[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski

I runda - 5 sierpnia

Pogrom Radomsko 2-1 VIS Gidle 5 sierpnia, 13:00
Michał Tazbir 48, Grzegorz Piechota 73 - Krzysztof Wieczorek 39 (k)
Emik Brudaki 2-3 Mazovia Tomaszów Mazowiecki 5 sierpnia, 17:00
FLC Gmina Rozprza 3-7 Polonia Gorzędów 5 sierpnia, 17:00
Adam Urbański 34, 43, Robert Kowal 57 - Przemysław Nożownik 5, Krzysztof Tkacz 21, Bartłomiej Olejnik 48, Marcin Przybył 65, 77, Mateusz Zawisza 85, Adrian Zięba 89
LKS Januszewice 3-4 Woy Bukowiec Opoczyński 5 sierpnia, 17:00
Szymon Gorzela 15, 82, Mateusz Białas 45 - Kamil Woźniak 22, Wiktor Brzeziński 38, Patryk Wiktorowicz 73, Adrian Aleksandrowicz 75
KS Grocholice (Bełchatów) 3-0 Alfa Kleszczów 5 sierpnia, 17:00
Paweł Stępień 26, Łukasz Kołodziej 36, 50
Grabka II Grabica 0-2 LKS Wola Krzysztoporska 5 sierpnia, 17:00
Piotr Chycki 20 (s), Adrian Delipacy 53

II runda - 12 sierpnia
Do gry przystępują drużyny z klasy okręgowej i klasy A.
KS Paradyż - wolny los

Polonia Gorzędów 0-9 Świt Kamieńsk 8 sierpnia, 17:30
Bartosz Kulka 3, 52, 59, Przemysław Danielski 7, 38, Przemysław Olejnik 11, 71, Dominik Stępień 22, Mateusz Wawszczak 79
Astoria II Szczerców 0-3 Czarni Rozprza 11 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze nie zebrali składu
Pogrom Radomsko 1-5 LUKS Gomunice 12 sierpnia, 11:00
Mariusz Świętochowski 60 - Filip Barański 14, 49, 75, Jakub Frukacz 52, Michał Gala 81
Mazovia Tomaszów Mazowiecki 3-0 Lechia II Tomaszów Mazowiecki 12 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Woy Bukowiec Opoczyński 1-4 Gerlach Drzewica 12 sierpnia, 17:00
Adrian Popecki 52 - Sebastian Miązek 17, 35, Wojciech Ruta 78, Mariusz Wrzosek 86
KS Grocholice (Bełchatów) 4-3 GUKS Gorzkowice 10 sierpnia, 17:00
pd.
Miłosz Pawełczyk 22, Łukasz Kołodziej 37, 77, Paweł Stępień 98 - Dominik Wroński 28, Alan Kadir 52, 88
LKS Wola Krzysztoporska 3-2 Polonia Piotrków Trybunalski 12 sierpnia, 17:00
Adrian Delipacy 28, Dawid Famulski 39, 52 - Dawid Magiera 19, Tomasz Wrona 49
Zjednoczeni Bełchatów 5-1 Omega II Kleszczów 12 sierpnia, 17:00
Dominik Więcław 16, Kamil Włoch 40, Kamil Frąckowicz 57, Jacek Berensztajn 76, Bartosz Napieraj 90 - Maciej Gasik 55
Relax Czerniewice 2-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 12 sierpnia, 17:00
Michał Michniewski 11, Bartosz Woźniak 72 - Tomasz Charuba 10
Grabka Grabica 3-5 Włókniarz Moszczenica 12 sierpnia, 17:00
Łukasz Król 13, Przemysław Krawczyk 15, Konrad Pirek 23 - Piotr Świątek 8, Sławomir Stańczyk 45, Marcin Brylikowski 54, 58, 90
LKS Lubochnia 3-4 Szczerbiec Wolbórz 12 sierpnia, 17:00
Mateusz Strojny 15, 22, Mateusz Głowacki 40 - Patryk Zaremba 17, Norbert Sypułek 46, Marek Rękorajski 50, Kamil Kubiak 60
KS Niedośpielin 2-0 Start Lgota Wielka 12 sierpnia, 17:00
Antonio Carlos Oliveira 97, 99
Skalnik Sulejów 3-1 KS Mniszków 12 sierpnia, 17:00
Karol Ciołkowski 9, 65, Mateusz Rek 23 - Łukasz Biskup 19
Victoria Żytno 3-0 Astoria Szczerców 12 sierpnia, 17:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

III runda - 22 sierpnia

Mazovia Tomaszów Mazowiecki 0-4 Szczerbiec Wolbórz 22 sierpnia, 17:00
Kamil Kubiak 14, 33, 55, 66
KS Grocholice (Bełchatów) 3-0 Czarni Rozprza 22 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
LKS Wola Krzysztoporska 1-4 Włókniarz Moszczenica 22 sierpnia, 17:00
Bartosz Brzozowski 65 - Marcin Brylikowski 55, Daniel Szymczyk 70, 74, Marcin Skrobek 77
Zjednoczeni Bełchatów 4-2 GKS II Bełchatów 22 sierpnia, 17:00
Łukasz Michalski ?, ?, Jacek Berensztajn ?, Filip Przybylski ? - Kamil Pędziwiatr 34, Maciej Tomczyk 75
Relax Czerniewice 0-7 Gerlach Drzewica 22 sierpnia, 17:00
Radosław Kaczmarek 3, Wojciech Ruta 13, 62, Hubert Wiktorowicz 39, Bartłomiej Matyja 53, Sebastian Miązek 68, 76
KS Niedośpielin 4-3 LUKS Gomunice 22 sierpnia, 17:00
Damian Niezgoda 6, Sebastian Kurek 8, Mateusz Baryła 22, Damian Rozpendek 74 - Filip Barański 28, 84, Tomasz Flaszka 38
Skalnik Sulejów 1-2 KS Paradyż 22 sierpnia, 17:00
Kamil Dudkiewicz 90 - Michał Bańczyk 50, Mariusz Koćmin 60
Victoria Żytno 1-2 Świt Kamieńsk 22 sierpnia, 17:00
Jarosław Wyciszkiewicz 20 - Jarosław Danielski 24, Tomasz Bąkowicz 77

IV runda - 5 września
Lechia Tomaszów Mazowiecki - wolny los

Szczerbiec Wolbórz 4-0 Stal Niewiadów 5 września, 16:00
(wo)
Michał Maciejek 56, Patryk Tomaszczyk 61, 85, Hubert Pirek 72 - Adrian Gaugier 74
na boisku 4-1
KS Grocholice (Bełchatów) 0-6 Omega Kleszczów 5 września, 16:00
Szymon Lesiakowski 14, 29, Jakub Tazbir 21, Paweł Kowalski 47, 80, Jarosław Kurzynoga 82
Włókniarz Moszczenica 1-0 Włókniarz Zelów 5 września, 16:00
Petro Valko 56
Zjednoczeni Bełchatów 3-6 RKS Radomsko 5 września, 16:00
Gerlach Drzewica 2-0 Ceramika Opoczno 5 września, 16:00
Sebastian Miązek 15, Radosław Kaczmarek 80
KS Niedośpielin 3-2 Świt Kamieńsk 5 września, 16:00
Mateusz Baryła 20, Damian Rozpendek 53, Sebastian Jóźwik 90 - Łukasz Danielski 33, Jarosław Bąkowicz 44
KS Paradyż 2-0 Pilica Przedbórz 5 września, 16:00
pd.

1/4 finału - 19 września

KS Niedośpielin 1-3 RKS Radomsko 19 września, 15:30
KS Paradyż 1-2 Gerlach Drzewica 19 września, 15:30
Mariusz Koćmin 21 - Radosław Kaczmarek 73 (k), Hubert Wiktorowicz 79
Włókniarz Moszczenica 0-6 Omega Kleszczów 19 września, 15:30
Krzysztof Kowalski 4, 18, Adrian Ociepa 37, Robert Tomesz 55, Jakub Tazbir 63, Piotr Janeczek 86
Szczerbiec Wolbórz 1-8 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 września, 15:30
Piotr Żerek 23 - Michał Efir 30, Artur Golański 32, 42, Bartłomiej Maćczak 35, 61, Kamil Szymczak 51 (k), Marcin Mirecki 56, Sebastian Kawecki 83

1/2 finału - 3 października

RKS Radomsko 2-0 Omega Kleszczów 3 października, 15:00
Paweł Baraniak 70, Bartosz Turniak 90
Gerlach Drzewica 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 października, 15:30
Jakub Rozwandowicz 53, Marcin Mirecki 79
w pierwotnym terminie (3 października, 15:00) odwołany

Puchar Polski 2018/2019 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2018/2019 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2018/2019 (Łódzki ZPN - Sieradz)
Puchar Polski 2018/2019 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas