[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek

I runda - 5 września

Start Stawki 0-3 MGKS Lubraniec 4 września, 18:00
Patryk Woźniak 26, Krzysztof Kosiński 57, Damian Wiśniewski 67
Orion Popowo 2-1 Piast Bądkowo 5 września, 17:00
Adrian Dykowski 63, Damian Majewski 88 - Marcin Chlewicki 27

II runda - 19 września

Orzeł Służewo 0-5 Włocłavia Włocławek 19 września, 16:30
Piotr Charzewski 45, Przemysław Markiewicz 53, Piotr Gląba 58, 60, Igor Zuchora 90
LTP Lubanie 2-3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 19 września, 16:30
Marcin Zapiec 65, Cezary Smykowski 85 - Miłosz Sadowski 50, 55, Dominik Smołko 63
Orion Popowo 2-8 Lech Rypin 19 września, 16:30
Damian Milewski 73, Damian Majewski 80 - Dawid Słomczewski 30 (s), Miłosz Waszczuk 50, 59, 88, Martyn Trędewicz 65, 85, Szymon Moszczyński 70, 77
Lubienianka Lubień Kujawski 3-4 Kujawianka Izbica Kujawska 19 września, 16:30
Patryk Olczak 2, Adam Wiśniewski 80, 86 - Sebastian Popieliński 5, 16, Jakub Wesołowski 13, Ołeh Tabaka 50
Łokietek Brześć Kujawski 3-1 Kujawiak Kowal 19 września, 16:30
pd.
Billy Abbott 32, 109, Dawid Marciniak 103 - Łukasz Grube 36
Zdrój Ciechocinek 2-5 Lider Włocławek 19 września, 16:30
Rafał Rafiński 50, Jarosław Krzyżanowski 72 (k) - Łukasz Mordanka 1, 23, Damian Narożniak 33, 88, Dawid Krzyżański 40
Wisła Dobrzyń 3-0 Start Radziejów 19 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
MGKS Lubraniec 0-1 GKS Baruchowo 19 września, 17:00
Piotr Kierus 70

III runda - 3 października

Wisła Dobrzyń 0-9 Kujawianka Izbica Kujawska 3 października, 16:00
Mateusz Janik 7, Kamil Mazurkiewicz 10, Łukasz Galanciak 24, 38, Jan Kołodziejski 29 (k), 67, Sebastian Popieliński 32, Przemysław Kowalski 43, Damian Siek 44
GKS Baruchowo 2-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 3 października, 17:00
Arkadiusz Górecki 38 (k), 73
Lider Włocławek 0-1 Lech Rypin 3 października, 17:00
Daniel Jasieniecki 63
Łokietek Brześć Kujawski 3-4 Włocłavia Włocławek 3 października, 16:00
Michał Skonieczny 8, Dawid Marciniak 67, Marcin Pałczyński 80 - Piotr Charzewski 7 (k), 17, Paweł Behlke 18, 22

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas