[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

Runda wstępna - 15 sierpnia

Vojsławia Wojsławice 1-2 Astra Leśniowice 15 sierpnia, 16:30
Pomian Chełm 7-5 Nonejmy Krasnystaw 15 sierpnia, 16:30
Znicz Siennica Różana 3-0 Wichry Chełm 15 sierpnia, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Chełmska Husaria Chełm 4-1 Malowane Chełm 15 sierpnia, 16:30
Radosław Ciołek ?, Tomasz Sąsiadek ?, Jacek Dyszewski ?, Krzysztof Klempka ? - nieznany ?

I runda - 12 września
(Losowanie - 23 sierpnia 2018 - siedziba OZPN Chełm)

Znicz Siennica Różana 3-4 Agros Suchawa 12 września, 16:00
Przemysław Mazurek 43, Kacper Lato 57, 80 - Denis Krawczuk 30, 68, Emil Mikulski 63, Kacper Staszewski 76
Astra Leśniowice 2-3 Orzeł Srebrzyszcze 12 września, 16:00
Karol Gadzicki 30, Robert Janusz 43 - Łukasz Tatysiak 24, Dominik Drewiecki 36, Szymon Basaj 61
Chełmska Husaria Chełm 3-1 Unia Rejowiec 12 września, 16:00
Pomian Chełm 0-9 Ogniwo Wierzbica 12 września, 16:00
Frassati Fajsławice 1-0 Start Pawłów 12 września, 16:00
Daniel Krakiewicz 90
Unia Białopole 3-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 12 września, 16:00
Paweł Mazur 42, 88, Adrian Oleszczuk 58 - Mateusz Wiewióra 56
Ruch Izbica 4-2 Tatran Kraśniczyn 12 września, 16:00
Brat Siennica Nadolna 7-3 Granica Dorohusk 12 września, 16:00
Norbert Nowicki 9, 56, 85, Andrzej Ignaciuk 40, Piotr Witka 55, Robert Malinowski 63, Sebastian Suduł 86 - Dominik Swatek 34, 77, Damian Komosa 73

II runda - 26 września

Chełmska Husaria Chełm 5-5 Włodawianka Włodawa 26 września, 15:30
pd. k. 7-6
Arkadiusz Słomka 5 (k), Karol Skubisz 32, Krzysztof Ruszkiewicz 38, Mateusz Krzyżak 90, Mirosław Neckar 104 - Patryk Błaszczuk 35, Dawid Wojtak 56, 70, Mateusz Chwedoruk 82, 102
Agros Suchawa 1-3 Start Krasnystaw 26 września, 15:30
Sebastian Staszewski 5 - Karol Wojciechowski 65 (k), Dawid Bielak 70, Patryk Ciesielski 90
Hetman Żółkiewka 2-2 Orzeł Srebrzyszcze 26 września, 15:30
pd. k. 4-2
Łukasz Sawicki 6, Rafał Małek 30 - Szymon Tatysiak 37, Kordian Nazaruk 48
Ruch Izbica 4-4 Victoria Żmudź 26 września, 15:30
pd. k. 3-4
Maciej Śliwa 24, 117 (k), Jakub Antoniak 55, Igor Pawlak 116 - Michał Kuczyński 65, Mateusz Misztal 68, Piotr Lecki 93, Jurij Furta 104
Frassati Fajsławice 2-3 Ogniwo Wierzbica 26 września, 15:30
Michał Młynarczyk 7, Sebastian Baran 90 - Jakub Chlebiuk 49, Przemysław Mazurek 63, Sławomir Skorupski 73
Unia Białopole 8-2 Spółdzielca Siedliszcze 26 września, 15:30
Adrian Oleszczuk 3, 45, 67, Grzegorz Piekaruk 5, Kamil Tabuła 13, Dominik Hossin 58, 77, Adrian Zdybel 59 - Radosław Grzesiuk 75, 88
Brat Siennica Nadolna 0-10 Kłos Chełm 3 października, 15:00
Kacper Kowalski 20, Dawid Stepaniuk 38, Łukasz Drzewicki 44, Arkadiusz Wałczyk 52, 63, 76, Łukasz Bryk 53, Paweł Król 67, 90, Damian Kuśmierz 85

1/4 finału - 10 października

Ogniwo Wierzbica 0-7 Chełmianka Chełm 10 października, 15:00
Rafał Kursa 17, Michał Budzyński 28, Kamil Kocoł 56, Hubert Kotowicz 75, Jakub Gołąb 77, Aleks Aftyka 85, Krzysztof Zawiślak 90
Kłos Chełm 1-2 Start Krasnystaw 17 października, 14:30
w pierwotnym terminie (10 października, 15:00) odwołany
Hetman Żółkiewka 0-3 Victoria Żmudź 10 października, 15:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Chełmska Husaria Chełm 7-5 Unia Białopole 10 października, 15:00
pd.
Arkadiusz Słomka 30, 50, 117 (k), Karol Skubisz 47, Radosław Ciołek 83, 106, Krzysztof Ruszkiewicz 90 - nieznany 15, 23, 40, 41, 45

1/2 finału - 10 kwietnia

Finał - 24 kwietnia

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas