[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Lubelski ZPN - Biała Podlaska

I runda - 4-5 sierpnia
ŁKS Łazy - wolny los

TOP 54 Biała Podlaska 4-2 SPLGMP Rogoźnica 5 sierpnia, 16:00
Az-Bud Komarówka Podlaska 3-1 Unia II Żabików 5 sierpnia, 16:00
GLKS Jabłoń 0-3 SRG Sławatycze 5 sierpnia, 16:00
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 0-3 Janowia Janów Podlaski 5 sierpnia, 16:00
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Piekiełko Przykwa 5-0 Tur Turze Rogi 5 sierpnia, 16:00
Perła Dwornia 2-3 Wóldom Wólka Domaszewska 5 sierpnia, 16:00
Armaty Stoczek Łukowski 3-4 Absolwent Domaszewnica 5 sierpnia, 16:00
w Starej Róży
Unia II Krzywda 13-0 WKS Wólka Świątkowa 5 sierpnia, 16:00
Wenus Oszczepalin 0-7 ULKS Dębowica 5 sierpnia, 16:00
w Dębowicy; Wenus gospodarzem
Niwa Łomazy 1-2 Granica Terespol 5 sierpnia, 17:00
LZS Dobryń 2-5 Lutnia Piszczac 5 sierpnia, 16:00
Twierdza Kobylany 1-2 Tytan Wisznice 5 sierpnia, 13:00
Dawid Oniszczuk ? - nieznany ?, ?
w Dobryniu Dużym
Victoria Parczew 2-3 LKS Milanów 5 sierpnia, 16:00
Młodzieżówka Radzyń Podlaski 4-2 Grom Kąkolewnica 5 sierpnia, 16:00
Emil Mazurek ?, Artur Dymek ?, ? (k), Karol Wierzbicki ? - nieznany ?, ?
Orzeł Czemierniki 2-0 Unia Żabików 5 sierpnia, 16:00
Krzna Rzeczyca 2-5 Huragan Międzyrzec Podlaski 5 sierpnia, 16:00
Orlęta Gołaszyn 3-0 Unia Krzywda 5 sierpnia, 16:00
Start Gózd 1-3 Olimpia Okrzeja 5 sierpnia, 16:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 3-5 Kujawiak Stanin 5 sierpnia, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-2 Bizon Jeleniec 5 sierpnia, 16:00
Bór Dąbie 3-2 Bad Boys Zastawie 5 sierpnia, 16:00
Piotr Fortuna ?, ?, Sebastian Tokarski ? - nieznany ?, ?
Polesie Serokomla 1-0 Sokół Adamów 5 sierpnia, 16:00

II runda - 11-12 sierpnia
Huragan Międzyrzec Podlaski - wolny los

TOP 54 Biała Podlaska 1-2 Granica Terespol 11 sierpnia, 16:00
Az-Bud Komarówka Podlaska 1-4 Młodzieżówka Radzyń Podlaski 12 sierpnia, 16:00
Absolwent Domaszewnica 2-6 Bizon Jeleniec 12 sierpnia, 16:00
Polesie Serokomla 8-3 Piekiełko Przykwa 12 sierpnia, 16:00
Wóldom Wólka Domaszewska 2-3 Orlęta Gołaszyn 12 sierpnia, 16:00
SRG Sławatycze 6-4 Tytan Wisznice 12 sierpnia, 16:00
Janowia Janów Podlaski 1-2 Lutnia Piszczac 12 sierpnia, 16:00
Unia II Krzywda 2-1 Olimpia Okrzeja 12 sierpnia, 16:00
pd.
ULKS Dębowica 1-3 Kujawiak Stanin 12 sierpnia, 16:00
Bór Dąbie 3-5 ŁKS Łazy 12 sierpnia, 16:00
Orzeł Czemierniki 2-0 LKS Milanów 12 sierpnia, 16:00

III runda - 10-11 listopada

SRG Sławatycze 0-3 Lutnia Piszczac 24 marca, 12:00
Młodzieżówka Radzyń Podlaski 5-2 Granica Terespol 11 listopada, 12:00
Piotr Łoziński ?, Emil Mazurek ?, ?, Konrad Michalski ?, Marcin Łukaszuk ? - nieznany ?, ?
Orzeł Czemierniki 0-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 11 listopada, 12:00
Orlęta Gołaszyn 3-7 ŁKS Łazy 11 listopada, 12:00
pd.
Unia II Krzywda 2-3 Polesie Serokomla 12 listopada, 12:00
Bizon Jeleniec 5-1 Kujawiak Stanin 11 listopada, 12:00

IV runda - 31 marca

Polesie Serokomla 2-5 ŁKS Łazy 31 marca, 12:00
Bizon Jeleniec 2-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 31 marca, 12:00
k. 3-2
Młodzieżówka Radzyń Podlaski 0-3 Lutnia Piszczac 31 marca, 12:00

1/4 finału - 10 kwietnia
Orlęta Radzyń Podlaski, Podlasie Biała Podlaska - wolny los

ŁKS Łazy 2-4 Orlęta Łuków 10 kwietnia, 17:00
pd.
Lutnia Piszczac 1-3 Bizon Jeleniec 10 kwietnia, 17:00

1/2 finału - 24 kwietnia

Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Podlasie Biała Podlaska 24 kwietnia, 17:00 (350)
pd.
Karol Kalita 5, Maciej Wojczuk 111 - Mariusz Chmielewski 8
Bizon Jeleniec 2-0 Orlęta Łuków 24 kwietnia, 17:00
Jakub Dołęga 60, 90

Finał - 15 maja

Bizon Jeleniec 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski 15 maja, 17:00
Michał Botwina 84 - Maciej Wojczuk 74, Kacper Waniowski 87
w Jeleńcu

Puchar Polski 2018/2019 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2018/2019 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2018/2019 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2018/2019 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas