[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Bydgoszcz

Runda wstępna - 4-5 sierpnia
(Losowanie - 13 lipca 2018 - siedziba Kujawsko-Pomorskiego ZPN)
GLKS Dobrcz - wolny los

Victoria Śliwice 1-1 Start Warlubie 4 sierpnia, 15:00
k. 2-3
Wojciech Selka 72 - Dawid Klimek 11
Grom Osie 7-1 Tucholanka Tuchola 4 sierpnia, 17:00
Mateusz Orłowski 20, 86, Mateusz Waśkowski 35, Szymon Pepliński 37, 64, Jarosław Petla 75, Mateusz Kruszczyński 80 - Bartosz Kaszczyszyn 7
Zryw Wielki Lubień 1-2 Victoria Niemcz 5 sierpnia, 12:00
Ryszard Urbańczyk 51 - Paweł Andrearczyk 59, 75
Fuks Wielowicz 5-2 Rawys Raciąż 5 sierpnia, 15:00
Damian Koniszewski 51, 75, Wojciech Klesiński 53, Arkadiusz Grochowski 82, 85 - Szymon Schreiber 65, Tobiasz Mocek 80
Orzeł Bydgoszcz 2-1 Megamator Bydgoszcz 4 sierpnia, 11:00
Paweł Wilk 44, Krzysztof Migocki 50 - Remigiusz Sitterlee 20
na stadionie Polonii
Łokietek Wierzchucin Królewski 0-4 GLKS Osielsko Żołędowo 4 sierpnia, 17:00
Oskar Jackowski 35, 56, Bartosz Ligocki 78, Marcin Szulc 79
LKS Dąbrowa Chełmińska 1-4 Victoria Koronowo 4 sierpnia, 17:00
Dawid Sarnowski 76 - Maciej Górzyński 24, Jakub Kulpa 55, Mateusz Chrzanowski 58, Paweł Baumgart 85
AF Brzoza 4-2 Victoria Kołaczkowo 5 sierpnia, 17:00
Jarosław Bagrowski 23, 73, Mikołaj Rajczakowski 76, 89 - Krzysztof Stefanowicz 60, Jacek Staśkiewicz 83
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-6 Noteć Inowrocław 5 sierpnia, 11:00
Promień Szczepanowo 2-1 Legia Strzelce 4 sierpnia, 18:00
Kamil Reinke 20, Dawid Błażejewski 89 - Mateusz Wawer 40
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 4-5 Piast Kołodziejewo 4 sierpnia, 17:30
Dawid Markowski 14, 74, Radosław Malinowski 51, Artur Zaborowski 86 - Piotr Kędziora 9, 23, Piotr Łabuszyński 42, 43, Przemysław Liszkowski 49 (s)
Znicz Rojewo 3-1 Zagłębie Piechcin 5 sierpnia, 11:00
Bartłomiej Bednarek 20, Łukasz Kroplewski 50, Paweł Sobecki 78 - Krzysztof Dybalski 75
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-4 BOSiR Barcin 4 sierpnia, 18:30
Kamil Juszczak 61 - Daniel Nowakowski 41, 62, Marcin Tarnowski 44, 84
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3-1 Zootechnik Kołuda Wielka 5 sierpnia, 12:00
Hubert Trawiński 22, 78, Wiktor Szczepaniak 90 - Szymon Maciejewski 88
Burza Nowa Wieś Wielka 2-1 Spójnia Białe Błota 4 sierpnia, 16:00
Łukasz Jędrusik 20, Dawid Wiśniewski 41 - Oskar Suchodolski 70

I runda - 22 sierpnia
(Losowanie - 9 sierpnia 2018 - siedziba Kujawsko-Pomorskiego ZPN)
Orzeł Bydgoszcz - wolny los

Start Warlubie 1-5 Start Pruszcz 22 sierpnia, 17:30
Patryk Klimek 32 - Kamil Nawrocki 6, Jakub Krukowski 8, 34, Mateusz Szulc 37, Maciej Góra 48
Grom Osie 1-3 Pomorzanin Serock 22 sierpnia, 17:30
Paweł Dmuchowski 76 - Adam Wadziński 1, Krystian Kaszyński 18, Marcin Włoch 90
Victoria Niemcz 3-4 KS Brzoza 22 sierpnia, 19:00
Filip Guczkowski 46, 50, Artur Olszanowski 62 - Piotr Krysik 12, 16, Albert Maciejewski 90, Łukasz Łutowski 90
Fuks Wielowicz 0-1 Grom Więcbork 19 września, 16:30
Bartłomiej Kosmela 87
w pierwotnym terminie (23 sierpnia, 18:00) nie odbył się; goście nie posiadali kart zdrowia
GLKS Dobrcz 2-1 GLKS Osielsko Żołędowo 28 sierpnia, 18:00
Przemysław Janiszewski 40, Jarosław Lewandowski 43 - Daniel Bandyszewski 32
Victoria Koronowo 2-1 Gryf Sicienko 22 sierpnia, 17:00
Damian Stasikowski 82, Paweł Baumgart 90 - Bartłomiej Świątek 6
AF Brzoza 3-3 Piast Złotniki Kujawskie 22 sierpnia, 18:00
pd. k. 5-4
Łukasz Żuchowski 28, 62, Mikołaj Rajczakowski 85 - Marek Baranowski 25, 68, Szymon Baranowski 90
Noteć Inowrocław 1-2 Kujawianka Strzelno 22 sierpnia, 17:00
Paweł Gotówka 15 - Kamil Łukomski 2, Marcin Grabarek 84
Promień Szczepanowo 2-1 Noteć Gębice 22 sierpnia, 18:00
Dawid Błażejewski 14, Daniel Janus 34 - Piotr Pacia 39
Piast Kołodziejewo 3-0 Gopło Kruszwica 22 sierpnia, 17:00
Erwin Woźniak 34, Piotr Bachanek 43, Piotr Łabuszyński 73
Znicz Rojewo 0-1 Goplania Inowrocław 22 sierpnia, 18:00
Krystian Szeluga 34
BOSiR Barcin 2-5 Noteć Łabiszyn 28 sierpnia, 17:30
Mateusz Ostrowski 80, Radosław Wisz 85 - Piotr Mucha 6, Wiktor Dąbrowski 25, Fabian Malerowicz 29, Mateusz Gryglewicz 75, 90
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0-1 Szubinianka Szubin 22 sierpnia, 17:00
Michał Machowski 66
Burza Nowa Wieś Wielka 1-3 Sportis Łochowo 22 sierpnia, 17:45
pd.
Łukasz Retlewski 59 - Maciej Słupecki 74, Arkadiusz Nowicki 95, Marcin Krzywicki 119
SP Zawisza Bydgoszcz 3-1 Sędziowie K-PZPN Bydgoszcz 22 sierpnia, 17:30
Patryk Kozłowski 1, Patryk Straszewski 2, Patryk Błażejewicz 43 - Szymon Rutkowski 43

II runda - 5 września
(Losowanie - 24 sierpnia 2018 - siedziba Kujawsko-Pomorskiego ZPN)
SP Zawisza Bydgoszcz - wolny los

Start Pruszcz 1-3 Wisła Nowe 5 września, 17:00
Maciej Kołodziej 42 - Dawid Górski 10 (k), Daniel Widz 20, Mateusz Płóciennik 26
Pomorzanin Serock 0-5 Wda Świecie 5 września, 17:00
Jakub Ratkowski 43, Bartosz Czerwiński 50 (k), 73, Maciej Śliwiński 74, Olaf Wójtowicz 84
AF Brzoza 2-4 KS Brzoza 5 września, 17:30
Jakub Szydłowski 20, 26 - Piotr Krysiak 49, Mariusz Raczkowski 56, Piotr Ziółkowski 69, 74
Grom Więcbork 0-4 Sportis Łochowo 26 września, 16:00
Maciej Słupecki 5, Noel Moncada 57, Paweł Perczyński 74, Kajetan Wojciechowski 75
Orzeł Bydgoszcz 0-34 Polonia Bydgoszcz 5 września, 17:00
Filip Twardowski 2, Łukasz Chruścicki 5, 17, 30, 38, 41, 46, 48, 49, 54, 72, 88, 90, Przemysław Kosmela 11, Adam Łotoszyński 19, Piotr Świetlik 25, 78, Damian Adamski 28, 32, 39, Łukasz Nowak 37, 40, Mariusz Klosak 51 (s), Andrij Melnyk 53, Krystian Born 54, 65, 75, 76, 83, Martin Romanek 59, 84, Michał Grzegorek 60, 87, Przemysław Januszewski 87
na stadionie Polonii; Orzeł gospodarzem
GLKS Dobrcz 2-1 Unia Solec Kujawski 5 września, 17:00
pd.
Mariusz Janiszewski 78, 99 - Daniel Łatka 41
Victoria Koronowo 4-5 BKS Bydgoszcz 5 września, 16:00
pd.
Szymon Łagoda 15, Piotr Miś 42, Krystian Uczniak 57, Paweł Dec 87 (k) - Oskar Sapa 17, Kacper Sapa 38, 110, Mateusz Choromański 48, Mikołaj Prybiński 76
Piast Kołodziejewo 2-6 Pogoń Mogilno 5 września, 17:00
Piotr Łabuszyński 12, Arkadiusz Wilk 78 - Patryk Perliński 24, Jakub Preibe 35, Jay Jaskólski 63, Wiktor Mrówczyński 67, 73, 77
Kujawianka Strzelno 1-4 Cuiavia Inowrocław 12 września, 17:00
Mariusz Łęga 44 - Ariel Jastrzembski 2, 58, 66, Mikołaj Ruta 85
w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) odwołany
Promień Szczepanowo 1-5 Notecianka Pakość 5 września, 17:00
Filip Zieliński 65 - Michał Szot 4, Kacper Mozgawa 21, Marcin Słowiński 37, Kamil Kala 75, 76
Szubinianka Szubin 0-2 Chemik Bydgoszcz 5 września, 17:00
Radosław Mik 66, 75
Goplania Inowrocław 0-3 Unia Janikowo 5 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Noteć Łabiszyn 0-2 Unia Gniewkowo 5 września, 17:30
Kamil Fajkowski 41, Krzysztof Brończyk 90

III runda - 26 września
(Losowanie - 10 września 2018 - siedziba Kujawsko-Pomorskiego ZPN)
Unia Gniewkowo, Pogoń Mogilno - wolny los

Wisła Nowe 2-3 Wda Świecie 26 września, 16:30
Filip Sikorski 20, Dawid Frelek 84 - Karol Maliszewski 68, Wojciech Ernest 83, Łukasz Szpakowski 90 (s)
SP Zawisza Bydgoszcz 1-3 BKS Bydgoszcz 26 września, 15:45
Patryk Straszewski 68 - Rafał Kostkowski 17, Oskar Andrzejewski 60, Paweł Dudzik 70
KS Brzoza 2-7 Chemik Bydgoszcz 26 września, 16:15
Kamil Baranowski 22, Sławomir Sztuba 87 - Wojciech Mielcarek 16, 32, Dawid Janicki 19, Daniel Włosiński 28, 60, Radosław Mik 38, Tomasz Prejs 68
GLKS Dobrcz 1-0 Polonia Bydgoszcz 26 września, 16:00
Karim Mouhayouss 74
Cuiavia Inowrocław 5-1 Notecianka Pakość 25 września, 16:00
Ariel Jastrzembski 4, Gocza Czania 30, Michał Marczyński 50, Mikołaj Ruta 51, 84 - Marcin Skonieczka 28
Sportis Łochowo 4-1 Unia Janikowo 3 października, 16:00
Dylan Woźniczka 8, Noel Moncada 24, Wojciech Lewandowski 39, Marcin Krzywicki 54 - Filip Jagielski 45

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas