[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Zachodniopomorski ZPN - Szczecin

I runda - 19 sierpnia
Ina Nadarzyn, Santos Sarbinowo - wolny los

Sparta II Gryfice 3-6 Bałtyk Gostyń 19 sierpnia, 17:00
Miłosz Smal 5, Tomasz Kość 29, Kamil Kowalczyk 78 - Marek Bembel 22, Marcin Łukowiec 41, Daniel Domoń 52, 81, Andrzej Frańczak 57, Kamil Bajda 58
Zieloni Wyszobór 4-2 Jastrząb Łosośnica 19 sierpnia, 17:00
Bartosz Plech 8, Krystian Sioła 22, Rafał Lal 26, 66 - Konrad Woźniak 10, 88
Światowid 63 II Łobez 1-6 Sowianka Sowno 19 sierpnia, 17:00
Adam Nowak 3 - Wojciech Karcz 4, Paweł Rynalski 34, Bartosz Sydorak 40, 43, 75, 84
Sparta Skalin 1-7 Zjednoczeni Kobylanka 19 sierpnia, 17:00
Jacek Jaskuła 35 - Jakub Szubert 27, 90, Sylwester Kryszkiewicz 68, Sebastian Kopciuch 80, 86, 88, Rafał Malarczyk 81
Dęby Rogowo 1-0 Jedność Przewłoki 19 sierpnia, 17:00
Dominik Banaszczyk 79
Sparta Sobiemyśl 0-3 Grot Gardno 19 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Chrobry Boleszkowice 0-6 Mieszko Mieszkowice 19 sierpnia, 17:00
Przemysław Kowalczyk 20, Artur Szkolnicki 30, Marcin Paszko 45, 56, 68, Piotr Jóźwiak 73
Salos Szczecin 3-3 Orzeł Pęzino 19 sierpnia, 17:00
k. 3-1
Krzysztof Kuca 3, 27, Dawid Siebert 89 - Dawid Jankowski 5, 20, Damian Żaba 66
Pionier Szczecin 1-4 LZS Kołbaskowo 19 sierpnia, 17:00
Marek Garncarek 21 - Rafał Sinkowski 19, 62, Michał Furtan 48, Mateusz Dryjer 90
WODR Barzkowice 4-2 Radovia Radowo Małe 19 sierpnia, 17:00
Kamil Grocholski 32, Bartosz Leżuch 66, Radosław Grabski 73, Bartosz Wolski 90 - Łukasz Jałowiec 17, Patryk Wiśniowski 43
Orzeł Małkocin 0-0 Orzeł Grzędzice 19 sierpnia, 17:00
k. 4-2
Chemik II Police 2-2 Znicz Niedźwiedź 19 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Filip Jasik 18, 60 - Piotr Biwan 23, 69
Hanza Goleniów 3-1 Promień Mosty 19 sierpnia, 17:00
Mateusz Kołodziej 2, Michał Lebioda 30, 56 - Patryk Lubowicki 90
Koral Mostkowo 3-5 Fagus Kołbacz 19 sierpnia, 17:00
Krzysztof Serwatkiewicz 41, Rafał Sztandarski 49, 54 - Konrad Świerkosz 58, Krzysztof Michalski 61, 86, Piotr Sipko 80, Ołeksandr Kolisnyk 88
Kasta Majowe (Szczecin) 1-3 Odrzanka Radziszewo 19 sierpnia, 14:30
Piotr Kepke 37 - Adam Trendel 25, Radosław Gierasimczyk 69, Adam Urysiak 70
Czarni 44 Szczecin 1-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 19 sierpnia, 17:00
k. 5-4
Mateusz Błaszczyk 35 - Kamil Hajdukiewicz 60
Płomień Lisowo 0-3 Rolpol Rossow Chlebowo 19 sierpnia, 17:00
KS Wołczkowo-Bezrzecze 3-7 Tanowia Tanowo 19 sierpnia, 17:00
Sokół Sokoliniec 2-5 Aquila Szczecin 19 sierpnia, 17:00
Ariel Lis 76, Karol Kobus 80 - Miłosz Pogoda 15, 23, 25, Paweł Łubian 70, Mateusz Bylicki 85
Tywa Swobnica 0-14 Iskra Banie 19 sierpnia, 17:00
Patryk Sarota 12, Radosław Sapiński 21, Piotr Wołosz 44, Kamil Karbowski 48, 69, 78, 90, Kamil Kuzio 57, 71, 74, Robert Kołasiewicz 61, 65, Bartłomiej Durasiewicz 67, Cezary Nagaj 81
Znicz Wysoka Kamieńska 1-0 Prawobrzeże Świnoujście 19 sierpnia, 17:00
Szymon Chlebowski 69
Łabędź Widuchowa 2-3 Piast Piaseczno 19 sierpnia, 17:00
Daniel Włoch 75, Michał Zawadzki 83 - Sebastian Wiśniewski 9, Rafał Juchlke 36, Marcin Osowiec 81
Czarni Czarnówko 0-4 Rurzyca Nawodna 19 sierpnia, 17:00
Mateusz Sulewski 45 (s), Przemek Wiśniewski 51, 71, Emil Jabłoński 59
Orzeł Prusinowo 0-4 Bizon Cerkwica 18 sierpnia, 17:00
Unia II Dolice 5-4 Bryza Reńsko 19 sierpnia, 17:00
Kamil Kwiatkowski 23, 23, 28, 88, Filip Sosnowski 68 - Paweł Olejnik 29, 56, 79, Jakub Lechnaty 90
Wicher Przelewice 5-1 GKS Golenice 19 sierpnia, 17:00
Marek Kustra 9, 62, Patryk Wilgocki 17, Bartosz Ruciński 28, 90 - Przemysław Szczeciński 75
Mechanik Warnice 1-1 Unia Swochowo 19 sierpnia, 17:00
k. 5-4
Mateusz Rychlewski 70 - Paweł Wójcik 35
Korona Stuchowo 3-0 Sarmata Dobra 19 sierpnia, 17:00
Dawid Pawłowski 19, Jarosław Fijałkowski 41 (s), Krzysztof Guster 90

II runda - 5 września
(Losowanie - 21 sierpnia 2018 - siedziba ZZPN)

Bałtyk Gostyń 0-7 Błękitni Trzygłów 5 września, 17:30
Jakub Ragus 37, Błażej Lisiak 38, Krzysztof Pawluch 40, 87, Eryk Wróbel 65, Szymon Stefaniak 88, Mateusz Gibas 89
Zieloni Wyszobór 0-14 Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 września, 17:30
Maksym Bożenko 11, 30, 49, Mateusz Świderski 37, 63, 81, 85, 87, Marcin Pietrzak 47, 58, 86, Grzegorz Balkowski 54, Serhij Bondar 61, Szymon Pawłowski 89
Sowianka Sowno 0-11 Wicher Brojce 5 września, 17:30
Szymon Klepuszewski 22, 66, Dmytro Nikołajew 37, 60, 73, Władysław Dorosz 58, 68, Jacek Chołys 64, Grzegorz Karcz 69 (s), Mariusz Marcinkowski 72, Marcin Bednarczyk 79
Hanza Goleniów 1-3 Polonia Płoty 5 września, 17:30
Michał Lebioda 90 - Kladiusz Miler 36, 77, Eryk Leder 88
Znicz Wysoka Kamieńska 1-4 Jantar Dziwnów 5 września, 17:30
Paweł Tesarski 73 - Paweł Żabierek 14, 75, Patryk Wojtkiewicz 17, 86
Bizon Cerkwica 1-14 Flota Świnoujście 5 września, 17:30
Mariusz Wlaźlak 24 - Michał Nowak 10, Damian Mosiądz 11, 20, 26, 29, 32, 51, Mateusz Bątkowski 47, 71, Michał Stasiak 49, 84, Piotr Bursa 66, Maciej Nasiadko 71, Hubert Fabiszewski 80
Korona Stuchowo 0-0 Sparta Gryfice 5 września, 17:30
k. 3-5
Fala Międzyzdroje 1-2 Iskra Golczewo 5 września, 18:00
Dominik Ceglarek 68 - Jarosław Ołeniuk 30, Jacek Mruk 50
Dąb Dębice 4-0 Ina Ińsko 5 września, 17:30
Rafał Radawiec 62, Patryk Kubiak 65, Dawid Retmańczyk 83, Tomasz Zawilski 87
Orzeł Łożnica 0-1 Światowid 63 Łobez 5 września, 17:30
Jacek Szabunia 44
Dęby Rogowo 0-1 Masovia Maszewo 5 września, 17:30
Paweł Pakul 54
Zjednoczeni Kobylanka 2-0 Arkonia Szczecin 5 września, 17:30
Sylwester Kryszkiewicz 29, Mateusz Tonder 64
Fagus Kołbacz 4-2 Pomorzanin Nowogard 5 września, 17:30
Piotr Sipko 10, 80, 86, Krzysztof Michalski 55 - Kacper Litwin 15, Artem Gumeniuk 45
LZS Kołbaskowo 3-7 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 5 września, 17:30
Krzysztof Sadowski 52, 71, 88 - Marcin Pauter 5, Adrian Stefanowicz 23, 37, Dawid Bisewski 33, 49, Daniel Jałoszyński 60, Arkadiusz Kondraciuk 70
Salos Szczecin 0-5 Mewa Resko 5 września, 17:30
Daniel Kozłowski 15, 58, Jakub Bodys 18, Arkadiusz Pawłowski 40, Damian Ciszewski 60
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 6-1 Znicz Niedźwiedź 5 września, 18:30
Maksym Olijnyk 27, Szymon Górski 29, Karol Górski 38, Piotr Biwan 63 (s), Dmytro Szewczuk 68, Ołeksandr Symkowycz 78 - Sławomir Ciesielski 15
Odrzanka Radziszewo 1-3 Stal Szczecin 5 września, 17:30
Paweł Burjanowski 32 - Damian Klowan 8, Adam Bogacz 12, Rafał Bakun 67
Czarni 44 Szczecin 1-3 Jeziorak Załom (Szczecin) 5 września, 17:30
Mateusz Błaszczyk 24 - Paweł Olejnik 7, Jakub Werra 80, Łukasz Zieliński 83
Tanowia Tanowo 2-3 GKS Mierzyn 5 września, 17:30
Sebastian Kolec 8, 59 - Dastin Kosior 35, Szymon Kolasa 57, Przemysław Soiński 90
Aquila Szczecin 3-2 OKS Goleniów 5 września, 17:30
Jan Tomczyk 15, Paweł Łubian 42, Michał Luleczka 45 - Mikołaj Szymkowiak 7, Krzysztof Moliński 65
KP Przecław 0-3 Błękit Pniewo
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Energetyk Gryfino 1-4 Ogniwo Babinek 5 września, 17:30
Marek Lipka 40 - Rafał Gnap 24, Paweł Plis 47, 65, Grzegorz Kreft 90
WODR Barzkowice 0-3 Piast Chociwel
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Orzeł Małkocin 1-2 Unia Dolice 5 września, 17:30
Łukasz Kostyk 50 - Jakub Pełka 24, Dominik Kuś 32
Rolpol Rossow Chlebowo 0-3 Orkan Suchań 5 września, 17:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Mechanik Warnice 0-2 Sokół Pyrzyce 5 września, 17:30
Tomasz Sobolewski 13, 68
Świt Barnimie 1-6 Biali Sądów 5 września, 17:30
Artur Wojtowicz 27 - Tomasz Walusiak 9, 76, 90, Bartosz Łysoń 37, 75, Marcel Kmieć 81
Klon Krzęcin 2-3 Zorza Dobrzany 5 września, 17:30
Oskar Sieczkarek 3, Zdzisław Władyczak 70 - Jan Kisielewicz 14, Mateusz Rybka 77, Piotr Olejnik 84
Grot Gardno 1-5 Odra Chojna 5 września, 17:30
Grzegorz Chmielowski 28 - Marcin Borczyński 9, 54, Jakub Pożyczka 43, Łukasz Milewski 50, Mikołaj Daszkiewicz 88
Wicher Przelewice 2-1 CRS Barlinek 5 września, 17:30
Mieszko Mieszkowice 2-3 Zieloni Zielin 5 września, 17:30
Dominik Hałajko 67, Paweł Rosiak 89 - Jakub Wojciechowski 42, Paweł Con 44, Mariusz Dymidów 74
Iskra Banie 4-2 Dąb Dębno 5 września, 17:30
Radosław Sapiński 40, Kamil Karbowski 53, Piotr Bykowski 58, 69 - Piotr Linkiewicz 86, Bartosz Potapiński 90
Ina Nadarzyn 3-0 Drawa Drawno
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Unia II Dolice 1-5 Kłos Pełczyce 5 września, 17:30
Adam Kołodziejski 36 - Bartek Paczos 8, 48, Marcin Priem 9, Eryk Franek 28, Remigiusz Pastwa 85
Piast Piaseczno 1-4 Polonia Giżyn 5 września, 17:30
Rafał Juchlke 36 - Michał Pasławski 22, 27, 86, Kamil Kowalski 60
Rurzyca Nawodna 3-0 Sęp Brzesko
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Santos Sarbinowo 0-4 Piast Karsko 5 września, 17:30
Miron Ouaddi 6, Jan Cieślarczyk 25, Bartosz Fafuła 45 (s), Patryk Korzeniewicz 80
Czcibor Cedynia 0-1 Osadnik Myślibórz 5 września, 17:30
Artur Łukasiewicz 66
Stal Lipiany 4-3 Gavia Choszczno 5 września, 17:30
Tomasz Kozioł 8, 9, 85, 86 - Grzegorz Gicewicz 3, Paweł Paszkiewicz 36, Bartosz Popielarczyk 44

III runda - 19 września
(Losowanie - 21 sierpnia 2018 - siedziba Zachodniopomorskiego ZPN)
Stal Lipiany - wolny los

Błękitni Trzygłów 0-3 Wybrzeże Rewalskie Rewal
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Polonia Płoty 3-4 Wicher Brojce 19 września, 17:00
Damian Ratajczyk 17, Artur Nabrzewski 72, 77 - Marcin Kocur 26, Jacek Chołys 38, 75, Kamil Chołys 50
Jantar Dziwnów 0-1 Flota Świnoujście 19 września, 17:00
Mateusz Bątkowski 84
Sparta Gryfice 1-0 Iskra Golczewo 19 września, 17:00
Łukasz Zakrzewski 87
Dąb Dębice 2-4 Światowid 63 Łobez 19 września, 17:00
Łukasz Antys 25, Patryk Raczyński 73 - Sebastian Kaczmarek 24, Grzegorz Latocha 69, 88, Konrad Michalik 78
Zjednoczeni Kobylanka 2-3 Masovia Maszewo 19 września, 17:00
Sebastian Kopciuch 34, Grzegorz Kowalewski 72 - Kornel Wagner 2, Szymon Dębowczyk 40, Paweł Pakul 83
Fagus Kołbacz 1-4 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 19 września, 17:00
Arkadiusz Kondraciuk 12 (s) - Adrian Stefanowicz 2, 57, Sebastian Bisewski 26, 47
Mewa Resko 2-6 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 19 września, 17:00
Sebastian Prokopowicz 81, 85 - Szymon Górski 7, 88, Oskar Tarnowski 16, Ołeksandr Symkowycz 60, Jakub Sufin 66, Dawid Kułak 90
Stal Szczecin 9-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 19 września, 17:00
Marcel Wójtowicz 5, Konrad Pyś 11, 60, 65, Bartłomiej Malczewski 33, Maciej Ostrowski 63, 74, Adam Bogacz 68, Piotr Neumann 76 - Paweł Wesołowski 64
Aquila Szczecin 2-2 GKS Mierzyn 19 września, 17:00
k. 4-5
Paweł Łubian 35, Łukasz Niechwiadowicz 78 - Dastin Kosior 22, Karol Kaczorowski 84
Błękit Pniewo 0-0 Ogniwo Babinek 19 września, 17:00
k. 3-2
Piast Chociwel 0-3 Unia Dolice
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Orkan Suchań 3-0 Sokół Pyrzyce 19 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Biali Sądów 0-4 Zorza Dobrzany 19 września, 17:00
Bartłomiej Łyp 22, Michał Dutkowski 28, Tomasz Piotrowski 74, 86
Wicher Przelewice 2-5 Odra Chojna 19 września, 17:30
Marek Kustra 11, Dawid Chwałek 51 (s) - Dariusz Kustra 21 (s), Filip Lewandowski 61, Jakub Pożyczka 77, 90, Karol Tkaczuk 87
Iskra Banie 3-0 Zieloni Zielin 19 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Ina Nadarzyn 0-0 Kłos Pełczyce 19 września, 17:00
k. 4-5
Polonia Giżyn 0-3 Rurzyca Nawodna
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Piast Karsko 3-3 Osadnik Myślibórz 19 września, 17:00
k. 3-2
Patryk Korzeniewicz 65, 81, Patryk Niegowski 68 - Michał Kwapis 28, Artur Łukasiewicz 50, 55

IV runda - 1-2 grudnia
(Losowanie - 21 września 2018 - siedziba Zachodniopomorskiego ZPN)

Wicher Brojce 0-1 Pogoń II Szczecin 1 grudnia, 13:00
Marcel Wędrychowski 88
Masovia Maszewo 2-5 Gryf Kamień Pomorski 1 grudnia, 13:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-8 Świt Skolwin (Szczecin) 12 lutego, 18:00
w pierwotnym terminie (1 grudnia, 13:00) odwołany / w drugim terminie (23 lutego, 13:00) odwołany / w trzecim terminie w Szczecinie; na bocznym boisku Stadionu im. Floriana Krygiera; Ehrle gospodarzem
Błękit Pniewo 0-2 Vineta Wolin 24 lutego, 15:00
w pierwotnym terminie (1 grudnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Gryfinie
Rurzyca Nawodna 1-3 Stal Szczecin 1 grudnia, 13:00
Iskra Banie 0-6 Flota Świnoujście 24 lutego, 17:30
w pierwotnym terminie (1 grudnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (8 grudnia, 12:00) w Gryfinie odwołany
Stal Lipiany 1-1 Ina Goleniów 1 grudnia, 13:00
k. 4-2
Światowid 63 Łobez 0-7 Chemik Police 23 lutego, 13:00
w pierwotnym terminie (1 grudnia, 13:00) odwołany
GKS Mierzyn 3-4 Sparta Węgorzyno 1 grudnia, 13:00
Unia Dolice 3-0 Morzycko Moryń 1 grudnia, 13:00
(wo)
Kłos Pełczyce 1-5 Zorza Dobrzany 8 grudnia, 16:00
w pierwotnym terminie (1 grudnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Barlinku
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-0 Rega Trzebiatów 1 grudnia, 13:00
Sparta Gryfice 1-4 Kluczevia Stargard 1 grudnia, 13:00
Piast Karsko 6-3 Hutnik Szczecin 1 grudnia, 13:00
Odra Chojna 3-6 Orkan Suchań 1 grudnia, 13:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-3 Błękitni II Stargard 1 grudnia, 15:30

V runda - 2-3 marca
(Losowanie - 21 września 2018 - siedziba Zachodniopomorskiego ZPN)

Gryf Kamień Pomorski 2-3 Pogoń II Szczecin 2 marca, 14:00
Szymon Włodarek 67, Radosław Misztal 71 - Paweł Marczuk 6, Soufian Benyamina 30, 90
Vineta Wolin 0-3 Świt Skolwin (Szczecin) 2 marca, 14:00
Mateusz Kosacki 55, Grzegorz Szczepanik 72, Szymon Emche 85
Stal Szczecin 0-0 Flota Świnoujście 2 marca, 17:00
k. 4-5
na boisku przy ul. Witkiewicza / mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
Stal Lipiany 0-4 Chemik Police 2 marca, 14:00
Marcin Krystek 16, 77, Szymon Kapelusz 35, Andrij Protasenko 79
Unia Dolice 0-3 Sparta Węgorzyno 2 marca, 15:00
Dawid Teodorczyk 68, Wojciech Guźniczak 73, Paweł Iskra 85
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-0 Zorza Dobrzany 2 marca, 14:00
Wojciech Pankiewicz 13, Kamil Kocieniewski 67
Piast Karsko 0-2 Kluczevia Stargard 2 marca, 14:00
Kamil Bartoszyński 27, Krystian Gruszczyński 53
Orkan Suchań 1-4 Błękitni II Stargard 2 marca, 14:00
Oskar Wolny 59 - Karol Jabłoński 5, 51, Bartłomiej Zdunek 16, 42

1/4 finału - 3 kwietnia
(Losowanie - 5 marca 2019 - siedziba Zachodniopomorskiego ZPN)

Błękitni II Stargard - Pogoń II Szczecin 10 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu meczu ligowego drużyny gości
Flota Świnoujście - Kluczevia Stargard
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Świt Skolwin (Szczecin) 3 kwietnia, 17:00
Sparta Węgorzyno - Chemik Police

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas