[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół 1946 Sokółka 30 73 24 1 5 84-27 13 1 1 47-13 11 0 4 37-14
2.  Krypnianka Krypno 30 69 22 3 5 88-37 12 2 1 47-16 10 1 4 41-21
3.  Rudnia Zabłudów 30 64 20 4 6 67-32 11 1 3 39-18 9 3 3 28-14
4.  Pomorzanka Sejny 30 54 16 6 8 62-33 7 4 4 31-16 9 2 4 31-17
5.  Orzeł Kolno 30 53 16 5 9 70-52 8 4 3 32-27 8 1 6 38-25
6.  Czarni Czarna Białostocka 30 42 11 9 10 49-45 5 6 4 23-22 6 3 6 26-23
7.  Puszcza Hajnówka 30 40 12 4 14 57-53 7 1 7 25-21 5 3 7 32-32 2 6 2 0 0 6-1
8.  Piast Białystok 30 40 12 4 14 63-64 7 1 7 34-26 5 3 7 29-38 2 0 0 0 2 1-6
9.  UM Krynki 30 38 10 8 12 44-60 7 3 5 25-30 3 5 7 19-30
10.  Kora Korycin 30 35 9 8 13 59-62 7 2 6 37-31 2 6 7 22-31
11.  Hetman Tykocin 30 34 10 4 16 50-82 6 2 7 26-34 4 2 9 24-48 2 6 2 0 0 10-3
12.  Korona Dobrzyniewo Duże 30 34 10 4 16 49-76 6 3 6 32-39 4 1 10 17-37 2 0 0 0 2 3-10
13.  Polonia Raczki 30 29 8 5 17 44-75 3 3 9 19-27 5 2 8 25-48
14.  Kolejarz Czeremcha 30 27 7 6 17 48-66 4 5 6 28-25 3 1 11 20-41
15.  Jasion Jasionówka 30 25 7 4 19 36-72 5 1 9 24-38 2 3 10 12-34
16.  LZS Narewka 30 24 7 3 20 28-62 3 0 12 11-35 4 3 8 17-27
LZS Narewka wycofał się z rozgrywek po 16. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sokół 1946 Sokółka    5-1 2-1 1-1 1-0 2-0 4-0 5-0 4-1 2-1 5-1 4-2 3-0 4-1 3-0* 2-4 
 2 Krypnianka Krypno3-1     2-0 2-0 2-1 2-1 3-1 2-2 4-0 6-2 4-5 4-1 5-1 3-1 5-0 0-0 
 3 Rudnia Zabłudów2-1 0-2     2-0 2-1 2-3 2-5 3-2 4-1 2-1 3-0 2-1 3-0 6-0 1-1 5-0 
 4 Pomorzanka Sejny0-2 0-3* 2-2     2-3 1-1 2-1 2-2 0-0 3-0* 4-0 1-2 5-0 3-0 3-0 3-0* 
 5 Orzeł Kolno1-0 5-3 2-2 1-6     2-1 2-1 1-5 1-1 1-1 2-1 6-0 2-3 2-1 3-1 1-1 
 6 Czarni Czarna Białostocka1-3 1-1 0-3 1-0 2-3     3-3 4-1 0-4 1-1 1-1 3-0 1-1 1-1 1-0 3-0* 
 7 Puszcza Hajnówka1-2 2-3 1-2 0-3 4-1 1-4     2-1 0-0 2-1 3-0 0-1 6-0 1-0 2-0 0-3 
 8 Piast Białystok2-4 1-2 0-2 1-2 0-3* 1-4 0-4     2-0 0-0 5-1 4-1 7-2 3-1 5-0 3-0* 
 9 UM Krynki0-4 1-0 4-2 1-3 2-2 1-1 0-4 1-4     2-0 3-3 2-1 3-0 3-2 2-1 0-3* 
 10 Kora Korycin0-5 0-5 0-2 2-3 4-2 1-1 4-4 2-0 4-0     5-0 3-0* 3-5 2-4 4-0 3-0* 
 11 Hetman Tykocin0-3 1-5 0-0 2-3 0-8 1-4 1-0 0-1 3-1 1-1     4-2 3-4 4-1 3-1 3-0* 
 12 Korona Dobrzyniewo Duże3-2 1-5 1-3 0-2 2-1 0-4 2-2 4-2 3-3 3-3 1-6     5-0 4-1 1-4 2-1 
 13 Polonia Raczki0-1 0-3 0-1 2-6 1-2 2-0 3-0 2-3 1-1 2-4 1-2 3-1     1-2 0-0 1-1 
 14 Kolejarz Czeremcha1-2 4-1 0-3 1-1 2-5 0-1 3-0* 6-1 0-1 2-2 6-1 1-1 1-1     1-1 0-4 
 15 Jasion Jasionówka0-4 0-4 0-2 1-0 1-3 3-1 3-4 3-3 4-3 1-3 2-3 0-1 1-5 4-2     1-0 
 16 LZS Narewka0-3* 0-3* 0-3* 0-1 0-3* 4-0 0-3* 1-2 0-3* 3-2 3-0 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

UM Krynki 4-2 Rudnia Zabłudów 12 sierpnia, 15:00
Kora Korycin 5-0 Hetman Tykocin 12 sierpnia, 17:30
Sokół 1946 Sokółka 3-0 Jasion Jasionówka 12 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Czarni Czarna Białostocka 1-1 Kolejarz Czeremcha 15 sierpnia, 15:00
Puszcza Hajnówka 0-1 Korona Dobrzyniewo Duże 12 sierpnia, 16:00
Pomorzanka Sejny 0-3 Krypnianka Krypno 11 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 4-0
Polonia Raczki 1-1 LZS Narewka 12 sierpnia, 16:00
Piast Białystok 0-3 Orzeł Kolno 12 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Rudnia Zabłudów 2-1 Orzeł Kolno 18 sierpnia, 14:30
LZS Narewka 1-2 Piast Białystok 18 sierpnia, 16:00
Krypnianka Krypno 5-1 Polonia Raczki 18 sierpnia, 17:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-2 Pomorzanka Sejny 18 sierpnia, 17:00
Kolejarz Czeremcha 3-0 Puszcza Hajnówka 18 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-1
Jasion Jasionówka 3-1 Czarni Czarna Białostocka 18 sierpnia, 17:00
Hetman Tykocin 0-3 Sokół 1946 Sokółka 18 sierpnia, 14:00
UM Krynki 2-0 Kora Korycin 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Kora Korycin 0-2 Rudnia Zabłudów 26 sierpnia, 17:30
Sokół 1946 Sokółka 4-1 UM Krynki 26 sierpnia, 17:00
Czarni Czarna Białostocka 1-1 Hetman Tykocin 26 sierpnia, 18:00
Puszcza Hajnówka 2-0 Jasion Jasionówka 26 sierpnia, 15:00
Pomorzanka Sejny 3-0 Kolejarz Czeremcha 25 sierpnia, 17:00
Polonia Raczki 3-1 Korona Dobrzyniewo Duże 26 sierpnia, 16:00
Piast Białystok 1-2 Krypnianka Krypno 26 sierpnia, 16:00
Orzeł Kolno 1-1 LZS Narewka 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Rudnia Zabłudów 5-0 LZS Narewka 1 września, 16:00
Krypnianka Krypno 2-1 Orzeł Kolno 1 września, 17:00
Korona Dobrzyniewo Duże 4-2 Piast Białystok 2 września, 16:00
Kolejarz Czeremcha 1-1 Polonia Raczki 2 września, 14:00
Jasion Jasionówka 1-0 Pomorzanka Sejny 2 września, 16:00
Hetman Tykocin 1-0 Puszcza Hajnówka 2 września, 17:30
UM Krynki 1-1 Czarni Czarna Białostocka 1 września, 16:00
Kora Korycin 0-5 Sokół 1946 Sokółka 2 września, 15:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Sokół 1946 Sokółka 2-1 Rudnia Zabłudów 9 września, 17:00
Czarni Czarna Białostocka 1-1 Kora Korycin 8 września, 17:00
Puszcza Hajnówka 0-0 UM Krynki 9 września, 12:00
Polonia Raczki 0-0 Jasion Jasionówka 9 września, 15:00
Piast Białystok 3-1 Kolejarz Czeremcha 9 września, 17:00
Orzeł Kolno 6-0 Korona Dobrzyniewo Duże 9 września, 17:00
Hetman Tykocin 2-3 Pomorzanka Sejny 8 września, 11:00
Krypnianka Krypno 0-0 LZS Narewka 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Rudnia Zabłudów 0-2 Krypnianka Krypno 15 września, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 2-1 LZS Narewka 16 września, 16:00
Kolejarz Czeremcha 2-5 Orzeł Kolno 16 września, 14:00
Jasion Jasionówka 3-3 Piast Białystok 16 września, 16:00
Hetman Tykocin 3-4 Polonia Raczki 16 września, 17:00
UM Krynki 1-3 Pomorzanka Sejny 15 września, 16:00
Kora Korycin 4-4 Puszcza Hajnówka 16 września, 14:00
Sokół 1946 Sokółka 2-0 Czarni Czarna Białostocka 16 września, 16:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Czarni Czarna Białostocka 0-3 Rudnia Zabłudów 22 września, 15:00
Puszcza Hajnówka 1-2 Sokół 1946 Sokółka 23 września, 16:00
Pomorzanka Sejny 3-0 Kora Korycin 22 września, 16:00
(wo)
przerwany w 38. minucie przy stanie 0-0 - drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry
Polonia Raczki 1-1 UM Krynki 23 września, 15:00
Piast Białystok 5-1 Hetman Tykocin 26 września, 18:00
w pierwotnym terminie (22 września, 18:30) odwołany
Orzeł Kolno 3-1 Jasion Jasionówka 23 września, 16:00
Krypnianka Krypno 4-1 Korona Dobrzyniewo Duże 23 września, 14:00
Kolejarz Czeremcha 0-4 LZS Narewka 23 września, 14:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Rudnia Zabłudów 2-1 Korona Dobrzyniewo Duże 29 września, 15:30
Kolejarz Czeremcha 4-1 Krypnianka Krypno 30 września, 14:00
Jasion Jasionówka 1-0 LZS Narewka 30 września, 15:00
Hetman Tykocin 0-8 Orzeł Kolno 30 września, 13:00
UM Krynki 1-4 Piast Białystok 29 września, 15:00
Kora Korycin 3-5 Polonia Raczki 30 września, 14:00
Sokół 1946 Sokółka 1-1 Pomorzanka Sejny 29 września, 15:00
Czarni Czarna Białostocka 3-3 Puszcza Hajnówka 29 września, 16:45

Kolejka 9 - 6-7 października

Puszcza Hajnówka 1-2 Rudnia Zabłudów 6 października, 15:00
Pomorzanka Sejny 1-1 Czarni Czarna Białostocka 7 października, 16:00
Polonia Raczki 0-1 Sokół 1946 Sokółka 7 października, 14:00
Piast Białystok 0-0 Kora Korycin 6 października, 16:00
Orzeł Kolno 1-1 UM Krynki 7 października, 15:00
LZS Narewka 3-0 Hetman Tykocin 6 października, 15:00
Krypnianka Krypno 5-0 Jasion Jasionówka 6 października, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 4-1 Kolejarz Czeremcha 7 października, 16:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Rudnia Zabłudów 6-0 Kolejarz Czeremcha 14 października, 14:00
Jasion Jasionówka 0-1 Korona Dobrzyniewo Duże 14 października, 15:00
Hetman Tykocin 1-5 Krypnianka Krypno 14 października, 16:00
UM Krynki 0-3 LZS Narewka 13 października, 14:00
(wo)
przerwany w 85. minucie przy stanie 1-2 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Kora Korycin 4-2 Orzeł Kolno 14 października, 14:00
Sokół 1946 Sokółka 5-0 Piast Białystok 14 października, 15:00
Czarni Czarna Białostocka 1-1 Polonia Raczki 14 października, 15:00
Puszcza Hajnówka 0-3 Pomorzanka Sejny 14 października, 12:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Pomorzanka Sejny 2-2 Rudnia Zabłudów 20 października, 13:00
Polonia Raczki 3-0 Puszcza Hajnówka 21 października, 13:00
Piast Białystok 1-4 Czarni Czarna Białostocka 21 października, 16:00
Orzeł Kolno 1-0 Sokół 1946 Sokółka 21 października, 14:00
LZS Narewka 3-2 Kora Korycin 20 października, 15:00
Krypnianka Krypno 4-0 UM Krynki 20 października, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-6 Hetman Tykocin 21 października, 15:00
Kolejarz Czeremcha 1-1 Jasion Jasionówka 21 października, 14:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Rudnia Zabłudów 1-1 Jasion Jasionówka 27 października, 14:00
Hetman Tykocin 4-1 Kolejarz Czeremcha 28 października, 14:00
UM Krynki 2-1 Korona Dobrzyniewo Duże 28 października, 12:00
Kora Korycin 0-5 Krypnianka Krypno 28 października, 13:00
Sokół 1946 Sokółka 2-4 LZS Narewka 28 października, 14:00
Czarni Czarna Białostocka 2-3 Orzeł Kolno 27 października, 15:00
Puszcza Hajnówka 2-1 Piast Białystok 28 października, 13:00
Pomorzanka Sejny 5-0 Polonia Raczki 27 października, 13:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Polonia Raczki 0-1 Rudnia Zabłudów 4 listopada, 13:00
Piast Białystok 1-2 Pomorzanka Sejny 3 listopada, 18:30
Orzeł Kolno 2-1 Puszcza Hajnówka 3 listopada, 13:00
LZS Narewka 4-0 Czarni Czarna Białostocka 4 listopada, 14:00
Krypnianka Krypno 3-1 Sokół 1946 Sokółka 4 listopada, 13:00
Korona Dobrzyniewo Duże 3-3 Kora Korycin 4 listopada, 14:00
Kolejarz Czeremcha 0-1 UM Krynki 4 listopada, 14:00
Jasion Jasionówka 2-3 Hetman Tykocin 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Rudnia Zabłudów 3-0 Hetman Tykocin 10 listopada, 13:00
UM Krynki 2-1 Jasion Jasionówka 10 listopada, 13:00
Kora Korycin 2-4 Kolejarz Czeremcha 11 listopada, 11:00
Sokół 1946 Sokółka 4-2 Korona Dobrzyniewo Duże 11 listopada, 13:00
Czarni Czarna Białostocka 1-1 Krypnianka Krypno 10 listopada, 13:00
Puszcza Hajnówka 0-3 LZS Narewka 10 listopada, 12:00
Pomorzanka Sejny 2-3 Orzeł Kolno 10 listopada, 13:00
Polonia Raczki 2-3 Piast Białystok 11 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Piast Białystok 0-2 Rudnia Zabłudów 16 listopada, 20:00
Orzeł Kolno 2-3 Polonia Raczki 17 listopada, 13:00
LZS Narewka 0-1 Pomorzanka Sejny 17 listopada, 13:00
Krypnianka Krypno 3-1 Puszcza Hajnówka 17 listopada, 13:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-4 Czarni Czarna Białostocka 18 listopada, 13:00
Jasion Jasionówka 1-3 Kora Korycin 17 listopada, 13:00
Hetman Tykocin 3-1 UM Krynki 18 listopada, 13:00
Sokół 1946 Sokółka 4-1 Kolejarz Czeremcha 17 marca, 16:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) w Czeremsze odwołany / w drugim terminie (25 listopada, 12:00) w Czeremsze odwołany

Kolejka 16 - 23-24 marca

Rudnia Zabłudów 4-1 UM Krynki 23 marca, 16:00
Hetman Tykocin 1-1 Kora Korycin 24 marca, 14:00
Jasion Jasionówka 0-4 Sokół 1946 Sokółka 24 marca, 14:00
Kolejarz Czeremcha 0-1 Czarni Czarna Białostocka 24 marca, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 2-2 Puszcza Hajnówka 24 marca, 12:00
Krypnianka Krypno 2-0 Pomorzanka Sejny 23 marca, 15:00
LZS Narewka 0-3 Polonia Raczki 24 marca, 14:00
(wo)
nie odbył się
Orzeł Kolno 1-5 Piast Białystok 24 marca, 14:00

Kolejka 17 - 30-31 marca

Orzeł Kolno 2-2 Rudnia Zabłudów 31 marca, 16:00
Piast Białystok 3-0 LZS Narewka
(wo)
Polonia Raczki 0-3 Krypnianka Krypno 31 marca, 15:00
Pomorzanka Sejny 1-2 Korona Dobrzyniewo Duże 30 marca, 15:00
Puszcza Hajnówka 1-0 Kolejarz Czeremcha 31 marca, 15:00
Czarni Czarna Białostocka 1-0 Jasion Jasionówka 31 marca, 15:00
Sokół 1946 Sokółka 5-1 Hetman Tykocin 31 marca, 15:00
Kora Korycin 4-0 UM Krynki 31 marca, 14:30

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Rudnia Zabłudów 2-1 Kora Korycin 6 kwietnia, 15:00
UM Krynki 0-4 Sokół 1946 Sokółka 6 kwietnia, 16:00
Hetman Tykocin 1-4 Czarni Czarna Białostocka 7 kwietnia, 15:00
Jasion Jasionówka 3-4 Puszcza Hajnówka 7 kwietnia, 15:00
Kolejarz Czeremcha 1-1 Pomorzanka Sejny 7 kwietnia, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 5-0 Polonia Raczki 7 kwietnia, 15:00
Krypnianka Krypno 2-2 Piast Białystok 5 kwietnia, 17:30
LZS Narewka 0-3 Orzeł Kolno
(wo)

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

LZS Narewka 0-3 Rudnia Zabłudów
(wo)
Orzeł Kolno 5-3 Krypnianka Krypno 14 kwietnia, 16:00
Piast Białystok 4-1 Korona Dobrzyniewo Duże 13 kwietnia, 19:00
Polonia Raczki 1-2 Kolejarz Czeremcha 14 kwietnia, 15:00
Pomorzanka Sejny 3-0 Jasion Jasionówka 14 kwietnia, 14:00
Puszcza Hajnówka 3-0 Hetman Tykocin 14 kwietnia, 16:00
Czarni Czarna Białostocka 0-4 UM Krynki 14 kwietnia, 15:00
Sokół 1946 Sokółka 2-1 Kora Korycin 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 20 kwietnia

Pomorzanka Sejny 4-0 Hetman Tykocin 20 kwietnia, 12:00
LZS Narewka 0-3 Krypnianka Krypno
(wo)
Rudnia Zabłudów 2-1 Sokół 1946 Sokółka 20 kwietnia, 15:00
Kora Korycin 1-1 Czarni Czarna Białostocka 20 kwietnia, 16:00
UM Krynki 0-4 Puszcza Hajnówka 20 kwietnia, 15:00
Jasion Jasionówka 1-5 Polonia Raczki 20 kwietnia, 11:00
Kolejarz Czeremcha 6-1 Piast Białystok 20 kwietnia, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 2-1 Orzeł Kolno 20 kwietnia, 15:30

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Krypnianka Krypno 2-0 Rudnia Zabłudów 27 kwietnia, 16:00
LZS Narewka 0-3 Korona Dobrzyniewo Duże
(wo)
Orzeł Kolno 2-1 Kolejarz Czeremcha 27 kwietnia, 16:00
Piast Białystok 5-0 Jasion Jasionówka 27 kwietnia, 19:30
Polonia Raczki 1-2 Hetman Tykocin 28 kwietnia, 17:00
Pomorzanka Sejny 0-0 UM Krynki 27 kwietnia, 16:00
Puszcza Hajnówka 2-1 Kora Korycin 27 kwietnia, 16:00
Czarni Czarna Białostocka 1-3 Sokół 1946 Sokółka 27 kwietnia, 16:30

Kolejka 22 - 1 maja

LZS Narewka 0-3 Kolejarz Czeremcha
(wo)
Rudnia Zabłudów 2-3 Czarni Czarna Białostocka 8 maja, 17:30
Sokół 1946 Sokółka 4-0 Puszcza Hajnówka 1 maja, 17:00
Kora Korycin 2-3 Pomorzanka Sejny 1 maja, 13:00
UM Krynki 3-0 Polonia Raczki 1 maja, 16:00
Hetman Tykocin 0-1 Piast Białystok 30 kwietnia, 18:00
Jasion Jasionówka 1-3 Orzeł Kolno 30 kwietnia, 18:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-5 Krypnianka Krypno 17 kwietnia, 18:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Korona Dobrzyniewo Duże 1-3 Rudnia Zabłudów 5 maja, 17:00
Krypnianka Krypno 3-1 Kolejarz Czeremcha 5 maja, 17:00
LZS Narewka 0-3 Jasion Jasionówka
(wo)
Orzeł Kolno 2-1 Hetman Tykocin 15 maja, 18:00
Piast Białystok 2-0 UM Krynki 12 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (4 maja, 18:30) odwołany
Polonia Raczki 2-4 Kora Korycin 5 maja, 16:00
Pomorzanka Sejny 0-2 Sokół 1946 Sokółka 4 maja, 15:00
Puszcza Hajnówka 1-4 Czarni Czarna Białostocka 5 maja, 17:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Rudnia Zabłudów 2-5 Puszcza Hajnówka 11 maja, 15:00
Czarni Czarna Białostocka 1-0 Pomorzanka Sejny 11 maja, 16:00
Sokół 1946 Sokółka 3-0 Polonia Raczki 11 maja, 17:00
Kora Korycin 2-0 Piast Białystok 12 maja, 13:00
UM Krynki 2-2 Orzeł Kolno 11 maja, 16:00
Hetman Tykocin 3-0 LZS Narewka
(wo)
Jasion Jasionówka 0-4 Krypnianka Krypno 11 maja, 17:00
Kolejarz Czeremcha 1-1 Korona Dobrzyniewo Duże 12 maja, 14:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Kolejarz Czeremcha 0-3 Rudnia Zabłudów 19 maja, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-4 Jasion Jasionówka 19 maja, 17:00
Krypnianka Krypno 4-5 Hetman Tykocin 18 maja, 18:00
LZS Narewka 0-3 UM Krynki
(wo)
Orzeł Kolno 1-1 Kora Korycin 19 maja, 16:00
Piast Białystok 2-4 Sokół 1946 Sokółka 18 maja, 18:30
Polonia Raczki 2-0 Czarni Czarna Białostocka 19 maja, 16:00
Pomorzanka Sejny 2-1 Puszcza Hajnówka 19 maja, 17:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Rudnia Zabłudów 2-0 Pomorzanka Sejny 25 maja, 16:00
Puszcza Hajnówka 6-0 Polonia Raczki 26 maja, 17:00
Czarni Czarna Białostocka 4-1 Piast Białystok 26 maja, 15:00
Sokół 1946 Sokółka 1-0 Orzeł Kolno 25 maja, 17:00
Kora Korycin 3-0 LZS Narewka
(wo)
UM Krynki 1-0 Krypnianka Krypno 25 maja, 17:00
Hetman Tykocin 4-2 Korona Dobrzyniewo Duże 25 maja, 15:00
Jasion Jasionówka 4-2 Kolejarz Czeremcha 25 maja, 16:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Jasion Jasionówka 0-2 Rudnia Zabłudów 1 czerwca, 15:30
Kolejarz Czeremcha 6-1 Hetman Tykocin 2 czerwca, 11:00
Korona Dobrzyniewo Duże 3-3 UM Krynki 2 czerwca, 17:00
Krypnianka Krypno 6-2 Kora Korycin 1 czerwca, 17:00
LZS Narewka 0-3 Sokół 1946 Sokółka
(wo)
Orzeł Kolno 2-1 Czarni Czarna Białostocka 2 czerwca, 16:00
Piast Białystok 0-4 Puszcza Hajnówka 2 czerwca, 19:00
Polonia Raczki 2-6 Pomorzanka Sejny 2 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Rudnia Zabłudów 3-0 Polonia Raczki 9 czerwca, 14:00
Pomorzanka Sejny 2-2 Piast Białystok 8 czerwca, 17:00
Puszcza Hajnówka 4-1 Orzeł Kolno 9 czerwca, 12:00
Czarni Czarna Białostocka 3-0 LZS Narewka
(wo)
Sokół 1946 Sokółka 5-1 Krypnianka Krypno 4 czerwca, 18:00
Kora Korycin 3-0 Korona Dobrzyniewo Duże 9 czerwca, 14:30
(wo)
na boisku 2-1
UM Krynki 3-2 Kolejarz Czeremcha 8 czerwca, 18:00
Hetman Tykocin 3-1 Jasion Jasionówka 7 czerwca, 18:30

Kolejka 29 - 15-16 czerwca

Hetman Tykocin 0-0 Rudnia Zabłudów 16 czerwca, 18:00
Jasion Jasionówka 4-3 UM Krynki 15 czerwca, 16:00
Kolejarz Czeremcha 2-2 Kora Korycin 16 czerwca, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 3-2 Sokół 1946 Sokółka 16 czerwca, 17:00
Krypnianka Krypno 2-1 Czarni Czarna Białostocka 16 czerwca, 17:00
LZS Narewka 0-3 Puszcza Hajnówka
(wo)
Orzeł Kolno 1-6 Pomorzanka Sejny 16 czerwca, 16:00
Piast Białystok 7-2 Polonia Raczki 16 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 22-23 czerwca

Kolejarz Czeremcha 1-2 Sokół 1946 Sokółka 19 czerwca, 18:30
Rudnia Zabłudów 3-2 Piast Białystok 20 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (23 czerwca, 16:00) odwołany
Polonia Raczki 1-2 Orzeł Kolno 23 czerwca, 16:00
Pomorzanka Sejny 3-0 LZS Narewka
(wo)
Puszcza Hajnówka 2-3 Krypnianka Krypno 22 czerwca, 16:00
Czarni Czarna Białostocka 3-0 Korona Dobrzyniewo Duże 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (23 czerwca, 16:00) odwołany
Kora Korycin 4-0 Jasion Jasionówka 23 czerwca, 16:00
UM Krynki 3-3 Hetman Tykocin 23 czerwca, 16:00

IV liga 2018/2019 (podlaska)

Klasa A 2018/2019 (podlaska I)
Klasa A 2018/2019 (podlaska II)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas