

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Pauza: GLKS Jeżów Sudecki/Czernica.
 
Hottur Borowice 6-4 Juvenia Rybnica 16 czerwca, 15:00
WKS Pilchowice 4-1 Pogoń II Dobków 16 czerwca, 15:00
Julia II Szklarska Poręba 9-0 Bobry Wojanów 16 czerwca, 15:00
KS Maciejowa 2-5 Zryw Ubocze 15 czerwca, 16:00
Mitex Podgórzyn 0-3 KS Pławna 16 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 0-0

Klasa A 2018/2019 (Jelenia Góra I)
Klasa A 2018/2019 (Jelenia Góra II)
Klasa A 2018/2019 (Jelenia Góra III)

Klasa B 2018/2019 (Jelenia Góra I)
Klasa B 2018/2019 (Jelenia Góra III)
Klasa B 2018/2019 (Jelenia Góra IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas