[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Łódzki ZPN - Sieradz

I runda - 22 lipca

LZS Chrząstawa 2-9 Pisia Zygry 22 lipca, 11:00
Tomasz Sakrajda 20, Karol Piechol 58 - Radosław Dudczak 35, 43, 77, Radosław Waligórski 39, 46, 70, 76, 80, Jan Kubisz 83
Iskra Stolec 0-7 Unia Męka (Sieradz) 22 lipca, 17:00
Paweł Hoffman 34, 79, Rafał Szukalski 36, 60, Robert Płachta 40, Dariusz Nowak 57, Piotr Hofman 67
Złoczevia Złoczew 6-1 LGKS Charłupia Mała 22 lipca, 17:00
Mikołaj Łukomski 4, Wiktor Krawczyk 20, Damian Stasiak 32, 42, Przemysław Pietrzak 44, Marcin Tomaszewski 78 - Mariusz Pawlak 23
LKS Kamienna 1-3 UKS Ustków 22 lipca, 17:00
Przemysław Samulak 80 - Sebastian Dróżdż 30, Przemysław Sobczyk 48, 70
LKS Wola Będkowska 1-0 LZS Pyszków 22 lipca, 17:00
pd.
Łukasz Ludwicki 103
Amatorzy Zapolice 0-10 Victoria Szadek 22 lipca, 17:00
Marcin Witaszewski 4, 56, 67, 85, Michał Sikała 8, Sylwester Frątczak 12, Damian Golisz 48, Rafał Kaźmierczak 73, Sławomir Stelmasiak 80, Marek Adamiak 89
Orzeł Wola Wiązowa 0-9 Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 22 lipca, 17:00
Wojciech Chmielewski 14, Paweł Nowakowski 23, 27, 37, Mateusz Dudek 48, Bartosz Lipiński 53, 66, 83, Szymon Krysztofiak 90
LZS Walichnowy (2) 4-0 LZS Wydrzyn 22 lipca, 17:00
Paweł Pawlak 12, 23, 54, 78
Victoria Skomlin 0-2 GKS Czastary 21 lipca, 17:00
Bartosz Rybiałek 38, Kuba Kałużny 46
LKS Łyskornia 1-2 Jaga Lututów 22 lipca, 17:00
Bartosz Pawełczyk 24 - Sebastian Łuczak 4, Kamil Pichlak 78
KS Czarnożyły 0-2 KS Kraszkowice 22 lipca, 17:00
Arkadiusz Zychla 4, Artur Kolbert 75
LZS Pątnów 2-2 Sparta Mokrsko 22 lipca, 17:00
pd. k. 3-1
Tomasz Błaszczak 18, Adam Cieśla 100 - Krzysztof Buczek 22, Dawid Klimaszewski 102
KS Radoszewice 3-4 LZS Trębaczew 22 lipca, 17:00
Denis Żak 39, 43, Bartłomiej Jamiński 90 - Adam Pawlik 11, 52, Dominik Strugacz 18, Cezary Jagieła 66
LZS Wrońsko 4-2 LUKS Bałucz 22 lipca, 17:00
Kacper Majewski 10, Dawid Baranowicz 42, Rafał Zajączkowski 60, Kamil Ścigała 62 - Patryk Kwiatkowski 45, 90
LZS Lipnik 6-2 GLKS Strzelce Wielkie 22 lipca, 17:00
Kamil Domagała 20, Szymon Kędzia 22, 65, Michał Piątkowski 87, Kamil Kubunik 88, Zbigniew Lont 90 - Patryk Taranek 38, 90
LZS Staw 2-0 LKS Kobierzycko 22 lipca, 17:00
Kamil Płuciennik 24, 44

II runda - 28-29 lipca
KS Kraszkowice - wolny los

LZS Lipnik 0-5 Czarni Rząśnia 29 lipca, 17:00
Dawid Nagieł 3, 36, 40, Aureliusz Kędzia 8 (s), Damian Papierz 29
LZS Trębaczew 1-3 Warta II Działoszyn 28 lipca, 17:00
Borys Szczęsny 88 - Jarosław Cieśla 8, 42, Arkadiusz Bąk 63
LZS Pątnów 3-2 LZS Masłowice 28 lipca, 17:00
Tomasz Błaszczak 59, 61, 65 - Marcin Sobczak 53, Daniel Misiek 54
Jaga Lututów 0-1 Unia Sulmierzyce 29 lipca, 17:00
Andrzej Koszur 44
GKS Czastary 1-3 MLKS Konopnica 29 lipca, 17:00
Bartosz Rybiałek 23 - Michał Mieszała 50, 56, Sebastian Trzepała 66
LZS Walichnowy (2) 0-8 Sommer Zapole 29 lipca, 17:00
Adam Grajeta 8, 90, Daniel Węzikowski 26, Łukasz Piątek 38, 66, Dawid Pawłowski 44, Piotr Barański 75, Jakub Antkowicz 87
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 3-1 TS Janiszewice 29 lipca, 17:00
Michał Opaliński 45, 56, Wojciech Chmielewski 90 - Artur Kanty 50
Victoria Szadek 2-0 Piast Błaszki 28 lipca, 17:00
Damian Golisz 9, Łukasz Witaszewski 70
Pisia Zygry 1-3 MKS MOS Zduńska Wola 29 lipca, 17:00
Krystian Kubiak 71 - Szymon Ratajczyk 25, Mateusz Wroński 42, Jarosław Jóźwiak 75
LKS Wola Będkowska 1-9 Tęcza Brodnia 29 lipca, 17:00
Michał Kubiak 41 (s) - Damian Kieraś 5, 38, Paweł Strzeszewski 11, Piotr Janik 40, 66, 74, Jakub Kopa 80, 87, Jarosław Filipczak 83
UKS Ustków 0-4 Jutrzenka Warta 29 lipca, 17:00
Maciej Dudek 38, 80, Emilian Sulgan 85, Piotr Kobierski 87
Złoczevia Złoczew 2-4 LKS Chojne 29 lipca, 17:00
Krystian Kamiński 22, 44 - Adam Bronka 33, Paweł Chlebicz 60, Filip Klimczak 73, Łukasz Świtała 87
Unia Męka (Sieradz) 2-7 KS Karsznice (Zduńska Wola) 29 lipca, 17:00
Paweł Hoffman 31, Artur Mikosik 81 - Przemysław Szeller 11, 35, Marcin Janicki 15, 63, Jakub Ratajczyk 42, Jakub Fojucik 51, Łukasz Światowy 53
LZS Wrońsko 1-5 MULKS Łask 29 lipca, 17:00
Rafał Zajączkowski 25 - Dominik Brajtenbach 2, 21, 55, Kasper Młynarczyk 65, Mateusz Drąg 67
LZS Staw 1-4 LZS Brąszewice 29 lipca, 17:00
Piotr Raszewski 22 - Piotr Kokot 19, Tobiasz Trojak 57, 60, Przemysław Iszczek 90

III runda - 4-5 sierpnia

Warta II Działoszyn 3-0 Czarni Rząśnia 4 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
LZS Pątnów 4-4 KS Kraszkowice 5 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-2
Unia Sulmierzyce 4-1 MLKS Konopnica 5 sierpnia, 17:00
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 0-2 Sommer Zapole 5 sierpnia, 17:00
Victoria Szadek 0-5 MKS MOS Zduńska Wola 4 sierpnia, 17:00
Tęcza Brodnia 1-2 Jutrzenka Warta 4 sierpnia, 14:00
LKS Chojne 1-2 KS Karsznice (Zduńska Wola) 5 sierpnia, 17:00
MULKS Łask 1-2 LZS Brąszewice 5 sierpnia, 17:00
pd.

IV runda - 5 września
(Losowanie - 6 sierpnia 2018 - siedziba OZPN Sieradz)
LZS Brąszewice, Unia Sulmierzyce - wolny los

Warta II Działoszyn 0-3 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
LZS Pątnów 3-0 Zawisza Pajęczno
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Sommer Zapole 0-7 Warta Sieradz 5 września, 17:00
Mariusz Zawodziński 19, Łukasz Chojecki 47, Adam Patora 50, 67, 79, Wiktor Płaneta 61, Kamil Pluta 73
MKS MOS Zduńska Wola 0-2 Warta Działoszyn 5 września, 17:00
Jutrzenka Warta 0-2 Orkan Buczek 5 września, 17:00
KS Karsznice (Zduńska Wola) 1-4 LKS Kwiatkowice 29 sierpnia, 17:00
Krzysztof Cichosz 24 - Rafał Nowak 25, 28, Łukasz Pierzyński 59, Michał Stasiak 84

1/4 finału - 19 września

LZS Pątnów 1-8 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 26 września, 15:30
Krzysztof Konieczny 54 - Jakub Mąkosza 4, 50, Oktawian Maliszewski 19, 29, Mikael Idzikowski 40, Krzysztof Kowalski 45, Rafał Swędrowski 85, Dawid Kępniak 87
Unia Sulmierzyce 0-5 Warta Sieradz 26 września, 15:30
Wiktor Płaneta 10, Michał Sitarz 26, Adam Patora 35, Marcin Kacela 82, 87
Warta Działoszyn 6-2 Orkan Buczek 26 września, 15:30
LZS Brąszewice 2-4 LKS Kwiatkowice 19 września, 16:00
Piotr Kokot 5, Paweł Romek 62 - Michał Stasiak 32, Łukasz Rakowski 44, 80, Dominik Różański 90

1/2 finału - 10 października
(Losowanie - 28 września 2018, 10:30 - siedziba OZPN Sieradz)

Warta Sieradz 3-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 10 października, 19:00
Dawid Przezak 35, Przemysław Nawrocki 61, Mateusz Jaworski 89
Warta Działoszyn 7-2 LKS Kwiatkowice 10 października, 15:00
Kacper Nowakowski 32, Paweł Marchewka 44, Damian Zawieja 48, 88, Maciej Krysiak 65, 80, Jardel 67 - Łukasz Szmidt 25, Dominik Woźniak 57

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas