[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: podlaska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Grabówka 22 60 20 0 2 117-14 11 0 0 73-2 9 0 2 44-12
2.  Narew Choroszcz 22 55 18 1 3 76-20 9 1 1 48-11 9 0 2 28-9
3.  GKS Stawiski 22 49 16 1 5 68-32 7 0 4 33-14 9 1 1 35-18
4.  Orzeł Tykocin 22 35 11 2 9 54-33 8 0 3 37-14 3 2 6 17-19
5.  Pogranicze Kuźnica Białostocka 22 34 11 1 10 52-48 6 1 4 27-15 5 0 6 25-33 2 6 2 0 0 5-1
6.  KS Sokoły 22 34 11 1 10 45-55 6 1 4 26-18 5 0 6 19-37 2 0 0 0 2 1-5
7.  Pasja Kleosin 22 33 11 0 11 40-40 4 0 7 14-18 7 0 4 26-22
8.  Jastrząb Knyszyn 22 29 9 2 11 34-39 4 1 6 15-23 5 1 5 19-16 2 2 0 2 0 1-1
9.  Supraślanka Supraśl 22 29 9 2 11 29-40 6 1 4 21-14 3 1 7 8-26 2 2 0 2 0 1-1
10.  Sudovia Szudziałowo 22 16 5 1 16 28-78 3 1 7 18-41 2 0 9 10-37
11.  Grab Janówka 22 12 4 0 18 23-101 2 0 9 12-38 2 0 9 11-63
12.  Znicz Suraż 22 4 1 1 20 15-81 1 0 10 8-41 0 1 10 7-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 KS Grabówka    4-0 8-0 4-1 6-1 13-0 6-0 4-0 3-0 7-0 13-0 5-0 
 2 Narew Choroszcz1-3     1-1 4-0 7-0 5-1 4-2 3-1 7-1 6-1 7-1 3-0* 
 3 GKS Stawiski2-4 0-1     3-0* 6-3 0-2 0-1 2-1 4-0 8-2 6-0 2-0 
 4 Orzeł Tykocin1-4 1-0 2-4     3-1 0-2 3-1 3-0 2-0 4-0 14-0 4-2 
 5 Pogranicze Kuźnica Białostocka2-3 1-2 3-4 2-1     3-0* 1-3 1-0 4-1 3-0 6-0 1-1 
 6 KS Sokoły3-2 0-1 0-5 2-2 1-2     2-1 2-3 3-0* 2-1 4-1 7-0 
 7 Pasja Kleosin0-2 1-2 0-3 1-0 1-2 2-3     0-3* 0-1 2-1 3-0 4-1 
 8 Jastrząb Knyszyn0-6 0-3 1-4 1-3 3-2 0-2 0-2     0-0 3-1 4-0 3-0* 
 9 Supraślanka Supraśl2-0 1-2 1-2 2-1 1-0 6-2 1-2 1-1     2-0 0-3* 4-1 
 10 Sudovia Szudziałowo1-8 0-8 2-4 0-0 3-5 4-1 1-3 0-5 1-3     3-2 3-2 
 11 Grab Janówka0-8 1-5 0-2 0-3 1-5 3-2 3-7 0-3* 0-2 0-1     4-0 
 12 Znicz Suraż0-4 0-4 0-6 0-6 1-4 1-4 1-4 0-2 2-0 0-3* 3-4     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Znicz Suraż 0-6 GKS Stawiski 26 sierpnia, 16:00
Supraślanka Supraśl 0-3 Grab Janówka 26 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-3
Sudovia Szudziałowo 0-5 Jastrząb Knyszyn 25 sierpnia, 11:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 2-3 KS Grabówka 25 sierpnia, 17:00
Pasja Kleosin 2-3 KS Sokoły 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Tykocin 1-0 Narew Choroszcz 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 1-2 września

GKS Stawiski 0-1 Narew Choroszcz 2 września, 16:00
KS Sokoły 2-2 Orzeł Tykocin 2 września, 17:00
Jastrząb Knyszyn 3-2 Pogranicze Kuźnica Białostocka 2 września, 16:00
Grab Janówka 0-1 Sudovia Szudziałowo 2 września, 14:00
Znicz Suraż 2-0 Supraślanka Supraśl 1 września, 15:00
Pasja Kleosin 0-2 KS Grabówka 2 września, 16:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Supraślanka Supraśl 1-2 GKS Stawiski 8 września, 14:00
Sudovia Szudziałowo 3-2 Znicz Suraż 9 września, 14:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 6-0 Grab Janówka 8 września, 14:00
Pasja Kleosin 0-3 Jastrząb Knyszyn 8 września, 17:00
(wo)
na boisku 4-0
Orzeł Tykocin 1-4 KS Grabówka 10 września, 17:30
Narew Choroszcz 5-1 KS Sokoły 8 września, 17:00

Kolejka 4 - 15-16 września

GKS Stawiski 0-2 KS Sokoły 16 września, 14:00
Jastrząb Knyszyn 1-3 Orzeł Tykocin 16 września, 15:00
Grab Janówka 3-7 Pasja Kleosin 16 września, 14:00
Znicz Suraż 1-4 Pogranicze Kuźnica Białostocka 16 września, 15:00
Supraślanka Supraśl 2-0 Sudovia Szudziałowo 16 września, 12:00
Narew Choroszcz 1-3 KS Grabówka 15 września, 16:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Sudovia Szudziałowo 2-4 GKS Stawiski 23 września, 14:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 4-1 Supraślanka Supraśl 23 września, 15:00
Pasja Kleosin 4-1 Znicz Suraż 23 września, 17:00
Orzeł Tykocin 14-0 Grab Janówka 23 września, 16:00
Narew Choroszcz 3-1 Jastrząb Knyszyn 22 września, 17:00
KS Sokoły 3-2 KS Grabówka 23 września, 17:00

Kolejka 6 - 29-30 września

GKS Stawiski 2-4 KS Grabówka 30 września, 16:15
Jastrząb Knyszyn 0-2 KS Sokoły 29 września, 15:00
Grab Janówka 1-5 Narew Choroszcz 30 września, 14:00
Znicz Suraż 0-6 Orzeł Tykocin 30 września, 14:00
Supraślanka Supraśl 1-2 Pasja Kleosin 29 września, 15:00
Sudovia Szudziałowo 3-5 Pogranicze Kuźnica Białostocka 29 września, 16:30

Kolejka 7 - 6-7 października

Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-4 GKS Stawiski 6 października, 16:00
Pasja Kleosin 2-1 Sudovia Szudziałowo 7 października, 17:00
Orzeł Tykocin 2-0 Supraślanka Supraśl 5 października, 16:30
Narew Choroszcz 3-0 Znicz Suraż 6 października, 15:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
KS Sokoły 4-1 Grab Janówka 7 października, 12:00
Jastrząb Knyszyn 0-6 KS Grabówka 6 października, 13:00

Kolejka 8 - 13-14 października

GKS Stawiski 2-1 Jastrząb Knyszyn 14 października, 15:00
Grab Janówka 0-8 KS Grabówka 14 października, 14:00
Znicz Suraż 1-4 KS Sokoły 13 października, 16:00
Supraślanka Supraśl 1-2 Narew Choroszcz 14 października, 14:00
Sudovia Szudziałowo 0-0 Orzeł Tykocin 14 października, 14:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-3 Pasja Kleosin 13 października, 15:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Pasja Kleosin 0-3 GKS Stawiski 21 października, 17:00
Orzeł Tykocin 3-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka 21 października, 15:00
Narew Choroszcz 6-1 Sudovia Szudziałowo 20 października, 15:30
KS Sokoły 3-0 Supraślanka Supraśl 21 października, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Grabówka 5-0 Znicz Suraż 20 października, 18:30
Jastrząb Knyszyn 4-0 Grab Janówka 21 października, 12:00

Kolejka 10 - 27-28 października

GKS Stawiski 6-0 Grab Janówka 28 października, 13:00
Znicz Suraż 0-2 Jastrząb Knyszyn 28 października, 13:00
Supraślanka Supraśl 2-0 KS Grabówka 27 października, 14:00
Sudovia Szudziałowo 4-1 KS Sokoły 28 października, 13:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-2 Narew Choroszcz 28 października, 13:00
Pasja Kleosin 1-0 Orzeł Tykocin 27 października, 17:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Orzeł Tykocin 2-4 GKS Stawiski 4 listopada, 13:00
Narew Choroszcz 4-2 Pasja Kleosin 3 listopada, 15:00
KS Sokoły 1-2 Pogranicze Kuźnica Białostocka 3 listopada, 14:00
KS Grabówka 7-0 Sudovia Szudziałowo 4 listopada, 13:30
Jastrząb Knyszyn 0-0 Supraślanka Supraśl 4 listopada, 12:00
Grab Janówka 4-0 Znicz Suraż 4 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

GKS Stawiski 2-0 Znicz Suraż 7 kwietnia, 14:00
Grab Janówka 0-2 Supraślanka Supraśl 6 kwietnia, 16:00
Jastrząb Knyszyn 3-1 Sudovia Szudziałowo 7 kwietnia, 11:30
KS Grabówka 6-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka 7 kwietnia, 16:00
KS Sokoły 2-1 Pasja Kleosin 7 kwietnia, 13:00
Narew Choroszcz 4-0 Orzeł Tykocin 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

KS Grabówka 6-0 Pasja Kleosin 14 kwietnia, 18:00
Narew Choroszcz 1-1 GKS Stawiski 13 kwietnia, 16:00
Orzeł Tykocin 0-2 KS Sokoły 18 kwietnia, 17:30
Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-0 Jastrząb Knyszyn 14 kwietnia, 16:00
Sudovia Szudziałowo 3-2 Grab Janówka 13 kwietnia, 14:00
Supraślanka Supraśl 4-1 Znicz Suraż 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 27-28 kwietnia

GKS Stawiski 4-0 Supraślanka Supraśl 28 kwietnia, 14:00
Znicz Suraż 0-3 Sudovia Szudziałowo 28 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 6-0
Grab Janówka 1-5 Pogranicze Kuźnica Białostocka 27 kwietnia, 16:00
Jastrząb Knyszyn 0-2 Pasja Kleosin 28 kwietnia, 16:00
KS Grabówka 4-1 Orzeł Tykocin 27 kwietnia, 17:30
KS Sokoły 0-1 Narew Choroszcz 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 4-5 maja

KS Grabówka 4-0 Narew Choroszcz 15 maja, 17:00
KS Sokoły 0-5 GKS Stawiski 5 maja, 13:00
Orzeł Tykocin 3-0 Jastrząb Knyszyn 1 maja, 15:00
Pasja Kleosin 3-0 Grab Janówka 4 maja, 15:30
Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-1 Znicz Suraż 1 maja, 14:30
Sudovia Szudziałowo 1-3 Supraślanka Supraśl 7 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (4 maja, 15:00) odwołany

Kolejka 16 - 11-12 maja

GKS Stawiski 8-2 Sudovia Szudziałowo 12 maja, 15:00
Supraślanka Supraśl 1-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 11 maja, 15:00
Znicz Suraż 1-4 Pasja Kleosin 12 maja, 13:00
Grab Janówka 0-3 Orzeł Tykocin 12 maja, 14:00
Jastrząb Knyszyn 0-3 Narew Choroszcz 11 maja, 17:00
KS Grabówka 13-0 KS Sokoły 12 maja, 18:00

Kolejka 17 - 18-19 maja

KS Grabówka 8-0 GKS Stawiski 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 14:00) odwołany
KS Sokoły 2-3 Jastrząb Knyszyn 19 maja, 13:00
Narew Choroszcz 7-1 Grab Janówka 18 maja, 17:00
Orzeł Tykocin 4-2 Znicz Suraż 18 maja, 17:00
Pasja Kleosin 0-1 Supraślanka Supraśl 18 maja, 17:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-0 Sudovia Szudziałowo 19 maja, 16:00

Kolejka 18 - 25-26 maja

KS Grabówka 4-0 Jastrząb Knyszyn 22 maja, 18:00
GKS Stawiski 6-3 Pogranicze Kuźnica Białostocka 26 maja, 17:00
Sudovia Szudziałowo 1-3 Pasja Kleosin 25 maja, 15:00
Supraślanka Supraśl 2-1 Orzeł Tykocin 25 maja, 13:00
Znicz Suraż 0-4 Narew Choroszcz 26 maja, 14:30
Grab Janówka 3-2 KS Sokoły 26 maja, 14:00

Kolejka 19 - 1-2 czerwca

Jastrząb Knyszyn 1-4 GKS Stawiski 2 czerwca, 17:00
KS Grabówka 13-0 Grab Janówka 2 czerwca, 16:00
KS Sokoły 7-0 Znicz Suraż 2 czerwca, 14:00
Narew Choroszcz 7-1 Supraślanka Supraśl 1 czerwca, 17:00
Orzeł Tykocin 4-0 Sudovia Szudziałowo 1 czerwca, 17:00
Pasja Kleosin 1-2 Pogranicze Kuźnica Białostocka 1 czerwca, 17:00

Kolejka 20 - 8-9 czerwca

GKS Stawiski 0-1 Pasja Kleosin 9 czerwca, 17:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 2-1 Orzeł Tykocin 9 czerwca, 15:00
Sudovia Szudziałowo 0-8 Narew Choroszcz 8 czerwca, 15:00
Supraślanka Supraśl 6-2 KS Sokoły 8 czerwca, 15:00
Znicz Suraż 0-4 KS Grabówka 9 czerwca, 13:00
Grab Janówka 0-3 Jastrząb Knyszyn 9 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 2-0

Kolejka 21 - 15-16 czerwca

Grab Janówka 0-2 GKS Stawiski 16 czerwca, 18:00
Jastrząb Knyszyn 3-0 Znicz Suraż 15 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Grabówka 3-0 Supraślanka Supraśl 16 czerwca, 17:00
KS Sokoły 2-1 Sudovia Szudziałowo 15 czerwca, 17:30
Narew Choroszcz 7-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 15 czerwca, 17:00
Orzeł Tykocin 3-1 Pasja Kleosin 15 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 22-23 czerwca

GKS Stawiski 3-0 Orzeł Tykocin 23 czerwca, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Pasja Kleosin 1-2 Narew Choroszcz 23 czerwca, 14:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-0 KS Sokoły 23 czerwca, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Sudovia Szudziałowo 1-8 KS Grabówka 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (23 czerwca, 16:00) odwołany
Supraślanka Supraśl 1-1 Jastrząb Knyszyn 19 czerwca, 18:30
Znicz Suraż 3-4 Grab Janówka 22 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa 2018/2019 (podlaska)

Klasa A 2018/2019 (podlaska I)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas