[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Zachodniopomorski ZPN - Koszalin

I runda - 12 sierpnia
Saturn Mielno - wolny los

Błękitni Pomierzyn 1-2 Sokół Suliszewo 12 sierpnia, 16:00
Grom Giżyno 4-4 Santos Kłębowiec 12 sierpnia, 16:00
k. 3-4
Kamil Sputa 29, Konrad Kamiński 47, 82, Grzegorz Janicki 61 - Klaudiusz Szeremet 8, Hubert Piaskowski 23, Paweł Ćmil 56, Kamil Bubeła 90
Bytyń Nakielno 2-1 Mirstal Mirosławiec 12 sierpnia, 16:00
Wicher Rąbino 0-1 Redłovia Redło 12 sierpnia, 16:00
Drzewiarz Krosino 0-3 Pionier 95 Borne Sulinowo 12 sierpnia, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Mechanik II/Iskra Bobolice 3-7 Wrzos Wrzosowo 12 sierpnia, 16:00
Dawid Olszewski 9, Adrian Winkowski 27, Łukasz Świecki 88 - Adam Wilk 6, 20, 41, 71, Krystian Burawski 18, Damian Kołodziejski 64, 74
Błękitni Gonne Małe 0-3 Głaz Tychowo 12 sierpnia, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Wicher Mierzym 3-0 Fala Hen Gąski 12 sierpnia, 16:00
(wo)
Mateusz Nowocień 40, Michał Dobrowolski 45 - Krzysztof Krawczyk 26
na boisku 2-1
Derby Karścino 1-2 Pomorzanin Sławoborze 12 sierpnia, 16:00
Filip Wojda 36 - Radosław Karolczak 60, 74
Hajka Zegrze Pomorskie 1-8 Bajgiel Będzino 12 sierpnia, 16:00
Grzegorz Krawiecki 48 (s) - Maciej Pasternak 5, 10, 71, 75, Mateusz Wiśniewski 57, 76, Marcin Jasiński 69, 88
Płomień Pobłocie Wielkie 3-5 Grot Gorawino 12 sierpnia, 16:00
Łukasz Płażalski 16, 20, Mariusz Różański 57 - Kacper Karkosik 39, 68, 88, Adam Siostrzynkowski 45, Andrzej Wyszyński 63
Sokół Lulewice 3-4 Płomień Myślino 12 sierpnia, 16:00
Sylwester Barczuk 38, Radosław Gruca 58, Sebastian Kurzawski 70 - Sebastian Bielicz 29, Radosław Gozdal 35, Paweł Burda 61, 71
Syrena/Grot Rymań 0-3 Resko Karcino 12 sierpnia, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Jantar Łącko/Korlino 2-3 Arkadia Malechowo 12 sierpnia, 16:00
Jan Marczyński 38, Tomasz Matelak 86 - Piotr Stefanów 6, 18, 76
Płomień Jeżyczki 1-9 Victoria Sianów 12 sierpnia, 16:00
Michał Łenc 46 - Bartłomiej Mural 1, 10, 46, 49, 88, Damian Miętek 5, Tomasz Majerczak 8, Krystian Jegliński 9, Wojciech Drejski 70
Derby Gwiazdowo 2-5 Darpol Barzowice 12 sierpnia, 16:00
Damian Piec 15, Łukasz Witaszek 19 - Sylwester Zimoch 4, Arkadiusz Ciesielski 6, Marcin Pituła 12, Patryk Jażdżewski 61, Zbigniew Kacpura 73
Olimpik/Mieszko Warszkowo 3-0 Passat Bukowo Morskie 12 sierpnia, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Mustang Korzystno 1-4 Zefir Wyszewo 12 sierpnia, 16:00
Patryk Gawroński 33 - Kacper Bartulewicz 40, Tomasz Jarkiewicz 47, 78, Dariusz Siwiecki 52
Grom Świelino 0-3 Hubertus Biały Bór 12 sierpnia, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
KP Drawsko Pomorskie 0-6 Drzewiarz Świerczyna 12 sierpnia, 16:00
Radek Simiński 12, Waldemar Troczyński 43, Adam Głowa 55, Bartłomiej Simiński 59, Filip Adamowicz 68, Mateusz Wiśniewski 88

II runda - 29 sierpnia
Wieża Postomino - wolny los

Sokół Suliszewo 8-3 Spójnia Świdwin 29 sierpnia, 18:00
Mateusz Terefeńko 10, Piotr Jakubowski 28, Marcin Jakubowski 31, 54, Adam Kozak 35, Michał Reczulski 56, 73, Szymon Łukawski 81 - Michał Adamczyk 40, 63, Krzysztof Wiak 59
Santos Kłębowiec 0-9 Lech Czaplinek 29 sierpnia, 18:00
Tomasz Tomczak 17, 36, 66, Igor Bany 31, Sławomir Bakiewicz 32, Patryk Moryc 48, Bartosz Jabłoński 67, Marcin Arczewski 86, Damian Gałosz 87
Bytyń Nakielno 1-5 Korona Człopa 29 sierpnia, 18:00
nieznany ? - Przemysław Truszkowski 7, Patryk Dzikowicz 16, 30, Krzysztof Tebich 43, Konrad Pogocki 80
Redłovia Redło 0-3 Olimp Złocieniec 29 sierpnia, 18:00
Tomasz Dusza 50, Paweł Kujawa 64, Cezary Fedro 80
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-3 Błonie Barwice 29 sierpnia, 18:00
Arkadiusz Furman 23, Wojcech Gersztyn 26, Dominik Woś 43
Wrzos Wrzosowo 4-2 Wybrzeże Biesiekierz 29 sierpnia, 18:00
Krzysztof Grzebieniak 45, Bartosz Szczerba 67, Adam Wilk 72, 85 - Mateusz Korbus 51, Andrzej Artuszewski 87
Głaz Tychowo 2-0 Victoria Sianów 29 sierpnia, 18:00
Jacek Niemiec 29, Arkadiusz Jabłoński 78
Wicher Mierzym 0-2 Iskra Białogard 5 września, 17:45
Marcin Żakowski 43, Piotr Pokuciński 66
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 18:00) odwołany
Pomorzanin Sławoborze 4-4 Jedność/Ikar Krosino 29 sierpnia, 18:00
k. 4-2
Mateusz Dąbrowski 25, 35, Mateusz Sudenis 50, Mateusz Klimkowski 72 - Patryk Michota 27, 90, Michał Kuś 46, Denis Chodyna 62
Bajgiel Będzino 7-1 Mechanik Bobolice 29 sierpnia, 18:00
Marcin Jasiński 1, 10, 30, 45, Adrian Gołuchowski 20, Marcin Kober 78, 82 - Tomasz Kamiński 40
Grot Gorawino 2-4 Astra Ustronie Morskie 29 sierpnia, 18:00
Maciej Lewandowski 31, Andrzej Wyszyński 83 - Bartosz Ziółkowski 4, Jerzy Kołakowski 26, 28, Wojciech Terlecki 48
Płomień Myślino 3-3 Saturn Mielno 29 sierpnia, 18:00
k. 1-3
Paweł Stachowiak 26, Igor Oleksik 48, Radosław Gozdal 90 - Mateusz Asman 2, 32, Adrian Rząsa 50
Resko Karcino 2-5 Kotwica II Kołobrzeg 29 sierpnia, 18:00
Stanisław Ruszczak 55, 78 - Kacper Wojtczak 29, Szymon Wójcik 32 (s), Patryk Jakubowski 53, 77, Jakub Górski 86
Arkadia Malechowo 2-3 Zefir Wyszewo 29 sierpnia, 18:00
Michał Cydzik 80, Andrzej Bułło 85 - Łukasz Połowniak 15, 68, Arkadiusz Broda 28
Darpol Barzowice 1-1 Darłovia Darłowo 29 sierpnia, 18:00
k. 5-6
Sylwester Zimoch 53 - Artur Maciąg 82
Olimpik/Mieszko Warszkowo 0-3 Sława Sławno 29 sierpnia, 18:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Hubertus Biały Bór 3-0 Wiekowianka Wiekowo 29 sierpnia, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Drzewiarz Świerczyna 3-2 Calisia Kalisz Pomorski 29 sierpnia, 18:00
Adam Simiński 15, 38, Dawid Szymaniak 26 - Krystian Literski 71, Arkadiusz Literski 73

III runda - 26 września
(Losowanie - 5 września 2018, 14:30 - siedziba OZPN Koszalin)
Do gry dołącza III-ligowiec: Bałtyk Koszalin oraz drużyny IV-ligowe: Gryf Polanów, Leśnik Manowo, MKP Szczecinek, Olimp Gościno, Orzeł Wałcz, Pogoń Połczyn Zdrój, Rasel Dygowo, Sokół Karlino.

Sokół Suliszewo 3-3 Błonie Barwice 26 września, 16:45
k. 8-9
Michał Reczulski 37, Wojciech Puszczak 76, 81 - Wojcech Gersztyn 17, Patryk Kowalczyk 28, Łukasz Zbroszczyk 63
Korona Człopa 0-2 Lech Czaplinek 26 września, 16:45
Krzysztof Panek 56, Paweł Borowczyk 59
Hubertus Biały Bór 1-1 Olimp Złocieniec 26 września, 16:45
k. 4-5
Krzysztof Guzowski 75 - Jakub Gniffke 68
Wrzos Wrzosowo 0-4 Sokół Karlino 26 września, 16:45
Marcin Becmer 14, Przemysław Rodak 49, 67, Adrian Rutkowski 60
Głaz Tychowo 0-3 Pogoń Połczyn Zdrój 26 września, 16:45
Robert Woszczyński 34, Mateusz Hamer 82, Grzegorz Wawreńczuk 85
Iskra Białogard 0-2 Leśnik Manowo 26 września, 16:45
Łukasz Jarzębski 28, Piotr Sulima 83
Pomorzanin Sławoborze 0-5 Orzeł Wałcz 26 września, 16:45
Daniel Popiołek 34, Bartłomiej Babiak 45, 61, Dmytro Shakun 49, Paweł Wegner 56
Bajgiel Będzino 2-5 Olimp Gościno 26 września, 16:45
Maciej Pasternak 85, Rafał Biliński 88 - Sebastian Dondaj 14, 25, Bartosz Stadnik 15, Paweł Kułakowski 55, 75
Astra Ustronie Morskie 2-2 Gryf Polanów 26 września, 16:45
k. 5-6
Seweryn Fijołek 35, Adam Matusiak 83 - Paweł Wilusz 4, Adrian Telus 86
Saturn Mielno 1-7 Rasel Dygowo 25 września, 17:00
Mateusz Asman 80 - Piotr Suchwałko 1, Leszek Pazdur 52, 54, 58, 60, Mikołaj Duwe 77, Sebastian Kołodziejski 80
Kotwica II Kołobrzeg 2-4 Bałtyk Koszalin 30 października, 20:00
Maciej Gaszka 18, Adrian Szynka 84 - Krystian Krauze 16, 49, Dawid Gruchała-Węsierski 19, Paweł Łysiak 52
w pierwotnym terminie (26 września, 16:45) odwołany z powodu meczu gości w I rundzie Pucharu Polski
Zefir Wyszewo 4-1 Sława Sławno 26 września, 16:45
Tomasz Kamiński 4, Adam Tetloch 20, 29, Damian Zawierucha 60 - Bartosz Lachowicz 44
Wieża Postomino 1-4 Darłovia Darłowo 26 września, 16:45
Mateusz Łagiewczyk 8 - Daniel Wólkiewicz 26, 86, Artur Maciąg 64, Wiktor Sawicki 79
Drzewiarz Świerczyna 1-3 MKP Szczecinek 26 września, 16:45
Andrzej Mikulski 64 - Maciej Góra 41, Galust Towmasjan 71, Łukasz Kościan 77

IV runda
Mecze zostaną rozegrane wiosną 2019 roku.

Olimp Złocieniec - Gwardia Koszalin
Orzeł Wałcz - Gryf Polanów
Błonie Barwice - Kotwica Kołobrzeg
Lech Czaplinek - Bałtyk Koszalin
Sokół Karlino - MKP Szczecinek
Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno
Zefir Wyszewo - Leśnik Manowo

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas